Popüler Konu Sevgili günlük...

Selam pembişim a.s.

ışten ayrılıyorum cuma günü çok şükür :Saruboceq:
Yeni işimde daha mutlu olmak istiyorum. Rabbim bana burayı aratmasın tek dileğim bu.
ılk dönem düştüğüm hataları tekrarlamak istemiyorum.
Rabbim yar ve yardımcımız olsun :Saruboceq:

Ahh kuzum bi denk gelemiyoz napim yaa.İnş. olur bebişim işinnnŞenizŞenizopuyorumnanaktan
Günnüş sana bayağıdır yazmıyorumm
Sevgilimle 14 Şubatta barıştık:asigim:
3 yıl önce yüzük takmıştık 14 Şubatta zaman ne çabuk geçiyoo :sm_confused:
Aşkım kocaman bir çiçek ve çok şık bir kolye almışşopuyorumnanaktan
Benim aldığım kazağıda çok beğendii
Herşeye rağmen güzel birgündü:kedi:
Günnüş benim şu anda harıl harıl ders çalışmam gerekiyoo ama ben çalışmak istemiyorum kendimi motive edecek şeyler arıyorummbayanssulusmile
Neyse ben kaçıyımm artıkkkk:CüvCüv:

günnük sanırım sana cuma günü yazıcam bolca, zira sevgilimi bebeğimi herşeyimi en yakın arkadaşımı askere uğurluyorum hemde 15 ay!! çok söyledim nolursun şu okulunu 2 yıl daha açık öğretimden tamamla die ama dinlemedi, gçen günde çok pişmanım seni dinlemediğim için diyo. iyi aferin dedim. hala duygusala bağlamadım hala ağlamıyorum. benimki tecil bozdurup gittiği için de yeri belli değil gidip şubeden öğrenmesi lazım bugün yarın gider. işallah yakın bi yer olur da hiç değilse ayda bi kere kaçıp onu görmeye giderim...

slm günlük dersande sıra olayı tüm günümü mahvetti çok sinirliyim.iyi şey d çok şekerdi ha bi de yarın saçımı kestircem inş

Son düzenleme:
Direksiyon dersinden geldikten sonra bi süredir yaptığım gibi bi kaç saatlik bi uykuya yattım yine..
Ve nedense kalktığımda acayip güzel göründüm gözüme çok garip ben uykudan uyanınca genelde çirkin görürüm kendimi : ) Bu arada bugün hava o kadar güzeldi ki söylemeden geçmicem resmen yazdan kalma bi gündü ..

Koca bir gün hastanede beklemek...
Yazık güzel ülkemin insanlarına...
Hasta olmayanı bile beklemekten hasta eder bu sistem...

Patolojik bir şey yok ama annemin ameliyat olması gerektiği kesinleşti.
Umarım bunu da atlatırız Günlük...

Hastayım ben günlük..nedenini bilmiyorum ama miğdem bulanıyor iki gündür..nazar mı değdi ne(tamam ya şaka.ben de inanmam)
Yarın izin alabilirsem bi kan tahlili yaptırayım bakalım ne oluyor bana..kötü bişey çıkar diye de korkuyorum.ama biliyosun günlük o tahliller temiz çıkmadan her türlü hastalığa kendi kendime hükmedeceğim.en güzeli bir doktora görünmek..
Bunun haricinde her şey çok güzel gidiyor.oğlum iyi,sevgilimle aram süper,işler yoğun..bi de sağlığım iyi çıkarsa değme keyfime..şu sigarayı bırakayım artık ben günlük ya..vermediği zarar yok.maddi manevi..oğlum umarım hiç başlamaz..
Hadi gittim ben..
opuyorumnanaktan

Biliyorum günlük bana kızacaksın ne zaman kendimi kötü hissetsem geliyorum buraya ama ne yapayım inan paylaşacak kimsem yok, gene neye kızdın dediğini duyar gibiyim aslında kızgın değil üzgünüm, eşim çok üzüyor beni be günlük bu adamın takıntılaırndan bıktım artık güzel başlayıp daha sonra kavga ile yüzüme kapanan telefonlardan sıkıldım, ben tam kendime ve çocuklarıma moral depoluyorum ama bir bakıyorum benim moral sıfır tabi bu çocuklarada yansıyor, benim yüzüm gülmeyince onlarda huzursuz oluyor, ben bunları haketmiyorum günlük, kendisi ta 9 yıl önce yaşananları söylüyor ama ben kendimi savununca duygu sömürüsü yapma oluyor her telefonu ağlayarak kapatıyorum ama benim canımın yandığının farkında değil, sadce ve sadece çocuklarım için bitirmiyorum bu evliliği ama kimseyle paylaşamıyorum, kimsesizlikte en az eşim kadar yakıyor canımı. İnanıyorumki Rabbim büyük her karanlık gecenin, aydınlık bir sabahı olacak,

Slm günlükcük.

