Popüler Konu Sevgili günlük...

KEYFIM YOK
senınde keyfını kaçırmıyım:umursamaz:
bo gu lu yo rummmmmm
sı kı lı yo rummmmmmmm
kocam maça gıttı 1 gunumuz var ve maçta dunde maçtaydı
tum haftammmm evde yanlız duvara bakarak gecıyor
ne bır ark var nede nnem babam çıldırcam haberı yok
sabır sabır sabbırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yaaa offf günnük yaaa
bugun görümcemın sözü var(çok önemlı degıl gerçi ama merak ediyom işte)
ama ben sırt üstü yatmak zorundayım en önemlısıde bugun kuzenlerımınde konserı varrrr ayrıca agıre jıyan da gelıyooo offff bir sürü şeyi kaçırdım yaaaa.....

ama bebişim bana tutunsun da daha önemlısı yok şincilik....o annesını bırakmasın ben çok fırsatları kaçırmaya hazırım.......yarın kontrole gidicem günnük tahlı sonuçlarımıda alcamm...bakalım dr ne dicek kesin köös kös yatmaya devam dicek...katlancaz artık inşallah ilaçlar işe yaramıştır ve düşük tehlıkem azalmıştır yaaa çok korkuyorummm nesee yarın dr gittikden sonr yazarım soucu sana çatlarsın yoksam merakdan bılıyom ben:icecream:

hadi şincik baş başş biraz turlayalım dimi amaaa....

günlük biliyorum sen de sıkıldın benim dengesizliklerimden ama
mutlu olmıyorum işte mutlu değilim günlük...
kendimi kandırıyorum hep gülen yüzüm sadece kalbim değil
ben olumlu olmaya çalıştıkça herşey üstüme üstüme geliyor
uzaklaşmak istiyorum günlük kaçmak istiyorum burlardan
kimse gelmesin yanımda ben alayım i-podumu kitabımı kkendimi kimsecikler olmasın
sadece ben..
kafamı topalrayayım kendime geleyim
yoruyorlar çünkü beni günlük hiç kimse mutlu olmamı istemiyor
biricik ailemden başka
artık mutlu olmak iiçin zorlamayacağın kendimi
gittiği yere kadar gider böyle
sadece ders çalışıp üniversite sınavlarına hazırlanacağım
sadece bunu istiyorum
sadece bu....

nedir bu böyle..bugün abuk subuk geçti inanamıyorum ya..ben kendi halimde takılıyorum yani başka kimsemi kalmadı gelip beni bulur bütün arızalar,odunlar..alsanaalsanasmile
derste çalışamadım doğru düzgün zaten..

Günlükcan.... opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bugünde yine çok çok çok güzel günlerden biriydi. :lepi::lepi::lepi:

Sabahın 9'unda lady34 ile buluştuk ve doğru özlempau'nun yanına gittik. Oradan da hz. Yuşa Türbesine... Bir güzel ibadetimizi ettik ve üzerimize düşen bir görevi yerine getirdik gerçi biraz zor oldu ama. kaydirigubbakcemile3
Arkasından, baktık saat daha 1,30 dedik buraya kadar geldik, Beykoz sahile inmeden olmaz. Önce bir güzel balık ekmek keyfi yaptık, cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook azıcık turladık... Ve ani bir kararla Üsküdar'a Aziz Mahmud Hüdayi Hazretlerinin türbesini de ziyaret edelim dedik. Doğru oraya gittik, ikindi namazımızı orada kılma şansımız oldu çok şükür. :Saruboceq::Saruboceq:
Tabi sonra ben gün boyunca çay içmediğimizi fark ettim, migrenim tutmaya başlamıştı ve hemen çay krizim gelmeden çay istedim kızlardan. Çay ve waffle keyfinden sonra özlemimle vedalaştık :gitme::gitme::gitme: Eda ve ben vapurla eve döndük... Resimleri ekleyeceğim birazdan. Her buluşmayı eklemiyoruz ama bunu eklemek istiyorum. :lepi::lepi::lepi:

Yine yine yine süper bir gündü. Hep böyle olalım günlük nazar değmesin dostluğumuza :nazar::nazar::nazar:

canlarım bulusmus :nazar:
allahım daım etsın..Şeniz
gıdemedım dıye kudurdum kaydirigubbakcemile3ama sınav yuzunden tum stresımı okuldakı vatandaşlardan aldım kaydirigubbakcemile3herkes e cattımkaydirigubbakcemile3herkese nazımın gecmesı ne guzel sevyom onları ozellıkle çelsuyu :nazar:allahım duy sesımı ne olur:Saruboceq:
anlayıslı olgun arkadaslarımı ne guzel..boshayallersmile..
sınavım guzel gectı boshayallersmile
stresden cıkdım hec yokdan cumartesıyı ıple cekıyorum..
uff zaman cabuk aksın ne olur..
bugun bıde kkdakı arkadasıma hedıye aldım..
super seyler hepsı zevkım den ıbaret kaydirigubbakcemile3
onuns ayesınde ıkı pantolon bı hırka ve baska seylerde kendıme nasıplendım..
ee bırıne alınca kendınede almalısın kaydirigubbakcemile3...

Güüünnlüüüüüüükkkkkk biliyomusunnnn benn eda, özlem ve burcu 3'lüsünü kıskanmaya başladım yaaaa söyle o hatunlara birdaki buluşmada bende onlarlayım, canım burcum dün akşam benide davet etti ama regl olduğum için gidemedim tamda sırasıydı yani hasta olmanın mafoldumben
Yahu varya burcumla aynı yerdeyiz ama bi türlü görüşemedik yaa çok yakınız birbirimize bukadar olur yani dünde tam olarak tarif ettik evleri ve tüüh bize yakınken görüşemiyoruzz yapılacaklar listesinde buda var olumunekankayizsmile K.K'ye üye olduğum günden bugüne kadar kimseyi kıskanmadım ama ilk kez şu 3 hatunu kıskandım yaa varmı böle bişii ee kıskanılcak kişiler var kıskanılmicak kişiler varr ve bu 3 hatun tamda kıskanılcak kişiler işteeee :kedi: eda burcu ve özlem 3'lüsü birdaki toplantıya RABBİMİNDE izniyle bende geliyorum :Saruboceq:

Neyse günnüşümm böyle işte Destereyi izlemiştik gün içerisinde şimdide yemekler yendi çaylar demlendi çekirdekler alındı vee Neşeli Hayat'ı izlicezz sağolsun eniştem onuda almış izleyemedim diyordumm oyy baldızınıda çok severmişşşş:kedi:

Hadiiii ben gidiyorum günnüşümmm seni edayı özlemi ve burcuyu kocaman kocaman öpüyorummmmmm hadii çaaauuuuvvvvvvvv:kahve::nazar:

olsa da artık kurtulsam be güllük.
sıkıldım valla, biliyorum hepsi zor ama uzun süredir içinde bulunduğum bu olduğu için bu daha zor gibi geliyor artık.
hayat ne, sevgi ne, nerede başlıyor, nerede bitiyor..
insanlar çeşit çeşit..
kim ne söylüyor, kim ne istiyor, kim dinliyor seni..
içim sıkılgan, midem bulanık..
aklım karışık..
sevgi bitmiyor..
çoluk çocuk işi zor iş.
yaşamak zor be güllüğüm,
hayata tutunma sebebi gerek bana,
yoksa bu gemi daha tutunamayacak bu limanda.

