Popüler Konu Sevgili günlük...

aman be yaaa... sabah sabah geldim; ama geçmiyor canımın sıkıntısı be günlük... hastayım ya akşam 9a kadar zor ayakta durabildim yine... 9 da yattım artık dayanamadım... şu zam olayına da canım sıkkındı zaten... çok kafam karışık şimdi mi konuşsam ; maaşı alınca mı bilemedim... tam sabah karar vermiştim bugün konuşayım diye adama rüyasında mı göründüm ne günaydının ardından başladı saldırmaya yine...

yaa tamamen yıldırmak için yapıyor... bilerek yapıyor ki ; karşısına çıkamayayım diye... taktığı ne biliyor musun sorularımla adamın kafasını karıştırıyormuşum ; halbuki tek yaptığım yanlış olmasın diye emin olmaya çalışmak...sürekli aynı şey... buldu takacak bişey... o ne yaparsa yapsın ben işimi çok iyi yaptığımın farkındayım... burası olmaz başka yer olur ama ben yine de başarırım... tek ihtiyacım olan biraz cesaret... hakettiğimi almam lazım...

Günaydın günnüküm
Bu aralar garip şeyler oluyor hayırdır inşallah hayırdır inşallah :Saruboceq:
Dün hem kandildi hem anneciğimin doğum günü
Önce kayınvalidemlere gittik büyük görümcemde oradaydı oğluşuyla biraz onlarla oturduk sonra kalktım dedemlere gittik
malum kandil gecesi halamlar ve biz dedemlerde toplanırız orada da biraz oturduk anneme pasta almıştık, sürpriz yaptık kocikin maçı vardı 11de kalktık eve bıraktı hepimizi gitti arkadaşlarının yanına
gece kaçta geldi bilmiyorum ben salonda uyuya kalmışım tv izlerken sabah uyandığımda yatağımdaydım akannehir

Ay bu arada dün çok mutlu bir haber aldım çok ama çok sevindim kocikin eski iş yerinden arkadaşı var ailece görüşüyoruz onlarla sık sık, dün kandilleşmek için aradılar, karısının hamile olduğunu öğrenmişler onun müjdesini verdi onlarda 1,5 yıllık falan evliler, ay öyle mutlu oldum ki anlatamam daha 5 haftalıkmış
Allah sağlıkla kavuşmalarını nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Bu akşamda ortaokuldan arkadaşımın kınası var yarın evleniyor, akşam oradayız kızlarla hep beraber, dökeriz kurtlarımızı artık :dance: :teytey:
Hala onlarla kopmadığım için çok mutluyum dile kolay mezun olalı 13 yıl oldu 97den beri beraberiz zaman zaman arada olan kopuklukları saymıyorum

ışte böyle günnüküm bu arada biz hala bi tuhafız sonu ne olur bilmem Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah :Saruboceq:

Günnüşüm ben geldim yine, biliyomusun az önce bir karar aldım ve uygulamaya hiç tereddüt etmeden başladım bile hadi bakalım hakkımda hayırlısı olsun diyorum... Bugün kısa kesicem uzun uzun yazmicam, ablamdayım halaaa ve çay keyfi yapıyoruz neyse HERKESİN CUMASI HAYIRLI OLSUN...

Not: ''Her gönül bir tek sevgiliye dönüktür aslında.Lakin kıblesi yanlıştır..Bulduğunu sandığı şey gerçekte aradığı değildir.Kimisi gül yüzlü bir güzele meftun,kimisi bir ceylan bakışlıya mecnundur.Bazısı dünyaya kanmış, bazısı mala mülke aldanmıştır.Oysa her biri aslında bir SEVGILI tarafından sınanmıştır...!'' Seni bana yollayan seni bana sevdiren Rabbime Şükürler olsun ":Saruboceq:

Hadi gittim ben günnüşüm paii paiii

Günlük benneyaptımki bugün pek bi durgunum benneyaptımki
keyfim yok, canım hiç bişi yapmak istemiyo benneyaptımki

bu triplerime gıcık oluyorum :mymeka:

neyse görüşürük günlük
(cigarayı tüttürüyorum ama yanlış anlama şakkıdı sigara kullanmıyorum :1closedeyes:
sadece bu tipsizin efkarlı tipine hastayım )

