Popüler Konu Sevgili günlük...

Kısa ve Öz

Biliyomusun Kafein Tadında Bağımlılık Yapıyor, Krema Tadında Lezzet Katıyor Şeker Tadında Tat Veriyorsun ('',) Yani Kısacası MUTLULUK VERİYORSUN...
'ヅ

:asigim::asigim:

Yeterdeee artar bileeeeeee, gerçi bunu eda, özlem ve burcu faceden çok iyibilirlerrr :jeyyar:

neyse hadi günnüşüm öptüm senii hadi baaaaaaaaaaaaaaaayyyyyyyyyy :nazar:

kuşum desem sana ne dersin canım günlüğüm :)
valla suaralar içim içime sığmıyo çünkü haftaya aşkım yanıma gelicek bugün teyzemin yazlık evin anahtarını aşırmaya gittim dedemlere ama yanlış anahtarları bulmusum eve giremedim yarın tekrar denicem ve haftaya askım geldiğinde onu yazlığa götürücem beraber aksama kadar basbasa vakit geçirelim demi 8 aydır bu hiç mümkün olmadı her görüşmemizde illa yanımızda birileri vardı ona şimdi kendi ellerimle yemekler hazırlıcam bide hava güzel olursa çıkar deniz kenarında yürürüz ayy kuşum yaa her düşünmemde heyecan basıyo içimi çok özledim ben aşkımı 2 ay oldu görüşmeyeli olsun okadar çok seviyorum ben aşkımı yaaaa

günlük...
zor günler yaşıyoruz...:gitme:
kuzenim 6 aylık evli ve boşanıyor...
alt üst olmuş durumdayız...
neler oluyor insanlara...

babamın yanında çalışıyorum ama çok zor şeylerde yaşıyorum...
bu aralar çok zor herşey...mafoldumben

çok kötü ne diyceğimi bilmiyorum...:gitme:

hayatımız siyah beyaz...

bugünki sınavı atlattık,son 1 kaldı artık eyvahedigeldismile
çarşamba günü,inş iyi geçer o da
offff fenalık ve gına geldi artık bunlardan buralardan :sinifsinif:
gitmemize de 1hafta 1gün kaldı :lepi:
yani kısmetse,haftaya yarın bu saatlerde :Saruboceq: yolda olacağız
inş :Saruboceq:

slm gunluk....
bu sabah sag ısaret parmagımda bı acıyla uyandım parmagımın ılk bogumunda 2 tane nurtopu gıbı ıltıhaplı sıwılce cıkmıs agrılı wede acılı:KK43:
antıbıyotık surdum ılac ıctım agrızı bıraz azaldı........
aneyle abıme gelme kawgasında o kazandı we bana ıstanbul yolları gorundu mecburen ..........
cantamı hazırladım ıstasyona geldım pıncırım we kankamız bedo saolsunlar yolcu ettı 1bucuk trenıne ..
ne zor geldı ayrılmak anlatamam askımdan:)
yolda bıraz kestırdım uyanınca bı sıcaklık hıssettım ayakkabımın altında hawada guzeldı kendı kendıme bu hawada kalorıferlerımı yaktılar acep dıye kontrol edıyım dedım sol elımın tersı ıle metal kalorıfere dokunmakla cıglıgı basmam bır oldu parmaklarım yandı normal olarak:)anında 3 parmak kızardı we sıstı nası acıdı anlatamam 2 elımde gazı oldu:KK43:
abıme gelene kadar yanan yerı hep soguk tutmaya calıstım acısı ıcıme coktu........
5:30ta abıme geldım hemen yanıklarıma bepanthene surdum
sona kayfe sıgara keyfı yaptım makıneye camasır attım
abım aradı sefgılısının dogum gunu ımıs yemege cıkacaz hazırlan dedı
cantamı yerlestırdım hazırlandım.
sefakoye gıttım abımlerle bulustum 2010adlı alıswerıs merkezıne gıttık yemek yedık gezdık dolandık bıseler aldık.......
10 gıbı ewe döndük...
camasırları astım yenılerını attım .........onlarda cıktı astım bıtanede daaaa offff
sona pıncırımla konustum ayyy sımdıden ozlemısız bırbırımızı sankı yıllar oldu ayrı kalalı ıslerı cabuk bıtır dıo......
sanırım carsamba donerım ewıme .....
pıncıra dedım carsamba gunu gel ıstanbula gezelım dolanalım aksama donerız .......
bakalım yarın kesınlesır ne yapacagımız......
bugunluk bu kaddar ............
saat daa erken ama yolculuktanmıdır nedır uykum geldı gıdıp yatam barı. yarın cokkkkk ısım war

İstanbuldayız günlük..:nazar:
Dün geldik sağsalim kocim arabaya bakmaya gitti görümcemin kocasıyla.Beğendiler.Bugünde işlemleri hallettiler ve aldık şükürler olsun arabamızı.En güzelinden c3:)
Allahım gönlümüze göre verdi.Tertemiz pırıl pırıl bir araba aldık.Tam bana göre.Samsuna bi dönelim evde oturursam adiyim:nazar:
Bu hafta buradayız kısmetse.
Kendine iyi bak günlük kaçtım ben..

