Popüler Konu Sevgili günlük...

gunluk kucuk bocugum icin coook ama cok mutlu oldugumu soyler misin.. o da mutlu olsun :))
hava guzel gunlugum dun aksam uzun zamandir disari cikmiyordum disari ciktim icimdeki cogu seyi konustum canim arkadasimla nasil iyi geldi anlatamam.. gece geldim msnde bi de diger arkadasima dokuldum.. kendimi kapisi acilmis baraj gibi hissediyorum valla onume gelene dokuluyorum..
sabah da annemle konustuk baya bi guluyoruz yahu :))
bu arada dua et gunlugum coook guzel birsey olmak uzere hersey ihtimallere bagli.. umarim olur umarim.. mutluyum ya gunlugum istiyorum ki etrafimdaki herkes mutlu olsun ya.. en cok da annem babam mutlu olsunlar istiyorum..
yarin icin cok guzel bi organizasyon yaptik umarim dolu dolu guzel eglenceli bir gun geciririz.. uzun zamandir yapmadigim bisey yapicam :)) bu yuzden de odevlerimi bitirmem lazim aksama kadar.. dunden beri de kisa filmlere sarmis durumdayim deli gibi kisa film izliyorum.. hey allaaam dun dustan ciktim izliyorum iste uyuyakalmisim.. ustumde bornozla felan uyandim donuyorum resmen.. hemen giyindim girdim yatagima ama zor isindim sabaha kadar.. :)
gunluk hayat cidden cok guzel lan bugun buraya uzgun dokulen olursa hepsine soyler misin hayat suprizlerle dolu ve her an cok ozel ve guzel..

Günnüş ben geldimmmmm
Sana anlatacak çok şey var ama nedense parmaklarım yazmak istemiyooo kaydirigubbakcemile3
Canım çok sıkkın bu aralar sürekli iş görüşmesine gidiyorum hayırlısı neyse o olsun ne diyimm:Saruboceq:
Halen bir mucize bekliyorummmboshayallersmile
Ayy günnüş dün rüyamda bebek gördümm:ecrin_bebek: ne kadar şirin bir bebekti yaa ama rüyamı malesef sevgilim arayarak böldü bende açmadım sonra yine aradı yine açmadım ardından mesaj offffff cevap vermedim sonrada iş görüşmesi için aradılar açtım hemen gelebilir misiniz diyoo adam daha uyuyorumm pazartesi gelmem mümkün mü dedim hayır illa bugün gelecen dedi bende o zaman ben gelmiyorum dedim kapadım iyi bir yerdi kahretsin ah şu benim inadım yaa niye birgün öncesinden aramazlar sinir şeyler çok canım sıkıldı yaa kaçırdımmm:sinifsinif:
Ayrıca benim alttan kalan derslerimide vermem gerekiyo bu yıl artık veriyim şu kahrolasıca dersleri :gitme:
Yarında sevgilimle görüşcez ona çok kızgınım ne yapsam bilmiyorum ben gelmiyorum des emde kavga edicez gitsemde kavga edicezz kaçıp kurtulmak en iyisi galibaa ama o beni nereye gitsem bulur başbelamm:asigim:sırnaşık şey
En iyisi sakinleşmem ama sakin olamıyorum çok kızgınım yaa ayrıca regl dönemindeyim eyvahh yandııı dilimden kurtulamaz vayy halineee
Neyse gidiyimde çikolata komasına giriyim ben belki biraz sakinleşirimmm:icecream:

Sevgili günlük;
Dün Kıbrısıta 2. sel felaketi vardı.. Ne yazık ki insanlarımız hem maddi açıdan hemde
manevi açıdan zarar gördüler...
Daha önce vatanımı hiç bu denli çaresiz görmedim..
Sivil savunma, polis, itfaaye, ambulans sokaklardaydı..
Herkesin evlerini sular bastı arabalar sürüklendi dereler taştı off tam bir kabustu..
Bizde sokakta mağdur kaldık selin ortasından akıp gidiyorduk arabayla..
Bütün çabalarımızdan sonra sıyrılabildik akan selden..
Umarım çabucak herşey rayına oturur..
Tüm Kıbrıs halkına geçmiş olsun.. Allahım bir daha yaşatmasın..

