Sevgilim annesi yüzünden beni terk etti

Babası çok sorumsuz olduğu için annesine çok bağlı. Ama sevgi nasıl böyle kolay bitebiliyor bunu anlayamıyorum sadece..
Ortada sevgi yokmuş ki olmayan sevgi zaten biter

O yüzden değmez kendini yıpratmaya arama yalvarma kkendini ezdirme üzüntüm zamanla geçer tek erkek bu değil değmeyen birine giz yaşları dökme

+böyle manyaklar senin gibi insanları seçiyor genelde sevgili olmak için; kendini değersiz ve suçlu gören, sürekli açıklama yapıp özürler dileyen, egosunu tatmin eden, rahatça ezebildiği, herif iki gün güzel davranıp sonra pislik muamelesi yaptığında kendinde hata arayan kızcağızları.
Aklı başında, ayakları yere basan, kendinden emin bi kadına "annemle ilgilenmedin" dese kadın çat çat daha önce bin kez sorduğunu, zahmet edip cevap bile vermediğini vs yüzüne vurup tekmeyi basardı. Daha doğrusu, öyle bi kadın triplerle, kısa cevaplarla geçiştirildiğinde bi daha sormaz, önce o tavrını koyardı bu anguta. Triplere bak.
Sana çok çirkin davranıyor zaten, görmüyor musun? Keşke kombinimi atmasaydım, kul köle olsaydım da bitmeseydi diye kendini suçlayıp paralayacağına bence bunları bir düşün.
Diyelim ki kombin atmana sinirlendi; öfke patlaması, hakaret, tehdit vs nedir? Normal değil, cidden korkunç derecede sorunlu biri, besbelli. Annesinin ayaklarına kadar yıkasan da yaranamazsın böyle birine. Benliğini ve akıl sağlığını mı kaybetmek istiyorsun? Sakın ama sakın, duygularının etkisiyle ona hak vermeye çalışma, haklı bi tarafı yok çünkü.
Böyle muameleleri haketmiyorsun, bunu gör lütfen.

Son düzenleme:
Sürekli sormuşsun aynı deyip durmuş ne alaka yani devamlı sorup pışpışlayacak mısınız? Ben durumunu sorsam geçiştirse biri, bir daha sormam bile.
Kaç yıllık evliyim devamlı annen nasıl oldu diye sormadım,bir kere sorarım önemli bişey varsa anlatır bu kadar.Anlatmadan kim ne yapabilir.
Bu anne sevgisi bağlılığı değil,bağımlılığı asıl senin ne saçmalıyorsun kendin bilirsin demen gerekliydi.

Ay iğrenç herif ya midem bulandı gerçekten, böylelerini dışardan gören de insan adam sanıyor ya ben en çok ona üzülüyorum biliyor musunuz, annem de annem bi anne sende vardı çünkü, s..tirgit demeniz gerekiyordu bişeye pişman olacaksanız buna olun bence.

Annesine aşık birisi, ilk tanıştığımız zamandan beridir bunu gizlemiyor zaten. Bu kırmızı çizgisi olduğu için bunu kaldıramazmış. Ben böyle şeylerde gurur yapan birisi değilim elimden geleni yaptım demek beni daha çok rahatlatıyor. Ve de onu ne olursa olsun çok seviyorum

İnsanlar baş baş bağırıyor anneci erkeklerden uzak durun diye siz yapışın.

Karıştırdığı bir halt var annesini de bahane olarak kullanıp ayrıldı bence. Yok gerçekten dediği gibiyse bu daha patolojik bir durum. Sevgi tabii ki önemli ama böyle basit şeylerden tüm köprüyü yakıp kötü davranan insana niye yalvarıp yakarıyorsunuz? Tüm ilişkinizi partnerinizin hegemonyası altında mı yaşayacaksınız? Bir özür dilenip aciklama yapılır direniyorsa hadi selametle. İnsanın gururu önemli. Aşk dediğin ne gelip geçiyor. Günün sonunda da yapmasaydin çok da fifi diyorlar. Sultan oğlu olsa gram kıymeti yok bu yüzden.

