Sevgililer günü için ne hediye alacaksınız?Ne sürpriz hazırlamayı düşünüyorsunuz?

CiciliBicili mersi şekerimmm.. ben bişi yapmadımkii sadece hatırlattım okadarcıkkkk :))))

belinayım az önce elektirikler kesildi :KK43:
geldi şimdi ama.
kurabiyeleri yaprkende olur mu acaba.şimdi elktrik varken yapsam yarına tadı bozulur mu ki.
sen ne zmn yapcn canm

günaydın kızlar
aaaa valla sizi yalnız bırakmaya gelmiyor aaaaa oku oku bitmedi bütün gece yememiş içmemiş fikir üretmişsiniz yaaaaau kaydirigubbakcemile2
yaaa ben kocişimden ayrı bi yere gidemiyorum ki hala kol düğmesi alamadım napıcam yaaaa
bi sürpriz olsun die sinema bileti almıştım onuda söylemek zorunda kaldım zaten moralim bozuk
annemde kırmızı gıda boyası varmış onu alıcam bugün kocişimde aktardan inci alıcak ona kurabiye yapıcam onun bi sürprizi olduğunu sanmıyorum böyle rantlara fırsat vermeyelim bize her gün sevgililer günü aşkım dio ama hiç bi hediyesini sürprizini görmedim 2 senedir :KK43:
dün ben ona bir sürpriz daha yaptım ikimizde best fm dinliyoruz ben onun sayesinde takip etmeye başladım. iki gündür bi yarışma yapılıyodu akşam programlarından birinde iki sevgiliyi yayına alıyolar soru soruyolar ve aynı anda cevap verirsen hediye kazanıyorsun. aradım best fm düştüüüüü kalbim nası atıo ama küt küttt kocişimle benim adımı numaramı bıraktım arayacağız biz sizi dediler ben tlf kapadım eşimi aradım ne yapıosun müsait misin sana bir sürprizim var dedim müsait mi değil mi diye sordum müşterideymiş ama çıkmak üzereymiş neyse kapadım tlf arkasından best fmden aradılar onuda aramışlar yayına aldılar bizi soru sordu radyo programcısı ikimiz de aynı anda cevap verdik hediyeyi kazandıkkk :sm_cool:
sürpriz oldu bitanecik sevgilime süprizzzzz :asigim: :asigim: :asigim:

canm süper bişe olmuş senin süprizin.....
eminim eşinin ne kadar mutlu olduğuna.üstelik hediye de kazanmşsnz..
hediye alamadm diye üzlme canm,aynı dert bende de var çünkü.nere gtsem sevglim yanımda oldugu için bişe alamıyorum pek.bazen yanında bile alıyorum :roflol:
eğer illa kol düğmelerinden almk istiyorum diyosan,zevkine güvendiğin bi arkadaşndan kardeşinden vs rica et ve aldır.ama belinayın fikrini kesin yap.güzel bi kahvaltı hazrla.
kırmzı peçeteler olsun masada.
kalpli krep yap mesela :asigim:

ayy çok güzzel olmuşş radyo olayı ımmm sper süper süper... Birde kızım nasıl eşinden yrı bişiler yapamıyorsun yaaa :KK43:( ozaman eşin uyurken cumartesi sabahı erkenden kalk harika bir kahvaltı hazırla tepsiyle yatak odasına doğru yol all ( anladın sen onu) ee birde güzeeeel bir sabahlık giyy ev soğuk olmasın diede petekleri açç :)))

oooy guzuuum anladım ben onu anladııım ama
ctesi günleri de çalışıyoruz biz ailecekkk senağlama
nası kahvaltı hazırlıyım erkenden kalkıııp senağlama

aaa bak bu kötü işte.işten erken çıkma veye öğle arası gibi bişede hediyeni alabilirsn ozmn canm.eve giderkende kalpli bi pasta al bence

