Popüler Konu Sevgili günlük...

hava da kasvetli ben de kasvetliyim günlük..
yaz mevsimi yaşayamayacağız bu sene herhal..sevgilim geçmeyi çok umut ettiği bi dersten daha kaldı..moral sıfır dolayısıyla benim de..bazen o kadar kararsız hissediyorum ki kendimi..onun hep yanında oluyorum kahrını kaprisini çekiyorum acaba ileride pişman olur muyum tüm bunlar için..kendimi onun yerine koymaya çalışıyorum aynı durumda ben olsam sevgilime daha sıkı sarılırım güç almaya çalışırım ondan..ama erkekler bizim gibi değil demek ki..içine atıyo benimki..öyle hissiz ruhsuz bi adam oldu..stresini anlıyorum ama böyle de ben kendimi hayatında fazlalıkmış gibi hissediyorum..hani sanki bi sürü derdim var bi de sen işgal ediyosun hayatımı düşüncesindeymiş gibi hissediyorum..benim hüsnükuruntum tüm bunlar biliyorum ama birazcık açsa bana yüreğini..dese keşke aşkım senle bi an önce evlenebilmek için bu okulu bitirebilmem gerekiyo..bunu başaramama düşüncesi de beni deli ediyo diye..yoksa ben mi bencilim günlük..ay ne bilim ya cidden karmakarışık bi insan oldum..
1.5 yıl önce yazdığı kimi mesajları saklamışım onları okudum bugün de ne kadar içten şeyler yazmış..uzun zamandır hissetmediğim içtenliği gördüm mesajlarında..neden ilişkiler monotonlaşmak zorunda..neden ilk günkü heyecan ilk günkü aşk uçup gidiyo..benim gibi bi kıza Romeo gibi bi erkek gerek..ben bu duygusallıkla fazla yaşamam genç yaşta verem olur giderim valla (Allah korusun :mymeka:)
beni ben yapan bu merhamet,duygusallık,fedakarlık özelliklerimi seviyorum ama benimkiler biraz fazla..azcık uçlarından aldıraydım eyiydi..G. kore filmlerindeki gibi bi ilişki paklar beni ancak sempatiksalakcinni sevgilim yengeç burcu ama pek nasibini alamamış malesef..arkadaşlarım bana çok kızıyo bazen..ayrı şehirlerdesiniz,yaşlarınız da belli bi yere gelmiş,bi sürü dersi var okulu bitirip bitiremeyeceği belli değil,ilgisiz bi adam,sen aramadan aramıyo,romantik hiç değil,sinirli,bazen kaba,tahammülü zor bi adam,senin gibi narin bi kıza pek uymuyo,sizin 3-4 sene daha ayrı şehirlerden ilişki yürütüp evlenmeniz zor,onu boşuna bekliyosun,yarın öbür gün pişman olacaksın,yıllarına acıyacaksın diyorlar..belki bu satırları okuyan çoğu arkadaş da ne diye çekiyosun bu adamı diyecek
seviyorum..bilmiyorum belki de alışkanlık oldu ama sevmesem kestirip atmam daha kolay olurdu..ben kestirip atamıyorum..bi 5 sene sonraya baktığımda yanımda o olsun istiyorum..ben mazoşistim bence..Allah ıslah etsin beni

