Popüler Konu Sevgili günlük...

kahvaltımı yaptım kayfemi içiyomevet kayfeden nefret eden ben artık kahve keyfi yapıyorumbu arada sigarayada başladım not:sigara içmek öldürür-tatlicadiarzu-:1closedeyes:mesajımıda verdim:hulya:
kayfe demişken aklıma geldi,dün yiğenim bana hanfendi sen kendine bak diyicekken 'hayfendi' dedi:roflol:ve ben koptum tabi..sonrasında sınırsız dalga geçme hakkımı kullandım..en sevdiğim şey onla uğraşmak napıyımhe bide sevgili yapmış,ben cep telefonuna gelen mesajdan öğrendim,ama o mesajı okuduğumu bilmiyo:1ninca: x le çıktığını biliyorum dedim:1shok:eyvahedigeldismileşu şekil oldu,babanene söylememi istemiyosan biyat ediceksin dedim ve köle gibi kullandım 2 gün boyuncazemuszemus
güzel bi gün,aşkımın sesini duyunca daha bi güzel oluyo tabi:asigim:

Günlükcüm merhaba,
Yapmam gereken çok işim var ama canım çalışmak istemiyor:çok üzgünüm: Canım çok sıkkın içim çok daralıyor..
İki taraftan bir lastik gibi çekildiğimi hissediyorum. Canımın yandığını anlıyorlarmıdır, bilmiyorum...
Umutsuz olmak istemiyorum ama umutlarım her geçen gün tükeniyor, hergün başka bir hayalkırıklığı senağlama
Anlamıyorum ve ya anlaşılamıyorum... Çok sıkıldım :1no2:

Offf Pofffff

Sevgili Günlük Biraderim,
Çok canım sıkılıyor bugün çook.Kocama çok sinirliyim, Pazartesilere sinirliyim,herşeye sinirliyim....

Mutsuzum çook, 24 yaşıma girdim, arkama baktığımda koca bir hiç (
ıçimi acıtıyor bu hiç, geleceğimden de hiç umutlu değilim

kız günnük bugün moral sıfır bende mafoldumbenhazırlanıp bir yere gitmem lazım ama hiç gidesim yok :1no2: ama mecbur gidicem off yine bir sürü işim var yarında annemler gelcek hazırlık yapmalıyım araba işide muallakta benim kociş düşüne düşüne bi hal oldu offf günnük offf

aşık olmak istiyorum(. yakında 24 olucam ve aşktan küsmek üzereyim daha bu yaşımda. neden her elimi attığım yanlış çıkar günlük? neden aşık olduğumda hiç mutlu olamıyorum. hep acısını çekiyorum aşkın? bu sefer karşılıklı bir aşk istiyorum......

Şu insanları anlamak mümkün değil.Herkes yarış içinde.Bazen kendimi zorla bu yarışın içine çekilmiş hissediyorum ve bundan çok rahatsız oluyorum.Nedir bu insanların hırsı anlamış değilim.Birkaç gün önce belalı hemcinslerimden birini görmek zorunda kaldım.Sürekli benle yarış halinde,sevmiyorum böyle ortamlarda bulunmayı.Özenmek güzel bir şey ,ama bu kız bana özenmekten çok kin besliyor,fesatlanıyor.Bakışları,yukardan aşağıya,aşağıdan yukarıya bitmek bilmeyen süzüşleri...:1closedeyes: Böyle kendini bilmezlerden nefret ediyorum,insanların içi pis ne yazık ki...:umursamaz:
Sahip olduklarım onu mutlu etmeli öyle değil mi?Ben ,biri bir parça çaput alsa bile mutlu oluyorum.Ya da güzel olan biri beni rahatsız etmiyor,onla yolda yürümek,ya da bir yerde yemek yemek...Bunlar bile, bu tipler için sorun teşkil ediyor.Gereksiz hırsa giriyorlar ,anlamıyorum...mafoldumbenlmaz:
Neyse içimi döktüm sana ,biraz da olsa rahatladım.kaydirigubbakcemile3

Günlük...
Hayat ne kadar acı da olsa yaşanılası bir yer değil mi?
Aşkıma dün o kadar laf saydırdım... Hala süt dökmüş kedi gibi...
Şeniz
Aşkım benim ya...
Şeniz
İzmir'e gidiyor bugün...
Ona hasretliğim artacak bugünden itibaren çok ama çok güçlü olmalıyım...
Allah'ım bana yardım et...
Pozitif olmak ve hayata sarılmak için çalışıyorum...
Umudumu hiç yitirmiyorum.
Nolur herşey yoluna girsin nolur nolur...

