Popüler Konu Sevgili günlük...

bu gece ettigimiz dualar inşallah kabul olur günnük :Saruboceq:
herşeyin hayırlısı olsun...
istiyosam hayrlısı olmıycaksa olmasın ama dimi :))
bugün biraz canım sıkkın gerçi...
her gün agzım kulaklarım da sevgi kelebeği modunda gezmem de saçma olur ne o öyle gerçi de
yine de sıkkınm bugün..nedenini bilmiyosun tabi :)) anlatmadım sana...
benle alakalı degil ama yerimseniben
aslında ananemlere çıkıp gitsem akşam..kandil vesilesiyle.ama başım çok agrıyo günnük napsam ne etsem CADIARZU
derdim vara konu açim ne yapcagımı bilmiyorum nolaar yardım :1ninca:
annemi arıyım bi bakim ne ediyo ne etcez...

bugün sana açılan elleri geri çevirme yarabbim :Saruboceq:

KK ailesinin kandili mübarek olsun
Rabbim dualarınızı geri çevirmesin inşallah :Saruboceq:
havalar ısındı yine de giydiklerime dikakt ediyorum günlük
sıcak ama hastalık havası her an üşütmeye hazırım yani :ecrin_bebek:
bugun kandil vesilesiyle büyüklerin ellerini öpmeye gidices :nazar:
benim fikrimdi kocem de pek sevindirik olmadı hiç umursamıyo ya laelaelaelaelae
hediyem ulaşmış kazasız belasız çok şükür çok değerli kişiye
aradı sağolsun duydum sesini içim kıpır kıpır oldu
çok heyecanlanmıştım :asigim:
şu tatil çabuk gelse gitsem yüzsem dinlensem keyif yapsam zemuszemus
mutlukız la da buluşucaz inşallah hihoyyyt
günler geçmek bilmiyo sanki ya mirmirmirmir

Bugünn açılan ellerin bütün duları kabul ossun inşallahh :Saruboceq:
tüm kk nın kandili mübarek olsun...
Rabbim herkesin gönlüne göre versin hayırlısıyla inşlh :Saruboceq:
günnük bugün kendmi pek bi halsiz hissediorum...
akşama düselir inşallah :nazar:
hade ben kaçtım günnük paii zemuszemus

Ben Geldim Günnüşüm, bugün pek bi iyiyim daha bi huzurla doluyum, dün gece saat 2 gibi yattım ve ani bi kararla kalkıp suyumu içip niyetimi ettim, bugün niyetliyim anlicağın...
Ablam kahvaltı hazırlarken bana hazrlama dedim ve 11'e kadar yatmaya devam ettim sonra kalktım yasinimi okudum ve ikindiyi kıldıktan sonra diğer kılamadığım öğle ve sabah namazlarının farzını kıldım dualarımı ettim sen kabul et RABBİM :Saruboceq: Hafif acıktım gibi bişeyim dün gece suyumu içerek niyetlendim bişiler atıştırmadım, ablamda az kaldı sana mantar çorbası soslu makarna ve bol salata yapıcam dedi ımmm hadi bakalım, biraz öncede kaş bıyık olayını hallettim aferin bana yaa bu konuda beceriksizdim ama artık kaş bıyık olayını kendim güzeeel bi şekilde halledebiliyorum zemuszemus Neyse akşam namazımı kılar orucumu açarım eniştem gelincede annemlere gideriz kandilleşmeye, bu akşamda burda kalıcam çünkü yarın akşam serdar buraya yemeğe gelicek :asigim:
Böyle İşte Günnüşüm hadi ben kaçtım Paiiii Paiiii :roflol::roflol:

Günlüğüm..

Herkesin Kandilini mubareklerim..Allah Dualarımızı Kabul etsin.. :Saruboceq:
Rabbim mutluluk ve huzurumuzu bozmasın..

Sevgilim iran kedisi aldı bugün ve galiba pabucum dama atıldı günlük akannehir
İnsan minicik yavru kediyi bile kıskanır mı ya sempatiksalakcinni
Allah bana akıl versin :jeyyar: :tomato:

günlüğüm...

inşallah şu karışıklığın içinden çıkarım... kafam çok karışık :sinifsinif:
inşallah düzelirim :Saruboceq:

Sevgili günlük yazarlar opuyorumnanaktan
Kandiliniz mübarek olsun, tüm dualarınız kabul olsun :Saruboceq:

günlükcüm canım sıkkın... zamlar belli olmuş ; herkese %10 ... inanamıyorum ben yaaa sen inanabiliyor musun? geçen sene zam yapmamışlardı bu sene de %10... üstelik bana... inanamıyorum...
neyse maaşımı alayım gerekirse konuşacağım ; çünkü cidden inanamıyorum ; inanmak istemiyorum...
kariyernete üye oldum az önce... neyse kandilmiş bugün... dua edeyim en iyisi ve hayırlısı için...

herkesin de kandili mübarek olsun bu arada...

offf pembiş

hayatım en boktan günlerinden birisi hersey çok ters gidiyor bugunlerde
ne zaman yoluna girecek hersey ne zaman bekleyeşim son bulacak yeter artık dayanacak gücüm kalmadı

Ayy günnükkkk tlf kandil dolasıyla hiç susmadıııı.Kendimi evimizin sekreteri gibi hissettimkaydirigubbakcemile3
Bugünde kurumsal bir şirkete iş görüşmesine gittim bakalım hayırlısı:Saruboceq:

Merhaba defter..