Şu anda Ashram'dan Elizabeth'i dinlerken ne düşünüyorum biliyor musun? Bu arada mükemmel ötesi bir parçaymışş..boshayallersmile:asigim:
Ne düşündüğüme geçelim.. Sürekli olarak ayrıldığı sevgilisinin geri dönmesini bekleyen kızlar ne kadar da zavallılar diye düşünüyordum. Evet ben de bu duruma düştüm. Tek düşündüğüm şey onunla yeniden beraber olabilme ihtimalimdi. Hatta buna kesinkes inanıyordum. Yeniden bana gelecekti. Beni unutmazdı, severdi, benim gibi seveni bulamazdı, beni özlerdi. Hahaha..:KK70: Evet evettt beni o kadar çok sevmiş ve hiç aklından çıkmamışım ki tam ayrılığın 1. yılına ramak kaldığı halde asla en ufak bir iletişimimiz bile olmadı.:KK70: Ama beni o kötü dönemde ayakta tutan kandırıkçı, genç kızlara umut dağıtan falcılarımız oldu.:KK70: Hepsi sağolsun..Geri gelecek, yeniden beraber olacaksınız diye diye beni her şeyden soğutmuş oldular onunla alakalı olan. Çünkü ne gelen var ne giden, ne de ufacık bir haber bir iletişim.:KK70:
Artık hiçbir beklentimin olmaması öylesine güzel ki.boshayallersmileboshayallersmile
Ayrılık ve özlem dolu mesajları görmeye tahammülüm yok.Cidden acıyorum bunu yapan herbiri değerli olan dişi insanlara. Aşk romanları okumaya, aşk filmleri izlemeye, yolda yürürken elele tutuşan,sarılıp koklaşan çiftler görmeye tahammülüm yok.:1no2:
Bitirdi benii..Hani bir laf var ya..

'Herkesi sevebilirdim; eğer sevmeye senden başlamasaydım.' diyee. Galiba bendeki bu!

Bu bikaç haftadır sürekli yağmur var burda seviyorum böyle havaları...
Şimdi ne güzel gezmek vardı ...
Ama ben ders çalışıyorum... Çok uzun zamandır salmıştım kendimi ders konusunda ve eteklerim tutuşmaya başladı tabi zaman azalınca.. Onun için her gün düzenli bir şekilde dersin başındayım...
Şu sınav hayırlısıyla bir an önce gelse girsem ve güzel bi sonuç ile istediğime kavuşsam artık diyorum...
O zaman kendimi özgür hissedicem .. Birde şu ağustos gelse bir an öncede ben sevdiceğimi görsem, özledim.

gunluk
bugun ev gezdik
evi cok begendim
ama onumuzde bir kisi varmis
insallah o kisi evi almazda
o ev bana kalir
kaydirigubbakcemile2

burdaki kankalarımı çok seviyorum:asigim:hepsi birer hediye bana allahtan..yüzünü görmediğim insanları nasılmı bu kadar seviyorumsengözlerimebaksanabonu anlamak için aramızdaki sinerjiyi yaşamak lazım:asigim:
allahım bütün kankalarım ömürlerinin sonuna kadar çok mutlu olsun işallah:Saruboceq:hihoyyyt

selaaam
bugun keyfıme dıycekk yok annecım geldı ayy yerım ben onu cok ozlemısım yaa
allahım ayırmasın :asigim: anne kokusu kadar guzel bıse war mı bu dunyada yaa.
kokluyorum kokluyorum ıcıme cekıyorum onun olmadıgını dusunmek bıle gozlerımı dolduruo ınan annem mıs kokulu bıtanem o benım yaaopuyorumnanaktan
bıde yolda neler olmus bı bılsen az kalsın sele kapılıyolarmıs yolda yagmur bırden bastırmıs dere tasmıs taksının ustunden gecıomus su araba kalmıs orda bızımkılerı zor kurtarmıslar allah yardım etmıs daha kotusunu dusunmek ıstemıyorum seslerı kısılmıs bagırmaktan anlatırken bıle aglıyolar mafoldumben allah okudugumuz duaları kabul ettı wala bosuna demıyolar ne ıstıosan allahtan ıstıceksın dıye.:Saruboceq:
neyse ewe geldıler memeklerımı cokk begendıler dayım sen buyumussun kız ne guzel yapmıssın bole dıyor.pastamıda hazır sandılar hangı pastaneden aldın dıyolar off cok guzel yapıyorum yaaakaydirigubbakcemile3
baskaa bıraz oncede arkadaslarım caırdı gıttım bıraz caddeye gıdelım dıyolar.dusunme asamasındayım.benımkı kesın bı puruz cıkarır:eek:lmaz:
yarında pılatese gıdıyorumm.
kız gunluk yaz gelmıo bu yıl.daha tatıl planı bılem yapamadık yaa.gunes olcak kı ınsanın kanı kaynasın denız kum gunes ıstesın dımı amaaalsanaalsanasmile
neyse askım msj atıp duruo onu arıcam gorusmek uzere sekerımmopuyorumnanaktan

