sevgilim eski sevgilisi için benden vazgeçti

kızlar birde benim bunları bildiğimi bilmeli mi sizce ? aklım çok karışık. düşünsenize içime ata ata bir hal oldum sizinle yada sevdiklerimle paylaşıyorum ama konunun muhatabının haberi bile yok. kendini gözümde sadece çekip giden biri olarak görüyor. şeytan diyor hepsini söyle.. senin neden ne için böyle yaptığını biliyorum diye. şaşırdım kaldım ne yapacağımı :44:

sonum senin gibi olur inşallah senin adına çok sevindim canım. geri dönüş yapsa bende rahatlarım senin gibi helede geri çevirince ama imkansız bunca olandan sonra. zaten geri dönecek insan bunları yapmazdı. birde en kötüsü bunları bilipte içime atmak onun yüzüne bile vurmadım bu yaptıklarını. bildiğimi bilmiyor. çok düşünüyorum söyleyim mi söylemeyim mi die ama kararsızım :KK30:
Kendi keyfin için istediğin her şeyi söyle. Önemli nokta KENDİ KEYFİN.. Yani paşa gönlünün istediğini yap, onun üzülmesi için ona ders vermek için değil.. Paşa gönlünün istediği şekilde hareket et. Ben bunu yaparsam mutlu olucam, o defteri de kapatıcam diyorsan düşündüğün şeyleri söyle gitsin. Ama senin aramana bile gerek yok. O gelecektir zaten :) Genelde yalnız kaldıkları anlarda birilerine sarılırlar bu tipler. Karaktersiz erkek sorundan başka bir şey değildir :)
Sen yeter ki keyfince yaşa :)

Kendi keyfin için istediğin her şeyi söyle. Önemli nokta KENDİ KEYFİN.. Yani paşa gönlünün istediğini yap, onun üzülmesi için ona ders vermek için değil.. Paşa gönlünün istediği şekilde hareket et. Ben bunu yaparsam mutlu olucam, o defteri de kapatıcam diyorsan düşündüğün şeyleri söyle gitsin. Ama senin aramana bile gerek yok. O gelecektir zaten :) Genelde yalnız kaldıkları anlarda birilerine sarılırlar bu tipler. Karaktersiz erkek sorundan başka bir şey değildir :)
Sen yeter ki keyfince yaşa :)

ne güzel söylemişsin Kamuran ya :) kendi keyfin için diye. bunu aklımın bir köşesine yazıyorum ve celallendiğim ik anda hayatta aramam ama kaç sayfa sürereceğini bilmediğim bi mail döşeyebilirim. :KK34:

Slm kızlar..o kadar dertliyim ki düşünmekten beynim patlayacak bende foruma üye olup paylaşmak ve destek almak için üye oldum.

sorun şu ki benim 3 senedir devam eden bir ilişkim vardı ta ki 3 ay öncesine kadar. benim için çok çabaladı, vazgeçmedi ne yaptı ne etti beni vazgeçemeyecek hale getirdi sonunda. bu 3 sene zarfında en kötü günlerinde yanında oldum askerliğini bekledim, işlerini düzeltmesini bekledim yanında sadece ben vardım. hep beni çok sevdiğini tek huzuru olduğumu, evlendiğimizde çok mutlu olacağımızı söylerdi.gel zaman git zaman sürekli tartışmalar çıkmaya başladı onun sorumsuzlukları yüzünden. bu arada hayat standartları ve çevreside değişti tabiki.

son zamanlarda da bana bakışlarıda değişmişti sanki o çok seven ağlayan insan gitmiş beni yıldırmaya çalışan biri vardı. neyse biz kavga ettik ve ayrıldık yine bkaç kez aradı barışmak için falan ama içten değil gibiydi. sonra ben biraz nazlanınca lanet olsun bende hata zaten falan deyip iki hafta geçmesine rağmen aramadı. sonra bir baktım ki iletişim sağladığımız heryerden beni engellmiş. çok zoruma gitti. aradım açmıyor. konuşmak istemiyormuş.zorla açtırdım falan. bana öyle kötü davrandı ki sanki o tanıdığım melek insan gitmiş bir canavar gelmişti.

demediğini bırakmadı bana. seni istemiyorum anlamıyorsun, ulaşma bana asla, o kalın kafana bunu sok vs vs. oysa dediğim sadece 3 sene boyunca birbirimizin herşeyi olmuşuz biteceksede kötü bitmesin ne gerek vardı engellemeye falandı. sonra ağlamaya başladım kabullenemedim. ağlamaktan konuşamıyordum o ise hala bana bağırıyordu umudunu kes artık olmayacak asla diye. ( 3 sene evleneceğinizi söyleyen insan). ağlaya ağlaya kapattım hiçbirşey demeden...

