Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük benim bitanecik erkek kardeşim askere gidiyor.
22 sinde teslim olacak...teyzemin oğluda gidiyor bizim için zor bi yıl olucak...2 side acemi birliğinde aynı yere düştü.bilecik.
haritada yerini bile merak etmediğim bi şehrin kültürünü bile araştırdım 2 gündür
kardeşim şoför adayı,kuzenim jandarma er olaraka yapıcak...
allah herkesin yavrusuna sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin..ama çok zormuş asker yollamak ilk defa yaşıyorum..
c.tesi günü de kına gecesi yapıcaz..palnları yaptık inşallah hava güzel olur çünkü kına kapıda olucak..allah herşeyin hayırlısını eylesin..şu aralar kendimden çok kardeşime dua ediyorum..

günaydın cicim... iyiyim çok şükür...

dün arkadaşım yemeğe çağırdı ; cts de ısrarla sinemaya çağırmıştı gidememiştim misafir gelecek diye... dün yemeğe giderken aklım biraz karıştı... acaba dedim yine mi ağzım aranacak ; acaba altından ne çıkacak... niyeyse onun bu davetlerine şüpheyle bakıyorum artık... ağzım aranmadı onu merak ettiysen söyleyeyim kaydirigubbakcemile3

ama alakasız bir yerden konu yine ona geldi... biz hereostan bahsederken onun benim sayemde artık kola içmediğini öğrendim... benim sayemde sağlıklı yaşama adım atmışmış beyefendi... valla ben de bir alaka kuramadım...anlayabildiğim tek şey; ikisi bir araya geldiğinde bir şekilde bahsediliyor benden...

aslında yaşamayı hiç istemediğim bir durum ama bir yandan o anın gelmesini ve benim onca zamanın acısını çıkarabildiğimi görmek de istiyorum... içinden çıkaramadığı pişmanlığı olmak istiyorum...

bir de burç yorumlarım sağolsun... bu ay eskilerden bir haber alabilirsiniz deyince ki bunu susan teyzem söylüyor ister istemez aklımdan çıkmıyor -tatlicadiarzu-

çok düşünüyorum onu bu aralar ; gereksiz yere biliyorum...

o yüzden onu düşünmek yerine bir tesadüf diliyorum bugün ve onu düşlemek istiyorum opuyorumnanaktan

İkinci çocuk fikrine alışmıştım günlük,ama yokmuş:gitme:
Doğum kontrol hapı kullanırken kistleri hortlayan bir benim,ismim de tıp literatürüne 'En' olarak geçer sanıyorum:bbo:
Şu kistleri hallediyim,doktorumun da dediği gibi 65 den 57 ye düşeyin 2.çocuk için çalışmalara başlıyacağım:asigim:
İnşallah bu kez kolay olur,kızım büyümeden hamile kalırım:Saruboceq:

Sevgili günlük
ılk mesajımı sana atmak ıstedım
Hayatımda ufak tefek heyecanlar var su ara
Ama anladımkı eskısı gıbı heyecanlanmıyorum artık ben
Sanırım büyümüşüm ben günlük ...

selam günlük...acayip yorgun hissediyorum kendimi...sabahda zor uyandım çok halsiz ve sinirliyim..
gerginim...
çatacak yer arıyorum desem yeridirbenneyaptımki ama konuşcak takadim bile yok

Bugün 16 Şubat 2010 yalnız kalmak istiyorum herkeslerden uzaklaşmak istiyorum psikolojim alt üst durum da. Severek evlendiğim kişinin doğru bir tercih olmadığını düşünüyorum. Bu içimi çok acıtıyor. Bir zamanlar çok sevdiğim adamdan güzeller güzeli yaramaz mı yaramaz bir çocuğum var. Onu bile dünyaya getirdiğime pişmanım. Ben nasıl ve ne zaman normale döneceğim kendime zarar vermekten korkuyorum.