sana ıyı oldumu yazımda canlarım cok meraklanmasın..
dıbıne vurmuscasına yasıyom hayatı..cok hızlı hemde:)..halımden super memnunum..dun ogleden sonra lokale dogru yuruduk annemler orda bılmem ne varmısda ordalarmıs..az ugrayıp ayrılcakdım..bı bakdım askı memnudakı bulent annesı ve kardesını gorduk annesı ne tatlı bı bayanmıs dızının yonetmenının oglunun sunnetı varmıs yıldız gecıdı gıbıydı hemen ısım halledıp dondum kızlarla nargıle keyfı yapdık..aksam bızımkıler geldı bugun ııcın program yapılmıs hayır demem fırsat verılmedı :)..ama sahane eglendım bugun sahılde kum ustunde yagmur denız sessızlık sorma keyfıme..pazar gunude taksım yapdık ordan sıslıye kadar yurutuldum surundurdum resmen yaa:KK43:..ama herseye deger yuzum guluyo ya yeter ..şu hayatta ne olursa olsun guclu olmak en guzelı yanında kımse olmadan hep yek hep tek dık durmak daha ne olsun kı..

yine çok güzel bir gün geçirdik
ani bir kararla aybiğimle yağmur demeden yollara düşüp eminönünde bulduk kendimizi
alya duaya öylesine alışmışımki çok çabuk özlüyom
yine bir sürü alışveriş yaptık
hafta sonu düğün var aybiğim yine çok süper olucak:nazar:
gelecekle ilgili çok güzel işler peşindeyiz
kocikler ortak işe bile heran imza atabilirler
düşünebiliyonmu günnüş hayatımın en önemli dostunu bana kk verdi :enbuyukkk:
rabbim nazardan korusun:nazar:
herkesin gönlüne göre versin
yersiz yere tartışmalara laf sokmalara notlarla göndermeler yapmaya ne gerek var
gönül isterdiki kimsenin kalbi kırılmasın
herşey çok güzel olsun

Büyük gün yakalşıyo günlük ...
Heycan var mı ? var aslında :KK1: ama güveniyorum kendime :)
Deneme testlerim iyi guclubacismile
Deryam benden yüksek alıyo o ayrı :jeyyar: ama kızcağız fulltime çalışıyo :kahve:
Ben sadece kursta dinlediklerimle ve evde çözdüğüm bi kaç testle sempatiksalakcinni
Neyse geçiceğimden Allahın izniyle eminim kaydirigubbakcemile2
Direksiyon sınavı beni asıl geren :bbo:
Onda da güveniyorum kendime ama sonuçta arkada 3 kişi ve beni dört gözle takip ediceklersengözlerimebaksanab
Heycandan bi hata yapmam inşlhh ohaoldumsmile

Kociğin izni de bitiyo yaw
Seneye artık akrar verdik kesin tatile gidiyoruz
Bu sene kociğin ayağıydı benim kurusumdu evde kaldık boshayallersmile

Bu arada sana devamlı uğruyorum alışkanlık oldun bende demiştim:nazar:
Bişiler dikkatimi çekiyo şakkıdı
Halen daha konuşuyolar :kahve:
İstediklerini verdik onlara yetmedimi CADIARZU
Nedir bu yahu :1closedeyes:
Laf sokmaya devam ediliyo :kızgın:
Ve sanki kendileri sütten çıkma ak kaşık , kendi yaptıklaırının laf sokma olduğunu fark etmeyip millete akıl vermiyolarmı gülünç oluyo :sinifsinif:

Herneyse vicdana azabı ağırdır günlük yerimseniben
Ben kolay konuşmam ,konuşursamda söylediklerimin dönüşü yoktur
Kolay çıkartmam birilerini hayatımdan ,ama silgimde kuvvetlidir yani sengözlerimebaksanab
yok sayarım :1ninca: gerisi içinde pişmanlık duymam .

