SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Ciddi bir soru mu ya. Tabi ki aldatıyor adam daha ne yapsın. Adamda her numara var. Üzgünüm sizi f.buddy olarak kullanıyor. Yolunuza bakın. Onun size layık gördüğü hayatı siz kendinize görmeyin. Hala doğru olanı yapabilirsiniz.

Ayy muhteşemsinnn. Aklı başında bir yorum okudum sonunda, bu arkadaşlar kendileri aldatılıyor gibi tribe giriyorlarda ondan bu hırsları 😂😂

Bu arada şunu da diyim, iş yerinde biz kız var ve başka bi bölümden evli bi adamla gönül ilişkisi oldu. Gizliydi tabi ama öğrenen öğrendi. Ilişkileri başlamadan evvel de adamın eşiyle olan ilişkisinin iyi olmadığınu ve çocuk için devam ettiğini söylüyordu. Daha sonra bu iş yerin de ki kızla ilişkileri başladı, ve adam karısından boşandı. Kızla beraberler şimdi. Hani konu sahibini taşlıyorsunuz ya tek o suçlu gibi, aman dikkat edin ben bu örneği gözümle gördüm...

Bu konuyu adam açsaysı onu taşlardım
İkisi de aynı derecede ucuz ve karaktersiz
Ama kadın açtığı için kadına yazıyorum.
Napayım? Hiç okumayacak bir adamın arkasından mı yazayım?

Adam şerefsiz. Yolunu bulmuş. İşini bedavaya halledip karıcığına koşacak kadar midesiz haysiyetsiz
Metresler de kendini kullandırmasın, akıllı olsun. Bunu da mı biz söyleyelim?

Hep de aynı numara. Yıllardır hala karısıyla mutsuz, aynı yatakta bile yatmıyorlarmış yalanını yiyecek kadar düşük ıq ya sahip olmasınlar.

Çok merak ediyorum bir baba travman var mı? Küçük yaşta babanı kaybettin mi? Ya da babanla iletişimin nasıldı?
Benim eşkişisininde sevgilisi babasını kaybetmiş heralde böyle tiplerin bu travmalarla bağlantısı var çünkü eşime bana konusundan girip önce acitasyonlarla başlamış ve kavga ettiklerinde babasının mezarının başına gidiyormuş intihar etcem diye eşimi tehtit ediyomuş.demekki baba travması var

Bir adam karısını aldatıyorsa bu diğer kadına duydupu cinsel istekdir önyargılarımı bırakıp size tavsiyem kendinizi ikinci kadın, yada canı istediğinde sizinle olan bir adamdan çokda beklentiniz olmasın, ya böyle sizi kullanmasına izin verin yada hayatınızdan çıkarın ve sizi siz olduğunuz için seven biriyle evlenip mutlu olun dicem ama yaşattığını yaşamadan ölmezsin demişler. Sende evlenince kocanda seni aldatırsa sende biraz üzülürsün belki 👍

Yoo biz gayet namuslu hayatlar sürüyoruz
Ben şahsen hayatım boyunca başkasının nikahında olan adamla düşüp kalkmadım
Annemin babamın suratına bakabildim

Size de tavsiye edeceğim ama o köprüyü çoktan geçmişsiniz
Birde utanmadan yaşamayan bilemez diyor arsızlığa bakar mısınız? Ar damarım çatlamış diyemiyorda.

Kadın çocuk ve eve kendini adayınca 2.kadin kaçınılmaz oluyormuş, bir kadin bu cümleleri nasıl yazabilir? Anca metres olmayı kabullenmiş zavallı bir beynin ürünü olabilir.

Bu Elos için ban yemekte üzecek beni ama olsun.

Benim eşkişisininde sevgilisi babasını kaybetmiş heralde böyle tiplerin bu travmalarla bağlantısı var çünkü eşime bana konusundan girip önce acitasyonlarla başlamış ve kavga ettiklerinde babasının mezarının başına gidiyormuş intihar etcem diye eşimi tehtit ediyomuş.demekki baba travması var
Olabilir çünkü bu tipler genelde bir aile babasını buluyorlar ama bunu bilerek yapmıyorlar bu kodlanmış bir travma. Kendi babalarının yapmadıkları babalığı elalemin kocasına arıyorlar. El oğlu acır mı adama acımaz tabi baba mana dinlemez alır alacağını gider sen de kullanıldığına kalırsın. Genelde bu durum hep böyledir. Kişi kendini bilip bunu düzeltmeye çalışırsa bu tür yablış ilişkiler seçmeyebilir

Nedir bu adam? Zembille gökten filan mı indi? Bulunmaz hint kumaşı mı?