I am so Happy :asigim:

Just Happy :asigim:

I love Y. O . U Şeniz

pştt ben geldimmm şekerim yerimseniben yeni uyandım desem yeridir, dün hem evi kaldırmıştım malum 5 gündür ablamdaydım dün geldim eve ve tüller yerler vitrin falan derken sonrada ütü derken anca popom yer buldu ee birde benimki telle arayıp durdu sağolsun bir yer sildim iki telefona baktım komikti halim yaa ama özlemişim bu hallerimi ne yalan söylim :kedi: tülleride astım yemeğimide yedim sonra aldım laptopu geçtim yatağıma kurdum bağdaş ve başladım bizimkiyle konuşmaya, gece 3'e kadar konuştuk , ya git sen erken kalkacaksın bana bakma ben yatarım diyorum ama yok son sigaramıda içim yatıcam diyip durdu kaydirigubbakcemile3 kalktığımda mesajlarını gördüm hala uyanmadınmı falan yazıyorduu ee ama napim dün hem yoruldum hemde geç yattım azcıkta keyif yapim dimi ama kaydirigubbakcemile3
Şimdide makinada renkliler var çıksın onları asarım sonra benim odanın tülüyle mutfağın tülü dantelleri kaldı ayy birde vitrindekileri bulaşık makinesine atıcam yıkansın ayyy vitrin örtüleride yıkancakk ama bugün iş yapasım yokki benim neyse biişiler düşünürüz artıkk önce kahvemi içmeliyim

Biliyomusun c.tesi günü ablamın doğum gününü kutlicaz yani şöyleki aslında 23 şubat ama hafta içine geldiği için ben c.tesi akşamı kutlicam plan program hazır herkesi ayarladım görmediği arkadaşlarınada face sayesinde mail attım sağolsunlar plana dahil oldular , ımmm birde şöle bir güzelliği varki pastayı ben yapıcammmmmm hemde 2 katlı yapıcam okadar iddalıyım yaniii :teytey: geçenlerde yengem yaparken yanındaydım dikkatlice baktım ve çok hoşuma gitti hem daha sağlıklı hemde eğlenceli veee kendi ellerimle ablam için bişiler yapmak daha özelll...
Cuma günü erkenden kalkıcam gidicem markete 2 tane hazır pasta keklerinden alıcam krem şanti alıcam damla çikolata alıcam muz ve kivide alıcam sonra pastaneye gider boş pasta kutusu ve mum falan alırım ayy çok zevkli olucak yaaa:sm_cool:

Yeni cicilerimide giyicemm ımmmm yok yok gayet güzel gidiyo herşey şu sıralar RABBİM sen bozulmasına izin verme bugünleriminn :Saruboceq:

Dur bakim bizimki mesaj attı cevap verim bu 6. mesajı :asigim:

Hadi öptüm Günlük Kardeş
GİT ASLIYI SEVDİĞİMİ SÖYLE VE FACEYE BAKSIN BİR DUVARIMA :asigim:

Hadiii Paiii Paiiiiii :1hug:

Selam günlük, naber şekerkaydirigubbakcemile5

Bugün yine çok güzelim ya kahretsin.zemuszemus

35 yaşın verdiği bir güzellik kanımca:lepi:

Minik kelebeğim gece 23.30 a kadar bizi beklemiş camda, eve gidince hediyemi verdi öptü annesinin fındığıolumunekankayizsmile, bugünde pasta kesicez böcüklerimle

Dünkü sinirli halimden eser yok bugün, hayat güzel, kuşlar böcekler güzel.sempatiksalakcinni

Son düzenleme:
Meraba günlük :ecrin_bebek:

Cumadan beri girmedim KK 'ya bizim kızları çok özlüyorum ben ya :sinifsinif:
ama topiğimizde pek bi sessiz kalmış bugün :gitme:

cumartesi annemdeydim,
akşam kocişimle :asigim: beyoğluna pub a gidicektik
sevdiğim gruplar bi aradaydı o gün :ecrin_bebek:

sevgilim aradı hazırlan çıkalım diye
ama minik erkeğimi bırakamadım :asigim:
neyse kocişimde anlayışla karşıladı, daha sonra gitmek üzere vazgeçtik :ecrin_bebek:

pazar sabahı sevgilimle beraber konuşa konuşa uyandık,
annemde kahvaltı hazırlamıştı :asigim: babam fırına ekmek almaya gitmiş :asigim:
bizde hazır sofraya oturduk :mymeka: kaydirigubbakcemile3

öğlende kalkıp optimuma gittik biraz alışveriş yaptık, yemeğimizi yedik evimize geldik zemuszemus