Bak bu sana 2. yazışım, offf 20'lik dişim çıkıyoo günnüş yaaa :sinifsinif: ağrıyo ve ben inadına bisküvi kola götürüyorummm bile bile işkence çektiriyorum kendime yaniii akannehir Karar verdim birazdan çıkıp ablamla düzleştirici almaya gidicem, konuşuyorduk bakım falan filan derken düzleştiriciden açıldı konu ve burda biyerde görmüştüm sence alsammı dedim sonra hadi çıkıp alalım boşver dedim, yani görüldüğü üzere kaşınıyorum cüzdanımda para olunca kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sonrada cips falan alırızz ve benim dişim ağrıyo düşün yaniii ağrımıyoda 20'lik diş çıkıyor hay ben senin 26 yaşında 20'lik diş çıkıyo neden yaşa göre çıkmazkii yaa ne derdin varda 20 yaşında çıkmazsında 26 yaşında çıkarsınnn Dişiyle kavga eden ilk türk benimdir kaydirigubbakcemile3 ay hadii ben susim ağrıdan neyapıcağımı şaşırdım çık bakalım diş çıkıpta napcaksın bakalım bi sen eksiktin kabul günüm bugün

:mymeka:

selamlar günlük hihoyyyt
ben geldim
öyle hayatımda pek bir değişiklik yok bugün evdeydim kendime bir mola verdim
dinlendim
akşam da testin başına oturacağım
yarın dersaenede sınav var inşallah bitanemle ikimizinki de güzel geçer :Saruboceq:
iyice bakımsızlaştım haliyle sabahın 6 sında kalkkıncA :bbo:
neyse bu akşam banyomu yapayım yarın bir güzel süsleneyim
sınavdan sonra aşkımnan sinemaya gitcezzz
yarın güzel görsün beni bebeğim
ay çok özledim vallahi
çok çene yaptım günlük
haDİ bayyyyy yerimseniben

Off bitsin artık şu mesai günlük ... patladım.... delikafadulden
Aşkımı özledim... yarın olsun artık...
Eve gidince yatmayı planlıyorum..
Annem hadi gel yemek yapalım diye beni mutfağa atmazsa bakalım kaydirigubbakcemile3
Bana yemek öğretmeyle bozdu kafayı...Bişi bilmiyon diyip duruyo kaydirigubbakcemile3
Son 1 saat ofhh...

günlük uzun bir aradan onra merhaba beynımdekı kıst ıyı huylu cıktı mutluyum ama mıgren dı sekerdı midemin kaç gundur agrısı acısı geclerı uyanmak bıktırdı kı bana yetıyor da artıyordu allah yuzume guldu hala ıssızım ıyı bır bulacagımı sanmıyorum okul bıterse ınsallah dıyorum ama matematık dersını verebılecekmıyım bılmıyorum babamla aylar oldu hala konusmuyorum aynı evde ıkı yabancı gıbı yasıyoruz ama artık yanasmamda sormamda cunkı sormuor neyın var hastalıgın ne oldu mutlu musun mutsuz mu hıc bır onemı yok demek ki!sevdıgım dedıgım kişiye gelınce ayrılsak bıle msnde konusuyorduk dusmn ayrılmadım ondan sadece bıtsın dedım sucum buydu ama o bır kez olsun ıtse bıle sormadı bır tel acıp ıyı mısın saglıgın ne oldu dıye asklar yalan anladım ben bunu ..27dıme geldım ama aska ınanmayan bırı olarak o aradıgım ınsanı bulamam gıbı gelıyor muzmın bekar kalıcam heralde..hayat bazan anlamlı bazense anlamını yitiyor gibi begendıgım bir sözle veda edıyorum gunluk ...

Her şey olduğu gibi kalsın istiyorum.Ben hep bir sıfır mağlup olayım ;sen hep uzak bir hayalden ibaret .Sen olduğun gibi kal.Ulaşılmaz.Dokunulmaz.Koklanılmaz.Ben olduğum gibi.Dünya olduğu gibi....:umursamaz:

günnük naber
tarihimizi aldık 1 temmuz allahın izniyle çok mutluyum yaa
allaha şükürler olsun bu zman hiç gelmicek sanıyordum
rüyam gerçekleşiyomu ne :asigim:

bugün çok güzeldiiiii sempatiksalakcinni
deli gibi alışveriş yaptım anneciğimle olumunekankayizsmile
burdan babamdan özür diliyorum aştım yine ben gamyoncuiremsu
buluşma için ayarladıgım kıyaftleri her dakka degştryrm her yeni bşe aldgm da yaa mirmirmirmir
biri bana yardım etmeli ne gycem ben yaa :a015:
yarında annem ve bi kaç arkdşyla kahvltya gtcez..çok takıldım bu ara anneme :)) ama hoş geçiyo vakit yaa
nişanlım askım bitanem çok yogun çok a.s dün bana dert yandı yine...bi kaç yıl sık dişini dedim,bölesi en iyisi...
sonra belki çıkar ordan,sevmiyom zaten orayı :1ninca:
ben sana bişe diycektim ama du bakalım aklıma gelcek mi CADIARZU
nese ben kaçiyim yarın çook işim var naniknanik

