Popüler Konu Sevgili günlük...

pıncırım aradı gunlukakannehir
1 saatten fazla konustuk benı ne kaddar ck sewdıgını soledı :asigim:
bende affettım :teselli:
ne yapayım sewıyorum sıpayıŞeniz

Canımmm iskender istiyooooooooooocokacimcoook off var ya o kokusu burnumda tütüyo resmenn akşamdan beri nerden geldiyse aklıma canım istiyo aşkıma dedim getireyim hemen aşkım dedi yok dedim nasıl alayım evdekilere ne dicem dedimbilmiyorumkismile bul bişiler getireyim dedi yok artık dedim yrn nasılsa buluşcaz gider yeriz dedim peki aşkm sen bilirsin dedi canım aşkmm benimmm özledimmm:asigim:
Uykum geldi günlük bee ama daha duşa gircem yoksa sabah mı girsem ayy napsam ki yaa en iyisi şimdi gireyim saçlarımı yapayım öyle yatayım nasılsa bozulmuyo yoksa sabah hazırlanmaktan gidemem aşkımın yanına yrn fazla bekletmeyeyim aşkımı. Hadi ben kaçar o zaman işimmm çok dahaboshayallersmile
:nazar:

Selam ciciş :nazar:
Kendimi arabeske verdim günnük dilimde sürekli Cengiz Babamın şarkıları var
ondan ağlamam ondan, sevdim diye kandırdı ya yıllarımı harcadı ya ondaaaaan ağlamam ondaaan, sevda bitti oldu yalan canım dedim oldu yılan ondan ağlamam ondan duygularla oynadı ya beni böyle ağlattı ya ondan ağlamam ondan :nazar:
süzüldü gözyaşım yanaklarımdan çaresizlik gezdi damarlarımda dünya durdu sandım gittiğin anda ben de bittim aşkın bitiği yerde :nazar:
ne bir gönül oyunu nede aşkın kanunu düşünmedik sonunu pişmanlıkla ödedik biz attık imzasını biz yazdık yazısını bu aşkın cezasını fazlasıyla ödedik :nazar:
sendin benimle gülüp ağlayan arkamdan seviyorum diye bağıran sendin benimle oyun oynayan, diye geziyorum dün geceden beri sinirlerim bozuldu hiç iyi değilim kanımca kaydirigubbakcemile3
Kader utansın be günnük kardeş ne yapalım bu da buraya kadarmış, iyice sapıttım yarım aklımda gitti sonunda kaydirigubbakcemile3

eşim bana laptop aldı hem sevgililer günü diye hem de doğum günü hediyesi

Kardeşim gitti günlüküm, yarım saate kadar Van'da olacak, oradan Hakkari...
Dualarımda şuan hep o var Allah'ım onu ve tüm askerlerimizi korusun...
Ağlıyorum günlük, geçer aylar, geçer yıllar, yürek parça parça yanar diye...
Özlüyorum eski günlerimi pişmanlıklarıma ağlıyorum, bana yapılan haksızlıklara ağlıyorum bir daha geri dönüşü olmayan yıllara ağlıyorum, kaybettiklerime ağlıyorum en çok, O'na ağlıyorum...
Çok sulugözüm tutamıyorum kendimi ağlıyorum hep, hiçbirşeyden memnun olamıyorum niye böyleyim ben...
Şimdi eve gidicem annem gözüyaşlı, hem dayıma hem kardeşime döktüğü gözyaşları aman bee çekip gitmek istiyorum buralardan, gidicemde zaten...
Van yolu göründü bizede sanırım, seneye bu zamanlar muhtemelen orada olucam, bütün ağladıklarımı ıstanbul'da bırakıp gidicem, umarım orada yeni gözyaşlarım olmaz, olursada kader diyip katlanıcam artık...
Ben yinede dua edeyim günlüküm Rabbim ağır sınavlar vermesin çok dayanıksızım ben katlanamıyorum hiçbirşeye, gerçi örneklere baktığımda etrafımdakilerden çok vurgun yediğim gözler önünde ama ne yapalım. Bu dünyayı boş geçiriyorum en azında ahireti kurtarmaya çalışayım...

günaydın bacımhihoyyyt
bu saatlerde burda olmama alışkın değilsin sen:CüvCüv:artık düzene girdim bundan sonra böyle:nazar:
bu gün dolma yapıcam benim meşhur dolmalarımıcokacimcoookbol şekerli yaprak ve biber dolması offf canım çekti şimdidenboshayallersmile
zeytinyağlıyada şeker yakışıyo be kardeşim:1closedeyes:
panterimde barışmış pıncırıyla çok sevindimhihoyyyt
akşam ağbimler gelicek çoluk çocukkaydirigubbakcemile2çok seviyorum kalabalığı:asigim:
bugün hava kasvetli yabilmiyorumkismileyağmur yağsa rahatlıycak gibi üff örgü öriyim azcık:hulya:

yaa yeter 2 gündür çalıştığım ama yaaa...