Herkes yoluna baksın.
Bundan sonrası için ;
Konuşursam; Yaralı kelimeler sunmaktan korkuyorum.
Geri alınmayacak kelimeler adına; ağzımın sürgüsünü çektim!.SUSUYORUM

Hadi byyy
hayırlı geceler kk dostlarıma a.s.

Son düzenleme:
güünüşşşşşşşşş ben geldim:)
10 günlük taze gelin:)
netim baglandı özlemişim buraları:)
yarın resim ekliycem merak ediyorum yorumlarınızı:)
hayatımda gördügüm en güzel düğündü kıslar bi aksilik olmasından çok korkuyordum ama şükür bşy olmadı:)
gelinligim kınalıgım saçım makyajımmmmm hayal ettigimden daha güzel olduuu..evim eşyalarım hep istedigim gibiiii nediyimmmmmm allah herkesin gönlüne göre versinnn mutluyummmm allah herkeside mutlu etsinnnnnnnnnn evlenmek önemli bi olay ama bi okdrda güzel:)dogru kişiyi buldugunuda direk düşünmeden evleninnnn:)

Günlük, zaman geçiyor...boshayallersmile
Şafak azalıyor...:lepi:
Beni aşkla dolu bir heyecan kaplıyor...:asigim:

Bugün de kurs çok güzeldi...:hulya:
Yaz yoğun programın açılması riskli. çok üzülüyorum. Sevdalım gelmeden, bu yoğun kuru da alsaydım süper olacaktı...:hulya:
Umarım açılır yaa off.akannehir
Olmazsa Fransız Kültür'e veya Tömer'e bakacağım...:lepi:

Elbiselerim bir bir dikiliyor...:hulya:
Yavaş yavaş iş aramaya da başlıyoruz, hayırlısı...
Allahtan sevdalımın kariyerinin maşallahı var, ona her anlamda güvenim sonsuz. Tek endişem, bir an önce kavuşamamak...:asigim:
Şafağımızın son zamanlarında çarşılar kilitli ya, deli oluyorum resmen Günlük...:kızgın:

Oof of.:gitme:
Tanrıçam da hüzünlü...
Ama ben onu çok seviyorum...olumunekankayizsmile
Aklına fikrine ve hislerine de çok güveniyorum...a.s
Gözler kankam gözler...Unutma...yerimseniben
hööööö':1shok: nün gözleri değil ama sempatiksalakcinni

İyi geceler Günlük...
:KK3:

günaydın demek ısterım ama hala uyuyorum ben yaamirmirmirmir
akşam kuruçeşme programı hava koşulları nedenı ıle ıptal oldu-tatlicadiarzu-
bı damla yağmur düşmedı o ayrı
ama hiç üzülmedım eve gttım koçiş evde
beraber yemek yaptık:asigim:sarıldı öptü kokladı durmadan cilve yapmamı ıstıyo hoşşık:kedi:eek:nunla yemek yapmak bıle ayrı keyıf
Allah onu başımdan eksık etmesın:Saruboceq:
sonra yemek yedk ve bıraz oturduk o arada cnm kısır ıstedı 2.denemem daha başarılı oldukaydirigubbakcemile2cok beğendı koçiş
sonra yattık ama sabah 5:38de uyandımmirmirmirmirgözlerımden şuan uyku akıo
duş aldım
çamaşır ve bulaşık mak.çalıştırdım
çamaşırları astım bulasıkları yıkattıp dızdımzemuszemus
koçişe kahvaltı hazrlayıp onu işe yolladım
kendımde işe geldım
ama nasıl halsızım nasıl bıan önce akşam olsun
yemeğım var yapcam işyok
akşam ütülerımıde yaptımbayanssulusmileohh bu akşam 10 dedı mı saat hemen uycammmirmirmirmir

