Sevgilim cok degisti :((

laylaylom0

Seviyor/um..
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2012
103
0
yaa kizlar nerden baslayim bilmiyorum.. kafam allak bullak belki ben abartiyorum
ama sanirim icimi dökmeye ihtiyacim var..
2 yillik bir iliskim var.. cok sükür iyi gidiyor derken birden sevgilime noldu anlamiyorum..
hergün arayip soran mesajlarimi bir bir okuyup cevap veren.. araya fazla bir süre girmeden yazan beni merak eden adam gitti
ve suan onun yerinde olan kisiligi taniyamiyorum sanki.

mesajlarima cok gec cevap veriyo sanki nazlana nazlana yazmis gibi.. yine canimli cicimli ama eksik birseyler var insan hissediyor..
arama sorma konusuna gelince.. normalde olsa hep sorar eder müsaitmsn görüselim özledim diye.. artik onu yapmiyor.
hic aramiyosn dedigimde ise hep bir bahane : iste ne biliyim babanin yanindasn ailenlesn abinlerdesn rahatsiz etmek istemedim vsvs
halbuki herzmn diyorm senin icin ayiracak zamanim neden olmasin sevgilimsin.. yaz sor müsait olmazsam zaten haber ederim, kendi kendine niye kafanda kuruyosn dedigimde ise ' ben böyleyim iste düsünüyorum napiyim' ama eskiden böyle degildi icinden geliyordu soruyordu..

hani saatlerce yazismadigimiz oluyor illaki.. sonra birimizden biri napiysrn deyince cevap veriyorum ben mesela ve ona soruyorm.. ama o yarim saat bir saat sonra cvp veriyor. hani soru sormussun bari bak telefonuna ne yazmisim diye?? ama yok yapmiyor..
dakka basi yazissak anlicam ama tam muhabbet etmeye basliyorz ve gerisi taksit taksit geliyor..
bu konuyu dile getirince ben abartiyormusum sürekli elinde telefonla gezemezmis.. ee daha önce nasil yapiyordn.
hadi tikaniyoruz konu her zaman bulunmaz illaki ama bari birazcik ilgi göster..
neymis mesajlasmayi cok sevmezmis birtek benimle alakali degilmis.. ee diyorum 2 sene boyunca nasil yazdin, simdi beni diger arkadaslarinla bir tutuyor resmen ..onlara hep gec yazar benimde bir farkim kalmadi deyince yok seviyorumda özlüyorumda vsvs..
ardindan $u bahaneyi uyduruyor yani öyle geliyor: neymis cok yazisinca cok özlüyormus, istediginde yanimda olamayinca sinir oluyormus.. bu yüzden cok yazismak istemiyormus.. ama kizlar ya bende tam tersi konusmadikca yazismadikca daha cok özlüyorum hatta uzaklasiyorum ..onsuzluga alisiyorum gibi birsey oluyor ve ben sanirim bunu ona anlatamiyorum..
anlatsamda anliyorum seni diyor ama hic birseyin degistigi yok..

en son yüzyüze msnde nezaman konustuk hatirlamiyorum.. iki gün görmesek dayanamazdik.. ki bende hala öyle ama o artik dile getirmeyince bende sIkIyorum düsüncesiyle söyleyemiyorum her seferinde..
halbuki seven insanlarda böyle mi olur cok sacma.. sevgilimi doya doya görüp (ki bos zamani varsa) ifade edemiceksem ne anladim ben bu isten..

cok uzattim biliyorum ama cok doluyum birtek mesaj konusunu dile getirdim belki basite indirgeyeceksniz ama biz maalesef birbirimize yakin degiliz.. ben yurtdisinda kaliyorum yani öyle özledik hadi görüselim demekle olmuyo..
özlem araya girince tartismalar cogaliyor illaki ama hic bu son günlerde ki gibi olmamisti.
sevgilim normal de calisiyor ama parmagini kirdi 3 haftadir evde.. ondan mi kaynaklaniyor bilmiyorum. bazen kendi de bunaliyor bu durumdam, sürekli evde olmaktan.. anlayis gösteriyorum ama hani ztn evde yani arkadaslariyla da olmadigi zaman ilgi bekliyorum..
ki ondan gelmese bile ben göstermeye calisiyorum .. boga burcuyum .. ama bir süre sonra ondan göremeyince cok üzülüyorum
ve belli ediyorum da fazlasiyla..