Karısını aldatabilecek kadar karaktersiz bir adamın metresi olmayı niye kabul ediyorsunuz ki? Ha bir de "Acaba aldatıyor mu?" diyorsunuz. Adam evine gittiğinde oturup sabahlara kadar sizi düşünmüyor. Siz de biliyorsunuz değil mi?

Hiç "Çok aşığız." mavalını okumayın lütfen. Muhtemelen adam zorla evlenmiştir, çocuk da kazayla olmuştur, ha bir de ayrılmaları mümkün değildir... Niye böyle insanlara inanıp onurunuzdan vazgecersiniz ki?

Sizin başınıza aynısı gelse acaba konu sahibi gibi olmazmisiolmazmisiniz emin olun konu sahibi gibi çok kadın var burda sadece konu sahibi açık yüreklilikle anlatmış durumu kimde 2. Kadınlari suclamasın zor ama yapabilecek bir şey yok eveli kadın kendini çocuklara bakmayı ev işi yemek yapmaya odaklanıyorlar. İşte böyle olonca 2. Kadın devreye giriyor kimse istemez 2. Kadın olmayı ama işte başına gelmeyen bilemez.
2.Kadın devreye evli olmayanla girsin Kendini 2.kadınlığa düşürmesin
Düştüğünüz çukurda bahanelerinizle çamurlaşmaktan başka birşey yaptığınız yok

Nedir bu adam? Zembille gökten filan mı indi? Bulunmaz hint kumaşı mı?

Karısını aldatabilecek kadar karaktersiz bir adamın metresi olmayı niye kabul ediyorsunuz ki? Ha bir de "Acaba aldatıyor mu?" diyorsunuz. Adam evine gittiğinde oturup sabahlara kadar sizi düşünmüyor. Siz de biliyorsunuz değil mi?

Hiç "Çok aşığız." mavalını okumayın lütfen. Muhtemelen adam zorla evlenmiştir, çocuk da kazayla olmuştur, ha bir de ayrılmaları mümkün değildir... Niye böyle insanlara inanıp onurunuzdan vazgecersiniz ki?
Hahahaha ha aynen hep öyle derler 🤣

E yok artik.kadin ev isine odaklanmak istiyordu zaten😂erkek ev hayatina yardim etse kadinin kendine ait alani olsa desen iyi niyetle yaklasiyor derim ama bu ne?kadin ev isi yapiyor kocayla ilgilenmiyor o nedenle zavalli ikinci kadin masum köylü magdur kocayla ilgilenmek zorunda kaliyor gibi olmus😂😂😂😂😂zavalli 2.kadin yazik ona zavalli koca yazikkkkk tum suc ev isi yapan kadinda zaten

Ev işlerine odaklanınca otomatik 2.kadın devreye giriyormuş...Jenaratör misali...Hay allah iyiliğini versin hahah

Yuva üstüne yuva kuramazsın!! Kursan da mutlu olduğunu sanarsın ama asla olamazsın. Senin için eşini aldatan adam, başkası için de seni aldatmayacak mı sanıyorsun? Adam boşanmak üzereyse bir nebze sana önyargılı yaklaşmayalım diyeceğim ama öyle de değil galiba. Yol yakınken bırak bu işi, kendine de saygın olsun başkasının yuvasına da.

Halbuki hamilelik ve bebeklerin ilk yaş dönemlerinde kadınların cinsel anlamda biraz geri çekilmesinden kaynaklanan bir durumdan adamların arandıklarını, ne zaman anlayacaklar acaba 😄
Ahahah acı ama gerçek bende hamileyken eş kişisi aldattı o zaman başlamış ilişkisi.ama ben affetmedim kabul edemezdim o zevkini yaşasın diye ben sabahlara kadar kramplarla boğuşurken oda töbe töbe.....neyse....erkeklerin bu maymun iştahını anlayamıyorum.valla allah dağına göre karını verirmiş evimin hem erkeği hem kadını oldum gül gibi bakıyorum evlatlarıma başım dik.eş kişisi sürünüyo şuanda.sırf sevgilisini elinde tutmak için evliya hani ikna etmek için lanet bir kadın olmuşum resmen çekilmeyen suratsız yemek vermeyen üyüsünü dahi yapmayan hergün dırdır eden bir kadınmışım ama ne hikmetse çocuk oluyor:)) böyle aptallar olduğu sürece olan evli kadınla çocuklara oluyor.zina yrniden suç görülmeli mutlaka bi karşılığı olmalı hapis cezası.o kadar arttıki o kadar çoluk çocuk böylr örneklere maruz kalması çok kötü:/(

