Popüler Konu Sevgili günlük...

evvvvvetttt saayın seyircilerrr 2 günlük iş hayatımın sonuna gelmiş bulunuyoruzzz
şimdi belirsiz süreli zorunlu ara verdiğimizzden dolayı bammbik hanım evde takılıyo :hulya:

günlüğüm hatırlarsan önceki günlerde çok kurumsal bi şirketle görüştüm demiştim benneyaptımki

görüşmeye gittiğimde sabah 7.30 mesai başlııyo akşam 5 te bitiyo dediler kabul ettim..
hemen başlayabilirmisiniz dediler evraklarımı hazırladım başladım :hulya:
bu arada evraklarımı hazırlayana kadar 3-4 kere aradılar
"hazırlayabildiniz mi, ne zaman geliyosunuz" diye :1closedeyes:
benimle çalışmak için çok sabırsızlandılar :jeyyar:

ama gel görki 10-15 dakikalık yol için sabah 6da kalkıp, hazırlanıp 6.40ta servise biniyorum..
6:55 ordayım.. neyse buraya kadar çok sorun yok..

dün bana yönetimin yeni bi karar aldığını akşam servisinin 7.30 a alındığını söylediler akannehir
ee 10 dk lık yol ama dağın başında bi yer
vesaitte yok minübüsle gelmeye kalksam 10 dk minübüs yolu yürücem
minibüs beklicem sonra evimin yakınından geçen bi yere kadar minübüsle gidicem
ordan otobüse binicem ohaoldumsmile

ee oda yaklaşık 1 saat sürüyo ve çok yorulurum diye dün akşam bu kararı kabul etmediğimi söyledim ve evraklarımı geri aldım..
boşu bouna kendime işkence etmeyeyim dedim :ecrin_bebek:
burası olmaz başka bi yer olur bayanssulusmile

dün akşam evime gelince Lady34'üm aradı :asigim: işe girdiğimi unutmuş akannehir
KK'ya gelmedim diye merak etmiş :ecrin_bebek:
ilk ona verdim bu haberi oda mantıklı buldu kaydirigubbakcemile3

sonra kocem geldi anlattım (telefonda anlatmak istememiştim) iyi yapmışsın dedi
bide neden sözünüzde durmadınız diye kavga çıkarsaydın dedi
benden kaçarmı sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
biraz morallerini bozdum tabi :lepi: :lepi:

Neyse hayırlısı olsun.. Allah gerçekten çalışmak zorunda olanlara, ihtiyacı olanlara kolaylık versin :Saruboceq:
milleti köle yerine koymaya çalışyolar alsanaalsanasmile

aslında işi de hemen kapmıştım he :lepi: ihracatçı oldum la günlük kaydirigubbakcemile3
işe girdiğim 2.gün uçakla danimarkaya 143 koli ürün çıkışı yaptım..
tüm evraklarını tek başıma hazırlamıştım :hulya:
ordaki herkes şaşırmıştı "nasıl yani akannehir" olmuşlardı, tebrik neyim ettiler :ecrin_bebek:
ama banane ben kendime işkence olsun diye çalışmaya başlamadım :umursamaz:
çözüm bulsalardı, ama ek maliyet getirirmiş büyük şirket ya, kurumsal şirket ya pabucumun şirketi :dilcikar:

onlar üzülsün beni kaybettiklerine :dilcikar:

Şimdi evimdeyim günlüğüm :lepi:
iki günde ortalık fena dağılmış akannehir sabahtan beri onlarla uğraşıyorum :hulya: hadi görüşürüz yine opuyorumnanaktan

günnükkkkkk:ecrin_bebek:

kına gecemiz var bu akşam ama ben çalışıyorum ve hala işteyimalsanaalsanasmile

6da çıkıp gidicem kuaföre sora eve üzerimi giyip çıkıcam üstebayanssulusmile

çok heycanlıyım bana ne oluyosaaaeyvahedigeldismile

inş çok cüsel olucak bu akşamm çokda cüsel olabiliyorumm zemuszemus

Selam günlük.Ben geldim , hoşgeldim :).
Çok şükür toparadım kendimi,baya ağır bi gripti ya,Allahım tekrarından korusun :)

Dün , bugün evle uğraştım hep ,camları sildim ,perdeleri yıkadım.
Ohh içim rahatladı .Ne takıntılıyım yaw
Ev temiz olmayınca daha bi hasta oluyorum :)

Az önce zeytin salatası yaptım .
Kankimi deryoşumu aradım ,gel hadi bizimkinden yaptım dedim :)
Gelicek birazdan beraber miğdeleri fulliycez.

