Popüler Konu Sevgili günlük...

Kuzum'un kayınvalitesiyle eltisini ben de dövebilir miyim Günlük ? Çok üzgünüm çoook
Çok sinirlendim şuanda!
akannehir guclubacismile

günnük canım sıkkın be
babam kıvranıp duruyo ağrı kesici verdi doktor ama
ne kadar işe yarıyo şüpheliyim
canım benim birde bize acısını belli etmemeye uğraşıyor
bir zamanlar güçlü olan oydu dün de güçlü olan berkeyle bendik
umarım bir daha öyle bi durumla karşı karşıya kalmayız
ömrümüzden ömür gitti insan o dakikalarda neler düşünüyor
rabbim sağlık versin

merhaba günlüklcan cicişim naberrrrrrr :KK1:
Anammm ben biraz yorgun ve uykusuzum ama yinede çok ama çok mutluyum
yaaa inanmıyorum :a015: biz beraber yalnızlıktan oturup derleşip içerdik şebomla ama o artık evli...
onun adına çok seviniyorum çok mutluydu gözlerininin içi gülüyordu mutluluktan ama
ilk defa böyle bir şey yaşadım ve en yakın arkadaşımı kendi ellerimle evlendirdim gözyaşlarımı tutamadım senağlama ama bu sefer mutluluktan onun o nun yanında olmak onu öyle görmek beni
çok mutlu etti sırnaşık şey çok koşturdum buradan çanakkale 12 saat 12 satte gittim geldim derken 24 saatim yolda geçti :bbo: oradaki yaşadığımız curcuna apayrı zaten cuma akşamından yola çıktım
cumartesi sabah saat 8 de çanakkale terminaldeydim şebomla onur eniştemiz geldiler beni terminale-den aldılar eve gittik kahvaltı yaptık hep beraber onurun da şebomunda ailesi çok ii davrandılar bana ay çok şeklerdi valla bi dediğim iki olmadı bende onların bi dediğini iki etmedim çok sevdim hepsini evde bi koşuşturmaca gitti zaten bi yandan gelen giden misafirle sofra kuruluyor bulaşık yıkanıyor meyve faslı yok kahve yok çay derken pilimiz tükendi valla çok yoruldum akannehir neyse sonra duşa girdim oradan kuaföre oradan da kınaya gittik şebom gözyaşlarını tutamadı hüngür hüngür ağladı kına yakılırken hem ağlarım hem giderim dedi :sinifsinif: neyse o gece baya oynadık ettik hoppa ben orada ank. havası çaldırıdm angaralı halimi oradada belli etttim :KK1: o gece eve geldiğimizde saat 2 di 3 de uyuduk ertesi sabahda düğünün olacağı gündü sabah erkenden kalkıp kahvaltı sonra duş sonra kuaföre gittk oradan da fotoğraf çektirmeye stüdyoya oradanda eve gittik evden çıkarken arkadaşım ağldı ayy kıyamam ben ona :kedi: neyse düğün olacak yere gittik oradada manzara çok güzeldi bol bol foto çektim ben ohhhhh oradan da eğlendik oynadık içtik düğünde kınada çok güzel geçti opuyorumnanaktan maşşalh :nazar: :nazar: :asigim: ayakkabısının altına adımı yazdırdım adım silindi düğünden sonrada gelin çiöçeğini attı bize doğru şan eseriki ben tuttum çiçeği yanii bende yakında evlenirsem hiç şaşıdım valla inşallah şebom bana uğur getiride bende çok mutlu olurum ayhhhhhh :dance: :teytey:benim arkadaşıma inşallah çokkkkkk çokkkkk mutlu olur neyse dün sabhda 9 da bindiridler otobüse yine bi 12 saat ıyhhhhhhhhh akşam 8,30 da ank. varabildim ancak :1closedeyes: neyse oradan eve geldim duş yaptım yemek yedim hemen akşam 9,30 da uyudum bu sabahda 7,30 da kalkıp kuaföre gittim saçıma fön çektirip işe geldimmmmoyh yaaaa ben yazrken yoruldum bide beni düşün ben bunların hepdini yaşadım ayhhhhhhhhhhhhhh :sm_cool: :teytey: :dance: :icecream:

