Popüler Konu Sevgili günlük...

Huzurluyum günlük Allah kimsenin huzurunu bozmasın opuyorumnanaktan
Buün canımın içi şehirdışına çıktı iş için ama geldii vee benim yola gelemeyen cantanemin güzel gözleri kıpkırmızıydı .... Göreyim senii uyumadan dedi vee camda 5 10 dk konuştuk... Konuşma uzuyordu ama kıyamadım güzel gözlüme :asigim:
Babamla konuştuk keyif yaptıkkk yanımda iyi olmaya çalışıyor canım benim :1hug:
Sevdiğim cantanem yanımdaa benimlee huzur kaynağım benim :asigim: :nazar:
Allah'ım bozmasın :nazar::nazar::nazar::nazar:

Bekle günlük bekle...
Öyle bir patlıycamki sonunda
Kötü olucak
Sabır sınırlarım zorlanıyo
Son bişey daha
Hadi bakalım !:kızgın:

dümbük:roflol: :roflol: aprilimi çok seviyorum ya:asigim: :roflol: :roflol: :roflol: denyolindam benim:roflol: :roflol: :roflol: hala gülüyorum yok böyle bişey:roflol: :roflol: :roflol:

Birgün 3.sayfa haberi yapacak bu insanlar beni.
Sonra ne oldu?
..k yoluna gitti zavallı!!!

Mıy mıy mıy...
Çeyrekmiş;
Yarımmış.
Beni böyle muhabbetlerin içine sokan küçük beyinlerine yapıştıracağım anladıkları dilden cevabı ama...
Bu var işte şu horlayan:bbo::bbo::bbo:
Öte ki bugün baldı bal:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günnüşş az önce msnde arkadaşım ne dedi biliyomusun bayadır sayıyosunn halamı bitmedi ne bitmez günmüş:eek:klava:
bitmedi işte bitmiyo:gitme:
291 gün daha var 291:gitme:
ama biticek..ve çatır çatır çatlıcaklarrkaydirigubbakcemile3

Gülen kankama kurban beyaaaaaaa sırnaşık şey

Denyolinda...
sempatiksalakcinni

günaydın günlük:ecrin_bebek:
gadasını aldığımmmsempatiksalakcinni
ayy bak sen benım böle güldüğüme cok cnm sıkkın çok
neden bı doğru iş bulamıyorum benn yaa:sinifsinif:hp mı vukuat hep mi
yaa maaş vermezler ya cok geç saate kadar bırakırlar
bu işyerımde öle bı sorun yok dedım ama şimdı öğrendımkı herkes maaş beklıo
kımseyede ödeme yapılmıyor-tatlicadiarzu-
yanımdakı bayanın evsahıbı kovdu ve hala kadının alacağı bıkaç aylık verılmedı
hayırlısı dıyım dıyorum elden bişi gelmez
bakalım haftaya maaş günüm nolcak
akşamda 9 a kadar beklettıler:umursamaz:kocam geldı gıdıyoruz dedı çıktık gıttık:1closedeyes:

dün nışanyıldönümümü unuttum ben:kedi:29 undaydı
anam bı baktım geçmiş
tabı çaktrmadım kocamı aradım ıkı çemkirdımkaydirigubbakcemile3zeytınyağ gıbım üste cıktımzemuszemus
baa çıkolata almış
cholota bağ gıbı bı yerden
kutusu harıkaydı sakladım:asigim:cnm benım
bıde bana dıo sen neden unuttn haay hay dedm benn senmıyım
bıgünde sen bana süprıs yapsan dıo nan ben odunum anlamam öle süprıslerden dedım
işi delılığe vurdumsempatiksalakcinnigene ben kazandım günlük
beyaz papuç aldrcam bugun bıdekaydirigubbakcemile2
cnm kocacım senı cok sevıyorum
:asigim::asigim:

sevgili günlüküm

canımı bıtanemı cok ıncıtıyorum ama ıstıyerek degıl onun tıtryen sesı yuregımı burkuyor onu cok sevıyorum yarabbım ne olursun hersey yoluna gırsın rayına otursun bıtanemın ısı gucu yoluna gırsın yuvamızı kurma adımlarını atalım artık :KK43:

sevgili günlükümmm
dün hastanede berbat bir gün geçirdim başım hala ağrıyor yoruldum çok yoruldum sıkılıdım artık iyi ki yarın tatile çıkıyorum valla ya bunaldım sorumlu olmak daha mı iyi yoksa daha mı kötü bilemedim kimse birşey yapmak istemiyor herkes boş boş oturup birbirini şikayet ediyor nasıl bir arkadaşlık var burda çözemedim daha doğrusu arkadaşlık var mı?
neyse 1 hafta düşünmeyeceğim bakalım inş. biraz rahatlayıp dönerim döndüğümde yetkilerim dahada artabilir Allah ım hayırlısıysa olsun hergün başım ağrıcaksa olmasın