bazen anlatmak isteyip de anlatamadıgın şeyler olur yaa =))
bu aralar öyle şeyler hissediyorum...
birileriyle paylaşmak istiyorum ama burda olmaz malesef...
nese...
şuan deli gibi açım..pizza var evde gerçi ama sevmem ben :umursamaz:
üşenmesem kalkıp bi çorba yapcam cokacimcoook
hee bu arada face de ummadgım birini gördüm sempatiksalakcinni
eski bi tanıdık :ecrin_bebek:
buarada sevgilimin iş yerinde çalışan o tercüman kızı çok kıskanıyorum be günlük :kedi:
çirkin gerçi :)) ama yanaşmasın yaa benimkine :smiley-cool:

şuan var yaa deli gibi içimi döküp sonrada cevaplaya basamadan pc kapansın istiyorum...
mesela şarjı bitsin...
bitsin ki yeniden şarj ediyim...!!
hem öfkeliyim hem mutlu...
hem kızgın hem umutlu...
hem .... hem ..... :))
hem istiyorum hem istemiyorum...
istiyorum deli gibi yaa...

ama yarın ne olcak tahmin edebiliyorum!

Çok hastayım günnüş
Daha doğrusu hafiflemiş hali şuan
3 gün boyunca yattım.Sesim tamamen kısıldı,daha bu gün anca çıkıyo ,oda zorla
Nasıl ağır bi griptir bu ya
Gripmi tam belli bile değil
Hastalandıktan 5 gün sonra burun akıntısı başladı
Tersine oldu bu sefer. Boğazlarım acayip acıyo :KK43:
Tükrüğümü yutarken bile canım yanıyo
Sanki dikenli bişi var boğazımda o batıyo :KK43:
Annem 3 gün izin yaptı.Saolsun yusufla ilgilendiler
bi sürü ilaç aldım halen düzelmedim :KK43:
Yemeğimi bile eşim koydu önüme :) fenada olmadı hani :)
Sağlık herşey derdim evet yine diyorum Sağlık çok önemli
Bi andamı olur ya ?
Eşim oğluşum ben .Üçümüz aynı anda hasta olduk
Oğluşum çok şükür atlattı .eşimde rahat gibi
4 senelik kocamın bir kez başının ağrıdığını görmemiştim
O bile hasta oldu ya demekki baya ağır bi virüs kapmışız :)))))

Geri kalan herşey aynı günnüşüm hastalığım dışında çok iyiyiz Allaha şükür
Cumartesi dktrdan sonra eltime bıraktı eşim beni
Kayınvalde de oradaydı.3 Hatun balık ziyafet yaptık
Biraz açıldım , eve kapanmıştım hastalıktan

Rabbim kimseyi ilaçlara muhtaç bırakmasın
Sağlık sağlık sağlık
Sağlığın kıymetini bilmek lazım :)
Hadi sağlıkla kalın

Son düzenleme:
selamlar...
naassın?ben iyiyim çok şükür..diyetteyim ya,kilo verdikçe daha da gaza geliyorum..
bugün bi de yüricektim,koşu bandı bana baktı,ben ona baktım..sonra zor geldi,vazgeçtim alsanaalsanasmile
bi de evde tadilata başlancak..yeni koltuk da alıcam oyüzden biraz araştırma içindeyim,internetten bakıyorum modellere,bi ara da maskoya gitmek gerekir...
ikea ya da gitmek istoorum..
evlilik yıldönümümüz de yaklaştı,sürpriz düşünmem gerekiyo...
listem kabarık bayaohaoldumsmile
Allah kolaylık versin bana

Günlükkk naparsınnnn ben süperim valla mutluyum huzurluyummm...
Bugün yine çok uyumuşum ya haptan oldu glb akşam 6 da kalktımakannehir yrn erken kalkıcam düzene girer yine.. Yrn başka bi kankam gelcek 12 de şehir dışından geliyo onla gezcez yrn dişçiye gitcem yine=( aşkımla buluşamıcam glb boya bitmemiş daha neyse ztn kankamla gezcez diğer canımmm kankamı da ararım canı sıkkın bu aralar kafasını dağıtması lazım yardımcı olmalıyım:nazar: neyse gideyim de çamaşır atmıştım makinaya çıkmıştır onları asayım bi duş alayım yatayım
Biliyo musun aşkımı çok özledim benim de yanına gidip boya yapasım var yeter ki yanında olayımm:asigim: ayy düşündüm de ne eğlenceli olur bizim boya yapmamızzz bi kere olsun yapmak istiyorum bunuu suratını felan boyarım ben onun yaaa aşkmmm benimmmm elammmmmmmmmm:asigim: neyse gideyim hadi benn nazar değdirme bize olur mu günlükk koruu bizi:nazar:

günnük ben ne zaman iyileşecemmafoldumben
işyerindeki saçmalıklar ne zaman düzelecekmafoldumben
yoksa hiç bebekim olmayacak mımafoldumben
en kısasından bile de olsa bi tatil yapamıcak mıyımmafoldumben

derin bunalımdayım...bi daha ne zaman görüşürük bilmiyom

günlük ben hala mutsuzumm bu adam ısrarla beni evden çıkarmıyo patladım bunaldım sıkıldım evliliğimden nefret ettim ..