bebeğimm hiiiiç üzülmeee ozaman daha güzel bi fikrim varrrrrr (fikrim geldii kaydirigubbakcemile3) yarın iş çıkışı sen eve git enişteden önce ve harkulade bir sofra donat ve güzel şık ve seksi giyinn aladınsen onuu :eek: ve ışıklarıda loş yapp ohh hafiftae bir müzik veee tellerde kapat ev telininde fişini çekk ve yarın gece sadece sizin geceniz olsunnn:asigim:yerimseniben ayyyy yaa ben evli olsam varyaa ufuğumm her akşam değişik değişik karşılanırr ve her akşam yeni bir atraksiyon olurrrŞeniz

belinayım az önce elektirikler kesildi :KK43:
geldi şimdi ama.
kurabiyeleri yaprkende olur mu acaba.şimdi elktrik varken yapsam yarına tadı bozulur mu ki.
sen ne zmn yapcn canm

yavru kuşum ben sabahtan hallatim kurbiyelerimi birazda fazla yaptım evdekilerde yesin babam falan diyee.. çokta güzel oldularr... ben hediyelerimi paketledim ve poşetlerine koydum bileeee hazır.. yarınki kıyafetlerimde hazırr ben hazırırm yaniiiiikaydirigubbakcemile5

yavru kuşum ben sabahtan hallatim kurbiyelerimi birazda fazla yaptım evdekilerde yesin babam falan diyee.. çokta güzel oldularr... ben hediyelerimi paketledim ve poşetlerine koydum bileeee hazır.. yarınki kıyafetlerimde hazırr ben hazırırm yaniiiiikaydirigubbakcemile5

:1shok: ayy ben mutfaga koşuyorum canm benm.yapıyımda hazr olsn bari.
kırmızıların rengi hoş durdu mu romantik prenses :))

belinayyy keşke kurabiyelerin fotolarını çekip ekleseydinn bakardık nasıl olmuşş Şeniz :eek:

aaa bak bu kötü işte.işten erken çıkma veye öğle arası gibi bişede hediyeni alabilirsn ozmn canm.eve giderkende kalpli bi pasta al bence

yaaaa bana ne bana ne bana ne yaaa pastayı o alsın naniknanik
reklamlarda özsütün iki kişilik sevgililer günü için özel kalp pastasını her gördüğümde bak ne güzel pasta falan gibi yem atmıştım geçen hafta dergideki reklamınıda göstermiş anlamıştır herhalde o alsın :kızgın: sırnaşık şey
doğum günümde de pasta almadı bana hediye de almadı çok kırgınım ona
benimki iteklemeden düşünmez almaz böle şeyler anacım yok adamın içinde yok ama ben zorla aklına sokuyorum işte bakalım başarılı olmuşumdur inşallah naniknanik
bide işim evime yakın değil öğle arası falan da yok 13:30 gibi çıkıyorum eve gidince kurabiye yapıcam akşam saat 19:30'da da sinemaya gidiyoruz :1hug:
yalnıııız kalp krep nası yapılır ki şekercim bak iyi fikirmiş pazar sabahı yaparım kocişime :asigim:

hemde çok hoş durduuu görümceciğimmmm şiddetle tavsiye ediyorumm......

Malibu bitanem aklıma gelmedi yaaa :KK43:(

reklamlarda özsütün iki kişilik sevgililer günü için özel kalp pastasını her gördüğümde bak ne güzel pasta falan gibi yem atmıştım geçen hafta dergideki reklamınıda göstermiş anlamıştır herhalde o alsın :kızgın: sırnaşık şey
benimki iteklemeden düşünmez almaz böle şeyler anacım yok adamın içinde yok ama ben zorla aklına sokuyorum işte bakalım başarılı olmuşumdur inşallah naniknanik
bide işim evime yakın değil öğle arası falan da yok 13:30 gibi çıkıyorum eve gidince kurabiye yapıcam akşam saat 19:30'da da sinemaya gidiyoruz :1hug:
yalnıııız kalp krep nası yapılır ki şekercim bak iyi fikirmiş pazar sabahı yaparım kocişime :asigim:

kalp şeklinde hafif büyük bi kalıp al ve tavaya ilkönce kalıbı koy sonra krep malzemesini dök şekerimmm kalp şeklinde çıksınnn:jeyyar:

valla canm derya baykalın programnda yapmşlardı.hatta kırmzı renk vermşlerdi.norml krep ap kalpli kalıpla kes canm.dur tarifi bulursam yazarım.
benm kurabiye yapmam gerek şimdi.ben kaçar :dance:

offffff off ayrı gayrı bir sevgililer günü geçiriyoruz (her zamanki gibi):çok üzgünüm:
seneye birlikte olur muyuz orası mechul

yaaa şekerlerr ben bu kutulardan yapıcağım ama doğum gününe az kaldışimdiden baslayım dedim sırnaşık şey nerden bulabilirim okutulardan özellikle izmirde satanlar var mı ?? bi de aslında ben kilitli bir kutu istiyorum. anahtarı olsun falan içine de şarap şişesi gireceek boyutta olması lazım nerde bulabilirm :çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
miniktanrıçamm bebeğimm hiiiiç üzülmeee ozaman daha güzel bi fikrim varrrrrr (fikrim geldii kaydirigubbakcemile3) yarın iş çıkışı sen eve git enişteden önce ve harkulade bir sofra donat ve güzel şık ve seksi giyinn aladınsen onuu ve ışıklarıda loş yapp ohh hafiftae bir müzik veee tellerde kapat ev telininde fişini çekk ve yarın gece sadece sizin geceniz olsunnn ayyyy yaa ben evli olsam varyaa ufuğumm her akşam değişik değişik karşılanırr ve her akşam yeni bir atraksiyon olurrr:asigim:a.s.:nazar:

Ben malesef 14 şubatı değil ama ertesi günü biriciğimle geçireceğim.
Bu sene sürpriz ondan geldi.
Beraber Spil'e gideceğiz, bu sene içimizde kaldı kar topu oynayamadık diye
İnşallah oynarız :asigim:
şöminenin başında birbirimizi izler mestoluruz :asigim:
daha güzel bir hediye var mı yaa, benim en güzel, en değerli, en büyük hediyem o zaten :asigim:

Ben malesef 14 şubatı değil ama ertesi günü biriciğimle geçireceğim.
Bu sene sürpriz ondan geldi.
Beraber Spil'e gideceğiz, bu sene içimizde kaldı kar topu oynayamadık diye
İnşallah oynarız :asigim:
şöminenin başında birbirimizi izler mestoluruz :asigim:
daha güzel bir hediye var mı yaa, benim en güzel, en değerli, en büyük hediyem o zaten :asigim:

hacerimmm süper ötesiii yaaaaaa:asigim: ahh ahhh bende başbaşa olabilsem keşke aşkımla bir evde ama bizim dışarda kıçımız doncakk kaydirigubbakcemile3 ayy yoook yoook ilk önce sinemaya gitcez sonra yemek yicezz sonrada kahvemizi içmeye gidicezz planımızı yaptıkkk bizz.. yani donmicaz kapalı mekanlarda olcazzz:teselli:

Ay bitanem ben onunla sokakta da kalırım, sevgisi ısıtır beni, güvenli kollarında içim sımsıcak olur benim, vücudum donsa ne yazar, içimde yaz var :asigim:

Ay bitanem ben onunla sokakta da kalırım, sevgisi ısıtır beni, güvenli kollarında içim sımsıcak olur benim, vücudum donsa ne yazar, içimde yaz var :asigim:

al işte benim gibi deli gibi aşık olan haceerimmmmmmm benim gibi juliet olan hacerimm benim gibi en ufak bir şeyden bile mutlu olan hacerimmmm.. SEVİYORUM KIZ SENİ BENNN:1hug:yerimsenibena.s.

X