penbişşş selam...................naberrrrrr birazzzz +kırgınmm..
ama düzeeelirmi bilmem..bekle gör saabırrr

pembiş bugün bilgisayarlı muhasebe sertifikamı almaya hak kazındım aklinialirimsmile

sınavım dehşet geçti yeminolsun bayanssulusmile

cok guzel bı gun gecırdık pıncırımla buyusu kacmasın dıe sana bıle anlatamam gunluk:eek:lmaz:

pembiş hersey bir gün yoluna girecek ama sabret sabret nereye kadar basıp gidesim var
3 aya kadar haber geldi geldi gelmedi asla buralarda duramam

selam günlük cumartesi gecesi kar aramış sabah gördüm çağrısnı ne korktum meğer yiğeniymiiş birşey oldu sandım şükür iyi sesini duydum rahatladım akşam üstü antalyadan kayınvalidemler geldi hoşgeldinize gittik ama evdee yoklardı bizde doğru annemlere macıda seeyrettikk berabere kaldık ama olsun surat çekmiyorum en azından yenilmeye dayanamıyor benim kii gelirken kuzenlere uğradık cümbüşş varr masalar kurulmuş offf ortam süper katılık bizde aralarına saat 2 de eve zor attık kendimizi yarın iş olmasa içerdik daha ama neyse haydin sana iyi gecelerrrr

günnüş ablası bugün küçük oğluşumun doğum günü opuyorumnanaktan
3 yıl oldu ve ben hala vicdan azabı çekiyorum. keşke o zamanlar bu kadar tolerans gösterip ilk oğluşumun hayatından çalmasaydım:1no2: biliyorum kader nasip ama bazı şeyler de bizim elimizde ve ben keşke demekten kendimi alamıyorum Allahım affet.

ilk oğluşumun en güzel zamanlarından çaldımmafoldumben onunla başbaşa elele gözgöze daha fazla zaman geçirebilseydimboshayallersmile canım benim ona baktıkça hep bu vicdan azabını çekiyorum ne ona ne küçük oğluma ne de eşime yetemiyorum yetişemiyorum. benim kendimden bile haberim yok. herşey planlı ve düzgün gitseydi ne olurdu.
iyi ki varlar günnüş, cankuşlarım onlar benim. şu an içerde uyuyorlar ve ben onları çok özlüyorum. koklamaya, koklayarak öpmeye doyamıyorum. tek isteğim onları sağlıklı hayırlı başarılı birey olarak yetiştirmek, bunun için korkuyorum artık... kocim de burda yok çok duygusallaştım iyice

bu aralar bu diziyi çok sevdim günnüş. şimdi olsa da izlesek
30375808.jpg

bir de derya tavsiye etti çok memnun kalmış, merak ediyordum ben de keşke olsa da kullansak
Flavor-Wave-Pratik-Mutfak-Firini-ORJINAL-URUN__22501737_0.jpg

Ühüüüüüüüüüüüüüüüüüü karnımmm çok ağrıdı bugünn günlükkksenağlama Çok kötü oluyorum bu regl dönemimde hapımı da bulamadım iyi mi nereye koydum ben yaafisfisfis neyse başka bi ağrı kesici attım ama fazla etki etmedi biraz uyumuşum öyle geçti bana o haptan başka bi hap yaramıyo:1no2: Kankam geldi kısır yaptıkk yedikk ohh bakma bana öyle biliyorum kilo aldım abim dalga geçiyo benle bidon gibi oldun diyoo:sinifsinif: hiçte bile hala fıstığımm diyorum 3 kilocuk aldımm sanki çok aldımm:dilcikar: tamam tamam çok aldımm kabul ettimmmafoldumben neyse allahtan kolay veriyorum az yer zayıflarımm diyorum ama boğazım durmuyo ya bugün sufle yaptımm ohh dur gidiyim biraz daha yiyeyimm biri beniii durdursunnnn yaa noluyo banaaa:sinifsinif: Neyse kapatayım yemek konusunu konuştukça canım birşey istiyo:umursamaz:
Aşkım da boya yapıyo kıyamam ben ona yaa ark taşınıyo evi boyuyolar anlıyomuş benimki boyadan öyle dedi yesinler onun havasını:nazar: Çok seviyorumm eşşeğii çokkkk:nazar:
Bu arada ben bu tanrıçamı neden bu kadar çok seviyorum diye düşünüyodum ki biraz önce yazdıklarını okuyunca anladımm:nazar: o roman sevdası aynen bende de var acayip seviyorumm ohh yandannn yandannn döktürüyolarr ben de duyayım hemen roman havası duramam yerimdesositososito tanrıçammm aşkımmm oraya taşınırken haber ett benimkini kandırıp ben de geleyim çoşalımm ikimizzz:1closedeyes: sositososito