Görünen o ki seninle baya zaman geçireceğiz..
Ben yazmayı severim, sende yazılmayı..
Her neyse.. :1closedeyes:

Burdan Şırnak'a vatani görevini yapmaya giden sevdiceğime kucak dolusu öpücükler yolluyorum.. turkbayragi
Defter söyle ona; kalbim hep onun... :asigim:

yetısemıyom zaman yetmıyo hıc ..
gunde bı kac program zamanlanmıs gıbıyım..
allahım sonumu hayra gotur ne olur..
cok hızlı yaşayıpda cabuk goçmım..bu dunyadan..
neyse az ışım kaldı sonra sende kurtuluyosun benden..
sımdıden hoşcakal sanada..

bütün gün tekmelendim durdum bebişim yüzünden :))
ayrıca kandil dolayısılıyla telefonlar edildi alındı.
evde oturdum.yeni kek tarifini denedim bayıldım resmen ellerime sağlık :))
şimdide öyle sitede dolaşıyorum
bebişimnide gelmesine az kaldı :ecrin_bebek:

Bugün düşündümde şöyle bi; bugünlerde şanslı sayılırım sanırım dedim, keyiflendim... Ama kısa sürdü tabi, bi haber aldım ve yine derinlerde bi yerlerde kanamaya başladı bi yerler mafoldumben

Bilmiyorum yaa, bende mi bi sorun var???

Mutlu olmayı haketmiyorum sanırım, böyle düşünmeye başladım artık... Ömrüm böyle geçicek...

Rüyamdaydın yine. Karın ağrısı oluyorsun sadece uyandığımda. ıçinde senin olduğun rüyalarım ise hep aynı; yüzünü gördüğümde kalbimi sıkıp buran bir el....

....

Bir evdeyiz. Sen, ben ve küçük çocuklar varız evde. Saklambaç oynuyoruz. Sonra ben 'oynamayacağım artık' diyorum. Sen de oynamıyorsun. ıkimiz kaldığımızda kalbimin atışları değişiyor. Bu kez aşktan sevgiden değil, ne konuşacağız diye düşünüyorum. 'Artık olamaz ki, artık -biz- diye bir şey yok ki' diye endişeleniyorum. Aynı anda kalbimi sıkıp buruyor görünmeyen bir el, o kadar ki kalbimin atışları bile yavaşlıyor, bradikardik biçimde atıyor. Gerçekte de hissediyorum acısını sanki.

....

Neden hep acı veriyorsun bana? Neden onca güzel günlerimiz geçmişken ben seni hep kötü hatırlıyorum. Bu kadar karaktersiz olman olabilir mi acaba sebep? Bi düşün istersen.

Oysa ben bekledim... Seni her halimle, başka bir şehirde, hem de gecelerce bekledim. Bazen umutla, bazen hüzünle bekledim. Bazen gözüm telefondaydı, bazen de msnden yazacağın bir çift sözde. Gelmedin, o telefon hiç çalmadı. O telefonda hiç senin adın yanıp sönmedi. Ve bugün, son kez kalbimin kırıklarını toparlıyorum. Sıkı sıkı yapıştırıyorum incilttiğin yerleri. Ve bunları yaparken mıh gibi beynime kazıyorum beni üzdüğün her bir saniyeyi. Son sözlerin hala hafızamda. Üzerime maloz yığını gibi bırakıp, savunmasız yaralanışımı izlediğin sözlerin nasıl unutulur ki?...

Dediklerimi, diyeceklerimi, yarım kalmışları, susmaları, sessiz çığlıklarımı, duyamadığın ve de duyamayacağın haykırışlarımı, yerle bir ettiğin umudumu, kırık hayallerimi, kanlı bıçağını, bakışlarını... Her bir şeyi aldım, gömdüm toprağa. Bugün sen kazanmış olabilirsin ama, yarın ne olacağını bilemezsin, unutma.

Sanırlar ki; sen beni biricik yar saymıştın,
Oysa ki hep yedekte, hep elde var saymıştın.
Hadi git, ne bir adres ne bir hatıra bırak.
Zannetme ki pişmanlık, mutluluk kadar ırak!!!

