Popüler Konu Sevgili günlük...

günaydın günnüş :1closedeyes:
bugün sabah bir mide bulantısıyla uyandım saahın 5 de
işe gelene kadar da hala bulanmaya devam etti yine mdie hastalığım
nükseti felan die aklım çıktı geçen sene tüm bir yaz boyunca paso
çıkardıım için çıkarmaktan bile korkuyorum kendimi o kadar uykusuz ve yorgun
hissediyorumki.... neredeyse 3 haftadır sürekli yok nişandı yok düğündeü yok sünneti
koşturduğum için farkında olmadan çok çok yorulmuşum günnüş keşke uyuyabilsemde
öğlenlere kadar uyanmasam ahhh ahhh nerede memur olduk iiki uyumak istesemde sabahın
köründe uyanıyorum oyyyyy oyyyyyyyy :1closedeyes: :1no2: benneyaptımki

naber günnüs...

off benim moralim cok bozuk ya...simdi is yerimdeyim daha yeni geldim sabah doktora gittim...korktugum basima geldi..

midemdeki bakteri ölmemis yaa hic sorma, utanmasam aglayacaktim!!!

simdi tekrar 1 hafta ilac tedavisi verdi, ne olur bu sefer kurtulayim artik su pis bakteriden...ölsun artik su pis bakteri zaten midemdeki yaralar resmen sizim sizim sizliyor...

günlük hata yapan birini gören,, yapılan haksızlığa sessiz kalanda en az hata yapan kadar hatalı değil midir buda bir vebal değilmidir..:KK43:

kimle konuşsam şu yaptıklarının yanlış olduğunu söylüyor..ama bir Allah ın kulu çıkıpta sen nasıl seviyorsun nasıl sevmek bu,yada bunun vebalini sen nasıl taşıyacaksın demiyor..yada ne bileyim içinden ne geliyorsa:KK43: o da kendini haklı görmeye devam etsin ne diyim:KK43: gücüm olsa tek başıma lafları söylemek isterdim yüzüne:KK43: kapadım herkese pencerelerimi..kimse ulaşamaycak bana ..şu gördüğümden sonra,,kimse sözde yanımda olmasın benim:KK43:

Son düzenleme:
Süper bi gün günlük :1rolleyes:
Erken kalkan erken yol alır deler ya doğruymuş :)
Kalktığımdan beri bi sürü iş yaptım :hulya:
Pazara canım deryamla planlarımız var yine olumunekankayizsmile
Artık yollar nereye götürür bizi bilemiyoruz
Evdeki hesap çarşıya uymuyo biliyosun sempatiksalakcinni
Aaa bizim cevahir planımızda vardı yahu :KK1:

Beyim bugün bi yerlere çıkalım diyo
Bakalım bizim sağımız solumuz belli olmaz
Her an gezmeye çıkabiliriz
Yusufla pek kolay olmasa gezmek :emir_bebek:
düşünicimm
Bu akşam kayınvalde gelicek:KK1:
Güzel mamalar yapmam lazım çıkmadan cokacimcoook

Bu arada biri bişiler yapmış övünüyo:roflol: isabet olmuş şakkıdı
bizde ölüyoduk aşkından
daha yenimi farkına varmış acep öyle bi seçenek olduğunun
vahh vahh nasılda kaçmış gözünden:KK1: okadar araştırmadı yazar kendileri sempatiksalakcinni
ee susmuş sonunda susması gerektiğini anlamış demek yerimseniben
o topiklerde yazsın dursun alkisalkisalkis terbiyesizliğine devam etsin
ona yakışır bi davranış :icecream:
bundan sonrada sondur sana günlükçüm sana bunları anlatışım

Neyse böylelikle çakıl taşları çıktı hayatımızdan kankim :dance:
Seni çok seviyorum
Senin kıymetini bilmeyen yansın derdine :1hug:

Son düzenleme:
deli gibi yağmur yağıyo dışarda günlük
zaten son zamanlarda hava hep yağmurlu ve hep bu saatlerde yağıyo
acil icraya gitmem lazımdı ama bu yağmurda çıkacak kadar deli değilim şemsiyem olsa bile..bekleyiversinler bir zahmet
ben belirsizliklerden nefret eden bi insanım ve şuan herşey belirsiz..bu durum da beni geriyo
okul biticek mi finalde bitmeyecek mi o belli değil..bizim küçükbeyin bu sene okulu bitirip bitiremeyeceği belli değil
bizim bu ilişkinin daha ne kadar zaman dayanacağı belli değil
inan büte kalmayı istiyordum tekrar yanında olabilmek için Konyada..ama bu isteğim de köreliyo
falan filan...
bugün cübbeli foto çekildim..yakıştı be günlük kankana :) o günleri de görücez inşallah
Allahım gönlüme göre ver benim herşeyi

hayırlı cumalar günnük...
1- çok hastayııııaaaam başım dönüyoeeeakannehir
2- wii çok eğlenceli bişi tavsiye ederimkaydirigubbakcemile3
3- akşam kocemin teyzesi geliyo misafirliğe, k.validemle hala küs benim eşşek kafalı...napacaz bilemeeeyomboshayallersmile
4- Allahım hayırlısıyla şu abuk iş gününü bitirmemizi nasip et haftasonu full yatacaaamm
5- Gamze çok geçmiş olsun, geç oldu kusura bakma sitede değildim...

Günlüüüüük pazar günü Bodrum plajlarında ben güneşlenirken sen burada KK kadınlarını dinliyor olacaksın.
:KK3:
Bir hafta yokum ben günlüküm
:icecream:
Hadi bakalım Allah'tan hayırlısı :sm_cool:

günnüş miriba ..
yarın sınavlarım var çok stres yaptım .
pazarda var tabi ..
öss yi bu kadar umursasaydım avukat olmuştum şimdiye
ağır ceza mahkemelerinde fink atıyodum
şimdi ola ola mali müşafir olcam
olsun bunada şükür günnüş ..
adak adamaktan vazgeçmiştim ama ağzımdan çıktı bi kere
sınav sonuçları açıklansın ..
hepsinden geçmiş olursam ..
gidicem yeğenin okula fakir bi öğrencinin bi yıllık her türlü masrafını karşılıcam..
gönül ister çocuk okutayım ama o günlerde gelcek günnüş ..
okurken çektiğim sıkıntıları ben bilirim ..
gün gelecek bi çocuğun geleceği olcam Allah izin verirse..
neyse günnüş
pazar günü o bırakcak beni sınava
uğur öpücüğümü vercek sınav çıkışını beklicek ..
ama onun bilmediği bişi var günnüş ben p.tesiden sonra eski tospik olmıcam.
kararımı verdim artık kendime dönücem ..
beni ben yapan şeylerle ilgilencem
o olumsuz ,sürekli mıymıylanan tospik olmıcam ..
artık gülme zamanı günnüş ..
1 yıldır çok ağladım çok acı çektim çok sızlandım ..

Nassın günlük, ben mi? ben, iç güveysiden hallice işte.:hulya:
Günlük koca iş haftasınıda 45 dakika sonra geride bırakıyorum, ve ardından 3 gün yarı açık cezaevine geçiyorum, bi terslik olmazsa 3 gün yokum buralardabenneyaptımki
Bu hafta düğün varmış hem kocamın tarafının hemde kendi tarafımın, ikisi de aynı akşam
ne yapacağımı bilemiyorum valla.:umursamaz:
Annem tutturdu bizim tarafa geleceksin, kaynanamın daha haberi yok tabi bu durumdan
O da hep beraber gidicez diye söylendi.:umursamaz:
Ben şimdi ne halt edecem günlük, aşağı tükürsem sakal, yukarı tükürsem bıyıkÇok üzgünüm çoook
Yine bağırışlı çağırışlı, suratlı bir hafta beni bekliyor anlayacağın.
Bıktım valla ortada kalmaktan, bi mucize olsa günlük ha olur mu günlük, şöyle ikisinden birinden yırtsamsositososito
Nerde bende o şans, anam beni Kadir gecesi doğurmamış ki. Şöyle sorunsuz bir aycık geçirsem dişimi kırıcam alsanaalsanasmile
Ah be günlük bende dertler hiç bitmez hiç, hayatımı ben niye gönlümce yaşayamıyım habenneyaptımki