ne diye dün sabah 9dan itibaren hiç oturmadan yükleme için koşturursun ; ne diye yurtdışına tatile gitmiş diğer müşteri temsilcisinin işlerini de eksiksiz yapıcam diye uğraşırsın ki... kendi işlerim için insanüstü çabaya ne gerek var... sanki madalya takacaklar ne koşturup duruyorsam...:umursamaz:

uyuz patronum ; nereye yetişeceğini bilemeyen bana aptal aptal " neden hala yapmadın" diye mail atmış oturduğu yerden ... işte al sana madalya böcük...
"bilmem acaba insan ve tüm herkesin işin tek başıma yapmaya çalıştığım için olabilir mi" diye mail atmaktan çok zor alıkoydum kendimi... :kızgın:

şu güzelim cts günü de fabrika da yine nöbetçi müşteri temsilcisi olarak yerimi almışım...
neyse gideyim de bakayım ne yanlışlar yapmışlar yine :1closedeyes:

ayyy günlük kız araba alıyos biz aşkım bugün babasıyla gitcek arabanın sahibiyle konuşmaya sonra alcak pazartesi arabayızemuszemus
ay banada ögretir belki araba kullanmayıaklinialirimsmile
benim trafiğe çıkmam biraz tehlikeli olur ama olsuneyvahedigeldismile en yakın zamanda alıyorum ehliyeti:lepi:
annesi moralimizi bozdu :umursamaz:biraz ama olsun ben aşkımın yanındayım boşver günlük takma ben takmıyorum salla gitsin mirmirmirmir
benim derdim bana yetiıo zati:gitme:neyse onuda salla herşey olacagına varır.
ben biraz iş yapıyım bakarsın kayınpeder gelir bugün yemek yapayım akşama yeriz hep berabercokacimcoookşakkıdı

Slm günnüşşş bozulan emektar pcmin parçasını aldı kociğimmmmmŞeniz
Sevgililer gününe leptop bekliyordum ya:bbo:
Çok şık bi takı seti aldı gerçi ama:asigim:
Pc kavgasıma son artık evde
Gerçi ikisiyle beraber çalışıcam zaman zaman diyır ama olsun bana zaman zamanın arasında kalan zamanda yeter:roflol:
Bakırköye pazara gidicem az sonra Kokoş teyzeme bişeyler bakıcamalsanaalsanasmile
Dün gece arkadaşlarımızla buluştuk ne zamandır görmüyorduk
Evlilik yıldönümleriymiş dün yemek ayarlamışlar
Eve de geç döndük ama nasıl özlemişim sormaopuyorumnanaktan
Çocukları falan çok özlemişim 4-5 aydır görüşemiyorduk büyümüşler valla

Neyse şimdi kaçar akşama gelirim inş.:eek:

Ben geldim Günnükcüğüm :lepi:
Ayy havalarda ne güsel oldu demi sankim bahar geldi zemuszemus
gerçi ben kışı severim,ayazı,üşümeyi :eek:
eşim geldiğinden beri zaman su gibin akıp gidiyor sankii,
askerdeyken geçmek bilmeyen zamanı şimdi kimse tutamıyor
dün eşimde dedi bir dk sı zor geçen zaman,senin yanında su gibi :asigim:
ama özlem,hasret hala dinmiş değil,hala inanamıyorum geldine
akşamları eve gelişini,hemencecik kapıda bana sarılışını,
mutfağa gelip saatlerce şakalaşmasını öle öszlemişimkii
hala doyamıorum hattaa bu rüyaaa bitmesiin istiorum :Saruboceq: :asigim: :nazar:

hiç iyi değilim...gerçi buraya geldiğimden beri kendimi toparlayamadım ki...havada kasvetli
bugün ...ağrılarımda arttı..sinirden ağlıyorum sabahdan beri ...:kızgın:
zaten herşey üst üste gelir geldimi...bide bu gün iyi olmam gerekirken..aksilik ya akşam da kpss kursum
başlıyor...nasıl toparlanırmıyım o saate kadar biraz zor:nazar:

Bir taşınma telaşıdır sorma günlük, bütün her şey yıkanıyor evde ve ütülenecek. Yeni eve temiz temiz gitsinler diye.
Umarım yeni evimizle birlikte bütün kötü hatıralarımızı unutur, her şeye yeniden güzel başlarız...

günnük dün gece geldim yazdım çizdim bişiler sonra pc kapandı :umursamaz:
giden dakikalarım oldu... kaydirigubbakcemile3
tanrıçama da kızmıştım tabi ama allahın sevgili kulluymuş cevaplıyamadım..alışverş yapmycaktın hani bu ara :eek:lmaz: çok harcıyosun.engelleyici roldeyim şuan seni :nazar:
hee bide uyandırma servisinim mirmirmirmir

nese bebeim günler geçiyo işte..bişeler beklemedeyim şuan günnük.bakalım...
bugünde can sıkıntısından naptım bil bakem?
hayır tabiki..pasta yaptım sadece :))
sonrada oturdum afiyetnen yedim :1rolleyes:
sevdigim adamda yeme diye kızıyo :icecream: zaten üflese uçucam :roflol: hala dikkat et kilo alma sakın diyo
delü yaa :))
face de bide bana laf vurmuş deli yaa sempatiksalakcinni gülmekten çenem agrıdı...
nese günnük ben kaçiyim :hulya: işi güç beni bekler -tatlicadiarzu-
si u honey gamyoncuiremsu