Öyle işte :) bu günlük benden bukadar günlük :)

Bugün 40. gününü dolduran minik oğlan teyzesine geldi....

Dün saat 16:00 dan gece 23:00 a kadar odayı süsledim....

"araba " temasını seçtim.. Süper süslemelerle, balonlarla, yazılarla doldurdum tüm odayı....

Sabah odaya bir girdi miniğim o boncuk gözleriyle sürekli balonları, süslemeleri izledi....

Ohh onu öyle gördüm ya tüm yorgunluğum gitti....

üzerime sinmiş miss kokusu değiştirmek istemiyorum..:asigim:

içesim var
içip içip sövesim var..içmedende söverim gerçi
aşkımın yokluğu yetmiyo bide iş güç derdi..başlarım böyle işe anasını satıyım
çok sıkılıyorum enerjimi boşaltıcak bişeyler lazım.kik boksa yazılsam keşkeÇok üzgünüm çoookama izin vermiyo pislik
birilerini dövsem..cıkss oda olmaz:umursamaz:
duvarlara yumruk atıyım azcıkÇok üzgünüm çoook
hırsımı almam lazım bi yerden

şu bagkurun bır turlu halolamamasına fena bozuluyorummmmmm...
çok sinirliyim şuan gunnuk çokkk..senın muhasebecı gıbı varyaaaa......

Son düzenleme:
Ne yaptım ben O'na güllüğüm?
Alıp veremediği ne benle? Neden mütemadiyyen kıracak sözler edip, laf sokuyor bana?
O'nu seviyor olmama mı kızgın?
Sırf rahatsız olmasın diye aramadıkça yanına gitmiyorum, arayıp sormuyorum hasretimden bitsem de, bi tek istediği zaman yanındayım..
Ne istiyor daha benden, ne kastı var bana bu derece?
Bütün gün ağladım sayesinde.
Resmen rol yaptım bi sürü insana halim belli olmasın diye.
İstemiyorsa çağırmasın, sormasın okulda mısın diye..
Hem çağırıp hem lafını söylüyor nasıl iş bu ya?
Çekemediği nedir
ya da olmasını istemediği?
Bilmiyorum ve yaşım kalmadı artık lütfen ya..

off günnük sigaraya mı başlasam ne bende baksana elime de ne yakıştı hee :))
kahve delisi biri oldugum için sigara da eyi gider sanki yanında..çok dertliyim bee
nişanlımı özledim
nerde bi bilsen :S off...

kafam güzel dünya güzel herşey güzel...
sende güzelsin pembiş
opuyorumnanaktançok güzel....
:asigim::asigim::asigim:

günlük al şu herifi yoksa elimde kalcak...
anlamıyo işte anlamıyoooo...!!
onca sorunumuz var,halletmemiz gereken konular var,oturup onları konuşacağına içimi rahatlatacağına hala bana ''beni sevdiğini sölesene..beni çok seviyosun dimi...özledinmi beni...'' hey allahım her daim ilgi istiyor bebekmi bakıyorum ben!
gıcık şey...

günlük,bugün öyle bi ters köşe yaptı ki,o hoca müsvettesi akannehir
ööölllee baka kaldık sempatiksalakcinni
yani bu kadarı hakketten pessss bilmiyorumkismile
madem kendi notlarından soracaksın,bize derse gelme demeyecektin biiiirrrr
bize proje hazırlayın demeyecektin ikiiiiiii
siz sınav olmayacaksınız demeyecektin üüüüüçççç
iki gün sonraya sınavmı verilir:dilcikar:
nerde görülmüş buuuu,nolur,dönünce şunların neler yaptığını anlatabilelim :Saruboceq:
yaptıkları yanlarına kalmasın :Saruboceq:
kısmetse,6gece,5sabah kaldı
salı gününü saymıyorum yerimseniben hehe
inş inş inş hayırlısıyla :Saruboceq:

Ben Ona Resmen Aşığım!.. :asigim:

Mutluyum Günlük Can.. Allah Bozmasın :Saruboceq:

:Saruboceq:Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Bugün kandil günlüğümmm, yasin okurum ve namazımı kılar dualarımı ederimmm RABBİM benim ve sana el açan tüm herkesin ellerini geri çevirme dualarını kabul eyle, Borçluların Borçlarını ödemelerini ihsan eyle, nerde Anne olmayı Bekleyen isteyen varsa onların kucaklarını boş bırakma, bebeklerini kucaklarına almak için gün sayanlaraysa gönderdiğin o meleklerini hayırlısıyla kucaklarını almayı nasip eyle sağlıklı bir şekilde, Nerde Asker yolu gözleyen varsa sağ salim kavuşmalarını nasip eyle, Nerde nekadar yuva kurmak için gün sayanlar varsa huzurlu mutlu sorunsuz şekilde yuvalarını kurmayı nasip eyle AMİNNN:Saruboceq:

canım arkadaşım için bu şarkı.. okursa anlar zaten o sanırım.. canım benim kıyamam ben ona..
bazı şarkılar insanları hatırlatıyor işte.. bunu da dinledikçe bu kız geliyo aklıma.. dinlerse ağlar sanırım ama ağlaya ağlaya içindekilerden kurtulur mu bir gün merak ediyorum.. Allah yardımcısı olsun ne diyim..

Allahım ne yoğun bir haftaya başlamışım uykusuzluk taak ettiriyor artık ki uyku ile pek aram yok
Neyse yinede hamd olsun Herkesin kandilini kutlarım....

Selam günlük,

Canım sıkkın benim yaa...
Bu aralar fazla yazamıyorum yazmak gelmiyo nedense içimden.
Bi tuhafım yorgunum halsizim ne işe gidesim ne kursa gidesim var
Sadece yatıp uyumak istiyorum...Aşkımıda versinler yanıma oooh...
ıkimizde çok yoruluyoruz günlük...O mesai yüzünden geç geliyo eve bende iş sonrası gittiğim kurs yüzünden...Napalım katlanıyoruz bi yerlere gelebilmek için.Bir an önce kavuşabilmek için...

Canımı sıkan şeye gelince...
Dün öğlen ve gece 2 de aynı kişi 2 kez aradı beni...ısmimi biliyor fakat ben onun kim olduğunu bilmiyorum.Nbr cnm flan dedi bna gndüz..sen kmsn dedm bn msfta dyo..ıyıde ben bu ısımde kmseyı tanımıyormkı.nyse kpadm yuzune bı kac kez dha aradı ama açmadm.sonra gece..kac gundr ztn uykusuzum dalmısım ne guzel..tel calıyo ama kendmı ruyada sanıyorum..bı baktm ısrarla calıyo.actım yıne aynı ksı fkat farklı numara.bna p . . . . ızlıyorum flan dedı...senın ısın gucunmu yok gecenn bu saatınde dıyebıldm o kdr yorgundmkı hıc urascak tartıscak laf solıcek halm yoktu..kapadm..bn mesgule atıorm bu arıyo bn msgule atıyorm bu arıyo..11 kez aradı,acmadm.baktm hala arıyo son care telı kapadm.tel eskı oldgu ıcn malum telefonumu caldırdım otmuyo alarm sabahları tel kapalıyken..bnde gıttm kardesmn telı kurdum kendı telefonumuda kapadm.. bugnde dusundm durdm sbahtan berı acaba askıma solesemmı solemesemmı ctesı gnu yuzyuzemı solesm flan dye..dyanamadm ıcım ıcımı yedı bende aradm demnden cgr attm.snra o aradı..napıosn fln fılan snra actım konuyu.. blıosn bn snden hc bseyımı sklamam askm dun gunduz ve gece bole bı olay oldu dedm.aslnda ısyerndeyken arayp canını skmak ıstemıodm blıorm snde kafaya takcaksn ama duramadm sana anlatmadan dedm.hftasnunu bklıcektm yuzyuze anlatm dıe ama bu sfr nye dha oncedn anltmadn dersn dye dusundm..oda bole seylerı bole problemlerı bırbırımıze anlatıcaz tabıkı dedı.ctesı ararız bnm tlfnumdan kımmıs ogrenırz dedı.snada bnm ustume hat alırız dedı..cnm askım bnm ya canı sıkıldı durakladı konusurken blıorm canını sıktm onunda ama napm yanı anlatmazsam olmazdıkı... hemen cozum buldu bnm canım sevglm :)
işte böyle günlük ya bu aralar iş güç zaten yoğun..bide bunlarla uğraşıyorum...