Haklısınız belki ama ben şu an dışardan bakamadığım için belki de tam anlayamıyorum. Bir de dedi ki çok bencilsin ben seni mutlu etmek için kendimden taviz veriyorum. İnanın hiçbir bencilliğim ya da ekstradan istediğim bir şey de yok işimde gücümde bir insanım

Haklısınız belki ama ben şu an dışardan bakamadığım için belki de tam anlayamıyorum. Bir de dedi ki çok bencilsin ben seni mutlu etmek için kendimden taviz veriyorum. İnanın hiçbir bencilliğim ya da ekstradan istediğim bir şey de yok işimde gücümde bir insanım
Manipüle ediyor işte sizi :işsiz: Annesinin ayağını yıkamak istemiyorsanız koşarak kaçın, bunlar normal haller değil.

kendine şehir dışı görevi yazdırmış (mesleği askerlik) senin olduğun yere gelmeyeceğim mart ayına kadar yokum diyor. bu kararı çok zor vermiş arkasında durmalıymış.

Bu kararı sizden bağımsız çok önce vermiş. Plan programını çoktan yapmış belki sizinle devam etmek istemiyor. Öyle dediği gibi annesi yüzünden terk etmedi. Annesi sadece terk etme bahanesi. Daha fazla yalvarıp kendinizi küçük düşürmeyin.

Sen yorumlarımızı okuyor musun?
Hâlâ onun suçlamalarına karşı kendini (bize bile) açıklama derdindesin.

Selam kızlar, 8 aylık bir ilişkim vardı. Sevgilimle normalde aynı şehirdeyiz ama işi gereği farklı bir şehire gidecekti, öncesinde de ailesinin yanına gitti. Geçtiğimiz günlerde ben çok hastalandım annesi de hastalanmış. Aynı zamanda annesinin tiroidinde kötü huylu tümörler var. Ben hep sordum ettim annen nasıl oldu diye bilgi de vermiyor öyle normal diyor. Ben de çok kötü olmadığını düşündüm. Perşembe günü de normal konuşurken öylesine bir foto attım ertesi gün bir sunumum vardı giyeceklerimin fotosunu attım. Sonra da annen nasıl oldu diye sordum. Yine aynı dedi. Ben de dedim ki inşallah bir an önce iyileşir. Sevgilim bunun üstüne çıldırdı, annem benim için çok önemli bunu bilmiyor musun, kombinin sanki çok umrumda, evli olsak seninle aynı eve bile girmezdim bu yaptıklarından sonra dedi. ben sonradan çok pişman oldum çok özür diledim. dün telefonda konuştuk terk etti beni. bende tamamen bitti diyor. kendine şehir dışı görevi yazdırmış (mesleği askerlik) senin olduğun yere gelmeyeceğim mart ayına kadar yokum diyor. bu kararı çok zor vermiş arkasında durmalıymış. sana olan kinimi diri tutmak için sürekli annemi sormadığın o günkü mesajları okuyorum diyor. daha 3 gün öncesine kadar hiç sorunumuz yoktu, sevgi bu kadar kolay bitebilen bir şey mi ya. bunu aklım almıyor. sana olan saygım bitti gözümde yerle bir oldun diyor. ben bebek gibi ağladım resmen, şu an çok sinirlisin sinirin geçtiğinde tekrar düşün bana dönmen için yapmayacağım hiçbir şey yok falan dedim. beni biraz tanıyorsan kararımı vermiş olduğumu bilmen gerekir dedi. senden şu an olumlu bir dönüş beklemiyorum yarın da belki önümüzdeki ay da, ama sakinleştiğinde lütfen tekrar düşün benim için zaten senden başkası yok dedim. zorla da olsa tamam dedi telefonu kapattık. sanki nefes alamıyorum kızlar onu o kadar çok seviyorum ki. nasıl davranmalıyım bundan sonra. Bir kere bile beni sevmiyorum demedi bu arada mantığımda bitti, duygu eksikliği olsa bunu bir şekilde tamamlarsın ama mantığımda bitti bunu telafi edemem diyor
Ayrılmak için resmen annesini kullanmış bir de üstüne vicdanınıza oynamış. Ne demek nefretimi diri tutmak için mesajı silmedim, ne demek senin yüzünden başka yere göre e gittim