CANIM SIKKIN GÜNNÜŞn:umursamaz:
yanlış anlamalar ...yanlış anlamalar... yanlış anlamalar....:1no2:
yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal.
neden böyle olduki?
direk yüze söylenmez sözler ki böyle sökük gibi birbirini kovalar
o bana , ben ona ,bu şuna sitem sitemalsanaalsanasmile
o diyo böyle olsun,bu diyo şöyle yapalım yeter yaff mafoldumben
benim üstüme kalmış bide iyimi bilmiyorumkismile
yoruldum sıkıldım mirmirmirmir
herşey ortaya dökülsün
açsınlar kartlarını:1closedeyes:
kim ne demiş , kim ne yapmış, neden böyle olmuş :sinifsinif:
yarın ola hayrola :a015:

Son düzenleme:
günnük uykum varmirmirmirmiryapmam gereken küccük bi işten sonra dogru yataga gidicem ama uyuyabilirmiyim bilmiyorum sürekli aklımda büyükbabam dün acile getirdiler bugünde muayeneye :çok üzgünüm: korkuyorum onu kaybetmekten:gitme:ama elden hiçbirşey gelmez canı verende Allah alanda ama agır geliyo işte kısa süreliğinede olsa ayrı kalmaksenağlama hepimiz oraya gidicez ister istemez :1no2: Allah oraya en güzel şekilde gitmeyi nasip etsin bizlere:gitme:

canım sıkkın kimseyle dertleşemiyorum
hemen ıslanıveriyo gözler sonra akıyo gözyaşımsenağlama
ALLAHIM BİZE SABR-I CEMİL NASİP ET:Saruboceq:

bu arada günnük aşkımla herşey yolunda:asigim: artık daha mutluyum Şenizbide bebiş:ecrin_bebek: olursa çok süper olcak:CüvCüv:

ne düşündügünü bilmez hallerdeyım.....
tk bildigim göbüşümdeki scaklık göbüşümdeki umut sen ve baban benım herşeyımsınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

amaaann GÜNNÜK,
bugün bi acayipti pek bişey anlamadım:sm_confused:
haa sıkıntımda yoktu emme sıkıcı geçti beyav..:1shok:
neyse bende buldumda bunuyom demiii..:uhm:
baksana milletin derdine ayıp bana beee
neyse burası eyi geldi..:enbuyukkk:

yoluna girer mi sence herşey
ha bu arada her gecen gun aşkım dahada buyuyo bou-yle bi aşk yoktur ya:asigim:

Günaydın günnük mirmirmirmir
Resmen gözümden uyku akıyor yatakla zor vedalaştım sabah mirmirmirmir
Dün gece kınadan geç döndüm, kocikde arkadaşlarıyla çıkmıştı benden sonra geldi onu bekledim
Geldi biraz tv izledik sonra hadi gidip uyuyalım dedik yatağa yatmasıyla kalkması bir oldu
Benim birden midem kazındı dedi haydeee kalktım ona ekmek ısıttım kahvaltılık çıkardım yedi bir şeyler yattı, bu seferde yedim yattım rahatsız oldum uyuyamıyorum diye mırıldandı
Ama bi baktım cümlesini tamamlayamadan hormalaya başlamış bile :roflol:
Şimdi bunu okusa hadi be atma ben horlamam ölü gibi uyurum der
Vallahi bi gün kameraya çekicem duysun kendi borazan sesini, sanki yalan söylüyorum ben :dilcikar:

Bu arada dün eve girince geçirdiğim şoku uzun süre atamadım üzerimden akannehir
Resmen bayılıyorum sandım, sabah evden beraber çıkıyoruz hangi arada başardı onu bilmiyorum ama o korku bana bir ömür yeter eyvahedigeldismile
Gece eve yalnız girdiğim için zaten tedirgin oldum, ışıkları yaktım üzerimi değiştirdim mutfağa giricem ışığı bi yaktım aman allahım mutfağın öbür ucunda balkonun kapısının önünde kan lekeleri var
Noluyo ya falan dedim uzun süre mutfağa giremedim sonra gözüm tezgaha ilişti bi baktım tezgahta da var akannehir
Bi an neye uğradığımı şaşırdım ama nasıl korktum hareketsiz kaldım mutfağın kapısında
Balkona doğru gidemiyorum aklıma saçma sapan şeyler geliyor duruyorum öylece
Neyse bi deli cesareti geldi gittim balkon kapısına kadar ama gözümde balkonda oradan bişi çıktı çıkacak diye bekliyorum
Yere eğildim kapadım gözümü bismillah dedim parmağımın ucuyla dokundum lekeye
Sonrası zaten bi sinir harbi içinde sevgili kocamı anarak bilimum övgü! dolu sözlerle devam etti kötükedihüso
Nasıl becerdiyse yere reçel dökmüş :mymeka:
Sonra her nasıl başardıysa mutfak, mutfak tezgahı, antre, arka hol ve yatak odası istikametinde belirli aralıklarla halılara ve yerlere itinayla damlatmak suretiynen evi reçelle bezemiş
Reçel olduğunu anlayana kadar yaşadığım şoku uzun süre atlatamadım ama sonrasında da neler hissettiğimi Allah biliyor, o an eşim evde olsaydı savaş çıkmıştı sanırım
Eve benden sonra gelmesi onun sağlığı açısından çok daha iyi oldu kaydirigubbakcemile3
Gelince ufak çapta bi ifadesini aldım ben yokken eve mi girdi, reçeli böyle itinayla nasıl her yere damlattı falan diye
Sağolsun bu konuda beni çok güzel aydınlattı kendisi ama aklıma geldikçe yaşadığım korku onu boğasım geliyor kötükedihüso

Son düzenleme:
günlükcümmm ; az sora patronla görüşmeye gideceğim... birşeyin değişeceğini sanmıyorum ; muhtemelen uyuz da edecek beni ama en azından rahatsız olduğumu bilmeli... beni kayebttiği zaman arkamdan söyleyecek sözü olmasın diye belki de... ama stres yaptım ne yalan söyleyeyim... başım ağrıyor offf...
cts de geldim zaten şu an arkadaşımın yanında olmam lazımdı... nikahı var bugün...

ayy getirse şu çaycı abla da ben de gitsem odasına... hah geldi... gidiyorum ben... bana şans dile olur mu...

konuştum geldim... aslında biraz şaşkınım...
nasıl konuşacağımı şaşırdım yaa bir saldırı ; bir acındırma ; bir hakkını savunma ; bir de ısrarla konuşmayı devam ettirmeye çalışan bir tavır sempatiksalakcinni

acındırmak istemiyorum kendimi sonuçta hakkım niye vermiyorsun ki... ama acındırmak daha iyiymiş... kendi de söyledi ihtiyacım var diyorsan düşüneyim diye... ben tabii ilk önce diğer müşteri temsilcisinin maaşını söyledim aynı diye ısrar etti ; öle olunca önemli olan o değil dedim ; benim hakettiğim... iyi kıvırdım yani kaydirigubbakcemile3

sonra elden bana fark vermeye karar verdi... kimseye söyleme dedi... zaten iş yerimde sır küpüyümdür ben... sen de söyleme tamam mı... aklinialirimsmile

çıkarken de son birşey söyleyebilir miyim ; artık beni de bir fuara götürün dedim... yüzsüzlüğün de bu kadarı... aklımda uzun zamandır ; tamam dedi...

az önce aradı bana ne fark vereceğini söyledi... canımlı konuştu... valla şaşkınım... tavır yapar sanıodum... neyse bir süre huyuna gideyim adamın... her ayın 5inde gel ; unutursam hatırlat dedi... sırf ezmek için bunu da biliom ya neyse ; sağolun deyip kapattım... sanki kendi harçlığından verecek bana...

ben yine de kariyer sitelerine üye oldum... cvmi de koydum... daha iyisini bulursan git dedi çünkü sengözlerimebaksanab

amanıın daha noktayı koyamadan yine seslendi... mayısta pasaportunu çıkaralım önce ingiltereye gideriz ; temmuzda da berline fuara gideriz dedi... bişey oldu sevgili (!) patronuma :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…