Hiç beklemediğim bir anda çıktın karşıma ..
Hazır değildim aşka! Hazır değildim yaşanacaklara !
Aradığımı buldum demiş bulamamamışsın zamanında ..
Tıpkı benim gibi ..
Yanlışlar içindeki tek doğrun olacakmışım ..
Tıpkı senin gibi…
Nedendir bilinmez bu 9 ay içerisinde karşıma çıkan hiç kimseyi sevemedim bugüne kadar biliyorsun 5 yıllık bir maratondan çıkmıştım ve 9 ay kapatmıştım kendimi, Adıma “kalpsiz” dediler, “duyguları alınmış” dediler ama sevemedim işte .. Olmayınca olmuyor. .Ben konu aşk olunca kalp atışlarımı hızlandırmayan, içimi huzurla doldurmayan, yanımdayken zamanı durduramayan kimseyi sevemedim ki… Nasıl severdim onları?bu 9 ay süresince Senden başka hiç kimse yanımdayken zamanı durdurmadı..., içimi huzurla doldurmadı, kalp atışlarımı hızlandırmadı.Sevemedim kimseyi gelişini bekler gibi…Bakamadım kimseye gözlerini izler gibi…Açmadım gönlümü kimseye yüreğini bilir gibi…Atmadı şu kalbim kimse için sevdiğini hisseder gibi…Ama sen yılmadın vazgeçmedin cesaretlenip herşeyi bile bile geldin Hoş Geldin..

Bir rüya sanki bu yaşadıklarım… Kişi gerçek aşkı yaşıyor ve yüreğinin taaa derinlerinde hissediyorsa mükemmel bir sevda masalı yazılabiliyormuş.. Yeniden Kalp atışlarımın sebebi hoşgeldin hayatıma ! Hiç “Güle Güle” dememek üzere ” HOŞGELDİN! “ 'ヅ

Günlük bugün pırpırım kıpır kıpırım ohhhh ablamın öpücükleriyle uyandım bu sabah kaydirigubbakcemile3 eniştemi yolcu etmiş geldi beni uyandırdı 5 dakka 5 dakka daha diye diye 9:30'da uyandım zorla oda ablamın güneşlikleri açıp yorganı üstümden almasıyla mecburii mafoldumben neyse kalktım beraber mutfağa girdik ve paşa sofrası kurduk enfes bi şekilde bol dedikodulu kahvaltımızı yaptımm nerelere nerelere gittik yaa kaaaç seneler öncesineekaydirigubbakcemile3 canım annem aradı gelmiyormusun diyo yok ben burda iyiyim farzetki evlendim ben dedim olmaaaazz ev sessizleştii diyo oyy kıyamam yaaa.. babamla 2. balayınızı yapın işte dedim kaydirigubbakcemile3 ohh duştanda çıktım bi güzel parfümlerde sıktımmm canım ablamda kocamaan sandivüç ve kolamı getirdii ayyy değmeyin keyfime yaaa alkisalkisalkis

bu arada KIYMETLİM'lede konuştuk az önce hayırlısıyla şu atamalarda bi olsaydı hadi bakalım ya çocuk şube yada terörle mücadeleye gidebilir aslında biyandan korkuyorum doğrumu yapıyorum diye bölesine riskli bir mesleği olucak nebilim ürküyorum ama her savcıyada bişi olmuyoki yaa neyse ablam ve eniştemin dün akşam bana dedikleri aklımın bir köşesinde doğru adımlar attığıma eminim neyse ben sandüviçime dönimmm gel sende yee cokacimcoook

Not: Hergün Yüzlerce Hayal Kurarsın Hiçbiri Gerçek olmaz,Birgün Bir Gerçek Yaşarsın Hiçbir Hayale Sığmaz.. Bazen Birinin Gelişi Alayının Gidişidir HOŞGELDİN:asigim:

Günnük genemi yaaa dejavuu bu olsa gerekk
oofff kabuslu günler,aynı baskıyı onkere okuyacağım günler gerimi geldi akannehir
hayır sana girip yazmak en sevdiğim şey bundan da aynı şeleri görücem diye
mahrum edememkii kendimi

hiç düşünme bizim sözümüzü dinle eniştenle bana kulak ver canım kardeşim , eminim busefer mutlu olucaksık kötü günlri atlattın artık bak bizler yanındayız kafandaki karışıklıklar gitsin sadece mutluluğunu sana değer vereni düşün.
Ablan seni çok seviyor​

ruhum düğüm düğüm beni boğuyor günlük
hayata karşı ne zaman zafer benim olacak
yine yeniden bir hayal kırıklıgı daha benimle işte
kaç kez yaşar ki bir insan yenilgiyi..
nefes almak istiyorum nefes sadece
eşim de gitti kaldım gene kendime..
kendimin yükünü taşıyamıyorum artık
bir el atsa artık hayat şu garibe