Slm günlük

Bugün büyük gün iş çıkışı doğruuucaaaa Erdek'in yolunu tutuyorummmm :lepi:
Sabah işe valizimle geldim
Vaaay gelmiş bizim tatilci diyolar :roflol:
Bu arada sinir stres hala regl olamadım valla ne çok taktım ben bu ara canımı ne çok sıktım
Hem aşkımı üzdüm hem kendimi üzdüm
Ama artık daha pozitif olucam sositososito
Aşkımsız 20 gün kötü olcak ama eminimki bu 3 gün mükemmel geçecek
Bekle beni Erdek geliyoruz Cananımla sanaaaaaa...... :sm_cool: :teytey:

Bu arada Uğur Böcüğümün günlük yazılarını okumak benim çok hoşuma gidiyo he.Çok seviyom ben bu kızı.ınş maaşını tam zamanında alabilir.Aynı problemi bende yaşıyorum çünkü.O kadar zorki...

Gamzecim çok geçmiş olsun tatlım inş düzelir dedeciğin..Ablan içinde çok üzüldüm ya :KK43: Rabbim acil şifalar versin ikisinede..Havalimanı süprizinede bayıldım ayrıca.. :jeyyar:

Oooff bugün bitermi günlük akannehir

Günlükcan ben geldiiiiiiim lülülülülülü
Niye hiç merak etmiyorsun bakayım sen beni?
Bu kız nerelerdedir, napıyodur diye hiç mi merak etmez yaa
Hadi neyse bu seferlik affedelim CADIARZU
kaç gündür internetim yoktu,kontürüm yoktu çok sıkıldım, görüşemedim de özlemimle..resmen boğulacak gibi hissettim..Allah daha fazla ayrılık gayrılık vermesin:Saruboceq:
Formasyondan da ses seda çıkmadı, bekleyip duruyoz bakalım nolcak.
Var ya günnüş hele bir vermesinler gidip oturma eylemi yapcam, Özcan'ı da pencereden sallıycam sengözlerimebaksanab
çok kötü gördüm kendimi kötükedihüso
herkescikler tatillerde ben de ev kuşu oturuyom kös kös...Sıkıntıdan kötülüğe vurdum işi napiiim...
Bol bol kitap okuyom başka da bi şey yapmıyom,ama okumak beni çok mutlu ediyo günnüşcan...
Neyse bu kadar gevezelik yeter di mi günnüş...
Bu arada Gamze'nin dedesi ve ablası rahatsızmış, üzüldüm gerçekten.Ama sıkmasınlar canlarını, Allah şifa verir inşallah ikisine de. çooook geçmiş olsun.
Hadi ben kaçtım baş baaaş....

sevgılı gÜnlÜk

nefes alamıyorum artık :KK43: aılem ve aŞkım arasında sıkıstım bogluyorum aılemı dınleyınce sonuna kadar haklılar aŞkım dınleyınce oda haklı oldugu yerler var off tanrım bı yardım ne olur bı yardım elı uzat grurumu da askımıda kaybetmek ıstemıyorum :KK43:

Sıkıldım günlük ve öyle yoruldum ki uğraşmaktan.
Bitsin artık şu önümüzdeki iki ay hemen bitsin.
Bunaldım midem ağrıyo.
Ya ne tarafa tutuncam bilemedim ki.
İki şık var artık önümde.
Ve hangisi doğru bilemiyorum fakat ikisini de yaşamak hiç kolay değil.
Hep zorluklar var önümde hep engeller ve çıkmazlar var.
Bir an önce bitsin artık nolur. :Saruboceq:

Bugün benim doğum günüm ama sorsana
nasıl diye?:2:
Yok be günnük dopum günü bile haram.
Ben evde karnıyarık yapıyorum.
Doğradığım soğanlar gözlerimi yakıyor,AĞLATIYOR.Hayatın bana yaptığı gibi:mymeka:
Bu da doğum günü hediyesi galiba.boshayallersmile
Bugün benim doğum günüm hem sarhoşum hem yastayım :içelim:
sözleriyle bitiriyorum
Bugün beni en iyi anlatan şarkı bu olsa gerek.
Umarım benim de yüzüm güler

Son düzenleme:
Akıl almaz, geçilmez karmaşık bir yolda
Yürüdüdüm, yürüdüm bir baktım
Nerdeyim ben şimdi?....