mesela sabah bu konu yüzünden tartistik abarttigimi ve sacmaladigimi düsündü.. ama sonucta o degistigi icin ben tepki gösteriyorum.. yoksa neden durduk yere huzurumuzu kacirmaya calisayim ki..
sonra gün boyu özen gösterdi beni ihmal etmemeye, dedim tamam anladi sonunda beni..
bir kac saat önce de tv izliyorduk ..tesadüfen ayni seyi.. yorum yapiyoruz. sonra o bi bayanin kiyafeti hakkinda yorum yapti,
yok iste cok darmis, ne diye giymis, sinirlendirmis onu gibisinden.
o an cok sasirdim cünkü baskasinin dedi kodusunu yapmayi birakin hani saga sola baktigini kari kizi süzdügünü diline aldigini bilmem,
kendisi cok kiskanc biridir ki ben elin erkegi hakkinda yorum yapsam deliye döner biliyorum.. iyi kötü fark etmez yani.
benimde kiskanc oldugumu o an alinacagimi biliyor.. cünkü ilk aklima gelen neden dile getirdigi oluyor..
sonucta tv de görürsün bunu engelleyemem ama dillendirmesi o an benim sinirimi bozdu..
niye böyle yaptin deyincede : fikrimi söyledim dedi sadece.. halbuki o an damarima bastigini cok iyi biliyor.
uzattincada sacmalayan ben oluyorum..

napcami sasirdim halbuki hic o kadin hakkinda yorum yapmasa hic bir sorun olmayacakti veya kendini benim yerime koysa..
oooffff kizlar vallah cok farkli biri gibi geliyor icim icimi yiyor.. hergün bunu düsünüp veya onunla tartisip basimiz agriyor..
neden böyle davraniyor anlamiyorum.. veya kendimde birsey ariyorum ama cözemiyorum..
hataliyim belliki yoksa bukadar sacmaladigimi düsünmezdi ama ben farkinda degilim sanirim hatamin???
düsündükce deli olcam ya o saatlerce konusup bana zaman ayirip.. calisip isten geldigi halde sesimi duymadan yatmayan erkek yok artik.. evde oldugu halde haftalardr.. tlfnu kapamak icin bahane ariyo..ki ararsaaaa

9 gün sonra güya tatile gidecegiz.. en son 5 ay önce görüsmüstük..
hasret giderecegiz görüsecegiz diye seviniyoruz derken bu olaylar ortaya cikti..
iyice bunaldm kendime de hakim olamiyorum onun bu rahat umursamaz tavirlari yaninda..

napmam gerekiyor cok mu fazla abartiyorum gercekten.. ama alistim ben bana ilgi göstermesine ki bende sk bogaz etmeden ayni sekilde sevgimi belli eden biriyim ama birden böyle olunca anlam veremiyorum ya:26:

Son düzenleme:
yazın o kadar kücük ve rengi o kadar göz alıyor ki okuyamıyorum düzenleyebilir misin onu

bence ilişkiniz biraz monotonlaşmış gibi fazla üstüne düşme arayıp sormuyorsa seni merak etmiyorsa sende üstüne gitme bırak herşey oluruna varır

wallahi tuhaf şmdi bnce iki ihtimal olabilir gerçekten hatan wardır bunu anlamanı bekliyordur sen iyice kafanı yokla tartışma anında ağır bi söz dawranış yada bişeyleri hep ondan bklemen vs.. iyiceee düşün ikinciside parmağı kırılmış hep evde bunalım halleriii iştee.. bkle düşün ve sabret eğer evden çıkıp can sıkıntısı geçince,evde kalmak zorunda kalmayıncada öyle olacak mı. ?