Selam kızlar, 8 aylık bir ilişkim vardı. Sevgilimle normalde aynı şehirdeyiz ama işi gereği farklı bir şehire gidecekti, öncesinde de ailesinin yanına gitti. Geçtiğimiz günlerde ben çok hastalandım annesi de hastalanmış. Aynı zamanda annesinin tiroidinde kötü huylu tümörler var. Ben hep sordum ettim annen nasıl oldu diye bilgi de vermiyor öyle normal diyor. Ben de çok kötü olmadığını düşündüm. Perşembe günü de normal konuşurken öylesine bir foto attım ertesi gün bir sunumum vardı giyeceklerimin fotosunu attım. Sonra da annen nasıl oldu diye sordum. Yine aynı dedi. Ben de dedim ki inşallah bir an önce iyileşir. Sevgilim bunun üstüne çıldırdı, annem benim için çok önemli bunu bilmiyor musun, kombinin sanki çok umrumda, evli olsak seninle aynı eve bile girmezdim bu yaptıklarından sonra dedi. ben sonradan çok pişman oldum çok özür diledim. dün telefonda konuştuk terk etti beni. bende tamamen bitti diyor. kendine şehir dışı görevi yazdırmış (mesleği askerlik) senin olduğun yere gelmeyeceğim mart ayına kadar yokum diyor. bu kararı çok zor vermiş arkasında durmalıymış. sana olan kinimi diri tutmak için sürekli annemi sormadığın o günkü mesajları okuyorum diyor. daha 3 gün öncesine kadar hiç sorunumuz yoktu, sevgi bu kadar kolay bitebilen bir şey mi ya. bunu aklım almıyor. sana olan saygım bitti gözümde yerle bir oldun diyor. ben bebek gibi ağladım resmen, şu an çok sinirlisin sinirin geçtiğinde tekrar düşün bana dönmen için yapmayacağım hiçbir şey yok falan dedim. beni biraz tanıyorsan kararımı vermiş olduğumu bilmen gerekir dedi. senden şu an olumlu bir dönüş beklemiyorum yarın da belki önümüzdeki ay da, ama sakinleştiğinde lütfen tekrar düşün benim için zaten senden başkası yok dedim. zorla da olsa tamam dedi telefonu kapattık. sanki nefes alamıyorum kızlar onu o kadar çok seviyorum ki. nasıl davranmalıyım bundan sonra. Bir kere bile beni sevmiyorum demedi bu arada mantığımda bitti, duygu eksikliği olsa bunu bir şekilde tamamlarsın ama mantığımda bitti bunu telafi edemem diyor
Ne yapabilirsiniz mesela bi dahaki sefere bu kadar ezik duymayın yalvarmak ağlamak niye onun annesi olabilir sizin hiçbir şeyiniz onu sormak onun için üzülmek hayatınızın en önemli görevi değil o istediği kadar üzülür üzülünce sizden destek bekleyebilir okey ama size böyle davranamaz bu adamla devam etmek için yalvarmanız için aklınızın yerinde olmaması lazım ana kuzusu olan bi zahmet yalnız kalsın daha annesinin memesinden kesilmemişleri adam yerine koymayın bi zahmet

Girin benim ilk konumu okuyun. Keşke ben de 8. ayda öyle yada böyle ayrılsaydım. Kurtulmuşsunuz ancak şuan göremiyorsunuz. Bu tip ilişkilerin sonu yok.

Bazı insanlar çözüm bulmak için çabalar bazısı da böyle kestirip atar. Sonuçta siz annesine hakaret etmemişsiniz, veya annesinden bahsederken “üff banane” falan da dememişsiniz. Benim anladığım kadarıyla annesinin halini hatrını sorduğunuzda bile geçiştirir gibi cevaplar vermiş kendisi. Kaldı ki siz de laf arasında bile olsa sormuşsunuz annesini. Bence bu kadar ciddi olduğunu düşünseydiniz sürekli sorardınız, belli oluyor. Her şeyi geçtim… bitirecek ne var ki bitirdi bu kişi bunu hiç anlamış değilim. Eksik sordun diye ilişki mi bitirilir. Uyarır seni üzüldüm kırıldım haberin olsun der sen de ona göre davranırsın. Sorunu kendinde aramamalısın bence. Sorun daha çok karşı taraf gibi.

X