Sevgilim cok degisti :((

Amin canim.. Ya Gercekten cok zor.. Kafasında bazı seyleri bitirdi mı bilemiyorum
ama dediğin gibi görüşelim dediğimde zoraki gibi geliyor..
reddetmiyor ama kendiliğinden de adım atmıyor artik..
yani ben söylemezsem bile iki güne kalmaz nasıl olsa kendi istiyecek düşüncesin de maalesef..
hatta gecen okadar cok kaptırdım ki kendimi bu ilgisizliğine vsvs o da abartiyosn deyince..
artik ara verelim bir kac gun konuşmayalım ben kendimi frenliyemiyorum beklentiye giriyorum dedim..
o da bunu yapabilecekmisin dayanabilecekmisin sanki diye cvp verdi.. Yani ipler elden gitti ona takilmiyorum cunku sevgimi belli ediyorum fazlasıyla .. Bunun farkındayım..
Durumu fırsat bilip bu sekilde ilgisiz umursamaz davranması üzücü

Deniyecegim kendimi değiştirmem gerek cok iyi anladım bunu iki gündür..
bu sekilde bı yere varacağı yok belli ki..

Peki anladım teşekkür ederimm :)

Cok tak ederim.
Var tabii ki.. Yani bir meşgalem olmuyor degil..o cogu zaman evde oluyor
Ama ben yinede zaman ayırıyorum ki ihmal ettin demesin.. Ama maalesef.. Yine ayni
Birbirimize haber etme alışkanlığımız vardır hani bunu devam ettirip yazmayim mı?
Cunku bunu da yapmazsam o da haber etmicek biliyorum..
veya son günlerde hic arayıp sormuyorsn dedikce gun asırı napiyosn diye yaziyor ama belli oluyor zoraki olduğu..
napmam gerekiyor sırf cvp verip kestirip atmak mı
cok zor geliyor bana ya alışkanlıklar ne kötü birsey mis
mama dediğin gibi yapacagım.. İnsallah
uzerine düşmemeye çalışacağım

Senin gözündeki değeri bildiği için kullanıyo. Dayanabilecek misin sanki demiş. Bak benden sana bir öneri, dayan. Ama gerçekten acı çekerek dayanma hani onun inadına güzel güzel yaşa git gez toz alışveriş yap kesin işe yarar :) Sevdiğin şeyleri yap gerçekten yoğun ol ve zaten zamanla ona daha az zamanının kaldığını hissedeceksin. O da rahatsız olmaya başlar bu durumdan sonra o üstelemeye başlasın görüşmek için. Bak tatile gidecekmişsiniz mesela tatile gidene kadar uzak dur hani böyle yoğun ol tatilde de bu konuyu açarsın ama böyle çok umrunda değilmiş gibi, sadece bilmesini istediğini belirt onu da öyle duygusalca söyleme(BENCE) Kelin ilacı olsa başına sürermiş gerçi... Ama sana yardımcı olmaya çalışıyorum inanki . aynı durumdan kurtulmaya çalışıyorum istiyorum ki sana da bir faydam olsun.. Umarım her şey güzel olur :)

yukar daki arakdasa katiliyorum iliskimizin basinda tam tersiydi o yazar di benim hic zamanim olmazdi hem de sevmezdim zaten sonra beni yazmaya alistirdi bu kez o birakti bulusmk icin ben hep cagirirdim filan aynen senin gibi dusunup kavga ediyodum sevmedigini soguudugunu filan ama zamanla yanlis oldugunu anladim.. yani erkekler bi zaman sonra zamana ihtiyaclari oluyo eskisi gibi sSIk yazmayi filan birakiyolar... bak ben suan 4 bucuk yildir beraberim gunde sms sayimiz 5 en fazla 10 eskisi gibi degil anliycan ama bana hala eskisi gibi bagli... bence biraz kendine ugras bul ve kendi haline birak sende onun gibi gec yaz cevaplar ve kesinlikle kavga etme... sen cok haklisin aynen senin gibi dunuyorum sevdigim insanla degil de kimle konusacagim diye ama zamanla azaliyo iste yazismalar onun icin seni sevmedigini dusunme..

Böyle ilgisizlik oldukça sevmediğini düşünmekte haklı oluyor biraz insan malesef. İnşallah iyi olur her şey valla bıktımm

bence çok değer vermişsin ve oda senin sevginden o kadar emin ki "nasıl olsa ayrılmayız" diye özen göstermiyor gibi..
seni kaybetme korkusunu kaybetmiş yani, senden emin bu yüzden de şımarmış.. ama erkekler gerçekten çocuk gibi onlara sevgimizi göstermez ilgisiz gibi davranırsak dibimizden ayrılmıyorlar.. biraz ilgini çek bence sevgilinin üstünden ve ona "benle ilgilenmiyosun" tarzında şeyler söyleme çünkü asla kabul etmezler.. arada kabul edenler de çıkar ama bi süre sonra yine önemsemezler bu konuyu.. birşey yok gibi devam ederler..

