babadan hem tiksinip hem sevmek..

belki öyle bir şey yapsam utanır pişman olur bir daha yapamaz ama bu sefer de aramız eskisi gibi olmaz sürekli bir mesafe olur annem anlar en iyisi zamana bırakmak beli yaptığından pişman olur diye dua ediyorum bakalım
Ben bir süre takip ettim sonrasında dedim bunlar ne diye, seni ilgilendirmez dedi. Anneme söylemedim söylerim dedim cevap bile vermedi. Telefonunun şifresini biliyordum, değiştirdi. Sonra da ben bakmayı bıraktım ama üzerine başka olayları çıkınca anneme de o zaman anlattım. Annem keşke bana söyleseydin diye bana çok kızdı, bence uygun bir dille söylemenizde fayda var.

Benim annem de çok fedakarlık yapmış biridir. Hele ki babamın ailesi için, babanem için... Onları düşündükçe daha çok üzülüyorum. Doktor bana bu açıdan bakmamamı söylemişti. Onların karı-koca ilişkisi senin baba-kız ilişkin diye ama öyle olmuyor maalesef. İnsan sindiremiyor, kabullenemiyor. Böyle vicdanen çelişiyor olmanız çok doğal, kendinizi suçlamayın.
annenizi çok iyi anlıyorum benim annem de babam için çok çabaladı kendini paraladı bizim için en iyisini yapmaya çalıştı babamı sürekli bize güzel göstermeye çalışır hâlâ kendini pek önemsemez kendine almaz babama alır bende bunları düşününce çok üzülüyorum onun için verdiği değerin karşılığını alamamasına bir gün elinde çiçekle gelmez ben teklif ettim alıyım diye yine istemez hiç unutmam bir kere saçını kestirmişti bende makyaj yapmıştım süslemiştim hiç saçını mı kestin bile dememişti o gün çok üzülmüştüm onun için ki annem dünyalar güzeli bir kadın aynı Türkan Şoray'ın gençliğine benziyormuş çok üzülüyorum hayatı boşuna gitti diye umarım benim de sizin de hayatınız hayal edemeyeceğimiz kadar güzel olur böyle şeyleri düşünmeye vaktimiz bile olmaz annenizin de çok mutlu olmasını diliyorum

Ben bir süre takip ettim sonrasında dedim bunlar ne diye, seni ilgilendirmez dedi. Anneme söylemedim söylerim dedim cevap bile vermedi. Telefonunun şifresini biliyordum, değiştirdi. Sonra da ben bakmayı bıraktım ama üzerine başka olayları çıkınca anneme de o zaman anlattım. Annem keşke bana söyleseydin diye bana çok kızdı, bence uygun bir dille söylemenizde fayda var.
annem kalbinden rahatsız daha çok üzülmesini istemiyorum belki hastalığı tetiklenir diye he belki biliyordur ama o da biz üzülmeyelim diye saklıyor olabilir umarım öyle değildir bir kadının bunu yutması çok ağır bir şey

X