hadi gel nolurhihoyyyt
beklediğim kargo bu gün gelsin:Saruboceq:aşkım yolladı be anlasana:jeyyar:mektuplarımı ve aşkımın resimlerini bekliyorum:kedi:
ağzımda çok güzel bi şeker var,önce katı her şeker gibi:smiley-cool:ama emince içinden meyveli bişeyler akıyo ay çok güzelcokacimcoookaşkım gelmeden bütün dişleri çürütmezsem iyidirbenneyaptımki
dün ezeli izlerken hiç zevk almadım nie bilmiyorum:sinifsinif:büyüsümü bozuldu dizinin anlamadım:umursamaz:
neyse kayfe ve sigara keyfi yapıcam ben:nazar:evet başladım aşkımın haberi yok bilse azıma tükürür ee be kardeşim vakit geçmiyo asker yolu beklerken be:a015:

:nazar:Günlük sana ilk defa yazıyorum ama senin umurunda değil çünkü o kadar çok yazılan şeyler var ki sana artık günlük olmaktan bıkmışsındır belki hee ben anlıyorum seni kafam şişti diyorsundur:)
Ruh halim azıcık alaturka.Kardeşimi askere gönderiyoruz.Ne garipmiş.Ağlamayayım derken başıma,miğdeme ağrılar girdi.Su gibi gitsin su gibi gelsin inşallah:Saruboceq:
Teyze kızı da doğurdu.Minik bir kısçe dünyaya geldi ama çok endişeliydik 2 kg.mış çünkü ve düşük ihtimali de var diye hastahanedeydi günlerdir.Hoşgeldin dünyamıza henüz ismi konulmamış melek.Bir ömür sağlıkla yaşaman dileğiyle...:nazar:

Günnük ben neler okudum öleee kankam sigarayamı başlamış akannehir
ulee bu askerlik bizi neye alıştırmadıkii sigara ne kii :nazar:
ben atlattım çok şükürrr sıra kankamdaaa kavuşması mutluluu opuyorumnanaktan
kankamm laa duyy beniiiii darısıı senin başına bitaneemm :Saruboceq:
günnük bu arada doum günüme az kaldı bakalım kocem ne alcak bana :kedi: :jeyyar:

günlükcümmm ; nasılsın bugün... ayy ben bilmiyorum nasıl olduğumu gidip geliyor ruh halim...ama merak etme önemli bişey yok... ufak bişeye canım sıkılıyor ama ağlayıveriyorum... ağlamak iyi gelir derler ya o türden bir ağlama... bol hıçkırıklı ; uzun uzun ağlamalarımı hatırlayınca bunlar cidden önemsiz öle 2 damlacık şıp şıp süzülüveriyor yanaklarımdan :kedi:

çok şükür kötü birşeyler yok da sanırım güzel şeyler için sabırsızlanmam da kaynaklanıyor bu ruh halim... olsun hadi bişeyler ... sen de dua et benim için günlükcüm olur mu...

böyle işte... neyse kaçayım ben olumunekankayizsmile

günlükcümmm ; nasılsın bugün... ayy ben bilmiyorum nasıl olduğumu gidip geliyor ruh halim...ama merak etme önemli bişey yok... ufak bişeye canım sıkılıyor ama ağlayıveriyorum... ağlamak iyi gelir derler ya o türden bir ağlama... bol hıçkırıklı ; uzun uzun ağlamalarımı hatırlayınca bunlar cidden önemsiz öle 2 damlacık şıp şıp süzülüveriyor yanaklarımdan :kedi:

çok şükür kötü birşeyler yok da sanırım güzel şeyler için sabırsızlanmam da kaynaklanıyor bu ruh halim... olsun hadi bişeyler ... sen de dua et benim için günlükcüm olur mu...

böyle işte... neyse kaçayım ben olumunekankayizsmile

günnük ben geldimmm, böcüküm için yazmaya geldim sadece olumunekankayizsmile

havalarda bi garip, sabah güneşli idi, öğleden sonra ara bişi oldu kafamçokkarıştı
salı sallanıyorr, ruh halide gidip geliyor normal böcükümm

az daha sabret böcüküm ve dua etmeye devam et bizim için güzel bişiler olmasına çok az kaldı artık
hissediyorumm:kedi:
ayrıca bende senin için dua edicem, ve burdaki sevdiğim bazı arkadaşlarım içinde tabii yerimseniben

ama böcüküm şu kadarını söölimm sana, senin için dua eden başka iyi kalpli meleklerde var burada :kedi:

günlükcüüüm yaa kızma 2 kere uğradım diye... ama jelibon şekerimin yazdıklarına kayıtsız kalamazdım... opuyorumnanaktan
evet evet güzel şeyler olacak... onun için de benim için de... güzel meleklerin hepsi için de...
sadece sabır... dualarımız kabul olacak inşallah :Saruboceq:

X