Sevgilim cok degisti :((

kiyamam ya.. vallah ben bir kac güne dayanamadim. 2 ay az bir süre degil.
insan gercekten cok yoruluyormus.. yeni anladim. huzur istiyorsun mutlu etmek ve mutlu olmak istiyorsun..
ama hep ufak birsey ortaya cikiyor ve kavga/tartisma sebebi oluyor.. nasil basladigini bilmeden yipratiyorsun kendini..
benimkine görede uzaklik.. tamam uzaklik gercekten kolay degil.. anlasmazlik oldu diyelim tlfnda, ee nasil cözeceksn? yine telfnda
ama yakin olsan bu cok farkli olurdu.. görüsürdünüz icinizi dökerdiniz ve sarilip sicakligini hissedip barisirdiniz..
bu imkan bizde yok maalsef.. insan o güven duygusunu sIgInmayi istiyor gercekten :)

kiyafet örnekler vs konusuna gelince benim kide kapali sever ..ben acik biriyim ilk baslarda bu konuda sürtüsmelerimiz oldu ama
simdi anlasiyoruz yavas yavas.. biraz o biraz ben anlayis gösterince oluyor..
iki tarafta diretirse inat ederse hersey zorlasiyor maalesef.
bana verdigi örnek demeyimde iste iki gün öncesi bir kadin vardi tv'de pantolonu darmis vsvs igrenc duruyormus.. yani orda guya bana mesaj vermek istiyor sende öyle giyinme diye :)) iyide ben dikkat etmeye calisiyorm zaten sen ne diye damarima basip yorum yapiyosn o an elin kadini hakkinda.
laf olsn iste.. sonrada sinirlenince, sen kavga sebebi aramis oluyorsun..
kisitlama konusuna gelince benimkide cok kiskanctir.. tamam bende yok degil ama ne bileym face kapatma olayi bizde de vardi.
tabii o da kapatti.. ben bazen aciyordum canim skldikca ..kizardi ama gecerdi yine:)
simdi face olmadan cok daha iyi.. hani gereksiz kuruntu ve tartismalar ortaya cikiyordu.. en yakininla zaten tlfnla veya msjla görüsüyorsun.. sarki ve güzel sözleride paylasmayi ver dimi ama :))
onun disinda arkadas konusunda taviz vermemen gerekiyordu ama verdiysende eski cevrene geri dön.. inan alistirmaktan geciyor hersey.. onlar kisitliyor kisitliyor.. sonra hayatimizin odak noktalari sirf onlar olunca bunaliyorlar..

görüsünce illaki bi anlik sogukluk olacak senin icinde.. cünkü ister istemez öfken büyüyor icinde ..kafanda kuruyorsun niye böyle yapti vs diye.. ama konusunca yakinligini hissedince birseyler degisecegine inaniyorum.. yok baktin taviz vermiyor seni bile bile üzmeye devam ediyor ozmn hic düsünme bile.. inan onlar olmadanda gayet iyi yürüyor..

şimdi face konusunda da hak vermiyo değilim yani :) bununla başladıktan sonra kısmetim daha bi açıldı üst üste 3 kişi faceden msj atıp teklif etti buda deli oldu önce kendininkini sonra benmkini kapattı.perşembe buluşacagız bakalım.dün gece telde agladm ama ne aglama...hiç umrunda olmadı yine.ters ters cvplar verdi biterse bitsin ben seni gözden çıkardımlar falan.bende yanına fotograflarımı al bursada konuşacam seninle çok uzatmadan dedm kararlı bi şekilde...sonra hiç msj falan atmadm, yolda ya kimse yok konuşcak falan ben msj atmadıkça gece boyu aradı msj attı.sabaha kadar 50den fazla msj hemde hepsi aşkımlı falan :) bu üni.yi bitirdi müh. bi şirkette çalışıo hiç yalnz kalmadıgı için beni sallamıomuş dün gece onu iyi anladm.tabi 12 saatlik yolculuga çıktı.yalnz kalnca düştü avucuma :)) bunun ofisindeki arkadaşlarıda hep dolduruşa getirio bunu biliom çünkü o kadar sivri zekası yok hep dolduruşa gelio bu erkekler hehehehe :)) o yüzden beni bi umursamamalar falan başladı.ben 2 gün sallamadm 1-2 msj attm hemen koşarak geldi.yapılması gereken dengeyi iyi kurmak onu anladm.bunlar hemen şımarıo ilgimizi görünce.tam o sırada ilgiyi bi kesiosun arkadaşm koşuo yine :)) yani bi ilgi bi geri çekilme.hayatın her anında denge gerek :))

Harbiden bu erkekler çevresindekilerin laflarına göre hareket etmeyi ne kadar da seviyorlar böyle ya. Ev arkadaşı vardı benim sevgilimin, böyle aman salla falan tarzı takılan bir insandır o aralar yola getirmek için bayağı sıkıntı çekmiştim en sonunda çıkarttım onu o evden :KK70:

Ya bu arada benimki de aynı durumda :KK70: İşte ilgi göstermemeye çalışıyorum en son 4-5 gün önce face'ten mesaj atmış kusura bakma açamadım diye. Sonra ben bunu bi gün aradım müsait değilim müsait olunca ararım demiş. O gün gece 2de aramış ne diyim yani uyuyodum ben de o saate kadar ne yaptığını öğrenicem de burdan aldığım tavsiyeler doğrultusunda aramıyorum :KK70: Sonra dün aradı, müsait değilim gibisinden açmadan kapattım telefonu :KK70: Sonra akşam "kusura bakma aramışsın müsait değildim ne vardı?" demek için aradığımda açmadı. 1'er saat arayla 3 kere aradım... Şimdi yazmamaya devam bakalım ne çıkacak altından :KK70: Bi de yolda karşılaştık evine doğru gitmiyodu hayırdır dedim, bankaya dedi. Yemedim dedim yürüdüm gittiimm. Evet bana da biraz yardım :KK70:

X