Böyle ilgisizlik oldukça sevmediğini düşünmekte haklı oluyor biraz insan malesef. İnşallah iyi olur her şey valla bıktımm

haklisin tabi ki boyle dusunmekte ben de cok dusunuyodum
ama oyle degilmis bak kendini cok yipratma kavga ederek iliskimizi de yipratma sakin ol biraz cok zor oluyo ama olmaya calisman lazim her iliski de monoton bi donem yasaniyo

Cok Sagol ya gercekten alıngan birsey oludu cikti.. Normalde ben eskiden trip atarken simdi o kiz gibi
bosver bisey yok, üsteleme diyerekten birşeylere aliniyor.
Az once yine tartıştık yok yere.. beni yanlis anlamış Ama bana verdigi cevap: ney ne diyorsun hic birsey anlamadım.
Bende dedim neyi anlamadın? Ve daha once ki yazdığım mesajı tekrar yolladim( hatta sorun vardi mesajlar geç ve farklı sırada yollandı)
bunu üzerine o aynen sunu yazdı: Birşey olmadı anlaşamadığımız ortada ondan salla..
Bende haliyle üsteledim hani yanlis birsey mı söyledim diye oda bosver off fln dedi. Bu uzadı gitti.
Hani madem beni yanlis anladın soyle tekrar edeyim ama bu kurduğu cümleyi Birtek ben mı yanlis anlıyorum bilemedim..
cok kaprisli bisey oldu. Cok soru soruyormuşum ve bisey yokmus ortada.

Cidden artik mesajları da geçtim konuşma sekli bile eskisi kadar nazik degil..
sinrlenirdi ama asla bana sesini yükseltmezdi şimdiye kadar
ya gercekten cok üzülüyorum..
Deger verdigim icin üsteledim diyorum demekki bende hata dedim..
O da hersey karsilikli dedi.. Ee dedim en kötü oldugum icin mı bana boyle davraniyosn? Deger vermiyosn??
ondan gelen cevap ise ne sacmaliyosun Deger vermiyorum kesin.. Oldu

Bence çok üzerine düştüğün için olmuş böyle.
Arada hangimizin olmuyorki bu durumlar...
Kendini geri çek ilgisiz davran oda bunu farketcektir ve düşünmeye başlıycaktır neden bana karşı böyle nerde hata yaptım vs...
Düzelcek bişey diye düşünüyorum ben.

Evet hata bende sanırım.. Hic ilgi göstermeyi sevgimi belli etmemin yanlis birsey olacağını düşünmemiştim ama maalesef oyle oldu..
Sıkdim bunaldı vsvs cok abarttigimi düşünüyor ve bana kedimi geri çekmek düşüyor.
İnsallah dediğin gibi olur.. Sagol Tuğçe

Sende onun yaptığının aynısını yap.

Arayıp sorma, mesajlarına geç cvp ver.

Umursamaz takmıyomuş gibi davran.

Bakalım ne yapacak o zaman.

Eğer aynı tas aynı hamamsa şutla gitsin zaten, o ilişki çoktaan bitmiştir.

aramıza hoş geldin belki istisnai durumlar olabilir ama ilgi azalmasıyla başlayan bu süreç çoğunlukla ayrılıkla sonlanıyor. benim de sürecim öyle başladı zaten. insan baştan ilgiye alışınca ve o ilgi birden ya da zaman içinde dolaylı olarak kesilince bir garip oluyoruz. çünkü birşeyler yolunda gitmemeye başlıyor ve hissediyoruz. hayır beklediğimiz de çok bir şey değil ki.. ilgi, yakınlık, düşünüldüğümüzü bilmek. nev81 bir şey demiş, aynı anda ilişkiye başladığım yakın arkadaşımın elinden telefon düşmezken, ben ekrana bakar dururdum birşey var mı diye. o kadar iyi anlıyorum ki çünkü aynılarını ben de yaşamıştım son aylarda. sevgilileri arayan nerdesin ne yaptın canım diye soran arkadaşlarıma içim burkularak bakmaya başlamıştım. ve bir süre sonra da şu oldu: hayatımda biri var, ama yok! dilerim yakın zamanda telafi edilebilir bir durumdur sizinkisi. aksi taktirde kaçınılmaz son seni de bekliyor..

