Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlüküm... Bugün bir tanecik aslımı gördüm konuştuk sohbet ettik biriciğimle...
Şeniz
Canım arkadaşım 9 seneyi senle bitirdik ya Allah dostluğumuza dert zeval vermesin...
Hayat aşkımla arkadaşlarımla ailemle ve KK ailesiyle çok güzel günlük...
Yeter ki pozitif olalım değil mi?
aklinialirimsmile

günlükcüm uçuyorumm ucuyoo
aşkım burda çok özlemişim çokk doyamadım hala
bugun butunn gun bırlıkteydık..dun akşamda onlardaydımm.
annesii yemınn torenıne gıdınce kütahya porselenden takım almış bana :kedi: verdi. nası utandımm valla:sm_cool:
aşkımıı çok özlemişimm yaa :asigim::asigim:

Çok yoruldum günlük ama şükürki değdi:::Saruboceq:
Kızımın yaş gününü alnımızın akıyla atlattık:lepi:
Herşey çok güzeldi.Alyanın düşmesi haricinde.O an içimin koptuğunu farkettim.Eltimin çocuğunun kucağındaydı öteki onu itince kapaklandılar yere ikiside.
Bir daha asla eline alamayacak Alyayı,görürde bakar:nazar:
Neyse şükür bir şey yok elbette böyle büyücekler ama dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.:eek:lmaz:
Herneyse..
Yarından itibaren yokum kesin girmeye çalışırım ben gene buraya ama Samsunda olmayacağım.Allahım hayırlısını nasip eder de inşallah arabamızı alır döneriz günlük,duaların bizimle olsun emi..aklinialirimsmile

Sevgili günnüşüm,
bugün de erkenden yatamıycam galiba ah yaramaz ben:mymeka:
kocimde gitti sudan'a çarşamba dönecek,hayırlısıyla gitsin gelsin inşaallahopuyorumnanaktan
aroşum çok ağladı mızmızlandı peşinden:sinifsinif:
saat 7de uçağının geçmesini bekledi garibim:a015:
neslim geldi beraber kalorinin dibisine vurdukdelikafadulden
sıpalarım anca uyudular zabanan dikilirler ayağa:eek:lmaz:

neyse ben gitmeden bir dilek diliim:Saruboceq:

boshayallersmileolsa da yesekcokacimcoook
dyrcxk.jpg

boshayallersmileolsa da giysekbayanssulusmile
2mxmnfb.jpg

Son düzenleme:
pınıcırımla hersey eskısı gıbı gunluk ck sukurŞeniz
bu aksam benı yıne dunyanın en mutlu ınsanı yaptı:asigim:

gece yarısı oturdum bloguma yeni kayıtlar girdim günlük.blogum da böylece depresyondan kurtuldu.
meğer yazmayı ne kadar özlemişim..

Yorgunum bugün günlük öğlen 12 de kalktım aslında 10 da kalkmayı planlıyodum ama kalkamamışım bana kalsa 12 de de kalkmazdım ama güçlü bi matkap sesiyle uyandım aşkımı uyandırdım hazırlandım buluştukk gıcıkkk kıskandırdı bugün beniii neyse anlatmayayım sana ne olduğunu:nazar: iskenderimi yedim günlükkkkkkk hemen gittik aşkımla iskender yemeğezemuszemus off var ya nasıl özlemişimmm offf yani.. Aşkımın gönlünü yaptıktan sonra kankamın yanına gittim kuaföre ayy nasıl gıcık bi eltisi var yolasım geldii yaa suratsızzz:nazar: saçları çok güzel oldu ama o suratsıza bin bastı benim kankam:1closedeyes: sonra eve geldim yemek yaptımm ama çok yorulmuşumm yemekler piştikten sonra babam gelene kadar kestirmişim yemeğe zor kalktım yrn da kanka gelcek gidip yatayım ayy canım cappuccino istiyo yaa içsem mi acaba neyse içeyimmm hadiii kilo aldım ama hala boğazım durmuyoeyvahedigeldismile neysee ben kaçarrr:eek:
:nazar:

ılk demecımı verıyorum kafam guzel ıcmısım 1 bucuk efes gece yarısı pc basında koca uyuyor kanepede ben bugun su an hıc bırsey dusunmuyorum hayat aşktan ıbaret onu bılıyorum

mutfak cekmecemde duran bır gunluk var cennet -kokulumun hayatıma gırdıgı andan ıtıbaren tututgum bır gunluk 6 yıldır kısa kısa yazarım ona ılk aşk ın tanıgı ılk gercek aşkın tanıgı kırmızı kaplı defterım bu aşk oyle bır aşk ki Allahım bana ıyıkı nadıp ettı onun kokusu tenı cennetten ıpucu verırı bana bazen yanıma gelır uyumaya ama o mısıl mısıl uyurken ben sabaha kadar uyuyamam yanımdayken onun kokusunu ıcıme cekmekten onun tenıne dokunmaktan onun varlıgını hıssetmekten duydugum hazzı bırakıpta uykuya dalamam
Allahım aşkımı bana bagısla omrumden omur mutlulugumdan mutluluk ver ona acısından acı ver bana o bal damlayan dılıyle konusmaya basladıgı gunden berrı annem guzel annem bıtanceık annem dıyen kuzuma uzun ve huzur dolu bır yasam ver