Sabah evdeki gürültülü tartışmalarla uyandım. Misafirler çekip gitti. Annem üzgün ve sinirliydi.Kimsenin onu üzmeye, ağlatmaya hakkı yok! O bunları haketmiyor.mafoldumben
Tam okul durumumla ilgili çok büyük bir sevinç yaşamışken ve tatile gitme hazırlığı yaparken o insanların hayatımıza girip huzurumuzu bozmaya ne hakları var?mafoldumben
Bir kez olsun tam anlamıyla yaşayamayacak mıyız biz mutluluğumuzu?mafoldumben
Ne tadım kaldı ne tuzum..:nazar: Güzel bir aşk filmi bulup izlemeyi planlıyorum. Feci şekilde sıkıldım.:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
günlük qızz gelemiyom epeydir nassın qızzaklinialirimsmile ben iyi diyelim iyi olsun işte hastalığım hala geçmedi yaaa buhafta çok yorucuydu bide iyileşemedim boshayallersmile bide görümcemin bir kulağının hiç duymadığını öğrendim çok üzüldüm daha 18 yaşında kız yaa inşallah yapılacak bişeyler vardır doktor kulak işlevini tamamen kaybetmiş demiş ama yinede mr çekilecek yarın inşallah düzelir yaa :çok üzgünüm:

miyabalar günlükcan:KK3:
ara sıra uğruyorum sana amasengözlerimebaksanab
haftaya tatile çıkıyorum sonunda okadar çok ihtiyacım varkiii..tatile gerçi kimin yokkii...
çok iyi gelicek tek derdim aşkım olucak o orda uykusuz yorgun mutsuz:sinifsinif:
ama geçiçek bu günler günlük herşey güzel olucakk birlikte tatıl yapıcazz:asigim:
çok özledim ama biiliyomusunn bu yaşıma kadar özlemek neymiş insanın yüreğiinin nasıl acıtırmış yeni anladım.gerçekten nasıl hissededilirmiş..bu zamana kadar megersem özledıgımı sanmışım ben :sinifsinif:
yüreğim acıyo özlem doluu öyle cok hıssedıyorumki bunuu neyse duygusala bağlamım şimdiii..
karın agrısından ölüyodum bugun ya şu malum hastalıkkk-tatlicadiarzu-alllahtan tatile çıkmadan oldum bitsin gitsin pis şeykaydirigubbakcemile3
alışverişe çıkmam lazımm yenı cıcıler almam lazım:icecream:
neyse ben kaçıyımm günlükcümm..
yazımı okuyan herkese öbccüüükkk Şeniz
seviyorum kk.yı yaa:lepi:eek:puyorumnanaktan​

kafam çok karışık bu günlerde...
bir yol gösteren olsa geleceğimi bir görebilsem...

Allah a şükrediyorum herşey için..yemeyi bıraksamda zevk almasanda yediğim her lokma için,her nefes için..ama benide duyuyorsa şuandada akan gözyaşımı görüyorsa ki görüyor
...lütfen o duysun beni...neye yol açtığını sevmek aşık olmak kelimesini yaptıklarıyla küçültüğünü bilsin:::::::::KK43:(((((((
benim yüzümden annem babam üzülmesin:KK43:onlarda bilsinler ben bilerek atmadım kendimi uçurumlara..onlar kadar olmasada sevdim birini:KK43: bana ulaşmalarını istemiyorum çünkü onları üzüyorum.. yoksa onlar benim caNLARIM bilsinler..ne<zaman gözyaşlarım gelseler sana koşuyorum günlük..çünkü ne yapacağımı bilmiyorum...