günaydın gnnük...
anlamsız gıcık bi haftasonundan sonra yine sahnelerdeyim...
cuma akşamı kayınvalidemin bacağı kilitlenmiş...bikaç gündür de ağrısı vardı,eşimi aramış hemen, önce ismi lazım olmayan bi devlet hastanesine gittiler, iş çıkışı ben de gittim yanlarına...acil doktoru sağolsun kadının yüzüne bile bakmamış hemen film çektirin demişkötükedihüso filmin sonucuna da göz ucuyla bakıp ezilme var demiş...o sırada ben vardım oraya, hemşire ağrı kesici vurdu, o a zaten 15 dk sürdü, hanımefendi sohbetini kesip de yanımıza gelemedi bi türlü:eek:klava:
herneyse, eşim tatmin olmadı tabi, bizim hastaneye geçtik, kadına en azından insan gibi davranıldı ilk muayenesi yapıldı...cumartesi günü de ortopediye gösterdik, sanırım menisküs gibi bir durum var ona göre tedavi olucek....
dün de azıcık ev topladım akşam eşimcim maç izlemeye gitti ben de yayıldım evde...

bugün de malum yine işbaşı...hala adet olmadım bugün 40.gün...bhcg yi tekrarlayıp doktorcumla görüşecem....yaaa ben adet söktürücü kullanmak istemiyom yaaaaaamafoldumben

neyse bebişim si yu benden şimdilik bu kadar

Naber günlük zemuszemus

Kar ile Belinaycım da gelse ne iyi olurdu ama kısmet değilmiş
bi dahaki sefere kalabalık gideriz inşallah :lepi:
ya şu Burcu varya emme pisikolocimi bozcak :ecrin_bebek:
neyse anladı kendisi :dilcikar: kaydirigubbakcemile3
yavaş yavaş gerçekler ortaya çıkarsa eyvahedigeldismile
yine o dolaplara giderim ha sölim sana günlük :roflol:
çok uykusuzum mirmirmirmir
sabah 9 dan akşam 7 ye kadar gezdik laelaelaelaelae
bugun çabuk biter mi günlük :tomato:

karnım agrıyo dunden berı mımıkler cıktı yuzumde estetık parası sızden ona gore:roflol:
yakında sınır doktoru hastaneye yatırırsa benı beklerım hee :roflol:
sıze feda olsun hersey bıdenelerım annem cok sevındı kızı guluyodu cunku ohaoldumsmile
gene cagırd edı olmaz anne dedım yuzumde cızgıler cıkdı dedımkaydirigubbakcemile3
ne dolapdı be allahıma cakılmakdan korkdum :roflol:
ama tum kapıları calmaksa ayrı derttı amca teyze ablaaa cocuk evladım bakarmısınnn:roflol:..helekı bızı eve goturen o camurlu ucurum:roflol:ay ecelımızemı susadık bız ..
aslaksın olcakdık donme dolapderesı:roflol:hec bısı anlamadım ben şahsen:umursamaz:
yenılemek lazım o anı yenıden ..caktın olayı sen:roflol:
yakında beklerım mangal keyfıne :roflol:
not:kılo aldım sanırımkaydirigubbakcemile3mıdemde bulanıyo basım uff...camaşır suyu kokdukaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol:

notu ben çok iyi anladım :mymeka: hoff :nazar:

Son düzenleme:
Günaydın günnük iyi haftalar a.s.
Umarım güzel bir hafta geçiririz geçen hafta beynim çok yoruldu çok bunaldım zor bir hafta geçirdim anlayacağın
Üstümde oturan fil de hala kalkmadı üstümden yeri rahat geldi sanırım :mymeka:
Bayılıp kalıcam bir yerde o olacak sonunda :bbo:
Değişik bir gün geçirdik dün dışarı çıktık hava güzel diye baş başa gezdik dolaştık akşama kadar sessiz sessiz sonra o maç izlemeye gitti arkadaşlarının yanına ben kafama göre takıldım 8 Mart çekilişi için bugün göndereceğim hediyelerimi tamamladım sonra da eve gittik tv izledik falan derken gün bitti
Hiç keyfim yok ne eve elimi sürdüm ne de başka bir şey yaptım çok tembel oldum ben çok :nazar:
Bu hafta içi ufak ufak bişiler yapmam lazım tabii eve gidebilisek akannehir
Aslında misafir falan mı davet etsem o zaman kocikte mecbur yardım eder daha çabuk biter işim kaydirigubbakcemile3
hmm iyi fikirmiş bunu bi düşüniiim :nazar:

Son düzenleme:
Günaydın günLük ..

Bu sabah çok üşüyorum nedense.Bide içimde tarifsiz bir sıkıntı var,hayır olsun inşallah.

Dün sevgilim çalışıyordu.Bende evdeydim.Tavuk göğsü yaptık serpilciğimle (aşkımın dayısının kızı) :-) Sonra o gitti.Bende biraz etrafı toparladım,banyomu yaptım,giyindim hazırlandım.Akşam kuran vardı.Kuzenlerim askere gidecek :sinifsinif: Biri yarın akşam diğeri perşembe..Allahın izniyle hayırlısıyla gidip hayırlısıyla gelsinler inşallah :Saruboceq:

Ailemle aram çok iyi.Canlarım benim sağolsunlar çok anlayışlılar.Çok üzerime düşüyolar.Babam iştahtan kesildim diye en iyi iştah vitaminlerini falan araştırıyo bu aralar kaydirigubbakcemile3 Annemde fazla yüklenmiyo ev işlerinde falan sağolsun.Sınavıma odaklanmaya çalışıyorum çünkü bende.Son 40 günüm kaldı aöf vizeye.Ama inan hiç kafam almıyo günlük.Umarım hayırlısı olur.Hem iş hem kurs hem ev olmuyo dönmüyo inan.. Sabrediyorum ekim ayı gelsin 1 senem dolsun şirkette sonra çıkayım.Düğüne 3-4 ayım kalıyor.Evimde kafamı dinleyeyim biraz.Hazırlıklar yapayım.Ev işlerine yemeklere alışayım.Annemle babamda öyle istiyor.Çünkü çok yoruldum.Açıköğretim üniversiteyide bırakmıycam bu sene çok yorgunum daha dönem başından ama sınıfta kalsam bile kaydımı yenileticem ve seneye evime yakın bi yerden kurs araştırıcam evliykende devam edicem allahın izniyle :Saruboceq: ışyeri içinde ya sözlümün şirkete gircem yada oralardan iş bakıcam..
Allahım sen bu işlerin içinden hayırlısıyla çıkmak nasip eyle...

ışte böyle günlük .. Anlayacağın bu aralar bu konularla boğuşmaktayım..
Seneye bu zamanlar kardeşimde asker ... Evde bir boşluk olacak.. Canım annem canım babam.. Oğulları askere gidiyor,kızları evleniyor hemde aynı zamanda aynı ay içinde :-(

Nişanımıza bugün tam 2 ay 2 hafta kaldı günlük :asigim:
Nişanlığımıda aldık ... :asigim:
Aşkıma takım alcaz bu hafta sonu ... :asigim:
Davetiyemizi beyendik bu haftada onu teslim alıcaz... :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
X