Daraldım, bunaldım, kendime küstüm
Herşeyden geçtim
Hiçbir sevda senin kadar değerli değildi ki..
Başın dik dursun kalbim ağlama:KK43:

Bana aşkı haram edip hala gülüyorsa hayatında,

,Küçülmeyi gurur sayıyorsa ki bunu görebilmesini tüm kalbimle isterdim ya görmesini gösterilmesini..

,Zalimin gönlü oluyorsa onların gönlünü yapıyorsa

,Hayırsızın önde gideniyse

,Benden gidip bana dönmediyse,, bir kişi gitmek istiyorsa bırak gitsin dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır lafını bana demesine rağmen...

DAVRANISLARI Yalanmış herşey diyorsa..

kalp ne yapsın günlüğüm can ne yapsın çok sevdiyse:KK43:

Kusura bakma bayan günlük senin halini hatrını sormadan kendi derdime geçicem, :hulya:
çok canım sıkılıyo be günlük okullarda kapandı iş yok güç yok
evde oturuyorum kös kösşakkıdı
annem diyoki;
i kalk bir iş yap mutfağı dolapları sil geçer sıkıntın ama yok bi de halsizlik var ki hiç sorma annem diyo ilerde senin evini mok götürür.
aman napayım kocamla beraber yaparız -tatlicadiarzu-diyorum da söylediğime kendim de inanmıyorum evlilik çok mu zor günlük zor sa eğer ne diye herkes evleniyo ha söyle bana kötü bişe olsa kimse evlenmez dimi bide böyle söylerler işte dah gençsin ne var evlilikte diye ebişey yoksa sen niye evlendin desen ona da cevapları hazır bilseydik evlenmezdik falan filan ayyyyyyyyy çok sıkılım bu emuhabbetten evlenmek istiyorum ben sevdiceğimle uyumak istiyorum artık :Saruboceq:
Neyse günlük 20 günkaldı sonra görecez bakalım evlilik ne menem şeymiş,
Aşkımı 4 gündür görmüyorum şehir dışında teeee İstanbullara gitti :gitme:
çok özlüyorum onu c.tesi gelecek o güne kadar khergün bişey için kavga çıkarıyorum alsanaalsanasmile
günlük her güne bi tartışma önceki gün ki tartışmamız neden hala evimiz tutlmadı :eek:klava: sorusuyla başaya cevabını bildiğim ve sonra ikimizi de geren süreççti
dün de ne işin var artık çık geldim de bağırdım çağırdım kötükedihüso
garibim anlamadı onu öskediğimi de; senin sinirlerin bozulmuş dedi neyse bugün kendimi tutarım inşallah :Saruboceq: gerçi bi hır gür çıkmasın diye saat başı arıyo beni her şey yolunda mı diye ama benim işim belli olmaz günlük,
Ay ne çok konuştum mutfaktan yemek kokuları geliyocokacimcoook annem taze fasülye, pilav cacık yapmış gideyim de zıkkımlanayım bari
bu gidişle düğüne kadar 100 kilo olucam delikafadulden
hadi görüşürük sonra :içelim:öpüyorum canım

günlük selammmm
biliyorum hiç yazmadım kızgınsın bana ama günlerm öyle keyifli geçiyr ki bozmak istemedim
tatilimin keyfini çıkarıyorum dinleniyorum şimdi de kurabiye yaptım mis gibi koktu çıksın yicem hemen cokacimcoook
günlük ya canım çok fena pasta istiyor benim
malzeme alayım yarın da pasta yapmayı düşünüyorum yaaa :icecream:
neyse ben kaçar
bayyy

merhaba pembeli
bir iki gündür telaşlıydım nasıl yorgun dümüşüm
ee kolay değil arkadaşım eşimin amcasının oğluyla evleniyor bu pazar
ne mutlu bi telaşe..
hayatımından ayrık otlarını çıkardığımdan beri nasıl düznli herşey nasıl huzurluyum:)
kankacığımla 2-3 gündür alışveriş turlarındayız ala ala doyamadık çula çabutazemuszemus
alya ya da gelinlik aldık baakalım pazar günü hangi gelin daha güzel olucak inş tubik kızmaz bu cici rekabetekaydirigubbakcemile3
kankacığım yoruldun tatlım dinlen diycem ama sen gereksiz yerer üzüüyorsun kendini değmeyecek bile,hırpalama kendini senden önemli bişey yok bi bilsen ..
ben şimdi manikür pedikür yaptırmaya gideyim yarın kına var ,hayt bana güzel behlülülülülülü

