Sevgilim bana bir türlü güvenmiyor, çok paranoyak ve dengesiz sizce ne yapmalıyım?

Son olaylar bile aklinizı başınıza getirmiyor biz ne yapalım?? Elalemin takıntılı hasta adsmlarini kolunuza takip sevgili diye gezdiren,onlar ne derse yapan ,asagilanmaya, namusunuza kadar dil uzatılmasına müsade eden bir de aşığım onu görünce aklım karışıyor diyen siz.Atese yürüyor korkmuyor,sizde gidin bir tedavi olun..........

ayrılmak için illa olayları örnek almanıza gerek yok kendine saygısı olan böyle bir ilişki içinde bulunmaz zaten. yüzünü görünce dayanamıyorum nedir yahu seviyorsunuz yani. kendisine bu şekilde muamele eden birini sevmeye devam eden insanların da sağlıklı kafa yapısı olduğunu sanmıyorum ben.

Bende çok bağlandığım ve kopamadığım için affettim.

Bu cümlenden sonra kamyonla laf döksek üzerine vazgeçmezsin. Ehh ne diyelim ki ,bir gün uzmanlık alanın olmadan psikolojisini düzeltmeye çalıştığın kişinin gazabına uğramaman dileğiyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…