Dün;
Evlendiğimizden beri evimin faturalarını üzerime almaya üşenip duruyodum,
Bugün git yarın gel şu eksik bu eksik diyecekler diye gitmiyodum,
ama dün sabah tüm çingeneliğimin üzerimde olduğunu farkettim sempatiksalakcinni
heh dedim tam zamanı hemen düştüm yollara
kimseye "tamam" demeye niyetim yoktu kaydirigubbakcemile3

neyse ki kimse zorluk çıkarmadı, işlerimi hallettim ama çok yoruldum
elektrik su ve doğalgaz binaları birbirine çok ters yerlerdeydi :bbo:
neyse ooh yaptım kurtuldum rahatladım bayanssulusmile

akannehir çenem düşmüş yine akannehir akannehir

neyse günlükçüm bak bi bahaneyle 3-4 günü bi arada çıkardım kaydirigubbakcemile3​

Son düzenleme:
valaa hiç bi iş yapmadım aksine sana yazdığımdan beri oturduğum yerden kalkmadım, annem kola getirdi içtim, kalktım çamaşırları astım yine oturdum ve şimdide annemin arkadaşıyla büyük yengem geldiler içerde oturuyorlar ben hiç gidip hoşlamadım bile napim hazetmiyorum kadından.. annem biraz kızdı ama kıyamadı yine bisküvilerimi ve çayımı getirdi kaydirigubbakcemile3 babamda geldi yanıma beraber oturuyoruz yakışıklımla yerimseniben

İşler Yarına kaldı artık aman naapim zaten hiç yapasım yoktu sositososito bu aradaa harika bir haber bekliyorum burdan bi arkadaşımdan ve eminimki içime bişiler doğuyor sonuçları bekliyorum sabırsızlıklaa, dayanamadım ve içtenliğine inanarak msn adresimi verdim ordan yazıcak bana sonuçlarıı hadi bakalım hayırlısııııı inşallah

kardeşimin bugün askerlik bölgesi belli oldu.mafoldumben
hayırlarla gitsin hayırlarla gelsin kardeşim benimmm.
vatana millete hayırlı olsunnnn ablasının bir tanesi...
:çok üzgünüm: senağlama

günlük
hiç yapmıyacağım bi şiy yaptım...:gitme:
tanımadığım bir insana kapıyı açtım...lmaz:
ama geleni ev sahibi teyze sandım yeminle ya..
delikten de baktım kimse gözükmüyordu,kenara çekilmişti herhalde...senağlama
Zile bastı,kapıyı tıklattı açtım kim o demeden...senağlama
Yasin kitabı ile büyük dua kitabı birde not tutuşturu verdi elime...
Notta, şuan askerim,yatalak hastam var yardım edermisiniz yazıyordu...
Kapıyı kapadım,o sırada oda diğer dairelerin zilini çaldı..
geri geldi ne olduğunu anlamadım ve kapı arasından 5 tl verdim o şaşkınlıkla..:sm_confused:
ya şimdide içimi korku kapladı,ya kötü niyetli ise,ya hırsızsa ev kolluyorsa..mafoldumben
üfff ya üfff:gitme:
Artık tanıdıkda gelse açmıycam kapıyı o kadar canım sıkıldı...
Allahım sen yardım et yarabbim........
:Saruboceq:

Bavulumu hazırlıyorum artık günlüğüm zemuszemus
az kaldı cok az kaldıııııı bayanssulusmile

bugün öğle yemegine çıktıgımda eski bi arkadaşımı gördüm günlük..
hiç değişmemişdi..
nese...

Günnüş herşeye gıcığım ya
Regl dönemi hp böyle oluyomm
3 gündür dışarı çıkmadım
yarın çıkcam ark.ın referansıyla bi iş görüşmesine gidecem..
HAyırlısı
Ya bide diloş bu satırlarımı okuosan ya profiline gir yada topişe bak ağaç ettin len beni..