Son düzenleme:
''off...'' başka yazabilcek hiçbir şeyim yok.

cekip gidesim var gunluk ya bildigin gibi degil...sustum sustum, yenilir yutulur olmayan seylere bile ofkemi dindirdim ama simdi en ufak, sacma seyde patlayacagim. oyle hissediyorum. artik dayanamiyorum! niye insanlar hep benim sabrimin sonunu gormek istercesine onlara verdigim kredileri hic dusunmeden harciyorlar??? cok mu bagislayici, cok mu affedici, cok mu sonsuzluk vaadediyorum??

guvenmiyorum gunluk, bu dunyada bir Allah'in kuluna zerre guvenmiyorum!!

uykum kaçtı yine,çok daraldım günlüğüm mafoldumben
düşün düşün bir şey anlamıyorum,neden böyle oldu?neden?
ne yaptık biz? :umursamaz:bilmiyorumkismile
Allah ım yardım et bize
dün ki sözlü bitti,p.tesi ve çarş sınav var
tabi sonucu belli değil daha dünkünün
son iki sınavda hiç hesapta yoktu,1 hafta öncesinden sınavmı haber verilir yani
nerde görülmüş bu,kend,i kendilerine adet çıkarıyorlar :umursamaz:
bunlardan öyle nefret ediyorum kötükedihüso

selam tatlımmm
ben geldımm uzun zamandır gelmıodum bılıorum benı cok ozledın amaa napım sekerım
cok doluyum:hulya:gunler ne hızlı gecıo anlamıorum kı bende.
sana kısa bı ozet gecıcem merak etmesempatiksalakcinni
bılıosun odamı yaptırıorum yaa dolabım we kıtaplıgım onumuzdekı pazar gelıcek.aslında dolapla kıtaplıgı bırlıkte ıstedım yatakta bole arasına konuluo ya ole yapılıo ama baktım benım kıtaplarıma yetmıcek bıde ayrı olarak kıtaplık yaptırdım.sonra persembe gunude
perdem gelıo.eyfel tablom zaten geldıı.sımdı kaldı boya we buyuklu kucuklu aynalar.
boyayı cuma gunu hallederız.aynayıda askım halleder olduda bıttı bıle dımıhihoyyyt
boya ne renk olsa dıe dusunup duruorum dolabım beyaz acaba kese kagıdı mı yaptrsam boyayıı:bbo:
sonra askımla aramız cok ıı gezıp tozup duruoruz.persembe ıstınye parktaydık.aldık alıstrdık yıne.orayı sewıyorum ya hem kalabalık olmuo hemde her gıttıgımde kesın bıseler bulabılıorum ayrıca magazacılar cok kıbarlar.ınsana yapısmıolar :1closedeyes:

bugunde bırazdan kursa gıdıcez 8,30da baslarım hazırlanmaya.cıkısta ben bı kuafore ugrım dıorum sacıma percem kestırcem askımda da uzun sac takıntsı oldugu ıcın kestırme dıe surat yapıo sankı boyunu aldırcam :sm_confused:ama ben onu coook sevıyorumm bazen benı kıskanması bıle hosuma gıdıo.:kedi:

hıc derslerden bahsetmedım farkında mısın.ama benı bılırsın sınaw zamanına kadar kalem elıme almam napım huyum zaten wıze haftası ewden dısarı cıkmıorum bırakta keyfıne bakımzemuszemus

neyseem hadı benden sımdılık bukadar uzıım ben gorusmek uzere.......

kız günnük tahmin et ne oldu?
hayır yanlış tahmin almıyos arabayı akannehir
kociş begenmedi:sinifsinif:
yeni bakcakmış aklinialirimsmile
hadi bakalım hayırlısı sositososito
biz kahvaltı yapcaz günnük sende gel kaydirigubbakcemile3 hadi çüssszemuszemus

sen fedakarlık yaptğını düşünüyorsun günlük ama karşındaki seni bencillikle suçluyor..
hayat böyle bişey işte demi..
gülüyorum aptallığıma artık. sen o aman üzülmesin askere gidicek yanlış anlamasın diye kılı kırk yarıyorsun kendi yarana tuz basıyorsun karşındakine hissettirmemeye çalışıyorsun ama karşındaki daha fazla özlemen gerektiğini daha fazla sevmen ve bunları çok daha fazla ifade etmen gerektiğini söylüyor sanki kendisi yapıyormuş gibi..
aptalim ben ama ciddi anlamda mazoşist bir aptal.. kimse için fedekarlık yapmamam gerektiğini öğrenmiştim daha evvel aynı hataya yeniden düştüm işte.
kimse hak etmiyor işte kimse..