bizde sizin tam tersiniz durumdaydık o yurt dışındaydı ben tr de..değil 5 ayda 1 senede bir görüşürdük..4 yıllık bir ilişkiydi ve nerdeyse 1 ay olucak ayrıldık..ben artık erkeklerin burunlarınn çok havada oldugu kanaatindeyim.dediğin gibi be adam önceden deli gibi ilgilenirdin noldu? şimdi noldu da kendini ağırdan satmaya başladın.bunlar hep tipik bahaneler,yok daha çok özlüyorumda yok bilmem neyde,inan artık erkeklerin samimiyetine zerre inanmıyorum,biz niye anında yada max.5 içinde cevap verebiliyoruz?bizim neden sıkılma hakkımız yok? neden bizim ihtiyaçlarımız saçma sapan onların ki gerekli ve asla vazgeçilemez? bu soruların hepsinin cevabı verdiğimiz özveri ve gösterdiğimiz fedakarlıkta gizli..

sana gelince canım,9 gün sonra tatil yapcakmışsınız bence şimdi hiç gerilip üzülme ortada öyle çok büyük bir kavga fln yok Allahtan..tatilde konuşur anlatırsın derdini ve orta bir yol bulursunuz bence

ya erkek arkadaşının sana anlatamadığı sorunu sıkıntısı var.

ya da üzgünüm ki aklıma gelen : bu ilişkiyi kafasında çoktan bitirmiş. sizi bu tür şeylerle kendinden soğutmaya çalışıyor.

araya mesafe de girince ister istemez incir kabugunu doldurmayacak seylerden(tv deki bayanın kıyafeti gibi) kavga çıkıyor.

cnm sanki hayatınızda herşey sıradanlaşmış ilişkinize renk katacak şeyler yapmayı düşünebilrsin

Şu cümleyi çok severim:''Kadın;hiç gitmeyecekmiş gibi sever ama zamanı geldiğinde de hiç sevmemiş gibi gider...''10 aylık rüya gibi beraberliğimde,kabusa dönmeden önce benzer bir gidişat bizde de başlamıştı.Günde 100 mesaj atan,telefonuma her baktığımda bir mesajı olan,beni aramak için en küçük araları bile değerlendiren adam gitmiş;yerine günde birkaç mesajı zor yazan,attığım mesajlara saatlerce sonra cevap veren,ve hatta konuşurken aaa aşkım afedersin telefon elimde uyumuşum diye sabah mesaj atan bir adam gelmişti.Bizim başka başka derin problemlerimiz de vardı tabi.O'na bunun sebebini her sorduğumda,işler yoğun vesaire diye geçiştiriyordu,sanki daha önce işsizmiş gibi...

Söylemek istediğim şu;bizim çok engelimiz vardı,aşardım da değişmeseydi;ama varlığı ile yokluğunu bir ettiği gün bende,bitirdim herşeyi.Engellerimiz çoktu ama bu sebepsiz ilgisizlik de son damla olmuştu.2 aydır ayrıyız,cep telefonumda mesajları yok evet;ama varken de olmamaya başlamıştı;şimdi bakıyorum da kadın susarak gidiyor gerçekten;ayrıldığı günden çok daha önce gemileri yakmış oluyor,o noktaya getirmemeleri lazım.İlgisizlik benim de asla tahammül edemediğim birşey,seni anlıyorum ve sevgilinin kendini toparlamasını diliyorum geç olmadan...