Son düzenleme:
Herkesin kandili mübarek olsun günlük. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsunn.
Fazla yazamayacağım sana yorgunum üşeniyorum:nazar:

günlüğüm acayip derecede sitres olmuş durumdayım haftaya cuma sunumum var bu hafta sonu çok güzel birşey hazırlamam gerekiyor.. bazen keşke katılmasaydım şu yarışmaya dıyorum ama haftaya cumartesi bu işkence bitecek.. sonrası güzel mi kötü mü ben de bilmiyorum cidden.. neyse hiç olmadı bir sertifika ile evime dönerim ne yapayım yani..
neden sitres oldum bu kadar bilmiyorum hocamın yanına gittim alış kızım bunlara bundan sonra hayatın böyle geçicek dedi.. hahha sağolun dedim.. başka bi yere de benim adımı vermiş sunum yapmam için zaten hadi bu türkçe o ingilizce olucak.. umarım altından çok güzel kalkabilirim bunların hepsinin..
yorgun hissediyorum kendimi suların yemeklerin tadı yok sanki.. yine regl olmuyorum.. yine mutsuz hissediyorum kendimi.. telefonum hiç çalmıyor artık.. kendimi işime adıyorum gibi gözüküyorum ama aslında kafam alakasız saçma sapan o kadar çok şeyle dolu ki..
sevdiğim birinin özeli güzeli olmak istiyorum belki de ne bileyim.. bu kadar uzun zamandır bir umursamazlık artık herşeyden bıkmama neden oldu galiba.. hava da amma karanlık he...
yazıcak bişeyim bile yok.. giderim ben..

Günaydın günlük,
Bugün içim kıpır kıpıropuyorumnanaktan ölceğim mi yaklaştı nebilmiyorumkismile
Bilirsin sana böyle mutluyken pek uğramam ben,
Ya hödük kocam kızdıracak, yada kaynanam öyle aklıma gelirsin ama bugün yazayım dedim.
Dün hedayelerim geldi günlük, mutlulukreçetem göndermiş, çok mutlu oldum günlük kızımı bile düşünmüş sağolsunŞeniz
Görmen lazım beni
sekreter kargon geldi dediğinde merdivenleri üçer beşer indim aşağıya
Sekreter benden meraklı aç hadi aç diye
Bi özendi ki sorma ama ona bahsetmedim KK danzemuszemus
Hemen bütün fabrikaya yayar.
Öyle işte günlükcüm bu aralar atraksiyon yok
Fırtına öncesi sessizlik bizimkisi bomba fena patlıyacak kafamçokkarıştı
Hadi ben diğer topice geçeyim bare görüşürüz.

:asigim: Hoşgeldin hayatıma ... hoşgeldin yaşantıma ... sen olmasan ben ne yapardım? iyiki varsın iyiki aşkım :lepi:

Günlük ben bu adamı çok seviyorum yaaa... :1hug:
Yarın kavuşucam kurban olduğuma...
O kadar özlüyorum ki onu 1 hafta boyunca...Deli gibi birikiyor içimdeki hasreti...
Bugün bir an önce bitsin sonra yarın olsun .. 10:00-12:00 arasındaki kursum bitsin kurstan bi çıkayım karşımda aşkımı göreyim.. hadi zaman geç git artık yarın olsun hadiii... özledimm ben bebeğimii güzel gözlümü... sımsıkı sarılıcam aşkıma sımsıkıı..
Takım alcaz bitaneme.. Yakışıklı damat yaa... Ne giyse yakışıyo bnm sevgilime...Rabbim nazarlardan korusun 2mizide :kedi: :nazar:
Dün akşam kandildi malum.Aradım utana utana döndü annemle recep babamın kandillerini kutladım ellerinizden öperim dedim.. ayy babamda gözlerinden öperim kızım dedi..utandım bea :kedi: ama alışmam lazım tabi ki artık o ailenin bi ferdiyim..ama bir anda olmuyor işte hemen çok çabuk alışamıyor insan zaman gerekli alışmak için... ah şu kiracı hazır evimizden çıkmışken son 10 ay içinde kiracı tutmasakta evimizin tadilatı başlasa sonra ramazandan öncede evleniversek.. böyle bir şey geçiyor ama kesin değil tam bakalım..kesinleşirse ilk seninle paylaşıcam mutluluğumu günlük söz olumunekankayizsmile ama ben yinede pek umutlanmak istemiyorum.. 2ay 1 hafta sonra nişanım var.eğer ağustos 1 gibide evlenirsek 4,5 ay sonra falan gelin olmuş oluyorum :sm_cool: herşey nasip kısmet onlarında kendilerine göre ödemeleri var sıkıntıları var ama bakıcaz artık inş yeni kiracı girmez evimizede tadilatı başlar..herşey kayınpederde bitiyo bakalım..babaaaa yap bizee bi kıyaakkk :roflol: ay bende motor gibim duramıyorum yazıyorum otomatiğe bağladım... gene yazarım günlüğüm öptüm opuyorumnanaktan

hayırsız arkadaşım gmzeye slm... hr ne kdr artk eskısı gbı samımı olmsakta hla bendekı yerı cok ayrı..ıns hep mtlu olr..

Günnüküm kusura bakma seni ihmal ettim
1 ayağım iyleşti yüksek ökçelerime kavuştum
2 o sonra anlatırım dediğim olay yatar moralim bozuldu aman hakkımda hayırlısı

X