İlişki bu duruma girecek diye bitecek değil bence. Her ilişkinin durulma, sonra tekrar canlanma dönemi olduğunu düşünüyorum. O durulmalar nefes alma dönemleridir. Ben buraya sanki böyle bir konu açmıştım. Üstüne düştüm ki akrep burcuyum ve bir kadın olarak resmen gözünün içine bakarım. O da öyleydi ama sende olduğu gibi birden böyle bir durulma dönemine girildi. Mesajlar azaldı, aramalar azaldı vs vs.

Sonra noldu hemen anlatıyım;
Çaktırmadan ilgiyi çektim. Gece öküz gibi ağlayıp, şiş gözlerimle sabah gülücükler saçarak telefonda ya bende dışarı çıkıcam hazırlanıyorum, sıkıldım evde dedim. Ya da onun geç attığı mesaja ben de geç mesaj attım. Çok zor dayandım ama sıktım dişimi.

Bir hafta oldu olmadı noldu dersin :)

"bitanem sen beni özlemedin mi ya? Ben sormasam diyceğin yok önceden derdin ama! buluşalım diye de sormuyosun..."

Evet ben öyleydim son zamanlarda pazar buluşcaz mı bitanemmmm diye veya aşkım seni çok özledim diye. Ee ben bunları ilk yapan olunca onun verdiği tepki ben dediğim için zorunluluktan denilmiş cevaplar gibi geliyodu mutlu olmuyodum, tatmin etmiyodu.

Soğudu mu diye düşünürken şuan maşallahımız var. Geçen bi'şey oldu da sesini bile kıskanıyorum dedi

Yani taktik olarak değil de hayat felsefesi yapın bence bunu.

Bir yapın bir yapmayın dengeyi kurun yani. Hep de karşıdan beklersen bu sefer o aynı şeyi düşünür, ilişki cehennem olur.
Ben bi'gün özledim diyorsam ikinciyi o ben demeden diyor bi'de azarlıyor sıpa beni hiç özlememiş diye...

Bi'kere böyle bi'konu açılmıştı erkek gözüyle şunları demişti;

İlişki hep en üst seviyede gitmez. Arada yavaşlar ki nefes alınsın, beyin, yürek dinlensin. Sonra yine kalkışa geçer eskisinden daha iyi bir şekilde.

Ee mantıklı da

seninle yüzde yüz aynı durumdayım benmde 2 yıl oldu.şuan telde aglıyorum hiç umursamıyo bile.ben çıktıktan 6-7ay sonra ona baglanmaya başlamıştım.bi arkadaşıma göre en başta peşimden çok koştugu için ve benmde ona iyice baglandıgımı gördügünden böyle yapıyor.bence birbirimizi yıpratmamız yüzündende sogudu ve beni çantada keklik sanıyo.çünkü bitti bitti deyip devam edip aptallık yaptıgım için.karar verdim o yazmıyosa bende yazmıcam bakalım böle devam etsin bi süre nolcak?
ilk ayları hatırladıgımda gözlerim doluyo delirirdi benm için etrafmda döner üstüme titrerdi.şuan o kişi gitti bambaşka biri geldi ((((((

dün öyle yaptim vallah.. tartisdiydik.. konusmicam az dedi yoksa devam ederiz kvga etmeye dedi..
bende butün gün birsey yazmadim.. kendi döndü geri..
uzak durmaya calisiorum artik en ufak birseyde uzatmayip kendimi cekmeye calisiyorum bakalim nasil devam edecek

sagol canim hosbulduk demek bile icimden gelmiyo acikcasi :) ama sanirim ilgi azalmasi beni sarsti ..
gercekten su son günlerde varligi yoklugu birdi.. ona da söyleyince sürekli elimde tlfnla dolasamam dedi ve tabii beni o an birdaha kirdi....
dün yine o konular acildi bakalim. tam düzeldi derken yine ufak birsey tartismaya yol aciyor..
hayirlisi

masallah tatlim Allah bozmasin.. umarim bizde sadece o durulma noktasina gelmisizdir..
nefes almaya evet ikimizinde ihtiyaci var ama keske farkli sekilde olsaydi bu..
her iki tarafta yiprandi gibi kisa bir süre icinde... aglamakta istemiyorum artik yoruldum gercekten..
birde zayif bir karakterde degilim ama nasil bu hale geldim anlamiyorum..
güclü durmaya ..ve olmaya ihtiyacim var.. yoksa kim ister yani basinda en ufak birseyi sorun edip salya sümük aglayani :)