Son düzenleme:
bence ilişkiniz biraz monotonlaşmış gibi fazla üstüne düşme arayıp sormuyorsa seni merak etmiyorsa sende üstüne gitme bırak herşey oluruna varır

monotonlasma evet dedigin gibi var haliyle.. aslinda kendimi geri cekmeye calisiyorum ama beceremiyorum.. son bir kaf haftadir böyle degisince.. bende düsünmeden yapamiyorum kafama takip.. daha cok üstüne gidiyorum.
insallah oluur ve girer yoluna

keske bulsam o hatayi da kurtulsak bu durumdan.. anlam veremiyorum.
aklima gelmiyor ne yaptim acaba diye hep soruyorum kendime.. hani agir bir söz etmedim ama artik bazi seyleri hep benim söylemem le yaptigi icin evt ondnan bekler oldum..
biran önce düzelip i$e baslamasini istiyorum gercekten..umarim sirf evde kaldigi icin böyledir:26:

eveeet nolllduuu?? anlam veremiyorum hani o da seviyor bende seviyorum.. neden ben ondan haber alamayinca uzaklasmis hissine kapiliyordum da o öyle sacma bir bahane uyduruyo gercekten kafam aklim almiyoo..
insan hic daha cok özlüyorum diye iletisimi keser mi?? cok sacma gercekten..
hadi tamam dkka basi yazma.. ama sohbet sirasi niye özen göstermiyosn.. ki ikmizde artik birbirimizi taniyorusz.
tatile kadar hersey yilan hikayesine dönmezse insallah .. istiyorum tabii ki düzene sokmayi..
vallah bu hasret mi yoksa monotonluk mu bu hale gitrdi bizi veya onun calismiyor olmasimi anlamadm:44:

bende öyle düsündüm.. hani ama öyle cok sükür büyük bir sorunu olmadi simdiye kadar..
bazen hastalaninca bile dile getirmek istemiyor.. benim aklim onda kalmasin diye ama bu konuda benim düsüncem hani sevgilisiyim bileyim ve paylassin bu gibi seyleri benimler.
okadar israr ediyorm ki bazen .. morali bozuk oldugunu hissettigim an.. abarttin artik diyorum kendi kendime..
ama israr etmesem hic söylemicek.. yani artik cok büyük bir sorunu varsada.. kolay kolay söylemez gibime geliyor bu durumda..

ikinci ihtimali düsünmek istemiyorum.. hani tlfnda konusunca.. belki erkeklerin hepsi ayni bu konuda bilemiyorum ama deger verdigini sevdgini söyleyince hemen kaniyorum ona.
soguk davraninca tartisiyoruz illaki ama ozmn beni neden cekiyor hala diyorum. yani basindan birini bulsn ugrasmasin hic diyorum..
hani tatilede gidilecek.. bunu firsat bilip degerlendirip ondan sonra bitirirse iliskiyi bilemicem..
kabus gibi seyler bunlar ya Allah korusun.. bitircekse bitirsn dogru yoldan

cnm sanki hayatınızda herşey sıradanlaşmış ilişkinize renk katacak şeyler yapmayı düşünebilrsin

evt siradanlasma var canim illaki iki yil oldu.. artik tanisma fasli o heyecan yatisti bir nevi..
9 gün sonra tatile gidecegiz.. özledik birbirimizi diyordk.. bende hani o iyi gelir diye düsündüm..
hem ikmizde is okul aile biraz uzak kaliriz.. birbirimize vakit ayiririz ve iliskimiz icinde iyi gelir..
ama ne bileyim bu son olanlardan sonra hevesim kacti resmen..
sanki offf eglenip kafasina göre takilip.. gecip gitcekmis gibi bilmiyorum ya iyice kafam karisti..

uzaktan baska türlü nasil renk katabilirim bilmiyorum.. daha dogrusu hani ufak tefek hediyeler alip
güzel seyler söyleyp gönlünü almayi bilirim tabii ama inan icimden gelmiyor ondan görmeyince..

bu olay daha bir kac haftalik.. ondan sarsildim ben biraz

üzülmeni istemem ama genelde ilişki bitmeye yakın olan durum bu.. sizinki böyle olmaz inşallah ama kim böyle bi sıkıntıyla başlasa sonuna gelinmiş oluyor. zaten kim çok sever ilgiyi yoğun verirse onda hep bi bitiş oluyor. yavaş yavaş bağlananda ise bitmiyor kolay kolay. o nedenle herşeyin yavaşını sevmişimdir. ben de boğa burcuyum baştan ölüyorum bitiyorumla başlayan adamlar önce gidenler oluyor canım..