İşten çıkalı bi aydan biraz fazla oldu.
Kendi isteğimle çıktım evet, dinlenmek istedim bi süre.
Çünkü 5 buçuk yıldır aralıksız çok yoğun bi şekilde çalışıyorum.
Neyse çıktım işten bi güzel dinlendim falan ama bu kadarmış sanırım.
Rahatsızmıyım neyim, dinlenmektende sıkıldım.
Çalışırken boş vaktim olsa neler neler yaparım diyordum ama yapamıyorum.
Hiçbişey yapasım gelmio ya, akşama kadar evdeyim yiyip içip yatıyorum of. cokacimcoook kaydirigubbakcemile
Evde akşama kadar boş boş oturmakta çok güzel bişey değilmiş.
İş araştırmaya başlıyorum inş. güzel bi iş bulurum Allah'ım lütfen.........

Bazı Erkekler birer virüs programı gibidir.Sinsice bize bulaşırlar sonrada tüm yaşamsal fonksiyonlarınıza zarar verirler.Onları imha edecek bir antivirüs programıda bulunamamıştır
Ama biri gelir bir reset atar hemde öle bir reset atarkiiii tüm programlar yenilenirr :lepi:

Böyle Kısacası Günnüşümmm Şuan elmamı yiyip müziğimi dinleyip benimkiyle konuşuyoruzz son sigaram diyip duruyor hadi bakalım inşallah öyle olurda uyur yoksa kalkamicak sabah lmaz:

Hadi gittim ben çaaaauvvvvvv

Not: Bu aradaaa bugün beklediğim bir haber vardı ya hani arkadaşımdan gelecek haber, işte o haber gelmedi yani geldide beklediğimiz gibi değildii neyseee, zaten şuan onun iş yerinde skıntıları varmışşşş oraya gidersem varyaaa yolarımmm onlarııı ağlatmasınlar benim harikamıı kaydirigubbakcemile3 harikam taktım adını onun resimlerini görünceee yerimseniben

Hadi bu sefer kesin gittim ben paiii paiiiii aklinialirimsmile

Son düzenleme:
Sen uyurken hasretin dökülür gecelerden sabahlara
gelir yüreğime çöker
hergün başka bir pencerede
sensizliğin yollarına bakar
ve boynunu büker
ben bir tek adam sevdim oda sendin oda sendin
ben bir tek sende yandım alevlendim delilendim
ben bu sevdayı yenilendim söz bildim
ben bu sevdayı kutsal bildim.............
anlayana siwrisinek saz günlük

Saat 00.00 itibari ile bitanemin doğumgünü..
Akşam perim o ve ben recep ivedik'e gittik..
11 gibi çıktık periyle sahile götürdü bizi bizim zorumuzla çünkü ona sürprrrriiizzz yapacaktık..
Biraz zor oldu oyalamak ama oldu sonunda sempatiksalakcinni
O kadar şaşırdı mutlu olduki.. Gözlerinde sevinci görmek herşeye değerdi..
Cuma günü asıl partiyi hazırlıyoruz ona ama yine haberi yoook yerimseniben

Yüzümdeki anlamsız ve yersiz gülücüklerin mimarı;
Bilmelisinki seni çok seviyorum.. :kedi:
Kalbin kalbimde mühürlü yıllardır...
Allah seni benden ayırmasın.. :Saruboceq:
:asigim:

Varolma Sebebim!..

Son düzenleme:
rabbimm benim içimdeki acıyı ona göster yarabiiiimafoldumben:gitme:benneyaptımki

Şeniz günnük bugün ne biliyomusun
eşimle tanışma yıl dönümümüz ohaoldumsmile
tam 1 sene oldu günnükzemuszemus
onu görünce kalbim nasıl atmıştı aşık oluvermiştim hemencecik
boshayallersmileboshayallersmile
zaman ne çabuk akıp geçio
2 gün sonrada 7. ayımızı doldurcaz günnükkkkboshayallersmilesositososito

yine çok yorgunum ben çalıştım dün yine bu sabahta erkenden kalkıverdim aşkıma kahvaltı hazırladım üşümesin diye soba yaktım dünde soba borularını tek başıma sirkeledim:1closedeyes: aferin dimi bana kaydirigubbakcemile2 kayınpederim gelcekmiş dün nerdeyse borular için ama süper gelin halletti :lepi:aferin bana aferinkaydirigubbakcemile3

gün sayıyorum..
güzel heyecanlara...
mutlu yarınlara....
içimde kalmışlıklara....

Günlük ben geldim hem de kocaman bel ağrısıyla dün rus müşteriler geldi yardım et sipariş al derken BEL AĞRISINDAN ölüyorummm!!!
O kadar ağrıyor ki akşamdan beri...
6 saat aralıksız ayakta durmanın bedelini şimdi ödüyorum maalesef :1no2:
Kemiklerim çok ince bu yüzden ayakta kalmak bana fazla yaramıyor offf bugün nasıl bitecek ya...
akannehir

Slm Günlük !