ahh canim benim üzme kendini.. dün gece konustuk .. gerci her gece hallettik sanip kapatiyoruz ve ertesi gün yine bir patlak veriyor..
ama ben zamanla özledigimden kiskandigimdan onun yaninda olamadigimdan iyice herseye takar oldum sanirim..
o da demeye baslamisti artik nasil davranacagimi sasirdim diye. bende ne var sanki diyordum basit seyler hani mesaj ilgi derken demekki baya SIktim onu bilemiyorum.. ama dünkü konusmalari bi nevi ders olsun sana der gibiydi..
cünkü öyle bir noktaya geldim ki artik ne olacaksa olsn yoruldum dedim.. nasil davranacagimi ne diyecegimi sasirmis durumdaydim.
sevgisinin azaldigini düsünüyordum.. yok öyle birsey dedi gönlümü almaya calisti icimi rahatlatmaya calisti..
hani tamam ikimizdede biraz kaybetme korkusu birazcikta bu iki yilin verdigi aliskanlik rahatlik var..
bazen birinden biri agir basiyor ve karsi tarafa yansiyor.. bende ki ise kaybetme korkusu oldu..
artik rahat birakmaya calisacagim.. zor oluyor.. cünkü bos oldugunda insan zamanini en sevdigiyle paylasmak istiyor.
konuscak birsey olmasada havadan suan laf lafi acar nasilsa diyorsun.. ki susmak bile güzel oluyo bende sevdigim adamla..
bakalim kendi haline birakmayi deniyorum artik ne kadar beceriyorsam :).. o da sakin davraniyor simdilik..
hayirilisini versin rabbim..
bu arada ilk güleri düsünüp bende cooook agladim üzüldüm.. bana kiyamayan o ince düsünen erkek yoktu sanki.. dedim nasil bu hale geldik.. ama insan sevince hele ki coook sevip baglaninca bazen abartabiliyor duygu yogunlugundan ..
yaptiklarinda hata kusur ariyosn sana daha cok ilgi göstermesini istiyorsn..
halbuki sen sevgini göster sadece.. söylediklerinin altinda hiiiic birsey arama cunkü bunu ben cok yaptim.
her alfi dokunur geldi sanki sorun varda söyliyemiyor gibisinden.. onun dedigine göre yokmus ben abartiyormusum vs..
Yani artik ne söylerse öyle algilayacagim derine inmek yok :) sende öyle yapmayi dene canim..

ahh canim benim üzme kendini.. dün gece konustuk .. gerci her gece hallettik sanip kapatiyoruz ve ertesi gün yine bir patlak veriyor..
ama ben zamanla özledigimden kiskandigimdan onun yaninda olamadigimdan iyice herseye takar oldum sanirim..
o da demeye baslamisti artik nasil davranacagimi sasirdim diye. bende ne var sanki diyordum basit seyler hani mesaj ilgi derken demekki baya SIktim onu bilemiyorum.. ama dünkü konusmalari bi nevi ders olsun sana der gibiydi..
cünkü öyle bir noktaya geldim ki artik ne olacaksa olsn yoruldum dedim.. nasil davranacagimi ne diyecegimi sasirmis durumdaydim.
sevgisinin azaldigini düsünüyordum.. yok öyle birsey dedi gönlümü almaya calisti icimi rahatlatmaya calisti..
hani tamam ikimizdede biraz kaybetme korkusu birazcikta bu iki yilin verdigi aliskanlik rahatlik var..
bazen birinden biri agir basiyor ve karsi tarafa yansiyor.. bende ki ise kaybetme korkusu oldu..
artik rahat birakmaya calisacagim.. zor oluyor.. cünkü bos oldugunda insan zamanini en sevdigiyle paylasmak istiyor.
konuscak birsey olmasada havadan suan laf lafi acar nasilsa diyorsun.. ki susmak bile güzel oluyo bende sevdigim adamla..
bakalim kendi haline birakmayi deniyorum artik ne kadar beceriyorsam :).. o da sakin davraniyor simdilik..
hayirilisini versin rabbim..
bu arada ilk güleri düsünüp bende cooook agladim üzüldüm.. bana kiyamayan o ince düsünen erkek yoktu sanki.. dedim nasil bu hale geldik.. ama insan sevince hele ki coook sevip baglaninca bazen abartabiliyor duygu yogunlugundan ..
yaptiklarinda hata kusur ariyosn sana daha cok ilgi göstermesini istiyorsn..
halbuki sen sevgini göster sadece.. söylediklerinin altinda hiiiic birsey arama cunkü bunu ben cok yaptim.
her alfi dokunur geldi sanki sorun varda söyliyemiyor gibisinden.. onun dedigine göre yokmus ben abartiyormusum vs..
Yani artik ne söylerse öyle algilayacagim derine inmek yok :) sende öyle yapmayi dene canim..
[/QUOTE]