annem benim annem canım annem ozanı aramış..kızım beni merak etmeyın dedı kapadı telefonu diye..bak senide severim gazi gibi demiş( belkide sayıp sövmek istedi aglattıgı ıcın ama dememiş günlük böyle demiş belkide dişlerini sıkıp::::KK43:((( annem aramış demiş..bugün eski kartımı taktım çok merak ettim,Allah için bi merak etti mi diye..:KK43: yoksa yaptığı iğrenç şeyden sonra acmayacaktım o hattı:KK43: açtım onca kişi aramış..ama o yok günlük::KK43:((((((((((bir telefonu kapalımı diye bile aramamış:KK43: ne oldu bukadar günlük söylesene bana lütfen:KK43: Allah ım dayanamıyorum ya:KK43: bu olanları benim kalbim kaldırmıyor artık belki başkaları kaldırabileceği bir durum bu ama ben beceremiyorum :KK43: Allah ımdan özür diliyorum ama artık gücüm kalmadı..beni yanına alsa lütfen:KK43: onun kuzeni onun kardeşi onun bilmem neyi olan birilerine güvenmenin cezasını çok ağır ödüyorum...

ağlıyorum elimde değil..bu odaya bile almıştım onu ben::KK43:( daha 2 ay önce bu odadaydı günlük:KK43:(((( ben ona çok güvendim günlük..hastaneye gitmiyorum şimdilik izindeyim..benim yardıma ihtiyacım var biliyorum ama psikolog falan değil bana yardım edecek kişi onlar değil::KK43:(((((kendim kendime yardım edemiyorum:KK43:
aramızdaki mesafler olmasaydı keşke:KK43: ama onun yakınındaki biri onun için bukadar çabalayamazdıda sanırım:KK43: istanbulu kazanmak için neler yaptım nekadar çalıştım::::KK43:(((( sırf istanbulu kazanmak için ingilizcemi yükseltmek için yurtdısına gıttım..ona bile benim rızam olmadan gittin ağladım ardından okadar akşamları kameradan konusmaya ne gerek vardı zaten uzagız dahada uzaga gıttın ne vardı şan şöhret çok mu önemli dedi:KK43:(((((((

ben kocam olacak insanın bana aşkla dokunmasını sarılmasını istedim hep:KK43:ben..doktorda olmak istemiyorum hayatta hiç birşeyde gözüm yok:KK43: ben sadece mutlu olmak istedim sadece:KK43: cumartesi günü ona sarılmaktan öpmekten pişman değildim sonrada olmadım..ona okadar güveniyorum ki..ama sonra dedikleri..afedrsin öpüştük ettik ama ben bazı şeyleri unutamıyorumdedi NE VAR UNUTAMADIĞIN NE YAPMIŞIM ALDATMIŞMIYIM SENı !YALAN DEDıĞıN ŞEY NEEE..AıLENıN KARŞISINA BıR ELıMDEN TUTUPTA ÇIKARMADIN BıLE HERŞEYı GÖRÜRDÜN:KK43:NE VAR BUKADAR BÜYÜTÜÜĞÜN NE ÖP SARIL TÜM GÜN VE ARDINDAN AFEDERSIN YANLIS YAPTIM BEN BAZI SEYLERI UNUTAMIYORUM YALANLARI DEDIKODULARI FALAN DE ,ALLAH IM YARDIM ET:KK43: böyle 2 sene aile içi akrabalıkta olsa basıp vurdumduymazca gideceğini düşünmedim:KK43: asıl beni okadar çok sevdiğine inanıyordum ki.:KK43: tartışabiliriz herşey olabilir ama içip içip beni arayınca ben sandım ki kendiyle savaşıyor beni sevmesi bitmedi diyordum:KK43:
bir odada yalnız başıma düşünmemeye çalışıyorum..gözyaşları sanki tek arkadaşım..onu çok fazla sevsemde o beni sevmemiş ben niye onu seveyim o hayatını yaşıyor ben niye ağlayayım diye kendimi kandırmaya çalışıyorum..o beni sevmedimi..bilmiyorum..ama o sevmesede ben hala sarılsam aynı şeyleri hissedecegımı bılıyorum belki diyorum bir iki tekme atarım ama işte böyle.. ne kötü değil mi günlük:KK43: bunu düşünmek bile gururumu kırıyor:KK43: yaptıklarından sonra::KK43:( başedemiyorum..ozan bu seferde duy sesimi:KK43:

Son düzenleme:
günnnüküm canım benim nasılsın ben çok yorgunum sabahtan beri o mağaza senn bu mağaza benim dolaşıyoruz kaydirigubbakcemile annem kardeşim ve ablamla benim dğün için onlara kıyafet bakmaya gitik ama her iş yarım kaldı, neyse güzel yorgunluklar bunlar gülük
Allah herkese nasip etsin inşallah ,:Saruboceq:
Bu arada biliyomusun günnüküm düğünüme 20 gün kaldı ama çok stresliyim günnük etrafıma terör estiriyorum resmen :eek:klava:
çok üzülüyorum:1no2: evlenmeden annemi kardeşimi çok üzüyorum özelliklede annem hiç sesini çıkarmıyo evlilik stresine veriyo ama vicdan azabı duyuyorum
bir an önce geçse de bu günler şu stresi atlatsam günnüküm

Bu arada ben de susuyu öpüyorum umarım iyi bir tatil geçirir
Tryamorada çok üzüldüm günnük bizimde etrafımızda var böyle insanlar düğün arefesinde huzurumuzu bozuyolar bir vde 3. kişilerin sebep olduğu tartışmalara üzüntülere çok üzülüyorum ben İnşallah herşey yolua girer

günlük nabersin tatlım :)
bugün cok süperdi
alışveriş yaptık bol bol
bikinimi de almış bulunuyorem :p
şimdi de pineklemekle meşgulum
bana dedi ki "bekle gece,sabaha kadar benimsin."
ama bekleyemiciim günlük
erken yatmam lazım şekerim yarın bütünleme var :/
evde de şuan bi curcuna bi şenlik misafir var pff
hadi gittim ben tatlım çaow
zemuszemus

Aslında biten değil, bitmeyen aşklar acı verirler! Aslında, dibine kadar yaşadığın değil, doymadan kalktığın aşklar ızdırap verirler!
Aslında karşındakinin suçlu olduğuna değil, kendinin suçlu olduğuna inandığın aşklar, hayatı mahvederler!
Keşkeler fazlaysa, aşkın acısı çoktur! Keşkeler yoksa, artık aşk da yoktur!
Aslında biten değil, bitmeyen aşklar acı verirler!
Dibine kadar yaşayıp tükettiğin değil, doymadan kalktığın, hala arzuladığın aşklar ızdırap verirler!
Artık ulaşamazsın... Oysa hala ulaşmak istersin!
Aşk ya direkten dönmüştür... Ya da bir nebze yaşanıp, yarım kalmıştır!

Kadın yarım kalan aşkının, bir başka kadınla mutlu olmasını hiç istemez!
Onu biriyle görmek istemez! Mutluluk haberini duymak istemez!
Acı çeker! Acı öfkeyi biriktirir, intikamı çağırır!

Erkek de yarım kalan aşkının, bir başkasıyla olmasını arzulamaz!
O günlerde aşkın bittiğini söyleyen gururu ile aşkın bitmediğini söyleyen duygusu arasında hüzünlü ve öfkelidir!
Yeni hayattan zevk alamaz, kolay aşık olamaz!
Eski hayata gidemez, gururu izin vermez!
Öfkelidir ve öfkesi şiddeti çağırır!

Hasta olmayan erkeğin öfkesi, kadının hayatına bir başka erkeğin girmesiyle sonlanır!
Kadının öfkesi ise, çok daha iyisi bulunmadıkça her daim sürecektir! Bazen katlanarak ve acı intikamlar alarak!

Zaman, yarım kalan aşka söylenen &#8220;keşke&#8221;leri, &#8220;kahpe&#8221;ye çevirir!
En acısı da budur!