sonra öğreniyorum ki bunun benden önce bir sevgilisi vardı yine 3 sene beraber olduğu sonrasında kız ayrılıp başkasıyla evlenmiş. ve aynı kız boşanmış kocasından. ne şekilde ve ne zamandan beri bilmiyorum ama görüşmeye başlamışlar.sonra öğreniyorum ki bizim o son konuşmamızdan iki gün sonra kızın olduğu şehre görüşmeye gidiyor ve hep gitmeye başlıyor. işin tuhaf yanı kız ayrılalı 5 ay olmuş. istemeyen tarafta kocası sanırım. ama benim eski sevgilim olacak insan bozuntsunun gözü bu kız yüzünden öyle dönmüş ve bana o yüzden umudunu kes demiş şimdi anlyorum. hazmetmesi o kadar kötü ki. ve asla bildiğimi blmiyor o günden sonra asla iletişime geçmedim.

ama ben böyle cehennem azabı çekerken onun öyle mutlu olması hemde kendini bırakıp gidip evlenen birine tercih edilmem psikolojimi yerle bir etti. nasıl toparlayacağım bilmiyorum. ve en önemlisi akibetlerinin ne olacağını çok merak ediyorum sürekli bunu soruyorum kendime. çok ahımı aldı umarım mutluluk yüzü görmez. ben sağlıklı düşünemiyorum belki şu anda ama bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

bir başkasının mutsuzluğu üzerine mutluluk olur mu ?

çok ağır bir durum.rabbim yardımcın olsun.inşallah seni hak eden birini bulursun. biliyotum.dışardan üzülme demesi kolay olur gerçekte yaşanan elbetteki daha zor.kaldırılamıyan hazmedilemeyen bir şey.ama o seni kaybetmiş sen onu değil.:KK19::KK20:

çok ağır bir durum.rabbim yardımcın olsun.inşallah seni hak eden birini bulursun. biliyotum.dışardan üzülme demesi kolay olur gerçekte yaşanan elbetteki daha zor.kaldırılamıyan hazmedilemeyen bir şey.ama o seni kaybetmiş sen onu değil.:KK19::KK20:

dediğin gibi çok zor inan hiç bir şey yaramı acımı hafifletmiyor. geçmesini bekliyorum ama mucize gerek sanırım. dua ediyorum devamlı umarım kabul olur ve ben bu cehennemden kurtulurum

kızlar birde benim bunları bildiğimi bilmeli mi sizce ? aklım çok karışık. düşünsenize içime ata ata bir hal oldum sizinle yada sevdiklerimle paylaşıyorum ama konunun muhatabının haberi bile yok. kendini gözümde sadece çekip giden biri olarak görüyor. şeytan diyor hepsini söyle.. senin neden ne için böyle yaptığını biliyorum diye. şaşırdım kaldım ne yapacağımı :44:

Bence bilmeli canım hem de en ağır şekliyle

Bence bilmeli canım hem de en ağır şekliyle

ne bileyim sonuçta üç ay geçti şimdi hala benim derdimde deyip egosunu da tatmin etmek istemiyorum aslında. bilse nolacak diyorum kendi kendime şu an onun ayakları yerden kesilmiş çok mu umrunda olacak ?

ne bileyim sonuçta üç ay geçti şimdi hala benim derdimde deyip egosunu da tatmin etmek istemiyorum aslında. bilse nolacak diyorum kendi kendime şu an onun ayakları yerden kesilmiş çok mu umrunda olacak ?

3 yıl seninle boşuna mı görüşmüş bu adam..yazık olmuş bu insanla geçen zamanında..O kızı çok mu seviyormuş peki..sen bunu hiç farketmedin mi birlikteliğiniz sırasında..inşallah kötü günlerin bir an önce geçer canımm

3 yıl seninle boşuna mı görüşmüş bu adam..yazık olmuş bu insanla geçen zamanında..O kızı çok mu seviyormuş peki..sen bunu hiç farketmedin mi birlikteliğiniz sırasında..inşallah kötü günlerin bir an önce geçer canımm

biz başladığımızda ilişkiye ayrılmalarının ardından 1 sene geçmişti ve arkadaş olduğmuz dönemlerde de sadece sorduğumda anlattığı birşeydi. farketsem üç sene devam edebilir miydim ? ben ayrılılalım desem hemen ağlamaya başlardı saatlerce yalvarırdı.demek ki hiç kimseye güvenmemek lazım. keşke arkama dönüp baktığımda bana tebessüm edeceğim şekilde bişey bıraksaydı onun için çok üzgünüm. hayatımın koskoca üç senesini böylesine kötü bir şekilde hatırlamak istemezdim.