Sonra sabah eve abim geldi, çalıştığı şirket onu dün o felaketin arasında görevlendirdi..
Çalıştığı şirketin aracında uyuya kaldılar.. Ve araç ateş almaya başladı..
Çalan telefon sesine uyandılar ve kendilerini zor dışarı attılar..
Ztn kendilerini dışarı atmalarıyla arabanın benzin deposu bomba gibi patladı ve araba küle döndü.
verilmiş gerçekten sadakamız var Allahım beterlerinden sakla yarabbim..
Çok zor günler geçiriyoruz..
Bu kadar action sanırım bize fazla geldi...

artık sıra ben de benim de olsun...

günnük bayanssulusmile
yorgunum çalıştım ben bugün yıkadım makinayla halıları koltukları baştan aşagı :1closedeyes:sositososito sıra bulaşıklarda sonra sızıp kalıcam bi köşede sempatiksalakcinni hehe sabahtan beri bi yiyorumki sormacokacimcoook şimdide ne yapsam diye düşünüyorum kendime:uhm:büyükbabamda çok iyiymiş şükür bu arada
ayy biran önce başlıyım işlerime sonra yakıyım bi sigara görüşürüz günnük özle beniaklinialirimsmile

Naber günnüşüm.....Pek miskin br günün ardında sevgi ve saygılarıyla evcadısı karşında...a.s.

günnüş geçen hafta tam bir aşk haftasıydı..yedik içtik güldük eğlendik..tadını çıkardık hayatın...iyi ki ömrüm hayatımda..iyi tanımışım onu..iyi ki sevmişim...benim nazımı çekiyo...her dilediğimi yapabiliyo..1 dediğim 2 olmuyo..tamam arada 2 de olduu oluyo ama olsun...:asigim:
Allah bizi nazardan saklasın...

heee gitmeden...bloguma bir tık de bakalım günnüş...tıklamadan zayıflayamadım deme...

EvCadısı'nın Bıdıbıdılarııı...

Uzun süredir gerçekleştirmek istediğim ıZmit planımı bugün gerçekleştirdim...

Çok iyi geldi, çok güzel vakit geçirdim...

Özlemişim, iyi geldi....

Çok özlediğim sevdiklerimi gördüm, çenem ağrıyana kadar konuştum...

Ama minik kuzuyu çook özledim ...

naber leynnn

:mymeka: kaydirigubbakcemile3 günnüşümmmmmm biliyomusunnnn takip ediliyorumm kaydirigubbakcemile3 ayyy ne olurr facedede takip etsinler beniii ne olurrrr bak gelmessen küserim tamammıı sonra evimede gel olurmuuu valla kızz gel kaydirigubbakcemile3

Neyse şekercimm bugün eniştem ben ve ablam gezdikde gezdikk ve ben düzleştiricimi dün değil bugün aldım, eve gelince eniştem bi dene bakalım dedi ve denedim inanılmaz fevkaladenin fevkindeydiiii günnüşüm yaa pek bi şahane oldu saçlarımm zemuszemus yarın akşam bizim evde balık partisi varr ımmmmcokacimcoook annem aradı evine dön artık diyor :roflol: gelirkende eniştenle ablanıda getir balık yapıcak baban dedi eee gitmemek olmazz hem mütemadiyen 2 haftadır burdayım birazda evime gidimm sonrada bi kapı bulurum herhalde gidicekk kendimeee :içelim: Dün gece saat 2'de aslıcığıma mesaj attım içimden geldi yazdımda yazdımm canım benim oda facedeki duvarıma yazmışş kontürü yok tabi kızçeminn buyrunnnnnnnnn onu yoğun bi bakıma sokucamm feleği şaşıcakk beklesinde görsünnn benimkiylede aramız çok şükür iyi ee tabi biirbirimizi tanıma evrelerindeyiz die aslıcığımı pek bi yalnız ve ilgisiz bıraktım doğal olarak kulağımı çekti aslıcığımdaa kaydirigubbakcemile3 ama oda en yakın şahidimizkiiii bizimm anlar halimizdeen :asigim:
Buaradaaa hanii derya varyaaa bizim deryaa yarınn onun için büyük bigün dualarım onunlaaa bilsin ve bence çokta olumlu güzel harikaa geçicekkkk