Olalala bayanssulusmile
Napann günlükcümmm bayadır uğramıyodum sana bi bakim dedim iyi yapmışım dimiolumunekankayizsmile...Aaaa günnüşş ben sana hediyemi söliyimmm hayatım bana 4 tane japon balığı almışşş bendeki hayvan sevgisini harekete geçirme zamanıymış çok biliyo beyfendii :1closedeyes:...Hayatımda hiç balık bakmadığım için 2 gündür internetten ne var ne yok öğrendim ama bu balıkcıklar çabucak ölebiliyomuş yemini iyi ayarlamak gerekiyomuş falan da filan ben kendime zor bakıyom neyime balık dimi kaydirigubbakcemile3..Neyse balıkcıkların kaderi annemin ellerinde..Aaa dur isim de koydum Itırsu,Kıtırsu,Katırsu,Çıtırsu nasıl ama günümüzün en modern isimlerini özenle seçtim günnüş kaydirigubbakcemile3...Aslında bakma neşeli olduğuma abimin karısı 8 aylık hamileydi günnüş farkındaysan yenge demek istemiyorum hanımefendi hamileliğin 1.ayında kimseye haber vermeden gidip kıl dönmesinden ameliyat gibi bişi olmuş kendi annesiyle gidip olaya bak hamile kadınlara ağrı kesici bile içmeyin diyolar hanımefendi gidip narkoz yiyo klava:..Neyse günlük işte 2 hafta önce aradılar sonuç belli o kadar heycanla beklediğim yeğenim anne karnında ölmüş mafoldumben...Düşün biz o kadar hazırlanıyoruz ben havalara uçuyorum hala oluyorum diye neyse gittik hastaneye kadına bişeyde diyemiyosun bebeğini kaybetti sonuçta diyoruz.Doktorla konuştuk işte sebebi bebeğin içerde hiç suyu kalmamış bitmiş e tabi bende haklı olarak bağırıyorum doktorlara önceden nasıl uyarmazsınız diye doktorun bana verdiği cevap net en son kontröle gittiğinde adam demiş bu kadına bebeğin suyu çok az sonuç böle böle olabilir sezeryanla almak şart ooo kim takar doktoru ya düşünebiliyomusun göz göre göre kendi bebeğini ölüme terk etti ne abime bişi diyo nede bize öle bekliyo hanımefendi tabi kan beynime sıçradı bağırdım çağırdım anasıda gelmiş bana demez mi siz kendi yeğeninizin derdindesiniz benim kızım umrunuzda değil bende dedim açık açık evet zerre umrumda değil bu saatten sonra ne giderim ne ararım olan doğmamış bebeğe oldu off çok kötüymüş be günlük hepimiz görmek istedik tabi normal bi bebek işte kara kaşlı kara saçlı sezeryanla alındaydı 3 hafta hastanede kalıp çıkıcaktık düşün mafoldumben..Abimde ne diyo biliyo musun ben karımı seviyorum yine olur bebeğimiz içimden diyorum evet senin karın yine bitirir bebeğini insanlar o bebeğin olması için hastanelerde neler çekiyolar bizimki neler yapıyo allahım ya off neyse günlük hiç biri zerre umrumda değil ne benim evime gelsin o kadın nede ben gidiyim öle günlük içini kararttım dimi :çok üzgünüm:...Neyse içim sıkıldı yine ben gidiyorum günlük öptüm kokulu kokuluopuyorumnanaktan

Ne hissetsem ne yapsam bilemiyorum güllük.
Kafam karışık, duygularım son raddesini yaşıyor, dengesiz davranışlarımı hissediyorum birilerine karşı.
Saçmalamam an meselesi, Fatih hocaya gidip konuşsam mı yine ki? Adam da diyecek yine mi sen, yine mi aynı mevzu pooff..
Konuşmaya, tavsiye almaya ihtiyacım var çok.
Nedense karşımdakinin beni anlayabildiği konusunda bir türlü tatmin olamıyorum.
Hergün dipdibe olduğum arkadaşımın beni anlamadığını düşündüğümden onunla bu konuyu konuşasım da gelmiyor. Belki de anlıyor ama çok gerçekçi.
Bilmiyorum ya hiç bir şey bilmiyorum.
Allak bullak oldum yine.
Bazen başka hissettiriyor bazen daha başka hissettiriyor bu adam da.
Çıkarcı diyorum bazen ama mesajları çok içten geliyor sonra.
Bugün itiraf etti şaşırdığını. Neyseki bahanem gayet sağlamdı, duyunca hak verdi bana.
Hem hala devam içimden , hem de bitti bilsin istiyorum.
Ne istiyorum ki ben Allahtan belamı mı?
Nefret ediyorum kendimden!

Son düzenleme:
Günnüşüm....biliyo musun mutluyum...Allahım sağlık verdiği sürece de mutlu olacağım...çnkü beni mutlu eden biri var...
yarın yine büyük buluşma günnüşüm...öperim seni yanaklardan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…