Rabbim hayirlisini ve kalbine göre versin insallah canim..
gercekten kadin susarak gider dedikleri böyle birsey sanirim..
ben suan ona göre cok 'dirdir' ediyorum ama bu sirf iliskimizi önemsedigim ve deger verdigim icin.
ki bunu yapmayi birakirsam bir cok sey bitmis olacak benim icin.
senin de dedigin gibi artik bazen diyorum ki hani yokluguna alismaya basliyorum,
sevgilim var mi yok mu belli degil saatlerce yazmiyorsn arayip sormuyosn..
ben yazincada gec cevap veriyo önememiyorms gibi e haliyle benim icinde anlami kalmiyo sevgilime yazmamin..
bunu bir cok kez söyledim güzel dille anlatmaya calistim.. anliyorm diyor ama ertesi gün ben anlayissiz herseyi abartan kisi oluyorum..
simdiye kadar yasamadigim seyleri yasiyorum ondan yöne.. haliyle zoruma gidiyor... bu sekilde tanimadim ben onu..
neden birden böyle oldu?? bir cok soru isareti var kafamda..
dedigim gibi birde hani iste gelir uykusuz kali ama benimle yinede görüsürdü..
simdi ise evde haftlardir ama o inceligi göstermiyor artik bana..
ha tabii uykusuz kalsn demiyorum kesinlikle.. ama bari görüs benimle uykun gelince zaten vedalasiriz.

insallah sorun neyse hallolur ve eskiye döner
:26:

insallah.. ya normalde duygusal biri degilimdir.. o hayatim agirdiginden beri sulu göz oldm ciktim..
biri dokunsa aglicak hale geldm $u son günlerde..
o bastan beri kör kütük asik olandi güya.. bense dedigin gibi sonradan baglandim..
ki haddinden fazla da belli ediyorum.. bunun verdigi rahatlikta olabilir belki onda..

umarim düzelir de bitmez.. onsuz yapamam demiyorum hayirlisi olsn tabii ki. ama onun yeri cok ayri ya.
kimseye vermedigim degeri ona verdim.. ama sanki ikimizde birbirimizi anlamiyor gibiyiz..
cözemedim bu olayi.. bi yerde bir sorun bir hata var ama nerde..
ki gercekten sevgisi bitse niye uzatiyor bu adam.. ne istiyor benden anlamista degilim.
cünkü gün gectikce zorlasicak hersey..

cnm öncelikle pozitif düşünki onunla beraberkende günleriniz iyi geçsin.tatile gitmeniz tam vakti bunu değerlendirin basbasa kalmak konusmak bir cok şeyin netleşmesini sağlıyacaktır hevesinde hemen kaçmasın pes etme cnm bira sabır dimi ama:)
tatil öncesi sen yine ufak hediyelerini alırsın kendinde de yeni bir imaj yapki gözleri iyice acılsın senın tekrar farkına varsın derim ne dersin:)

gercekten bunu da deniyorum.. ama beceremiyorum sanki.. korkuyorum yine böyle kalacak diye..
okadar heyecanlaniyorum ki normalde birlikte gecirecegimiz o 4 günü düsündükce..
sevdigim sonucta sürpriz yapmayi onu mutlu etmeyi herseyden cok istiyorum.
bunlarin hayaliyle yasiyordum.. ama kabusa dönüstü son günler..

ama tavsiyelerin icin sagol :) cok güzel seyler yazmissin tesekkür ederim..
hak veriyorum sana ve ceki düzen veremeye calisacagim kendime ve düsüncelerime..
en azindan o güler zehir olmasn.. ve bundan sonrasi güzel gecsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…