Selam günlük zemuszemus

Nabersin bakim .. Benden bişi yok ya aynen koşturmaca gezmece işte
Toparlandım ya 3 hafta sonudur geberene kadar geziyorum guclubacismile
Bu hafta sonu da tatile çıkıcaz aksilik çıkmazsa inşalah
Havalar da tuhaf bi sıcak bi yağmur
Neyse bu kadar yazasım var görüşürüz -tatlicadiarzu-

Annecim İstanbul'da ya ev bana kaldı.:nazar: Kimse benden bir şeyler beklemiyor tabi ki de. Anlayışlılar. Bugün öğlen çıktım yataktan mesela. Ama en azından bir yemek yapayım dedim. Elimden her iş gelir yemek ve temizlik konusunda; lakinn yapmak istiyor muyumm..Hayırrr..:nazar: Sevmiyorum ben o işleri. Çok para kazanırsam ve evim olursa bir kadın tutmam lazım.boshayallersmile Yaptığım yemekler çok güzel oldu. Ellerime sağlık. Bir de hiç dağıtmıyorum etrafı. Anında toparlıyorum.:1rolleyes:

Henüz çeviriye başlamadım. Bugün yapmayı planlıyorum. Yapmak zorundayım zaten. Kötü bir haber aldım. Bir dersi geçmiştim dün, bugün de bir başkasından kaldığımı öğrendim.:nazar: Hiç istemezdim o dersi bir daha almayı. Nasıl olacak bilmiyorum. Seneye çok sıkışacak derslerim 2. dönem. :nazar: Ortalamam nasıl etkilenecek bir fikrim yok.benneyaptımki

Dün mesajlaştık yine.. Beni gülümsetti ancak bir gerginlik oldu sanırım..Onu üzmek istemedim, sadece düşüncemi belirtmek istedim. Bugün yazar mı bilemiyorum. Ailesinin yanına dönüyor, unutur artık..:nazar: Zaten bir şey beklemiyorum kii..Yalnızlığa alışmışım ben iyicee..:nazar: Problem yokk..

merhaba günlük.
ben ilk defa yazıyom. inş. iyi bi arkadaş oluruz a.s
bebişim bugün kusmuş.. eve gidince her yer onun mis gibi kusmuğu kokuyodu kafamçokkarıştı
yıkadım pakladım aşkitomuu. oh misss.
neyse yazarım daha. hoşçakal şimdik

Pişştttt Ben Geldimmmm Kalk Ayağa Bakimmmkaydirigubbakcemile3
Günüş Önceliklee 4 şehidimiz var bugün yine :sinifsinif: ALLAH Belalarını versin diyorum bu şerefsizlerin artık... can verirlerken inim inim inlesinler gözlerinin önüne gelsin hep canına kıydıkları insanlar, daha çoook şey diyesim var fakat burası müsait değil biliyorsun Çok üzgünüm çoook

Neyseeeeee bu arada ecemin babasına çooook geçmiş olsun diyorum çok zor olur yaa biliyorum kırığı yaşadım çünkü, ağrısıda olur birde alçı bu havada kaşındırırda adamcağızı yaaa Neyse Bununla geçmiş olsun diyorum tekrardan..