evt bizim son 2 ay herşey kötü gidiyo.5gün kötü ise 1 gün iyi sonra ertesi gün yine kötü.ona göre herşeyin sebebi uzaklık, bana göre değil.artık ilgisinden geçtim ilgiside umrumda değil.bıraktım herşeyi...bana başka kadınların kıyafetlerini örnek vere vere beni kendinden nefret etti.gerçi örnek verdikleri kapalı insanlardı ama olsun vermemeli idi.sende şöle ol böle ol diye diye bitirdi.3gün sonra buraya bursaya geliyo.2aydan sonra görüşecegiz ve ben gözden çıkardım onu.kavga ile hayat geçmiyo, huzur istiyorum artık sadece..çok ısrar ettim bende ama nie herşeyimi kısıtladı face yi kapattırdı çogu arkadaşımla görüşmez oldum.beni tamamen kendine bagladı ona msj atmadan duramaz oldum.ama eski hayatıma dönecem yalnız kalmadıgım oyalandıgım sürecede rahat olacak kafam biliyorum

kiyamam ya.. vallah ben bir kac güne dayanamadim. 2 ay az bir süre degil.
insan gercekten cok yoruluyormus.. yeni anladim. huzur istiyorsun mutlu etmek ve mutlu olmak istiyorsun..
ama hep ufak birsey ortaya cikiyor ve kavga/tartisma sebebi oluyor.. nasil basladigini bilmeden yipratiyorsun kendini..
benimkine görede uzaklik.. tamam uzaklik gercekten kolay degil.. anlasmazlik oldu diyelim tlfnda, ee nasil cözeceksn? yine telfnda
ama yakin olsan bu cok farkli olurdu.. görüsürdünüz icinizi dökerdiniz ve sarilip sicakligini hissedip barisirdiniz..
bu imkan bizde yok maalsef.. insan o güven duygusunu sIgInmayi istiyor gercekten :)

kiyafet örnekler vs konusuna gelince benim kide kapali sever ..ben acik biriyim ilk baslarda bu konuda sürtüsmelerimiz oldu ama
simdi anlasiyoruz yavas yavas.. biraz o biraz ben anlayis gösterince oluyor..
iki tarafta diretirse inat ederse hersey zorlasiyor maalesef.
bana verdigi örnek demeyimde iste iki gün öncesi bir kadin vardi tv'de pantolonu darmis vsvs igrenc duruyormus.. yani orda guya bana mesaj vermek istiyor sende öyle giyinme diye :)) iyide ben dikkat etmeye calisiyorm zaten sen ne diye damarima basip yorum yapiyosn o an elin kadini hakkinda.
laf olsn iste.. sonrada sinirlenince, sen kavga sebebi aramis oluyorsun..
kisitlama konusuna gelince benimkide cok kiskanctir.. tamam bende yok degil ama ne bileym face kapatma olayi bizde de vardi.
tabii o da kapatti.. ben bazen aciyordum canim skldikca ..kizardi ama gecerdi yine:)
simdi face olmadan cok daha iyi.. hani gereksiz kuruntu ve tartismalar ortaya cikiyordu.. en yakininla zaten tlfnla veya msjla görüsüyorsun.. sarki ve güzel sözleride paylasmayi ver dimi ama :))
onun disinda arkadas konusunda taviz vermemen gerekiyordu ama verdiysende eski cevrene geri dön.. inan alistirmaktan geciyor hersey.. onlar kisitliyor kisitliyor.. sonra hayatimizin odak noktalari sirf onlar olunca bunaliyorlar..

görüsünce illaki bi anlik sogukluk olacak senin icinde.. cünkü ister istemez öfken büyüyor icinde ..kafanda kuruyorsun niye böyle yapti vs diye.. ama konusunca yakinligini hissedince birseyler degisecegine inaniyorum.. yok baktin taviz vermiyor seni bile bile üzmeye devam ediyor ozmn hic düsünme bile.. inan onlar olmadanda gayet iyi yürüyor..

Galiba kendini senden uzaklastırmak istiyor sen ondan nefret et istiyor diye düşünoyrum . yazdıklarının hepsini okudum baska bi anlamı yokki ayrılmanın dolaylı yolunu yapıoki sen ayrıl sen bitir üzülmenede dayanamıo anladım kdarıyla ama ayrılmak istiyo gibi geldi bana .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…