ne kadar roman havası,mezdeke,çiftetelli ve birazda arabesk şarkı varsa indirdimzemuszemus
yerimde duramıyorum,enerji patlaması yaşıyorum şik şak şoksositosositoyorganda kene var kopar kopar gene varrrsositosositoamannnn bana bişeyler oluyo:teytey:
keşke roman olsaydımboshayallersmilehatta kuştepe yada sulukulede dolapderede falan oturmak çok isterdim.roman kızı olsaydım..saçlar belime kadar uzun siyah,büyük halka küpeler,havalı bir etek,saçımda beyaz bir gül..esmer bir ten.paso makara paso oyun gözyaşımı bile dans ederken dökseydim..o kemanların sesi oynatırken duygulandırıyo bile adamı
ruhumda arabesk..yanlış yere aitim diye düşünüyorum zaten hep..yaşadığın yer,çevre bu ben değilim ya..benim ruhum varoş,benim ruhum arabesk..delinin tekiyim ben gelemem ciddiyete gelemem kasmaya..hatta kömürcüden aldık seni diyo abim bana-tatlicadiarzu-
kimse ruhumu anlamıyo içimde fırtınalar kopuyo alayına isyankar ölümüne aşık:))değişmiycem ya..kaç yaşına gelirsem geliyim değişmiycem ama aşkımıda kandırıp bi gün bu hayalimi gerçekleştiricem..roman mahallesinde ev tutucam:asigim:

şşşttt günnüş naber güzel güneşli bir pazar günü
evde işlerim var ne kadar zamadır ilgilenemedim bu haftayı hep dışarda geçirdik
Canım yaprak sarma çekiyi kaç gündür cokacimcoook
Akşama sarıcammmcokacimcoook
bu arada tanrıcanın enerjisi azıcık bana da bulaşsın:Saruboceq:
Maşallah diyimde nazar değmesin boncuğa:nazar::nazar::nazar:
Ben bu aralar pek miskinimmmirmirmirmirmirmirmirmir
neyse enerji yükleme zamanııııı:dance:

bırazdan pıncırımla bulusacagım gunluk
makkajı we gıyınme ısı tamam sacları duzlestırıom..............
kalbım pırpır sankım herüfü ilk defa gorıcemmmm.................
once yemege gıdecez ızmıt dedı ama burdan orası uzak geldı gozume..............
akyazı tarafında guzel nezıh bı balık lokantası war kandırırsam oraya gıderız ......
nse ben kacar gelınce detayları yazarım...........

ımmmm hava süperrrr açtık tüm camları birazda balkonda oturduk ve etrafı izledikkk herkescikler çıkmış güzel havada, biliyosun bugünde ablamdayım ve eve gitmicem yarın mevlüt okutucaktık ama iptal edidi haftaya çünkü kuranı okicak yengem hastalanmış o yüzden haftaya ertelendi ee bende burda gayet güzel geçtği için aradım annemi ben gelmiyorum burdayım dedim tamam dediyerimseniben enişteciğim dün gelirken destere ve neşeli hayat filmlerini almış izleyememiştim şimdi oturduk destereyi izliyoruz ehhh fazla hoşuma gittiği söylenemez açıkcası, neyse birazdan enişte beyin dersi başlicak gider dershaneye bizde ablamla kahve keyfi yapıcaz fal baktırcam çok güzel fal bakıyorr laf aramızda :kahve:

Bu arada nilüferimle konuştu:kahve: dün akşam msn'den ve dediğinde çok haklı evet frenliyorum kendimi ve sana fazla içimi dökmicem eskiden döktüm neler oldu biliyosun bilmesi gerekenler ve yakınımda olanlar zaten faceden resimli bir şekilde görsel haberdar oluyorlar fazlasıyla nasılsa :asigim::asigim: ee sanada gelir yüzeysel anlatırım artık alınmak kırılmak yok anlaşalım baştan :teselli:
ımmmm ben bugünün tadını çıkarim en iyisi seviyorum böyle havaları yaa bak şuan balkondayım mesela enfes hava var gerçekten :nazar:
Hadi ben kaçtım şekercim öperim herbikescikleri paii paii şakkıdı

daralıyorum nefes alamıyorum içinden çıkamadığım sorunun tam ortasındayım akıl ver bana:Saruboceq: rabbim:Saruboceq:

Merhaba günlük, bir an önce eve gitmek istiyorum.Akşama makarna-sinema keyfi var kocamla :sm_cool:Bugün grip etkisi geçti gibi üzerimden, daha iyi hissediyorum kendimi..
Yarında 8mart hediye çekilişi için hazırladığım hediyeyi kargoya vericem..Hadi bakalım hayırlısı..

X