Son düzenleme:
günlükkkkkkkk tekrar odaya geldim sana yazıyorum..Allah ım tüm manyaklar benimi buluyor diye düşünüyorum şuan ya:KK43:
şuan asistanım ,,hocam hangi hastayı verirse bakıyorum burası bir fakülte hastanesi..hocalar bazen kendi hastalarının bazı işlemleri içinde bize yönlendirebiliyorlar hastalarını...
bir ay falan önce böyle bir erkek hasta yı yönlendirdi sevdiğim bir hocam..ben güzelce yapılması gereken tedavisini yaptım..ama abuk subuk hareketleri var koltukta bir rahat durmuyor..ben neden bilmiyorum çok kıllandım çocuktan..ama hasta ayrımı yapamam hareketlerınden kıllandım diye...
neyse 1 hafta geçti..çocuk gene geldi aburst bir sebep söyledi ağzıma bir bakarmısınız diye.baktım kaygılanacak bir durum yok dedim..sonra gene geldi dedimki ben bakamam nöbetçi doktor bakacak ,o gün ve sonraki hafta size hoca rica ettiği için baktım dedim.. ama az küçük birşey sadece bir baksanız diye ısrar etti..beni dahada kıllandırdı!!!! dedim bakamam nöbetçi doktor bakacak ben kendi hastalarıma bakıyorum dedim..( buarada günlük şansada o gün ben nöbetçiydim ama onur var kardeşim gibi hep korur kollar beni,birlikte girdik bölüme)bide bana diyorki ama siz hasta bakıyorsunuz şuan dedi..DEDıM O BENıM HASTAM YA.. onura dedim böyle böyle sen bakarmısın dedim..ne demek dedi söyle bana gelsin dedi..çocuk ona gitti..
şimdi bu çocuk bugün tekrar geldi..ben hiç görmemişim...gelmiş sekreterliğe oturmuş..bir iş için sekreterin yanına gittim yanıma geldi şey benim apareyim koptuda bir bakarmısınız küçük bir şey dedi..üzgünüm hocaya haber versinler o bakar dedim..siz baksanız sadece şurası koptu diyor..bölümdeki tüm doktorlar çalışıyor boş kimse yok:KK43: onurda bir hafta izinli:KK43: hocada sınavda:KK43:...
sekreterde ikide bir gülüyor gülme diyorum hala gülüyor..ona bakınca bende gülüyorum neyse.çocuğu işleme başlasın diye ortodonti laboratuvarına, aşağı yolladık..o arada sekreter beni arkaya çekti ne dedi beğenirsin günlük:KK43:((((((((((((
canan hanım çocuk az önce bana sizin erkek arkadaşınız varmı diye sordu..hatta sabahtan beri hemşireyle konusuyor tedavısı bitince buraya baklava getirmişti,bana birini bul gene getiririm demiş hemşireye..bide ben hoca baksın dedikçe sekretere kaş göz yapıp ( beni işaret edip) o baksın yapıyormuşş...bide geçen geldiğindede gene sekretere demiş ki ozaman için" bu sefer bir boş anında yanaşıp soracağım gibisinden bişey demiş sanırım..ben bunları duydum yukarıya asistan odasına çıktım..daha bu hastaya bakmam etikte değil zaten..kıdemli asistanımıza anlattım..oda anabilim dalı başkanına yada hastanın doktoruna hocaya gidelim dedi..hocaya gittik,anlattık asistan abim ben şimdi ilgileneceğim onla merak etme dedi..neyse ben odaya geçtim tabi bölümdeki herkes duydu buarada:KK43:
tabi aslında bölümde herkes ozanla olduğumu sanıyor biz samsunda gezerken iki arkadaş görmüştü bizi::KK43:( sekreterede dedim biri böyle bişey sorarsa var biri dersin dedim::::::::::KK43:((((((((((( neyse asistan abim inmiş çocuğa kalayı basmış öyle ikide bir gelmene gerek yok gelincede beni bul demiş..
bu çocukta sekretere giderken asistan abi için "sen migrosa gelmiycen mi" demiş??..
ben butür şeylerden çabuk etkilenirim az korkmadım desem yalan olur günlük:KK43: ne diyim hayırlısı değil mi::KK43:(

X