Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük bunalıyorum sıkılıyorum patladım anlıyo musun.
bi kargo gelecek gelemedi mübarek.
dışarıya atasım var kendimi saatlerce dolaşmak istiyorum.

günnük naber kanga yav nasılsın iyimisin
8 mart dönya kadınlar günü topicinden ayrılıpda sana yazamıyorum
gerci yazsamda ne olcak ki
senide efkar basıcak

amman sallaaaaa gitsinnnnn:hulya:

dünyada ölümden başkası yalan:icecream:

neyse ben gider bakem ne var ne yok dieolumunekankayizsmile

grş gülüm gene:jeyyar:

şşşttt pişşşşşşştttttttt huuuuuuuuuu kaydirigubbakcemile3 bugün ablamın doğum günü sabahtan beri sürprizler sürüyor hala daha devam edicekkk henüz gece bitmedii, bugün çok yakın bir arkadaşımız bir pasta alıp gelmişki sorma gitsin ortadaki şekli bişeye benzettimm koptuk gülmekten yaa ama napim çok benziyooo yaaa sanki bişi ima eder gibi kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 neyse sonraa kapı çaldııı veeee çok güzel güller geldiiii hemen ablamı çağırdım gel imza çakcan dedim aldı gülleri kucağına kalemide tutamıyoo ee ağır ve büyük tabiii hemen yardım etiim bi güzel vazoyada koydukk,
Babamla konuştum çaktırmadan oda birazdan annemi halamı eniştemi kuzenleri ve dayımları toplayıp geliyomuş hey yavrum bee oda pasta alıp geliyo ohhh bu gece pastaya doyucammmm cokacimcoook Eniştemi aradım sen kuruyemiş ve içicekler al dedim tamam baldızım dediii ayyy seviyorum ben ailemi yaaaa :lepi: hımmmm ablama süper minisi giydirdim bende giyindimmm ohhh, ne oluyoruz neden giyindik dedi ee kocacığına bu gece özel ve güzel gözük dedim bende pasaklı olmim bende giyinim bari dedim bunuda öyle yutturdukkkk yerse tabiii ama yemiş gibi gözüküyooo Şeniz

Günlüüük bu aradaaaaa yarın varya süperrrr haberlerle gelebilirimmmmm saanaaaaaaa biliyomusuuuunnnnnnnn, harika harika harika ötesi bişi oldu bugün ve yarın 12'de netleşicekk saat 1 1:30 gibi gelir yazarım sana şekerimmm oldumuuu hadii öpüyorum seniiiiiii baaaaaaayyyyy :içelim:

Günnüş ben geldimmm
Anlatacak pek birşey yokboshayallersmile
Küçücük bir mucize bekliyorummm sadece:Saruboceq:

lütfen Allah'ım yarın o aklı eksikler yüzünden bir yara daha almasın bu yaralı gönlüm
anlamıyorum ki ben bu kadar çok ağlamayı hakedecek kadar ne zaman güldüm

her şeyi yaşadığım bir gün oldu.
kendime inanmamı, güvenmemi sağlıyor bazen küçük bir söz.
böyle insanı sevmezsin de ne yaparsın güllüğüm?
sirkeciye resmen o anı bi defa daha yaşayayım diye gittiiik geldik, kaderin cilvesine bak ki.
çok mutluyum şu anda ama bi o kadar da efkarlıyım nedense..

sevilmek istiyorum ama O sevsin istiyorum başkası değil güllüğüm, gözüm yok başkasında.

günlük ilk defa yüzüğümü çıkarıyorum.takmak istiyormuyum birdaha takarmıyım bilmiyorum.hem tasmam hem güvencem benim o yüzük.oofff..canı cehenneme yüzük..

bugun bı sene daha yaslandım gunlugum kımse hatırlamadı iş yerındeydım aglama moduna gecmısım hersene hatırlanan ben bu sene unutuldum dedım kendı kendıme hele esıme bı kısdımkı sorma kırıldım gunluk gece 12 olunca suprızler bekledım ama döndü arkasını yattı sabahta o morelle ışe gıttım kankamada kızdım yedıgım ıctıgım ayrı gıtmeyen kıs ne aradı ne sordu ogleden sonra bı baktım yanıma gelmış cnm arkadasım suprız yapmış bana sonra fırmaya gıttık ben dısardayken işyerıme cıcek gelmış tabıkı esımden acaıp sevındım demekkı unutulmamışım
bunu akşamıda var tabı aılemde geldı pastalar hedıyeler super bı gundu bugunde ve bı yılda bole gectı neyse gorusmek uzere gunlugum optum yanaktan

slm günnüşüm nabersin yaa
uğrayamıyorum biliyorum çok yoğumun çoookkkk
Neyse günnüş duaya ihtiyacım var hayırlı duaya
Babam gelecekmiş amcamla araba almaya
Bize gelsinler yaaaaaaa
yarın konuşucaz bakalımmm
neyse kaçar ben bye

Cook uzun bir aradan sonra iyiyim günlük,
cok iyiyim.....
Karar vermek,düsünüp tasinmak icin cok erken,farkindayim..
Hayatin yarin kime ne getirecegi belli olmuyor iste,görüyorsun..

uykum kaçtı yine :sinifsinif:
heyecan var,son sınav
yine p.tesi gğnki gibi olsa keşke,ortam iyi idi...bilmiyorumkismile
geri sayım...7sabah,6gece :lepi: inş.:Saruboceq:

bu işler ne kadar zormuş günlüğüm.. sanki etimden et koparıyolar yahu o kadar canım acıyor..
sabaha kadar kocaman köpekler gördüm rüyamda benim boyumda köpekler hatta.. gözleri deli deli bakıyordu, gözleri dipsiz bir kuyu gibiydi bakmaya korkuyordum.. eski sevgilimi gördüm, şimdi intikamımı aldım senden diyordu.. hırpalıyordu beni..
off ne deli saçması işler bunlar böyle ya..

günlük gitti kardeşim,teyzemin oğlu...sabah uğurladık asker ocağına..ne kadar zormuş yaaaa
allahım kötülüklerden korusun onları.sağ salim bize kavuştursun.sevdiklerime bişey olma ihtimali beni deli ediyor..sarılıp ağladım kardeşime inşallah aklı bizde kalmaz..aslanlarım zorda kalmaz inşallah..