sevgilimle birlikte olmadan önce arkadaştık ve herşeyi biliyorum nasıl ne için falan burda detay verip deşifre olmak istmem. yani ne bir inat ne aile engeli falan. açıkçası başkası için desem yeterli olur umarım anlayın siz. eski kocasını seviyor meselesi ise hala facebookundan ona dair paylaşımlar yapıyor. neyse sorun birini sevmesi gitmesi falan değil. onursuzca kandırması ve gitmenin de bir usulu vardır. umarım sizin ya da bir yakınınızın başına gelmez

kendi düşüncelerimi yazıp sizinle aynı düşüncede olmadığım için mi bu cümle ;

UMARIM SİZİN YADA Bİ YAKININIZIN BAŞINA GELMEZ...
istediğiniz cümleleri söylemeyince bedduaya başlayın hemen.::KK53::KK53:

kendi düşüncelerimi yazıp sizinle aynı düşüncede olmadığım için mi bu cümle ;

UMARIM SİZİN YADA Bİ YAKININIZIN BAŞINA GELMEZ...
istediğiniz cümleleri söylemeyince bedduaya başlayın hemen.::KK53::KK53:

onun beddua değil bir temenni olduğunun ayırımına varamayan birine kendimi ve yaşadığımın ne kadar kötü bişey olduğunu tekrar tekrar anlatamıcam.

onun beddua değil bir temenni olduğunun ayırımına varamayan birine kendimi ve yaşadığımın ne kadar kötü bişey olduğunu tekrar tekrar anlatamıcam.

bende iyi temennilerimi yazdığım birine böyle cümle karşısında artık bişey demicem.
ben neyin ne olduğunun ayrımını gayet iyi yapabiliyorum hiç merak etmeyin

bu sevgiliyken terk edip gldenlere,
neden şaşırıyorsunuz ki kaç yıl evli
olup kavgalı boşanan var ,iki düşman gibi, ayrılır, ayrılır çoğu erkek karanlık yüzünü göstermez,

bu sevgiliyken terk edip gldenlere,
neden şaşırıyorsunuz ki kaç yıl evli
olup kavgalı boşanan var ,iki düşman gibi, ayrılır, ayrılır çoğu erkek karanlık yüzünü göstermez,

şaşırmak değil söz konusu olan. evet herkes bir şekilde ayrılır ama o ayrılığın haksızlığa uğrayan tarafı olan insanın neler çektiği nasıl bir psikolojiye girdiği. yaşamadan kimse bilemez

ben hiç blr erkeğe güvenmiyorum
kız kardeşlerin aşk evliliği ile evlendiler ama sonuç terk edildiler
ki ben bu durumdan çok kötü etkilendim eşimede arasıra derin sanade güven olmaz diye ki adam ,bugüne kadar yamukluk yapmadı,ama yapmayacağı anlama gelmez, lnsanoğlu işte

ben hiç blr erkeğe güvenmiyorum
kız kardeşlerin aşk evliliği ile evlendiler ama sonuç terk edildiler
ki ben bu durumdan çok kötü etkilendim eşimede arasıra derin sanade güven olmaz diye ki adam ,bugüne kadar yamukluk yapmadı,ama yapmayacağı anlama gelmez, lnsanoğlu işte

malesef daha evlenemeden bana da öğretti hayat bırakın erkekleri kimseye güvenmemek gerekteğini. :KK43:

böyle bir durum için psikolojik destek alan var mı ve faydası oluyor mu kızlar ?

hep içinde acı olacak taki sen birini sevene kadar kendine yeni ugraşlar bul demek hiç işe yaramıyor bence sadece acını dibine kadar yaşa ama kendinden geçercesine yada kendini suçlayarak degil onunla yaşadığın şeylerin eksi taraflarını görmeye çalış...
mutlu olurlar yada olmazlar artık senin ilgi alanın olmasın ama bi şekilde mutsuzluk haberlerini yada mutluluk haberlerini alırsın ,onlar yaşarken sen hayatı kaçırma derim....
hiç kimse vazgeçilmez degildir bunu da unutma....

yeni birini sevmek şu an o kadar imkansız ve uzak ve geliyor ki sevmeyi bırak güvenmek işte o mucize gibi birşey olur. nasıl güvenebilirim ki artık birine :KK50: evet beni ilgilendirmiyor onların nasıl olduğu aslında ama allah biliyor ya hiç de istemiyorum mutlu olsun. o kıza bile yazık aslında o kadar karaktersiz bi insanla olduğu için

Demek ki sizin eski sevgilisi dediginiz kisi hic eski olmamıs , eskimemis yeri daimiymiş.. sizede cok ayıp etmiş! :KK19:

X