Biliyorum! Bu kadar acı çekmemin nedeni yarım kalmışlık. ıstediğim hiçbir şeyi onunla yaşayamamış olmam.
ıtiraf ediyorum, hala onu düşünüyorum, hala onu arzuluyorum, hala yeryüzündeki en yakışıklı, en güzel yüzlü, en güzel vücutlu erkek o benim gözümde. Her şeyin 'en'i 'O'.
Yazıda da denildiği gibi çok daha iyisi lazım ki onu bitirebileyim. Ama nasıl, nerde, ne zaman? Birini bu kadar çok isteyip de ona ulaşamamak öyle zor ki!
Ama aşık mıyım sorusuna evet diyemiyorum. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını biliyorum. Çok çok çok kırıldım, yıprandım..
Yeni adaylara sonuna kadar açığım.:1closedeyes:
Ona da açığım ama o gelmez ki. :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabah geç kalktım günlük...
Yarın kına ve öbür gün düğün var... Kınada kuaföre gitmicem :umursamaz: Tatsızlıklardan dolayı pek özenmiyorum doğrusu...
O yüzden vee sonra kullanmak için düzleştiirici + maşa bakıcaktım... Annemle çıktık 1 de... Daha uyku sersemi olarak :S
braun un 179 tl olan ürünü 129 tl ye inmiş düzleştirici ve kıvırcık özelliği varmış...
Onu aldık... Giderken kahvaltı takımları gözüme çarptı veee birdee annemi orda ikna ederk kahvaltı takımı aldım karacan 42 parça ben ödücem idey anlştık kaydirigubbakcemile5
Veeeeeeee şuandaa günlükkk ne kadar kötüyüm bilsen... mafoldumbenmafoldumben
Arkadaşımın erkek arkadaşı bugün vefat etmiş mafoldumbenmafoldumben
En başta çok üzüldüm tabi mekanı cennet olsun inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Arkadaşımın acısını hafifletmek için sözler söylemeye çalıştım ama hafifleyebilir mi ki mafoldumben
Bir an kendimi koydum yerimee yüreğim acıdıı hala acıyoorr Allahım bana o duyguyu yaşatmasın :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
Birgün ölücez elbet ama ben can tanemden önce vefat edeyim dayanamam onsuzluğa dayanamam nefessiz kalmayaaa :Saruboceq: Sen nefesimii aşkımı başımdan eksik etme allahımmm:Saruboceq::Saruboceq:

selaamm
kız gunluk bı yorgunum kı sorma gunlerım ole bı dolu gecıo kıı zaman nasıl akıp gıdıo anlamıyorum.sana carsambadan berı ugramadım hemen kısaca ozet gecım.carsamba gunu askımla cewahıre gıttık ordan taksıme delı gıbı alıswerıs yaptık.bı guzel cıcıler aldımm kı gorunce kıskancannnzemuszemuso gunde arkadaslarım gelmıs bıze sahıle ınelım dıye malesef ewde yoktum:sinifsinif:bıde baska bı cocukluk arkadasım war elazıgda okuyo o aramıs ıste bıze oturmaya gelcekmıs.persembe gunude o geldı.eskı gunlerden konustuk gulduk guldukkk:teytey:bebeklıkten lıse sona kadar beraberdık dusun ne gunlerımız gecmıs yaakaydirigubbakcemiledun gecede askımla bulustuk bırlıkte sabahladık wala sonra ısımızı halledıp alıswerıs merkezıne gectık yıne bı etek aldım beyaz hemde ındırımdenn:eek:bazen benı o kadar kırıo kı ama bı opmesı ozur dılemesı herseye yetıo napım kopamıyorum ben ondan cok tartıstık persembe gunu bızım kaderımız bır yazılmıs gunluk cok sewıyorum onu ben:asigim:bugun ıste ewe geldım annemler yemegı dısarda yıelım dedıler cıktık o arada askımın bı arkadası war o tanımıs benı geldı onla muhabbet ettı annemler falan aksamda kardesmın ogretmenının kına gecesı wardı oraya gıttık.cıkısta askımla sahıle ındık gezdık tozdukk bu sefer baska arkadasımı gordukk onlarla sohbet derken askımda arkadasını gordu ole zamanda bu saate geldı yenı geldık ewe ıste.yorgunum dun geceden berı uykusuzum yaa.
buarada bugun bıtane kızla tartıstım mılletı salak sanıyolar yaa kımsekusura bakmasın hakkımı kımseye yedırmem:1closedeyes:cazgırlıgın alasınıda yaparımkaydirigubbakcemile
neyse hatırlamak ıstemıyorum.
kısacası gunluguum yorgunum ama coook mutluyum.buarada oleey yarın yıne askımı gorcem kursa gıdıcez sabahhihoyyyt
buarada baya arkadas kelımesı gecmıs ama hepsı farklı kısıler oldugundan ısım wermedım:KK3:

X