Offff günlükk offfboshayallersmile artık evim alınsınnnn, ev problemi çözülsün çok sıkıldım :sinifsinif:

çok mutsuzum hiç keyfim yok ağzımdada yine aft çıktı bıktım
en yakınlarının bazen hiç umrunda olmuyormuşsun mafoldumben

Sevgili günlük...
İnan bu kararım beni çok üzüyor...
İnsan alıştığı birşeyden kolay kolay kopamıyor...
Ama doğru olan bu sanırım...
Yapacak birşey yok.

sonunda bu mikroplar yendi beni ; burnum akıyor ; başım ağrıyor ; boğazım acıyor... bitmeyen öksürüğüm de tuzu biberi günlükcümm... bilmiyorumkismile
dün pek bi arayanım soranım oldu... 3-5 gün kimse arayıp sormaz artık beni... ben de evde yatar dinlenirim... keyfim yerinde sayılır yine de... dün cts nikahı olan arkadaşıma duvak yaptık... çok sevimli oldu... darısı isteyen herkeslerin başına...

ya günlükcüm bizim kuçu kuçu pzt akşam eski köşkten düşmüş kardeşimle oynarken... pek de bir sessiz... gerçi döneminde ama korkuyoruz iç kanama riski var çünkü 3-4 gün dikkat etmemiz lazım... nazar değdi kızımıza... :gitme: inşallah bişey olmaz yaaa... :Saruboceq:

Ağlamaktan pestilimiz çıktı günlük,gözlerim şişti.Japonlara benzedim şiş gözlerlesempatiksalakcinni
Geçer günlük değil mi bu günlerde biter,gider...??

Merhaba günlük
az önce cok sevdiğim adamı bıraktım onca sorunlarının arasında
yakışmadı bana yakıştıramadım kendime
ama kalsamda beni cok kırıcaktı cok üzücekti
dayanamıyordum beni üzmesini kırmasını
sebeb olan zıkkım şey olmaması lazım ynai o var diye beni kırmaması lazım dimi.
ama yok kırıyordu işte

mafoldumbenmafoldumben
cok zor döküldü o kelime ama bana başka care sunmadıki
ne akdar böyle sürücek diyorum bilmiyorum diyor
2 aydır böyle yaaa 2 ay bile cok dayandım belkide.

benden ayrı ol varsın...
inş. herşeyi yoluna koyarsın... en kısa sürede...
bensiz hayatında mutluluklar...
her şey yoluna girdiğinde gelme sakın bana...
iyi gün de var olma , kötü günde kacma ilişkisini kurmuşuz
herşey gönlünce olsun mafoldumbenmafoldumben

pişttt leynnnn ben geldimmm naniknanik dün gece saat 3'e kadar devam etti eğlence sürprizler , babamlar 11 gibi gitti ardından bi baktım serdar geldiii hemde 3. pastayla alkisalkisalkis ayyy dün pastalara doyduk ve birazdan yine yicemmm pastaaaaaa çünküü ev pasta kaynıyor, franboğazlı, meyveli, ve parça çikolatalıı ohhh tadındanda yenmez şincikkk cokacimcoook serdarda biraz oturdu sonra onuda yolcu ettik ve kaldık başbaşa eniştem ben ve ablam ımmm taktık filmi aldık kuruyemişleri söndürdük ışıkları ve neşeli hayat'ı izledikk opuyorumnanaktan

Sabahta ablam kalmış eniştemi yolcu etmiş sonra kahve yapmıi kendisine içmiş ve beni uyandırmaktansa yanıma kıvrılıp yatmayı tercih etmişşş ayyy negüzel oldu uyandığımda yanımda ablamı görmek, evlendi evleneli uzuuun zamandır abamla beraber uyumamıştıkkk oooh sarıldım ablama ve kedi gibi mayıştımm sonra tabi yastık savaşı yaptık bol bol delikafaduldendelikafadulden
Neyse hani bugün 12'de beklediğim bir haber vardı ya ayyy günnüş adam bişi dedi ohaaa dedim yok artıkkk hani dicektimki hassssss....... neyse dedim ben tekrar dönücem size düşünmeliyim dedim ama beklesin dursun napimmmm döncem ben sana döncemm güzelim bekle sennn alsanaalsanasmile ay böyle işte günnüşümm varya ben iyice evi boşladım yaa 1 haftadır ablamda kalıyorum kaydirigubbakcemile3 annem dün akşam diyoki seni almaya geldim, ben böyle iyiyim dokunmayın bana dedim babamda kalsın bari baksana mutlu mesut burda dedi sositososito seviyorum seni adamım dedim öpücüğü kondurdum babişe amaaan napimm evin delisi kazan dibi olanı beniim naz niyaz yapim dimi ama nasılsa ailem beni böyle seviyo yengemde diyoki apartmanda yokluğun belli oluyo evine dön kız :jeyyar: dönmicem dedim :lepi:
neyse şekercim anlicağın mutlu mesut gayet iyi herbişiciklerrr, öpüyorum en güzelinden en kocamanından hadii paii paiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…