Tek Kelimeyle Harika Ötesi Birgündüüü, Dün gece 4'de uyumama rağmen sabah 9 gibi kalktım kalhvaltı yaptık ablam eniştem ben ve hemen hazırlanmaya başladım, serdar gelicekti geldi aldı beni ve koyulduk yollara aman alahım bu negüzel havaydı böyle enfess bi hava harika ben ve yakışıklı serdar eee tadından yenmez bişi oldu anlicağınn kaydirigubbakcemile3 bişiler yedik ve istanbulun tozunu dumanına kattık günlükcüm gerçi beyfendi biraz mırın kırın etti neymiş daha kısası yokmuymuşş yok bunu bulabildim dedim kaydirigubbakcemile3 neyseki yanımda şalım vardı ve oturduğumuz yerlerde şalımı örttüm bacaklarıma aklinialirimsmile
ee hava güzel die dışarda oturduk hep sonra ortaköye kumpir yemeye gittik ve dönüşte dolmabahçede güzel bir kahve içtik denize karşı arabamızda harika bir müzik eşliğinde yaa varyaaa hakikaten rüya gbii rüyaysada uyanmim olurmu günlükkk... inanamıyorum 9 ayın sonunda ağlak gamze sürekli sırıtan bir gamze olduu iyiyim böyle iyiyim fevkaladenin fevkindeyimmm ..
Yorulmuşum ama varya hala üstümü değiştirmedim öylece oturuverdim ve hemen laptopu açtım , eniştem dershaneye gitmiş dersi var 5'le 9 arası biliyosun muhasebe hocası kendisi, neyse ablamda karşımda oda geçmiş pc'nin başına yüzündede maskesii ayy çok şeker duruyor güldürimi seni diyorum garibim sesde çıkaramıyorr naniknanik

neyse kalkim üstümü değişim hee unutmadannn Aşk Geliyorum Filmini Kesinlikle izlemelisin şiddetle ısrarla önerip tavsiye ediyorum :nazar:

Hadiiii şekerim görüşürüz yine...

herşey daha güzel olucak....
ben pes etmiyorum hayata.kan kusa kusa bile yaşamaya çalışırım.
önemli olan bu.

Son düzenleyen: Moderatör:
dısarda hava cok guzel ve bende evde oturmak ıstemıyorum..
ama ne varkı bazı sebeplerden dolayı cıkamam.. kac gundur ıcımden bırısı benı alsa sadece kus seslerını dınleyebılecegım bır yere goturse dıye gecıyordu
bugun oturmus yıne benzer sekılde dusunurken balkonumuza ıkı serce geldı ozledıgım seslerını duyurup gıttıler hadı gel der gıbı..
yasadıgım bunca olaydan sonra bunca yıkım bunca uzuntuden sonra ıcımdekı bu enerjıye sasa kalıyorm
gecen sene aldıgım bı telefonla uzuldugum ancak aglamamak ıcın kendımı tuttugum aklıma geldı.. bı hocam gelıp ıyı mısın demıstı kendımı zor tutarak evet demıstım gecen gun o hocamla kavhaltı yaptık.. gozlerıne baktııgmda o gunu hatırladım eve donerken de 1 sene once dokmedıgım gozyaslarımı doktum..
boyleyım ben ıste olayları yasarken son derece duygusuz sonrasında ıse abartarak höyküren ağlayan zırlayan biri..
kuş sesleri dinlemek istiyorum evet.. adaya gidip dondurma yemek ıstıyorum sahılde yürümek..
bisiklete binmek bi de patenle kaymak istiyorum..
öyle çok hayalim var ki..

bugün hava karanlıktı ama sıcaktı
yola devam ediyoruz
pek şu oldu bu oldu diye bir şey yazamıyorum
çünkü olan bir şey yok
elle tutulur bir şey yok :1closedeyes:

selam günlükcan bayanssulusmile

Bugün çok mutluyum be günlük direksiyondan geçtim sonunda hadi bakalım artık Allah kazasız belasız arabamızı kullanmayı nasip etsin.ışin en güzel yanı da bu artık ehliyetim var ve istediğim yere gidebilecek olmam.Hadi ben kaçtım bye günlüğüm opuyorumnanaktan

Bu şekilde davranmayın bana üstüme düşmeyin.
Abartıcak ve büyütücek bir şey yok...
2 gün önceki düş nasılsa öyle görün...
Gerçekten sinirlerim bozuluyor belli etmicem diyorum ama sabrım taşıyor..

X