SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evli erkekler, eşimle şöyle kotuyuz böyle kotuyuz zaten ayrı yatiyoruz, eve çocuğum için gidiyorum, çocuklarım için katlaniyorum, boşanmak uzereyim... Diyerek başka kadınları kandırıp sevgili yapıyorlar. Cinselliği de dibine kadar yaşıyorlar.işleri bitince de eşlerinin koynunda alıyorlar soluğu. 1.5yıl hiç bir şey değil, bu adamı hayatından tamamen çıkar ve bir daha görüşme derim. O bigun senle yarın eşiyle obur gün bir başkasıyla takılır. Yarın bi bakarsın10 yıl geçmiş elde var sıfır.

Zaten kabul etsen aynı şeyleri bir daha yaşadın dik duran insanları gerçekten çok takdir ediyorum. Helal olsun. İnsan bir hata yaptığında kendine haklı sebepler aramaya başlar hep. Kadın olsun erkek olsun farketmez. Direkt savunma mekanizması giriyor devreye. Kimse hatasını kabul etmiyor kolay kolay ne yazık ki...

Anlatamıyorum galiba kiskanılacak kadın olsaydı erkek dışarıya yönelmez Di böyle bir kadını ben neden kiskanayim
Aha egonu tatmin et Adam bosamadi ama o begenmedigin kadini kullanilan sen oldun ayy gece gece seviyemden odun veremicem teli sessize alir ben kacar uyumaya genis migdenizle iiiii gecelerrrruuuuoooii

Anlatamıyorum galiba kiskanılacak kadın olsaydı erkek dışarıya yönelmez Di böyle bir kadını ben neden kiskanayim
E madem bosasin karısını? O olmaz ama senin gibi evli adamlarla birlikte olacak tıynette kadınlar oldukça adam hem evde hem dışarıda gönlünü eğlendirecek.

Kadına degil kendine acı, kadının senden haberi yok muhtemelen ama sen akşam eve gidince telefonu eline almayan karısıyla sevişen adamla birliktesin.

Ben o değil kıskanmam sadece mutlu poz vermesine acırım sadece

Ya acınacak haldesin hala küstahça yorum yapiyorsun bu kadarına pes diyorum .

Ama arsizlik konusunda takdir ediyorum seni fütursuzca açıklama yapıyorsun bravo .Utanma diye bir şey var haberin var mı ?

Evet aldatılıyorsunuz. Hem de yıllardır. Gözünün önünde üstelik. Karısı var adamın. Seni onunla aldatıyor. Onu istemiş, nişanlanmışlar, evlenmişler, çocukları olmuş. Adam karısını bir daha öpmüş alnından çocuğu olunca.canı istediğinde de gayet güzel sevişiyorlar. pardon da siz kimsiniz???

Beter ol inşallah. Senin gibilere kullanıp atılmak müstehak. Ahlak yoksunu seref yoksunu zavallı. Hiic ummadıgın zamanda ileride cook mutlu ve aşık bir evlilik yaptıgında ve cocugun da oldugunda muradın gözünde kalsın kocan başkalarının koynunda çıksın gözünle gör hisset o acıyı. Belki terbiye olursun!!!

Gerçekten böyle adamları nasıl içiniz alıyor acaba? Senle birlikte olduktan sonra gidiyor karısıyla da oluyor. Kınamıyorum asla. Çoluğumuzu çocuğumuzu sapıttırmasın Allah. Burda bi ton azar da yeseniz zaten bildiğinizi okumaya devam edeceksiniz. Çok seviyorum çok aşığım diye avutacaksınız kendinizi. Boşa açmışsınız bu konuyu. Çünkü emin olun burda size destek çıkacak kişi yok. Umarım bi an önce bu yanlışınızdan dönersiniz.

adamın karısı da şu an aramızda olmasın? Aboooooo
olurmu olur bilmiyor neticede, ben bilipte sessiz kalanlarıda biliyorum öyle tiplerde var neymiş evliliklerinin bitişine ben sebep olmayayımmış....zaten ortada evlilikmi var ne devam ediyoki....bilipte saklamak günah sen şahit olmuşsun öbür tarafta bile günahı var.söyleyin çevrenizde şahit olduğunuz birileri varsa bi şekilde birine aratarak yada bi mektup yazı bi şekilde
aynen öyle benim eş kişiside güya 2 senedir benle birlikte olmuyomuş söz vermiş:)) kanepede uyuyomuş ... bu tip aptallarda yiyolar ne kanepede uyudu nede 2 sene uzak durdu.adam evde bi dişi varken dururmu maymun iştahlı kimi düşürürse.ay düşündükçe eskiye girtikçe midem bulandı hadi ben bilmiyodum bilerek bunu yapmak nasış bir midedir ya evli olduğunu bile bile....

o begenmedıgın kadının kesıp attıgı tırnagı yerıne bıle koymuyor senı naaber ?
evlı erkekle gorusen kadınlara ne dıyordu tdk dan bır baksana
ogrendıgınde buraya yaz neymıs o
o yere koyuyor ıste

Evet sizi aldatıyor, bilin bakalım kimle? Karısıyla sizi aldatıyor!

Umarım uzun yıllar boyunca hem sizi hem karısını iki koldan idare eder . Sonra da siz şuanki güzelliğinizi, gençliğinizi, anne olma yaşınızı kaybettiğinizde de size tekmeyi vurup karısına gider. Sonra o erkek müsveddesi en tez vakitte geberir, karısının da karşısına aşık olacağı onu mutlu edeceği bir adam çıkar çooookkkk mutlu olur. Sinirden iki dakikada hikaye yazdım, içim biraz soğudu böyle şeylerin olma ihtimalini düşününce.

Son düzenleme:
Ay haspama bak!! Benim annem babamdan 18 yaş kücük. 72 yasında adam da aldatıyor annem gibi genc güzel karısını. Yani sorun kadında değil gözü dışarda olan yavş.klarda. Onlar da o.pu kokusunu iyi alıyor sadece yoksa güzel kadın değil dertleri. Bil kendini bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…