Popüler Konu Sevgili günlük...

Evet şuanda o istemediğimiz ve özellikle de anneciğimi gerim gerim geren misafir bizde.:kızgın: İnşallah biraz duyarlıdır da yarın defolup gider.:kızgın:

Kardeşime de ayrıca sinirliyim ama verdim ben ona cezasını. Gelince görecek.kötükedihüso

Bugün başka bir alışveriş merkezini yoklamaya gidecektik ama şu lanet olsıcalar çıktı işte başımızza..:kızgın: Oooofff offfffff..:kızgın: Her işe engellerr. Bu ne yüzsüzlük, bu ne vurdumduymazlık yaaa..:kızgın:

Allah'ım bugün annemi ve dolayısıya da beni ağlatanların bin kez belasını versin!:kızgın:

Sabrediyoruzz..:kızgın:

Gunluk,
Yakında buyuk gorumcem de gıdıyormus yazlıga, kızlar bızde kalacakmıs.
Ne kadar mutlu oldum anlatamam.
Zaten anlamıstım, gecen aksam gelen gorumcem laf arasında soylemıstı,
'Ablam da gıdecek' dıye.
Bugunde kayınvalıdemle konsutuk, bıraz once.
'Bır kac gune kadar gelecegım, bır hafat kalırım, sonra ablanla donecegız bız.
Kızlarda sızde kalır' dedı.
Oh ne ala, mıllet tatıl yapsın, bız dadılık.
Yok Z... ye sınır olmasam kalsınlar dıyecegım, ne zararları var kı!
Bırde kendımı onların yerıne koyunca, uzuluyorum da.
Yalnız kalmalarına musade edılmıyor, mecburen bızde kalacaklar.
Fakat yengelerı de ıstemıyor!
Ama nıye ıstemıyorum bılen var mı?
Cunku Z... cok kırıcı konusuyor, suratını asıyor, yardım etmıyor.
A... ıle mesafelıyız fakat sorunum da yok en azından.
Yok bırde neye sınır oluyorum bılıyor musun?
Hakıkaten onlar tatıl yapacak dıye, ben gorumcelerımle vakıt gecırmek zorunda mıyım?
Belkı benımde planlarım var?
Bır hafta sonu esımle basbasa vakıt gecırecegım belkı?
Ne kadar anlayıssızlar!
Dılerım cok fazla kalmazlar.
Fakat sanırım en ıyı ıhtımalle, Ramazan ayına bır ıkı gun kala gelırler.
Ya sabır! Bu bencıl ınsanlara tahammul edemıyorum artık.
Isın kotusu ne bılıyor musun?
Z... kırıcı konusunca, sınırlerım bozuluyor ve esıme ters davranıyorum.
Bunu pazartesı aksamı fark ettım.
O aksam daha ıcerı gırer gırmez bana, 'cekıl suradan suratsız' demesı ıle gergınlıgım olustu.
Bunun akabınde yıne laf sokmalar, surat asmalar...
Halıyle ıyıce gerıldım ve bebegıme bır ıkı kez ters davrandım.
Sımdı haftalarca bızde kalacak ve onun yuzunden esımle yıne aramız acılacak dıye korkuyorum.
Ne guzel mutlu, huzurlu yasıyorduk.
Allah ım sunun bır an once evlenmesını nasıp et n'olur.