selam günnüşüm
tam pcyi kapatacaktım ki uğramadan geçmeyeyim dedim
bugün okula gittim eve geldim biraz uzandım bitanemin de aramasıyla dersane yollarına düştüm
ders çallıştık bir güzel sonra eve geldim
şimdi de testim başına oturutorum mölemeye devam
hadi bayyyyyy

gunluuuk
kazanmisim,
enteresan bi hismis..
mutluyum nan..
ayrica icimde ne varsa anlattim gunlugum, hepsine haklisin dedi.. inanir misin bunu bu kac senede ne kadar az duydum bi elin parmaklarini gecmez sanirim.
kus gibiyim su anda varya kanatlanip ucabilirim.. cok kizacagini beni anlamayacagini dusunmustum uzmek istemiyordum.. ama su an vicdanim oyle rahatki anlatamam..
yarismada ilk etabi kazandim..bu etabi da ilk 3 te bitirirsem acayip super bisey olucak varya gunlugum anlatamam sana..

hayat guzel lan gunluk. bahar geliyo bugun aylardan beri ilk kez pembe giydim.. kelebekli kupelerimi taktim.
ayyyyyy ayy..

Son düzenleme:
Ayy günlük resmen nostalji oldu..Şimdi gümbür gümbür Sertab Erener dinliyorum..Okuyanlar bir dinlesin inan çok mutlu olcaklar..
Satılık kalpler Şehri,
arkasından "Kumsalda"
Ve son olarak "Hani kimi zaman"
Çok neşelendirdi bu şarkılar beni, geliiim de söliim dedimdi :hulya:

Günlük kardeş nbr?? Ben iyi değilim ya ( Evde olmak bana yaramadı zırt pırt hastalanıyorum ya, anlamadım gitti. :gitme:İşe giderken hiç hastalanmazdım. Bi iş bulsamda çalışsam artık sıkıldım yaw ( Bu arada bi iş başvurusu yaptım cvmi gönderdim inş. ararlar be günlük. Hakımda hayırlısıysa olsun inş. dimi ?? Amin opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günnüşşşşş
dr gitttimmm. bebişimin kap atışlarını gördümmm (inş 15 gun sonra duyucam da) bebişim 6 haftlık olmuş tam maşşallahh benım kuzumaaaa....dr herşey yolunda gözüküyor ama benım lekelenmem oldugu için düşük riski var diyoo ve dikkat et diyoooo...offf çok korkuyodum gunnuk yaa çok şükür rabbim sana çoook şükür....
bu arada kocişle çok pis tartıştım konu nemi tabiki halı saha maçı....bu kez affetmıcem onu görür gününü hatta gelsın kapıyıda açmıcammm...

hmmm kendı evıme geldım bu arada onu sölemeyı unuttum yaa..neseee bu gun çok daldan dala konuştum görüşürüz sonra gunnuk....

şuan karışık meyve suyu gibiyim yaakafamçokkarıştı.​

Günlük, üstümde bir ağırlık var sorma, her pazartesi böyle oluyorum.

Gerçi dünün yorgunluğu devam ediyor sanırım... kaydirigubbakcemile3

Çarşamba, perşembe evi temizlemeye gideceğiz. Şu taşınma işi o kadar zor ki, birileri evi temizlese taşısa da bize gidip sadece oturması kalsa ne kadar güzel olur değil mi? aklinialirimsmile

Neyse Allah'ın izniyle bu hafta sonu kötü anılarımızı da bırakarak bu evden gidiyoruz...

İyi geceler günlük mirmirmirmir

dün gece de yazdım sana ama gönder tuşuna bastığımda internetim kesilmişti akannehir

bugün işe başaldım, sabah 5.45 te kalktım 15 dk lik yol için :1ninca: sabah 06.45te servise bindim 7 de ordaydım akannehir 7.30da mesai başlıyo akannehir
ama bi güzelliği var 8e kadar son derece şık yemekhanesinde kahvaltı yapılıyo :lepi:

bugün yine başım döndü günlük kafamçokkarıştı ama son zamankiler gibi değildi çok şükür :Saruboceq:
doktorumu aradım hafta sonu gel kulak doktoruyla beraber bakıcaz dedi bilmiyorumkismile
zaten kan tahlili yaptırmak için tekrar gidecektim
şimdi bide kulak doktoruna göstericekmiş neyse iyileşiyim de artık gerisi önemli değil benneyaptımki

neyse bugün ilk iş günüm güzel geçti, umarım bundan sonrası daha güzel olur :Saruboceq:

akşamda özel şoförle eve bırakıldım :lepi: hergün böyle olsa bişey demem kaydirigubbakcemile3

günlük çok uykum var bizim kızlara selam söyle olur mu? onları çok öpüyorum Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…