Aslıya Gelicek olursak her şerde bir hayır her hayırdada bi şer vardır demişler, sıkmasın canını ve demekki hayırlısı böyleymiş birazcık daha sıksın dişini sonuçta nişanlı ve nişanlısına kavuşacak bunu bilmek bile güzel bişi.. sadece işte zaman biraz daha uzadı okadar ama acısını çıkarırlar onlar hasanla bununda.. ailesininde dediklerine lütfen alınmasın onlar aslının iyiliği için böyle gaz verir gibi konuşuyorlar yok yapamassın yok şu bu diyeki hırslansında yapsın diye, bazı kişilerin adetleri yöreleri töreleri farklıdır bizim oralardada nişanlı kızların çok dışarı çıkıp buluşması abzürd kaçar çok sık buluşuyorlar, ateşle barut yanyana olmaz, gençler kanları deli akıyor denilir.. demek aslılardada böyle.. ama ALLAHTAN benim ailem öyle değil çünkü ablamdan biliyorum oda 5 6 ay nişanlı kaldı ve istediği an gün ve saat rahatlıkla buluşup görüşebildiler. dedimya çevre bazen olumsuz etkiliyebiliyor aileleri sürekli konuşmalar birde iç içe oturuyorsa akrabalarla ve her kafadan ses çıkıyorsa ailede busefer kızından acısını çıkartıp her hafta görüşmede ney diyebiliyor...
Birde Şunu diyicem aslıya, bende burda zamanında çoook anlatmıştım ilişkimi yok şöle yok böle yok yanımdaydı yok hediyeler aldı yok şuraya gittik buraya gittik diye ve görmeye geldikleri günü bile detaylı olarak yazıyordum, Çok fazla anlatılınca büyüsümü bozuluyor yoksa fazlasıyla nazarmı değiyor anlamıyorum ama lütfen beni örnek alsın ve çok fazla anlatmasın burda herşeyi, sadece üstü kapalı anlatsın.. Biliyorum Oda benim gibi Herşeyini her mutluluğunu paylaşmak istiyor ve oda benim gibi yazarak rahatlıyanlardan ama birazcık frene basmasını öğrensin BENCE... Çünkü aslı beni en yakın tanıyanlardan biri, beni ve ailem çok yakından tanıyor neler yaşadığımıda biliyor 1 sene öncesine kadar... neyse bunu hatırlatim ona o anlar zaten demek istediğimi.. Sıkmasın canını ve hayırlısını istesin Allahtan, Belki Kiracı Sürpriz yapıp çıkar bellimi olur içime doğduyerimseniben

Bana Gelinnnnceeeee ben çok şükür iyiyim günlük Bugünüme şükürler olsun diyorum:Saruboceq:
Çok başka şeyler anlatıcaktım sana lakin önce terör belası, sonra ecemin babacığı ve aslının durumu benim yazıcaklarımdan daha önemli diye düşündüm.. ben sonrada yazarım sana ama bugün DESTEK OLMA ZAMANI...
Hadi öpüyorum seniii paii paiiiii :nazar:

Son düzenleme:
bide ben kocamı çook seviyom ya. oda beni çok sever aslında da. bugünlerde sanki biraz ilgisiz.
ne bilim alışmışım aşırı ilgiye.
belkide normali böyledir ama ben yine eskisi gibi olalım istiyom.
sanırım bebişten sonra sevgide ilgide 2 ye bölündü :çok üzgünüm:

Selam Günlük ;

Bu terör olayları benimde canımı sıkmaya başladı.. Bu kadar içimize girebildiler artık biz bile burda güvende değilken doğudaki askerlerimiz ne yapsın? Seneye ocak şubat büyük ihtimal benim kardeşimde asker günlük.. Korkmaya başladım... Nasıl emanet edicem ben o dağlara kardeşimi.. :gitme: Uff inşallah iyi bir yere düşer... mafoldumben

Gelelim Ece'ye canım benim çooook geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin..Ailemiz yaa bazen kızıyoruz darılıyoruz onlara ama naparlarsa yapsınlar bizim için ne kadar kıymetliler dimi ... :1hug: Canım benim iyi olacak baban allahın izniyle sen sıkma canını tamammı... opuyorumnanaktan

Seçilimm... :1hug: bebeğim şebomuzun düğünü bence hayırlara vesile olacak ve sen bu akşamdan itibaren daha bi mutlu olacaksın bilmiyorum ama o şahsın resmini gördüğümden beri böyle bi rahat hissettim içimi iyi şeyler olacak gibi.. inşallah bundan sonrası güzel olucak sen sakın öyle melankolikleşip güzel gözlerini yaşartma tamammı bebeğimm....

Gamzecim... canım çok teşekkür ediyorum.. ne güzel eskisi gibi olduk barıştık inş bida kopmayız canım benim... ne güzel yazmışsın tatlım dahada dikkatli olucam bundan sonra..nolursa olsun nişanlımla aram iyi ya geriside gelir elbet dimi.. seviyorum seni tekrar tşkler tatlım...