Yine geldim günlüğüm. Bu kez daha az sinirliyim.boshayallersmile
Havalar ısınacakmış, sıcaklar geliyormuş.:teytey: Hadi bakalım inşallahh.:Saruboceq:
Uzun zamandır adamakıllı rüyalar görmüyordum, gördüklerimi de hatırlamıyordum zaten.
Ama bugünküler hepsinin acısını çıkarttı.:1ninca: Rüyalarımın vazgeçilmez temaları tekrar benimleydiler. Kumsal, kocaman dalgalar ve metro.:bbo: Bu kadar sık görüyorsam vardır bir manası ama çözemedim ben. Hayırlara vesile olsun demekle yetinmekteyim.
Dün eski erkek arkadaşımla konuştum. Birkaç haftadır görüşemiyorduk kendisiyle. Çok güzel bir muhabbetti.:1rolleyes: Onun yeri bende ayrı cidden. Her ne kadar onu ben bırakmış olsam da..bilmiyorumkismile Yeniden buluşucaz inşallah.:Saruboceq: O zaman daha farklı olacak.a.s Daha olgun ve her şeyin daha çok bilincinde olucaz.boshayallersmile Bakalım eğer bir sevgilim olursa onunla görüşene kadar ve çok aşık olursam erteleyebilirim bu işi.sempatiksalakcinni Amaa ben ve sevgilim olması ihtimali çok çok uzaklarda olduğu için muhtemelen öyle bir durumla karşılaşmayacağız.:KK1:
Hadi görşürüz. Umarım iyi haberlerle gelirim bir dahakine.boshayallersmile
:nazar:

Çok keyifliyim aslında günlük kaydirigubbakcemile2
Kursum bitti ve cumartesi sınıvım var

Ama gel görki hayatımda hiç bir yeri ve değeri olmayan şahıslar halen benimle uğraşmakta
Arkamdan dedikodumu yapıp, fitne fesatlık peşindeler
Benim onlarla şuan hiçbir yakınlığım olmadığı halde ,sanki hayatımda önemli yere sahiplermiş gibi konuşma haklarını görüyolar kendilerinde
Yoksun kardeşim hayatımda daha neyin açıklamasını yapıyosun yada neyin hesabını soruyosun
SİZİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM,ARKAMAN KONUŞTUĞUNUZ HER KELİME İÇİN VE BUNDAN SONRASI İÇİN !

Derdiniz benimleyse gelin yüüzme konuşun !

Birazdan beyimle film seyredicez
Keyfimi hiç bişi bozamaz

He bu arada gerekeni yapıcam ŞİMDİ !
sengözlerimebaksanab

Son düzenleme:
Günllüüüükkkkkkk lllaaannnn tüm derslerimii geçmişimm.Ayyy şakaa gibii. Hollleyyyy...Yuupppiiiii..Nasıl büyük bir sevinç içerisindeyim bir bilsenn..
Şükürlerr olsun binlerce kezz..Oooolalalalalalala..

choir.gif

Karın ağrısından ölüyorum Günlük...mafoldumben
Her ay diyorum ki, tamam doktora gideceğim...
Ama hep erteliyorum. Artık vakit te kalmadı, bitince acilen doktora gitmem lazım...eyvahedigeldismile
Sanırım kistim tekrarlıyor, :gitme: yok böyle bir ağrı. İlaç almama rağmen günüm zindan oldu...mafoldumben

Sabah işte bu korkunç ağrıyla uyandıktan sonra,
Hemen ilaç alıp biraz daha uzandım...mirmirmirmir

Sonra Ege bölgesindeki akrabalardan asma yaprağı gelmiş, neredeyse 1 kasa :roflol:
Annemle onları salamura yaptık...:hulya:
Annem dedi ki, 'Sen giderken bir kavanoz da sana veririm' :roflol:
ahahah ay nası güldük ya,:roflol:
ben gidiyorum ama çeyiz meyiz yok,sempatiksalakcinni
elimde bi koca kavanoz yaprak ahahahha...:roflol:
Eve taşınırken önce kavanozumu yerleştiririm artık heheheh...kaydirigubbakcemile3

Babanem ve babam bile şafak saymaya başladılar :roflol:
Benim kadar heyecanlılar ya, yerim onları...:KK1:

Annem, ablamlara gideceği için evden erken çıktık.Yolda durup birer çay içtik sahilde, sonra onu ablamlar aldı evlerinin ordan, ben de kendim kursa gittim...:hulya:
Sanırım yoğun kur açılmayacak...:gitme: Yarın başka bir kurs araştırmasına başlayayım en iyisi. GSÜ den iyisi yok ama son 1 ayım boş geçmesin napayım...
Ve yine yeniden dönüş trafiği, birden artan sıcaklık...akannehir

Babamla akşam yemeğimizi de yidik şimdi. Gene bi Tuborg yuvarlamak isterdim ama ağrı kesici ilaç aldım, sempatiksalakcinni o yüzden içemiyorum...benneyaptımki

Sevdiceğim tüm gün çok yoğundu, pek konuşamadık ama sesini duydum yine de...
Dersin başlamasını beklerken üniversitenin sahilinde, tek başıma öylece boğazı izledim yine...Sevgilimle aynı noktaya bakardık ayrı yerlerde olsak ta...boshayallersmile
Ben yine aynı ünivde dersteyken, o yine sahil şeridinde bir yerde yemekteyken, mesaj atardı bana...
'Aynı kayığa bakabiliriz belki' diye...:asigim:
Canım sevgilim...boshayallersmile Ben sensiz İstanbul'a düşmanım...alsanaalsanasmile

Haydi iyi geceler Günlük...
:eek:

Dayanamıyorum günlük dayanamıyorum. Onları ben yaşamadım sanki, rüyaydı. Daha tanışalı 1 hafta olmuşken evlenmek için çırpınan, balayı hazırlıkları yapan kişi o değildi sanki. Beni kaybetmemek için çırpınan o değildi sanki.

Eğer o olmazsa bundan sonra hayatımda her şey çok zor olucak. Ben hiç kimseyi beğenmiycem, herkesi onunla kıyaslıycam ve doğal olarak hiç kimse onun yerine geçemiycek. Kendiside paramparça biliyorum, sırf atlatabilmek için kendini nasıl işlere verdi bi bilsen.

Korkuyorum günlük... Çok korkuyorum... Beni unutmasından çok ama çok korkuyorum... mafoldumben

Rabbim yardım et, buluştur bizi hayırlı bi şekilde... Bende mutlu olayım artık... :Saruboceq:

Sevgili Gunluk,
Artilarimla,eksilerimle ..beni oldugum gibi sevecek birisini istiyorum ....
:kedi:

Son düzenleme:
yaa vücudumda bi kırıklık hissediyorum,inşallah hastalanmam...

biriciğim dizlerimde uyudu :asigim:
bakıyorum da saçlarına aklar düşmüş...
ben mi yaşlandırcım aşkısımı acep bayanssulusmile
bişiler içiyim bari,iyi gelir belki...
hadi sana iyi geceler

uyşş sempatiksalakcinni
Kıs günlük
Film izlerkene eşimle lipton-ice-tea içtik :içelim:
Uykumuzumu açtı nedir kaydirigubbakcemile2 uyuyamadık sempatiksalakcinni
Geri geldik salona oturuyoruz öle :KK1:

:roflol::roflol::roflol:

naber günlük?
laptopumun tuşları bozuldu yaa :KK43:
şuan aşırı çaba sarfediyorum sana yazmak için :/
çok uzun yazamıciim onun için :)
ama şunu diyim;
üst katın akrabaları gelmiş benden 1 yaş büyük cocuk var
2 gün oldu geleli
dışarı çıktığım vakitleri ezberlemiş bina çıkışında beni bekliyo öyle :KK70:
1-2 kez de konuşmaya yeltendi falan
dışarda hiç ayırmıyo gözünü zaten :/
kızlar diyor sana yazıyo falan
çok ta tatlı yahuu bilmiyorumkismile
aman allahım napıyorum ben :KK43:
başımın bağını göstermem lazım en kısa sürede
ne kadar hoş çocuk olsada di mii benneyaptımki