neyse gelelim iyi şeylere...
ctesı gunu davetıyelerımızı teslım alıyoruz veee aşkıma takım alıyoruz... aynı zmanda bırbırımıze aynı swatch saatten ve aynı abercrombıe esofmanlardan alcaz :))
güzel bi hftasonu olcak...ctesı aksamı bıze getrcem askımı...tatlılar yemekler yapcam aşkımaaa :) bnm elımden ymek ıstıomus artk :)

merhaba sevgili günlüğüm canım dostum... olumunekankayizsmile

bugün kendimi çok ii hissediyorum bugün mevlid kandili sevgili peygamber
efendimiz doğum günü iiki doğmuş iiki bugün kandil olmuş annem sabah
evden çıkarken aman kızım bugün bol bol duya et bugün allahtan ne dilersen o
gerçekleşir dedi kesşke hasta olmasaydımda oruç tutabilseydim dedim cani
gönlümden geçirdim off offffff dün tüm gün midem ağrıdı hemen geçsin gitsin şu
gastirim reflüm meflüm hiçbişeyim kalmasın cici bi kız olayım istiyorummm :lepi:
bugünlerde çok ama çok mutluyum direksiyon sınavından geçtim ehliyetimi alıcam
2,3 haftaya kadar datyımda söz vermişti ehliyetini al sana arab alıcam diye dayımın
bhiçbir zaman söz veripte tutmadığını görmedim bugünlerded deli gibi araba bakıyoruz
ikimiz rabbim sen büyüksün sen kullarını mutlu et allahım haziranda bi evim olsun bi
arabam olsun karşıma ii bir kulunu çıkar mutlu bir yuva kurayım çoluk çocuğumuz olsun
bak spedyyim alsım şebnemim bi çok arkadaşım evleniyor hepsi evlensin mutlu mutlu
çok mutlu olsunlar kimseyi sevdiğinden ayırma sen rabbim artık göz yaşım akmasın
ağlamaktan yoruldum sabrediyorum zamana herşeye mutluğua biliyorum beni sınıyorsun
rabbim farkındayım ama bende ne olursa olsun sabredeceğim mutlu olacağım rabiim......

kargom geldiiiii:sm_cool:hihoyyyt
ama şu an ağlıyorummafoldumbenneler yazmış benim kurban olduğum öylemafoldumben
çok aşığım ona allahım nolur ölene kadar ayrılmayalım hatta aynı anda ölelim öbür dünyadada birbirimizin olalım huriler gelmesin onun yanınaklava:
hem ağlıyorum hep kopuyorum yazdıklarına:roflol:allahın delisi:CüvCüv:
allahım hayırlısı ile plakalara bi düşsek:Saruboceq:
bu gün birinci senesi askere gidişinin..
koca bir ömrü bi kaç yıla sığdırdık,nelerrrr neler yaşadık anlatsam roman olur cinsten
ama o kadar aşıktıkki birbirimize sorunlar karşısında bile güldük yıkılmadık allahın izniyle..hep elele cancana olduk
mübarek günün hürmetine yarabbim bizi hiç ayırma hiççç:Saruboceq:

Merhaba günlük

ruhum bedenim kalbim cok yorgun
kalbim kan aglıyor ama aldırış etmiyorum
canıma degen kör bıcagın acısı gibiyim
ama hissetmemeye calışıyorum...Hissetmicemde...

Kesin olarak bitti... Mail atmış bana okumak dahi istemiyorum
bakmadımda zaten...
yüzüme telefon kapatmaları iyi huy edindi
sabahın kör vaktinde iş yerimi arayıp sana amil attım bak dedi.
sen söyle bakamam dedim.. iyi deyip kapadı yüzüme
cinlerim tepeme cıktı... sanarsın bu halleri sanki beni birile basmış gibi
bende iş yerini aradım... sen söyle dedim ne var bunda
alıştın bu aralar teli yüzüme kapamaya dedim...
sana bak diyorum dedi. cehennemin dibine yaz diyip bu defa ben kapadımmafoldumbenmafoldumben
tamam ilişkimiz bitti bitirdik bitirdi bitirdim...
hala ne diye beni yaralamaya kanayan yarama tuz basıyor anlıyamıyorum...
cabalasında istemiyorum... saati geldi zamanı bitti ilişkimizin işte...

kimleri unutmadıki yüreğim. en dibe vurup kendimi en yüksege cıkarmadım mı? sanki
yine yaparım... cünkü ben güçlüyüm. cünkü ailem var ve cünkü ben bu tür acılara alışkınım

kalbim duyurma bana sesini olur mu?
bi süre ikimizde kafamızı dinliyelim kendi içimizde...
elbet bir gün seni mutlu ettircem elbet bir gün hak ettiğin köşeni alıcaksın...
sabret ve bana yardım et... yine girdik dikenli camlı canımızı acıtan kanatan yola.
bu yolda en büyük tek yardımcımsın...mafoldumbenmafoldumben

bu gün kandil...herkesin kandili mübarek olsunolumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…