Bu işyerindekiler iyice canımı sıkmaya başladı.Kendime acilen sağlık sektöründe iş bulmam lazım , ama nasıl :uhm:
Hepmi beni bulur yaa.... Üstüste geldi bütün sorunlar şirkette...
Olanda bana oldu tabi...
Bu durumda çalışamam burda ne yapıcam ben of bilmiyorumkismile

Günnükümm :gitme::gitme:

Hep en kötü zamanda yazıyorum sana dimi. akannehirakannehirsempatiksalakcinni
Ama napıyım kötüyüm işte yine yaw Dün Geldiler Hakanlar ailesi ile eee bi yarım saat falan konuştular guclubacismileguclubacismile
Sonra yok askerlik-aman çocukluk derken saat 12 oldu tabi
Sonra da nişan için eylül-ekim-kasım dedi babam ama ne zaman işte offf.
Burakta eylül 29 gibi nişan düşünüyor tabikide ozaman bizmkisi otomatik olarak Haziran olacak mafoldumbenmafoldumben
eeee geriye kaldı bu durumda 3 ay :umursamaz::umursamaz::umursamaz:
hangi birini yapıcaz biz salon fiyatları çok fena uçmuş eee ailemde iplemiyorki benneyaptımki
Yine büyük bi stres lmaz:lmaz:lmaz::gitme:
aman yaw neyse olur herhalde bi şekilde klasik laflar herşey hallolur :teselli:

günnüküm tam sana yazacaken Aslı'nın yazdıklarını gördüm, malesef yalnız değilim dedim...
iş yerinde hayatımda geçirdiğim en berbat dönemi yaşıyorum...hakaret yemediğim kalmıştı kusur, o da oldu..bi de adet düzensizliği çıktı şimdi başıma, yarın doktora gidecem Allah vere de bişey çıkmasa...
o kadar sinir oluyorum ki kendime...keşke iş ahlakı denen şey bende olmasaydı...keşke bana lölö yapana ben de yapabilseydim..keşke arkamda iş kalır-kalmaz diye endişelenmeden,düşünmeden şu dakika istifayı basıp bi de üstüne evlilik tazminatımı da alıp çıkıp gidebilsem...ama ben oooo...salağım ben salak.
zavallı kocem de benle beraber yedi kafayı...ya bölüm değişikliği iste ya da çık işten istemiyorum diyo...tutturdu ben gelip konuşacam iştekilerle deyi mannak...
ben de gerçekten bi bölüm değişikliğim olmazsa yukardaki planı aynen uygulamayı düşünüyom günnük...öf bilmiyom çok bıktım...

ama hayatta güzel şeyler olmuyo mu oluyo tabe, misal Gamze var, dün heyecanımı da üzüntümü de benimle o kadar içten paylaştı ki, yine intibalarımda yanılmadığımı çok güzel bi şekilde ispatlamış oldu bana...Allah beni dostluklardan yana hep güldürüyo çok şükür...Yüreği güzel pek çok melekle bi şekilde yollarımız kesişiyo...Bi de kuzum ablam var tabi onu unutur muyuummmm...günnükte ne okusa benle alakalı, hemen yanımda oluyo destek veriyo bana...Allah razı olsun hepinizden..
Herşeyin hayırlısı, herkes için

sende arama bende gitsin böyle
zaten 3 günde bir dillinden dökülüyordu...
günde 1 kez görüşelim diye... al hiç görüşmüyoruz cok istiyordun galiba benle konuşmamayı al buyur o halde...
bogul sorunlarında tek başına. bunu istiyodun yürü git bogul
ben yokmuşum gibi davran... gel dediğinde gelmiceğimide bil :umursamaz:
sorunları birlikte aşalım istiyorum ama sen tek aşmayı istiyorsun
herkes kendi derdinde boguşsun o halde alsanaalsanasmile

konuşmadım yorgunum diye bu yaptıklarını hak etmedim...
al buyur herşey senin elinde ben hiç bir şeye karışmıyorum...
konuşmam gerekicekse konuşurum hayla halemet konuşmucam
seni bu kötü gününde bu sorunlu günlerinde tek bırakmak istemiyorumki
azda olsa yardımcı olmak istiyorum ama sen illa irem ya sen bana sorun cıkar sende sorun yap bana diyosun...:mymeka::mymeka:
al cıkardım bunalda baş et bakalım edebiliceksen:mymeka:
herhalde ben cok sacma düşünüyorum yada ...............

üfffff sıkıldım bunaldım daraldımmmmmmm
günlük bana dua et ne olucaksa olsun
ruhum bedenim beynim her yerim öyle yorgun ki...

ben zaten senden gelen her cileyi her derdi kabullendimmmmmmm
bazen duyarsam sitemli sözlerini bagışla...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…