Sevgilim beni başkası için terk etti ve Onunla beraber şu an

Yorumlarin hepsini okumadim ama gecirdiginiz bu buhranli dönem sizi inanilmaz arabesk yapmis.. bayilmalar, serumlu fotolar, onu insan sandimlar falan..
Evet kotu bir surec geciriyorsunuz ama adi ustunde bu bir surec. Evlilik vaadi sizi biraz kirmis anladigim kadarıyla.. siz simdi boşverin serumu falan da maddi durumunuz elverisli ise iyi bi pskiyatra gidin. Bu durumu psikoterapi ile destekleyin. Ruhunuz sancili su anda sizin, bu sorunu tam olarak cozmeden hayatiniz asla yoluna girmez

Tam bir drama queensin. Lütfen bunu değiştir. Adam hayırsız çıktı ama ergen gibi foto atıp acındırmak,bayılmak neyin nesi. Senin ona ihtiyacın mı var? Hayır. Dünyadaki tek erkek o mu? Hayır. O zaman hayatına kimseye muhtaç olmadığının farkında olarak devam et

Sürekli sevdim diyorsun evlilik için aşk veya sevmek yeterli değil aynı zevk ve bakış açısı gerekli bir defa siz arkadaş olamamışsınız
Oturup bir adamla tartışmadan sohbet edemiyorsanız sizin ikinizden bir cacık olmaz
Halen bu olgunluğa erişmemişsin, aşk dediğin geçer önemli olan karekter, hoş sohbet, dürüstlük, vefa

Şu psikolojik sebeplerden yalandan bayılıp acile gelen serum isteyen bi tayfa var, siz de onlardansınız. Orda ekip gerçek hastalarla uğraşırken o kadar hakka giriyorsunuz, o kadar küçültüyosunuz ki kendinizi bilin istedim.

Adamı bilemicem de siz asla sağlıklı bir ilişki yaşayamazsınız. Bir an önce psikolojik destek alın ve bence kafadan 1 sene hayatınıza kimseyi almayın. Ayrıca ayılıp bayilacakta hiçbişey yaşamamissiniz. Evlenip boşanmış bir kadının böylesine hala toy olması 17 yaş tavırlarında takılması ciddi sikıntılı bir durum.
Birde beddua falan tutar mı diyorsunuz hala ?

Gercekten merak ettigim icin soruyorum sinir krizi gecirmek ile hastaneye gidip serum fizyolojik almak arasinda nasil bir iliski var? Ne yasiyorsunuz da o an serum iyi geliyor? Acaba baska ulkelerde de sevgilisinden ayrildi diye acile gidip gercekten acil durumda olan insanlari engelleyenler var midir :/ Benim yasadigim ulkede hic sanmiyorum, zaten ilk giriste atesiniz olculup sikayetiniz soruluyor kapidan alinmazsiniz muhtemelen

Aa olur mu, bunun adına sekonder kazanç diyoruz. Nedir sekonder kazanç? Konu sahibi vb kadınların eşlerinin ya da sevgililerinin acilde olay çıkarması, hemen bakılsın serum takılsın diye bağırmasıdır. Sonunda da konu sahibi ve benzeri nevrotik kadınların o serumlu fotoğrafı çekebilmesidir.

Adamin kendisi nasil biridir bilemeyecegim ama sizin gibi biriyle ben olsam evlenmek istemem kaçarim o konuda dogru karar vermiş. Hastanede serumlu kol fotografi atmak zaten dunyanin en itici seylerinden olabilir.
4 ayda "bir suru kavga" ediyorsaniz sizden olmayacagi belliymiş zaten.
Her size geri donen sevgisinden donmez can sikintisindan donebilir, herseye hemen koşmayin bir durup dusunun azicik.

Hersey olmuş bitmiş hala ayilip bayilip israrla adama mesaj yagdiriyorsunuz asiri takinitilisiniz, bir rahat birakin insani kendinize donup bakin biraz hareketleriniz normal mi?
Bayilmakmiş, geceleri uyuyamamakmiş

Aradan epey bir zaman gecmis su an nasilsiniz merak ettim.birde bence adamda sizde bosanmalardan sonra cabuk yeni iliskilere baslamissiniz insan 2 sene sonra travmayi atlatip dogru karar verebilir diyorlar.siz bosanmanin stresini tam atamamisken yeni beraberlik icine girmissiniz birde onun stresi eklenmis ustune.insallah simdi daha iyisinizdir

Sizi kaybetmiş kendi yolunuza bakın yaşadıklarınızdan ders çıkarın kendinize zaman ayırın ruhunuza zaman ayırın

Allahım bu bir kazançmı yani? Kâr ne burada?

sevmek için 1 gün bile yetiyor bazen yaşadığını sizin anlamanız mümkün değil sadece öneri istemiş azarlama değil.

Erkekler için bu kadar bayılma ağlama çok saçma
Dünyada milyonlarca erkek var bu kadar gözünüzde büyütmeyin

Merhaba eski eşinizden ayrılma sebebiniz neydi 1 yıl kısa bir süre acaba aynı durumu yaşamaktansa korkup başkasına mı yöneldi

Bi soz vardi birine vazgecilmez oldugunu hissettirirseniz ilk vazgececegi sey siz olursunuz diye neden boyle körü körüne hemen baglaniyorsunuz ki azicik kendinizi sevin kendinize deger verin

yedek hesap mısın?

bundan sonra bir erkeğin sizi ilişkinin ilk aylarında yükseklere çıkarmasına aldanıp sizi oradan hiç bırakmayacağını düşünmeyin. Heves başka şeydir, sevgi başka şey. Sevgi zamanla, emekle, bağla oluşur.
Bence çok şanslısınız, dengesizin dibi bir çöpten kurtulmuşsunuz, biraz kendinizi toparlayın, dinlenin. Dört aylık ilişkinin ızdırabı iki ayda geçer merak etmeyin ha geçmiyorsa başka sorunlar vardır, mutlaka bir uzmana danışın o zaman.
Kendinizi üzmeyin tecrübe deyin geçin.

Onu gerçekten seviyo muydunuz yoksa hayata tutunma, yarabandı yapma çabası mıydı o konuya girmeyeceğim ama ne yaptığı belirsiz, dengesiz bu heriften kurtulduğunuz iyi olmuş. Güvenilmez biriymiş. Evlenseniz aldatırdı %100.

Böyle bir adam için üzülmeyin, boşandıktan sonra yeniden birine değer verebildiyseniz bir daha verebilirsiniz çünkü bu hisler karşısınızdaki kişilerin muhteşem olmasından kaynaklanmıyor, sizin içinizde var. Sadece kendinize olgunlaşmak için süre verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…