Sevgilim cok degisti :((

şimdi face konusunda da hak vermiyo değilim yani :) bununla başladıktan sonra kısmetim daha bi açıldı üst üste 3 kişi faceden msj atıp teklif etti buda deli oldu önce kendininkini sonra benmkini kapattı.perşembe buluşacagız bakalım.dün gece telde agladm ama ne aglama...hiç umrunda olmadı yine.ters ters cvplar verdi biterse bitsin ben seni gözden çıkardımlar falan.bende yanına fotograflarımı al bursada konuşacam seninle çok uzatmadan dedm kararlı bi şekilde...sonra hiç msj falan atmadm, yolda ya kimse yok konuşcak falan ben msj atmadıkça gece boyu aradı msj attı.sabaha kadar 50den fazla msj hemde hepsi aşkımlı falan :) bu üni.yi bitirdi müh. bi şirkette çalışıo hiç yalnz kalmadıgı için beni sallamıomuş dün gece onu iyi anladm.tabi 12 saatlik yolculuga çıktı.yalnz kalnca düştü avucuma :)) bunun ofisindeki arkadaşlarıda hep dolduruşa getirio bunu biliom çünkü o kadar sivri zekası yok hep dolduruşa gelio bu erkekler hehehehe :)) o yüzden beni bi umursamamalar falan başladı.ben 2 gün sallamadm 1-2 msj attm hemen koşarak geldi.yapılması gereken dengeyi iyi kurmak onu anladm.bunlar hemen şımarıo ilgimizi görünce.tam o sırada ilgiyi bi kesiosun arkadaşm koşuo yine :)) yani bi ilgi bi geri çekilme.hayatın her anında denge gerek :))

Harbiden bu erkekler çevresindekilerin laflarına göre hareket etmeyi ne kadar da seviyorlar böyle ya. Ev arkadaşı vardı benim sevgilimin, böyle aman salla falan tarzı takılan bir insandır o aralar yola getirmek için bayağı sıkıntı çekmiştim en sonunda çıkarttım onu o evden

Ya bu arada benimki de aynı durumda İşte ilgi göstermemeye çalışıyorum en son 4-5 gün önce face'ten mesaj atmış kusura bakma açamadım diye. Sonra ben bunu bi gün aradım müsait değilim müsait olunca ararım demiş. O gün gece 2de aramış ne diyim yani uyuyodum ben de o saate kadar ne yaptığını öğrenicem de burdan aldığım tavsiyeler doğrultusunda aramıyorum Sonra dün aradı, müsait değilim gibisinden açmadan kapattım telefonu Sonra akşam "kusura bakma aramışsın müsait değildim ne vardı?" demek için aradığımda açmadı. 1'er saat arayla 3 kere aradım... Şimdi yazmamaya devam bakalım ne çıkacak altından Bi de yolda karşılaştık evine doğru gitmiyodu hayırdır dedim, bankaya dedi. Yemedim dedim yürüdüm gittiimm. Evet bana da biraz yardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…