Hemde ne 2. Kadin sosyal medyada kadini aramis bulmus resimlerini gormus kudurmus kiskancliktan ayyy gene tutamadim cenemi banlanmam yakindir bu bizim konu sahibesiyle ayni köyden 🤣🤣🤣

😲😲😲😲 Allah aakil fikir versin böylelerine

Bizleri de korusun söyleyecek başka bir şeyim yok .😡

Ahahah acı ama gerçek bende hamileyken eş kişisi aldattı o zaman başlamış ilişkisi.ama ben affetmedim kabul edemezdim o zevkini yaşasın diye ben sabahlara kadar kramplarla boğuşurken oda töbe töbe.....neyse....erkeklerin bu maymun iştahını anlayamıyorum.valla allah dağına göre karını verirmiş evimin hem erkeği hem kadını oldum gül gibi bakıyorum evlatlarıma başım dik.eş kişisi sürünüyo şuanda.sırf sevgilisini elinde tutmak için evliya hani ikna etmek için lanet bir kadın olmuşum resmen çekilmeyen suratsız yemek vermeyen üyüsünü dahi yapmayan hergün dırdır eden bir kadınmışım ama ne hikmetse çocuk oluyor:)) böyle aptallar olduğu sürece olan evli kadınla çocuklara oluyor.zina yrniden suç görülmeli mutlaka bi karşılığı olmalı hapis cezası.o kadar arttıki o kadar çoluk çocuk böylr örneklere maruz kalması çok kötü:/(
Çok ağırmış yaşadığın ben de hamileyim ve o ladar iyi anlıyorum ki insan bu kadar sıkıntı çekiyor evladı için ... Allah düşman başına vermesin gerçekten

Bakın ne evli erkek ayartır, ne ikinci kadın, bunların ikiside insan, her hikeyede değişir bu rol. Ben size kendi iş tecrübelerimden her iki durumada bir sürü örnek sayabilirim ayrıca kimin başlattığının ne önemi var. Önemli olan ayartana kanmamak değil mi zaten? Bazılarının yazdığı gibi seni belediyeden aldığın evlilik cüzdanı yüksek kılmaz, evlilik sadece yasal sevişme iznidir gibi saçma sapan söylemlerle, ikinci kadınla, evli aldatılan kadını aynı kefeye koymak nasıl vicdansızlıktır. Allah bize akıl vermiş, duygu vermiş, hayvanlarda çiftleşiyor önüne gelenle bizim onlardan farkımız var değil mi? Bence evlenmek hayat arkadaşlığıdır, inancın varsa yaradan şahitliğinde ettiğin yemindir, beşeri olarak da karşındaki insanla yaptığın bir akittir, sadece sevişebilmek için evlenmez kimse. Zaten evliliği sadece sevişme izni gibi görüyorsan boşa evlenmişsin demektir. Bazılarının yazdığı gibi vefakar ikinci kadınların, eşlerinin evleri ve çocukları yüzünden vakit ayırmadığı zavalı evli erkekleri ilgi ve sevgi gösterek teselli ettiği söylemi varki ona yazacak birşey bile bulamıyorum.
Aldatılan ama buna maddi zorunluluktan, dayanacak bir dalı olmamasından, töre gibi zorunlu sebeplerden katlanan kadın çaresizdir, duygularına yenilip affeden kadın benim gözümde iradesizdir ve güçsüzdür, o kimsenin canını bilerek yakmamıştır, zararı kendinedir; ama evli adamla bilerek ilişkiye giren ya da sonradan öğrenip devam eden kadında, evlilik yeminine sadık kalmayan adamda en hafif tabirle ahlaksızdır. İkisi benim gözümde asla aynı yerde değildir. Ama evli kadın hesabını sadece kocası ile görmelidir, asla ikinci kadınla muhattap olup, onun kendine layık gördüğü seviyeye inmemelidir.

Çok ağırmış yaşadığın ben de hamileyim ve o ladar iyi anlıyorum ki insan bu kadar sıkıntı çekiyor evladı için ... Allah düşman başına vermesin gerçekten
Çok kötüydü yaşadıklarım rabbim yaşatmasın kimselere.en brni yıkansa eşimin bir maskesinin olması.brnim tanıdığım adamdan ilişkisini öğrendikten sonraki ortaya çıkan adam bambaşkaydı.arsızlık yüze vurunca adama bi rahatlık geldi hakaretler eleştiriler sanki ben onu aldatmışım üste çıkma çabaları falan ama ne yaptım anında yıllarımı çöp ettim gözüme gelmedi.brnim gururum herşeyden daha önrmli ve pahalı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X