Ayy hadii ben gittim beni izlemeye devam edin anacımmm havanız nasıl olursa olsun sizin havanız bol güneşli şahane olsunnn hadiii baaaaaaaaayyyyyyyy :icecream:
:

Son düzenleme:
KK artık ne kadar sıkıcı bir hal almaya başladı.
Eskisi kadar zevk vermiyor artık bana burası ...
Bir sürü gereksiz şey... Bir sürü boş şey...

merhaba günlük...
ben de düşe katılıyorum:))ne kadar boş kafalı insan var,sıkıldım..

çok mutsuzum günlük çok..
hani ben güçlü kızdım
hani ne kadar ayağım taşa takılsa da kalkardım dimdik yürürdüm

babacım..
sana layık bi kız olamıyorum ben olamadım işte

Slm Günlükcük,

Biliyosun dimi hala işsizim :1no2: Geçenlerde bi iş görüşmesine gittim ama çok az ücret veriolardı istemedim. Sırf bi işe girmiş olmak içinde girmek istemiyorum. Güzel bi iş arıyorum, başvurularım devam ediyor, hadi bakalım hayırlısı. :Saruboceq: Bugün önce bitanemle, sonrada arkadaşlarımla buluştum. Güzel bi gündü. Günlük, biliosun dimi ben aşkımı çoooooooook seviyorum. :asigim::asigim: Aşkım bugün bana Elif Şafak'ın aşk kitabını almış :kedi: Bende almayı düşünüodum çok sevindim. Neyse ben yatıyım artık şeker, hadi iyi geceler...a.s.

günlük selam

bugün temizlik günümdü yorgunum az

gündemi bu sıralar çok takip edemiyordum

neler olmuş yine ülkede

insanın kafası karışıyor

neler oluyor neler bitiyor anlayamıyor insan

ama işin tuhafı gündemden az buçuk haberi olanlardan kimisi bununla ilgili fetiş hikayeler yazıyor

biliyosun çeşitleri oluyor fetişizmin üzücü mü desem renklilik mi arzediyor desem bilemedim

Allah sonumuzu hayretsin irkiliyor insan ister istemez

günnüşüm bu geceyi saymazsam,2 gece kaldıııııı :lepi:
gelmeden önce buraya gelmek hayal gibiydi,şimdi gitmek bilmiyorumkismile
annemden babamdan hiç bu kadar ayrı kalmamıştım,5ay yaaa mafoldumben
bugün hediyeleri aldık,masa örtüsü gibi bişiler,yeğenime shrek aldık,umarım korkmaz kaydirigubbakcemile3
yarın kısmetse,buradaki büyük akvaryuma gidicez,sonrasını bilmiyorum...
kadın hala açıklamadı notları,ne planlıyor yine bunlar yaa,dönünce bu konuyla ilgili işleri halletmeden içim rahat etmeyecek bilmiyorumkismile
yardım et :Saruboceq:,yeteri kadar mağdur olduk burda.nolur...
acaba diyorum dönünce annişimin yanında kalsammı,1ay filan
ev işi halloluncaya kadar...yoksa çok sıkıntılı olacak,soba almak zorunda kalıcaz
1-2ay için,ya da bilemiyorum,ne kadar sürer tabi...
offff...kafa yoracak o kadar konu var ki,tez ve kpss yi saymıyorum bile mirmirmirmir
hakkımızda hayırlısı ve bir çıkar yol,bi kapı kapandı,diğerleri hayırlısıyla açılır inş :Saruboceq:

Sevgili Günlük...
Bugün onun biraktigi göz yaslariyla bogusuyorum odamda. Hic kimsem yok, yok olanlarda zaten birer birer hic oldu.. yabancilasti....
Noktali virgül gibiyim; ne son verebiliyorum nede ara... ünlemlerde takili kaliyorum hep... uyariyorum, tam bitti gecti hersey diyorum.. bin bir soru isaretiyle yine hayat bana oyununu oynuyor geride sadece cevapsiz sorular kaliyor...
Kimse bilmiyor, ben bile.. aslinda ben küf kokan bir mayis gününde ölüydüm.
Sonra geldi o adina siirler yazdigim adam.. mucizemdi belkide.. vazgecemeyegim bir anda geldi.. iyiki geldi.. ama cok yipratti beni.. simdi bir sevdanin arka sokaginda kivraniyor yanlizligim, ne yanimda o, nede yanimda degil varla yok arasinda gidip gelmelerde, onu yanimda hissedemiyorum eskisi gibi.. beni öyle üzüyor ki artik bedenim bile sindiremiyor bunu... yoruldum, elimden tutan yine o olsun istiyorum... ama tutmuyor.. tam elini uzatmisken geri cekiyor. yine düsüyorum...
zaten kanamakmis kazanmanin niyeti...
birgün gelicek elbet ! bende mutlu olacagim, bu uzun yolun sonunda ben gülecegim ve yasadiklarimin hepsine dönüp alay edermiscesine bakacagim... nede güclüymüsüm ! eger bunu basarirsam benim icin asilmayacak dag tas kalmayacak !
(ya ben simdi kime yaziyorum bunlari.. günlük kim ? herneyse.. icimi döktüm )

Sevimsiz günlük,

canım,içim, ruhum çok sıkkın...
napcam ben, napmalıyım diye düşünürken, düşüncelerim düşünceme takılıyor ve yapcak bir şey bulamadığımı farkediyorum ! bu da beni tırlatıyor iyice...!

canım çok yanıyor lan!
hem diorum odun giibyim, duygusuzum, hissizim, bi yandan da bu yargılarımı yalanlarcasına özlem duygulma deliriyorum!!
özledim lan çok özledim onla konuşmayı...
Şafak denen şey; 457 !!

öff...
saymasam olur aslında, ne diye sayıyorum ki ...!

olmuyor böyle yaa, napcam benn... poff...!

dön, dolaş gel yine aynı nokta...

Rabbim'e dualarla, rahatlıyorum ...

bir dua daha ekliyorum dualarıma... bir tövbe daha ekliyorum tövbelerime...
böyle böyle geçiyor günler..!

yine de yok bir sitemim, her şey kısmet... her şeyde var bir hayır...
çok şey var şükretmem(iz) gereken ...
sağlığım, ailem, arkadaşlarım, zekam, aklım, fikrim, dinim, sıhhatim, düşüncem, aldığım nefes ...
şükürler olsun Rabbim verdiğin nimet, sağlık ve afiyetler için...

Beni bana bırakma Ya Rabbim ...
Elim(iz)den her daim tut Rabbi'm...
rüyam da onu görsem fena olmaz, çok özledim ya,

beni unutmasın, hatırlasın hep, benim onu hatırladığım gibi...

Koru orlarda onu Ya Rabbim ...
Yardım et onada, bana da, diğer yardıma ihtiyacı olan kullarına da... (Amin.)

hadi iyi geceler ...

sana seviyorum ... $€
opuyorumnanaktan turkbayragi

Çok yorgunum günlükmirmirmirmir Öğlen 12.30 da kalktım bi duşa girdim çıktım hazırlandım annemle teyzemlere gittik akrabalar toplanıyormuş annemi bırakıp aşkıma geçecektim giderken aşkım aradı bitanem benim işim uzadı seni biraz bekleticem dedi peki dedim aşkım beni alana kadar teyzemlerdeydim off nasıl kafam şişti var ya bu kadar kalabalığa girmemiştim uzun zamandır. Aşkım geldi onunla buluştum oyyy nasılll hoş geldi bugün gözüme anlatamam:asigim: Bugün Özdilek'e gitmeyi planlıyoduk ama olmadı saat geç olunca gitmedik pazartesiye kaldı artıkşakkıdı Eve geldik yemeğimizi yedik bu sefer annem dedi hadi Özdilek'e gidelim diye gittik artık ama o da ne bugün görmediğimiz akraba kalmadı herkes oraya gitmişakannehir Yengemler takıldı peşimize beraber gezdik dönüşte de bize geldiler kafam şişmiş resmenn yaa Birazdan gidip yatıcam yeni yastık da aldım ohh süper uyurum artıkzemuszemus Biliyo musun aklımda hep aşkım varr keşke yanımda olsa ona sarılıp uyusamboshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…