ailemi çok özledım bide:gitme:

günaydın cicim... bugün çok çalışmam lazım... ama sana bir uğrayayım dedim sabahtan... haftaya çrş itibari ile küçük çaplı bir berlin gezisi beni bekliyor... artık yavaş yavaş işleri toparlamam lazım ki ordayken rahat etsin içim zemuszemus

acaba kaybolmadan gidebilecek miyim otele ; fuara ; arkadaşımın yanına... çok merak ediyorum... ama çok eğlenceli olacak yaaa... çok da ihtiyacım vardı zaten... opuyorumnanaktan

hmm... nasıl yorgunum anlatamam günlüğüm.. şu organizasyonlar en az labatoruvarda 4-5 saat çalışmışsın gibi yoruyor.. ayaklarımı sürüyerek geldim bugun resmen işe..
yeni hayatıma alışıyorum sanırım yavaş yavaş herşey zamanla yoluna girecek inanıyorum.. ufak tefek pürüzler de var ama neyse..
babam damat bakıyomuş günlüğüm dün annem söyledi yerlere yattım gülmekten.. karnıma ağrılar girdi.. niye bu kadar acele ediyor anlamıyorum gerçi.. hoş anlıyorum ama neyse..
onun haricinde çok gezesim var aslında ama şöyle derdimi tasamı unutturacak biri ile gezmek istiyorum.. yaşadıklarımı konuşmak istemiyorum artık, hepsi herşey geride kalsın istiyorum konuştukca sanki herşey üstüme üstüme geliyor..
elimde yunanca bir şarkı var bi de anlamını çok merak ediyorum.. :KK66:

allahım allahım sana geliyorummmmm :2:
of günlüşşşşşş offfffffffffffffffffff :kızgın:
yaaa her derdim bitti nbirde başıma sapığım çıktı yaaaaaa
ben napıcam bununla yaaaa 3 gündür zırt pırt gmailime mail
atıp atıp duruyor kafayı yicem ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
asabımı çok bozuyor hayır kim olduğunu bilsem ağzını burnunu
kırıcamda kim olduğunuda bilmiorum yaa deli olucam deliiiiiiii delikafadulden
yaaa adımı biliyor nerde oturduğma kadar herşeyi biliyor ve ben hiç bir şey
yapamıyorummmmmmm kafayı yicem kafayııııııııııııı :kızgın:

günnnüüüük.....

yine mi ben yaaa hep ben mi yaa... düşünmicem günnükk düşüncek çok fazla şey var çünkü.... :eek:lmaz:

düğüne 1 hafta kala herşey hazır gbi.. haftaya koltuklarım gelcek... tatil biletlerimizi rezerve ettim... otelimiz hazır.. fotoğrafçı gelinlik araba şeysi hazır.... kına için süslerimizi hazırlıyoruz... duvakları yapcez... binallımda bugün yarın gelir.... bebeğim patoşummmm gönderdiydi... senağlama kına ayakkabılarımı alcam bikini alcam... el çantalarımı alcam... eyvahedigeldismile kuaöfre 10.ooo km bakımına gitcem... bayanssulusmile ii yaa öle pek bişi kalmamaış sankii... yalnız babamlar hala davetiye dağıtamadılar... 1 hafta kaldı böle sümsüklük görmedim yaaa... çıldırcam valla.... mirmirmirmir

cmtesi yada pazar çeyizimi almaya gelcekler.... ewimi yerleştircem çok şükür az bişi kaldı ama o da büyüyo gözümde... ne uyuşuk sümsüme oldum.... fisfisfis

acayip nakit sıkıntısındayım bide sorma.... atlarım Allahın izniyle bu günleride... ben neleri ne borçları atlattım ki....

hayat güzelleşsin artık be günnük..... :teselli:

X