Günnüş ablamdayım, bugün tüm gün canımın diğer yarısıylaydım, gezdik güldük eğlendik, insanın ablası olması ve heleki her konuda çok iyi anlaşması yeri geldiğinde arkadaş yeri geldiğinde abla kardeş bazende yeri geldiğinde anne şefkatiyle yaklaşması.. benim ona danışmam onun bana danışması birbirimizin sorunlarını dinlemek ve en büyük destekçi en güzel sırdaş harika dost mükemmel abla kardeş olmak gibisi yok.. iyiki o benim hayatımda ve iyiki annem benden önce onu dünyaya getirmiş ve sıralama müthiş olmuş :) bizden başka yok biz ikimiz birbirimize yetiyoruz, anneme telefon açtık ve dedik iyiki başka kardeş doğurmamışsın iyiki 2 tanede karar kılmışssın dedik :) kadıncağızda şaşırdı :)))
Neyse ablamla felekten bir gün çaldık bugün iyide geldi bu ona, sonra yoruldu ve eve döndük biraz dinlendik sonra markete çıktık abur cuburlar aldık tekrar eve geçtik ve mutfakta beraber yemekler yaptık enişte bey geldi ve yemekler yendi ( onada güzel sürpriz oldu şaşırdı burda olmama) ee dedemin rahatsızlığı dolayısıyla sürekli dedemdeydim c.tesi gününden beri, bugün bizimkilere dedim ve ani bi kararla ablama geldim :) yarında burda kal gitme diyorlar neyse c.tesi sabahı geçerim eve çünkü pazar günü babamla şarköye gidicez sabah 9:30 gibi gidicez biliyosun ev alma söz konusu gidip bakıp konuşucaz ve içimize sinmesse diğer emlakçıları gezicez, hem şarköyüde özledimmmmmm pazar günü tüm gün ordayım akşamda dönücez, anneciğim malesef gelemiyo dedemi bırakamıyor, p.tesi günüde sanırım tüm gün hastanede oluruz dedeciğim için..

Neyse ablam ve eniştem yattı bende kolamı içip yatsam iyi olucak çünkü kpss için songün yarın ve benim erkenden ablamla gitmem lazımmmmmmmmmm...

Hadiiii beni görürsen selam söyleee paii paiiii ('',)

DipNot: Unutmadan..Günlükten, Özel mesejla, Reple ve faceden.. ablam ve dedeciğim için iyi dileklerde bulununan herkese teşekkür ederim bu incelikleri bu düşünceleri için....

Sevgili günlük

2 yıllık buyuk aşkımızın sonuna geldıgını hısedıyorum bir seyler bittiyor dayanamıyorum onun hayatımda olmadıgını dusununce kendımı yabancı bır gezegende yapa yanlız kımsesız kaybolmus hıssedıyorum...Peki nasıl olduda bıttı bu aşk herkezın gıptayla baktıgı hatta abartmıyorum yemın ederım kı bıze bakıp soyle dıyorlardı -SıZ GERCEKMISINIZ ...yada -NE ZAMANDIR GORUSMUYORSUNUZ SıZ YENıMı KAVUŞTUNUZ Şeniz bır bırımıze odenlı tutkuyla baglıydık 1 gunden bır gune agzımızdan tek kırıcı laf cıkmamıstı hayallerımız vardı gelecekle ılgılı planlarımız egeye tasınıcak 2 cocugumuz olucaktı ben erkek olsun derdım o kız bazen de tam tersını soylerdık ohaoldumsmile evımız bır catı katında olucaktı aksam cocuklar uyuyunca çatıda salıncakta salanıp yıldızları ızlıycek denızın kokusunu ıcımıze cekıcektık mafoldumben hayallerımız vardı şarkılar bızım ıcın yazılmıştı sankı ne oldu bılmıyorum bır anda 1 yılın sonunda dunya tersıne donmeye basladı senağlama kıskançlıklar yanlış anlamalar guvensızlıkler yuksek sesle konusmalar bu bır yılın sonunda bız bız degıldık artık sankı o ruya çift gitti yerıne alaca karanlıktan baska bır çift geldi Komik degıl mı ya ıste boyleydık boyle olduk neden dıyorum neden nazar mı aldık bırılerı buyumu yaptı bılmıyorum eger oyle ıse donsun dolansın kendını bulsun yaptıgı buyu ah ah gunluk nasıl sevıyorum onu Ankarada gitmediğimiz görmediğimiz semt kalmadı tum ankarada her noktasında tasında oyle hatıralarımız var kı sımdı o gıdınce ankaradan ben napacam hatıralarla bas basa kalıcam ben mafoldum yazık degıl mı bana her baktıgım yerde bızı gormez aramazmı gozlerım senağlama ankaradan gıdıcek dıyorum cunku ankarayı bır turlu sevemedı gıttı ankarada ıs yok dıyor canım cok acıyor gunluk iş olmazmı ısteyene ıs cok oyle degılmı gunluk sen olmasan ben sanırım cıldırırdım yarın olayların devamını anlatırım ayrılıgımızın sadece bagırtı ve kırıcı sozler yuzunden bıtmedıgını vs vs yısimdilik iyi geceler birde yarın sana bir ad bulalım

Son düzenleme:
Günaydın günlükkk olumunekankayizsmile
herkeslere günadın gününüz her zamankinden daha güzel olur işallah :Saruboceq:
uyku tutmadı laelaelaelaelaebeni az sonra kahvaltı hazılarım sonrada benimkini uyandırma koşusu:roflol:
ne çok seviyor uykuyu hadi byyy:nazar:

günaydın mınnoşum:KK1:
hadı bakalım hayırlı bı gün olur ınş:Saruboceq:Rabbım ılk önce hastalara şifa dertlılere deva versın ınş:Saruboceq:
dün gene geç cıktım20:30da
ben bu işide sevmemeye başladım:nazar:heryer mı sorun yaa
ne maaş verırler nede önem verırler bızlere gıcıklar
neyse
akşam koçiş gece 2:30da geldı
bende yalnız başıma eve gıttım:eek:yemek yedım
bugün evde olan koçişe yemek yaptım
annemle konustum cok özledıım onları:sinifsinif:hemıde cokk
cnm annem
sonra uydum bı baktım gece kocacım geldı kapıyı açtım
sarıldık uyuduk:kedi:benı mınnak mınnak dıe sevdı durdu:kedi:yırım onu yırŞeniz
sabah erken kalktım
elektrık süpürgesıın hazrladım koçişe dedım bugun evı bı sil süpür
sempatiksalakcinniazcık çemkırdım kesın yapar
akşama markete gtcez bı lıste yapmışım gene gtcek paralar:KK1:canımız saolsun
yarında akşama kadar calısıyorum ablam gelecek yeğenımle yarın iş yapmam
marketten gelır bende banyo wc yıkarım market malzemelerını yerleştırır yatarım
yarın ablam gelecek ınş pazarda bendede
ılk defa evıme gelıo ablam:1hug:cok kadersız bı ınsan yaa
cnm ablam ınsanın kendı guzel olacağına kaderı güzel olsun
bazen derdım varda okuyorumda hemen boşancam dıyenlere aklım almıo
ben ablamın bı çektığınıde çekemezdım Allah sabır versın bu sabırla zaten cennetlık
o koca bende olsa sanıye duramazdım:gitme:
neyse
yarında ablamla hasret gıderırım
bugunde bütün işlerı bıtırmem lazım
hadı kaçtım ben

günlükcan
akşama gidiyoruz nasıl bir tatil geçireceğim bilmiorum inş. güzel geçer kafam dağılır bikaç gündür hastanede çok cnm sıkıldı herşeyi boşverebilsem keşke ama olmuyor işte :sinifsinif:
Allah ım herşeyin hayırlısını nasip etsin..

X