Günlük... yine faturalar önümde... yine uykum çokk.... eve gidesimde yok çalışasımda yok... oofh... bebeğimii özledimmmmmm

günnüğümmboshayallersmile
bugün hem çok mutlu oldum hemde çok mutsuzz kafamçokkarıştı
tubişimin eşinin uzun dönemi çok güsel yere çıkmış allahım dualarımızı kabul etti şükürler olsun:Saruboceq:
tubişime sevinirken bir yandanda üzüldüm allahım inşallah eşiminkide böyle güzel yere çıkar :Saruboceq:
artık haber izlemek gazete okumak istemiyorum sürekli şehit haberi sürekli şehit haberi nereye kadar bu şekilde devam edicek bilmiyorum
allahım analarına babalarına sabır versin dayanma gücü versin dua etmekten başka bişi yapamıyoruz.
diğer tubişimde bana hediye göndermiş oda beni çok mutlu ettii tubişimmmŞeniz
ayın 1inde de evimiz bitiyomuş taşınıyorum allah nasip kısmet ederse
yıllık izinler 1hafta olucakmış onun haberi kötü geldi 1hafta yetmiyoki bana hoff
müdür bey hallederiz dedi umarım halleder:sinifsinif:

Son düzenleme:
Defalarca neşter vurulan,
Sonra geçti diyip sarılan,
Ama hala kanayan
Yara bende...

sevgili günlük;
ben sana ilk kez yazıyorum..benide dinlermisin:KK43: kendimi çok kötü hissediyorum günlük..haftasonu herşey,hayatım duygularım herşey çok büyük darbe aldı..nasıl düzelirki herşey artık:KK43: hayatımda ailemden sonra bağlandığım sevdiğim erkek,uğruna herşeyi göze aldığım erkek benimle duygularımla oynadı sanırım:KK43: günahınıda almak istemiyorum ..kimse hakkında ne olursa olsun suçlayıcı konuşmak hoşuma gitmiyor ama:KK43: kalbim cayır cayır yanıyor..:KK43: uzun zamandır gelgitlerde olan bir ilşkimiz vardı..haftasonu istanbuldayken görüşme kararı aldık..gitmden önce demiştim onca kez..gene ayrılık konuşması yapacaksan hiç buluşmayalım dedim..oda kararım bu dıyordu..bende ozaman boşver dedim..ama sonra dürüstçede dedim ben seni sevdiğim için görüşmek istiyorum senle dedim.oda e ben ne dedim senle görüşmek istiyrum dedim bundan ne çıkarırsın dedi seviyorumda diyorum dedi.:KK43: neyse günlük uzatmayayım cumartesi oldu buluştuk..

ayrılmanın a sı geçmedi aramızda..o anlattı ben dinledim..gezdik ormana gittik..sarıldık koştuk sanki hiç birşey olmamış gibi..ne güzel bir gündü..lunaparka gittik..sarıldı bana kocaman öpüştük..ona ayrılıkla ilgili hiçbirşey sormadım açmadım bile ne olacağız biz diye..ona bunu açtıkça belkide soğutuyorum kendimden dedim kendi kendime..akışına bırakalım dedim..belki oda bu konuşmalardan daralıyordur diye konuşmadım ilerimizle ne durumdayız neden bana böyle gaddar niye inatçı niye beni bizi ilişkimizi yıpratıyor onu nekadar sevdiğimi görmüyormu yada oda bahsettiği gibi çok sevdiyse niye böyle davranıyor..hepsini içime atttım..elini tuttum.sarıldım ona kocaman:KK43: her birlikte gülüşümüzde yarın bu rüya bietecek gibi hisler içinde oldugumda oldu..ama lunaparkta o bindiğimiz aletlerde beni sıkıca sardı ya herşeyi unuttum:KK43:ama ertesi gün ne görüştü ne bir mesaj attı..sonraki gün dayanamadım sordum ne oldu diye..bana cevabı şu oldu..ben ayrılmak isterken aptallık ettim utanıyorum dedi yanıma geldiği için:KK43: bana sarılan öpen kimdi peki günlük o özlemle sarılan kimdi:KK43: bu lafı etti beni öldürsen daha iyyidi dedim kapadım telefonumu:KK43: canım çok yanıyor günlük..o iyi biri diyordum ..kandırdımı beni..oynadımı..nasıl rol yapsın koskoca gün geçirdik..aptallık etmiş ama baksana...ben saf ben,onu sevdiğim için gittim,sarıldım öptüm onu...benide sevdiğine inanıyordum günlük..ama işte:KK43: msnden silemedim kıymadım oda beni silmemiş görüyorum tğm gece nette..sanırım görüştüğü biride var:KK43:mahvetti beni,,bizi...:KK43: nasıl bir vicdanı var söylesene ben anlamıyorum artık:KK43:

Son düzenleme:
Günnüş yetiş bayılazamm
HA uyudum ha uyuyacağım yawss.
bu ne miskin hava
1 kurluk kurs geçmişimi bitiriyorum hatta dün akşam itibariyle bitirdim
Hava sıcak,sınıf sıcak şubenin değişmesi tek sorun zatende öyle yanii...
Arkidişlerim üzüldüler
Conlerim benim hepsinin facesi var ordan görüşürük artıkın...
Neysem bne kaçtım
gözlerim kapanıo yawwwwwwwwww.

merhaba sevgili günlük
2009 nisan annesi ikiz annesi şenay arkadaşımın 2 kızcesınden biri olan zeynep'e c.tesi günü o pis illet hastalık teşhisi konulmuş

dün akşam haberimizoldu
canım cok sıkkın o yüzden yüce rrabbım derdını veren dermanınıda verir ...

dualarımızla zeyneple
allahım evlatlarımızı korusun

şehitlerimize aglıyorum için cız edıyor analar ne yapsın

yakşamlar günnük...
doktrocumdan geldim şimcik...höööf kistler azalmakla birlikte devam ediyi...2 ay daha doğum kontrol hapı kullancamakannehir bi de afedersin mantar olmuşum ilaç kullanıciiim...neyse buna da şükür herşey insanlar için dimi beybi üzülmek yokkkk
bunun dışında yeni imajım çok beğenildi günnük:nazar: bu saç rengi açtı beni hakkatten...kilo da verdim, 67 de 63 e düştüm...accık daha verdim mi tam fıstık olacaaam...bu güzel moralle Allahımın izniyle hastalığımı da yeneceeem...hayırlı ve eli ayağı düzgün bi evlat sahibi de olacaaaammm:Saruboceq:
üzülmek yok
BU aradaaaa
-Aslıcım herşeyin hayırlısı öncelikle canım, sıkma lütfen canını...üzülmek hiç yakışmıyo sana öpüyom seni burdannnzemuszemus ne zaman yapabileceğim bişey olursa buralardayım ben unutma
-Gamzem, tatlı cadımkaydirigubbakcemile3seni daha çok görmek isteriz BJK tribünlerinde:KK1: ben de ordaydım o gün eşimle ama sonuna yetiştim malesef...çok tikkat et kendine

benden bu kadar günnük beybi
görüşürüz

Günlük tahminim yanlış çıktı. Yine geldi mesajı.
Neden bunu yapıyor anlamıyorum.
Boşluktandır dedim 'eğer gerçekten istemesem sırf boşluk kapatma amaçlı mesaj atmam' dedi.
Kimse kırılmasın, üzülmesin istiyorumm.
Aramızda hiçbir şey olamaz diyorum hala. Olmazz..:1no2:

Yine tembellik yapıyorum. Şu işe hala bakmadım. Ama bu kez söz oturucam başına.
Artık bu akşam da hiçbir şey yapmazsam ayıp bana.eyvahedigeldismile

Hadi ben yavaştan gideyim.:nazar:

Hehehehhe kaydirigubbakcemile3
Günlük...boshayallersmile

Fransızca'da en yüksek notu aldım sınıfta :lepi:
Ayy çok değişik ya...
Öğrenciliği insan 1 senede bu kadar özler mi...:KK1:

Off çabucak şekillensin hayatımız ve ben yine öğrenimime devam edeyim be Günlük!boshayallersmile
Umarım normal işle akademiyi bir arada yürütebilirim...Ben inanıyorum, kendime güveniyorum.
Artı evlilik te var ama olsun, sevgilim her konuda yardımcıydı bana, yine öyle olacağından eminim...:1rolleyes:

Son günlerde artan kötü olaylar haberler hakkında ise, burada yazamayacağım,
Fakat kendimi yapmak zorunda hissettiğim şeyler için harekete geçmeye hazırım...
Tepkimizi daha güçlü dile getirmeliyiz.
Orda burda terörü kınamakla olmuyor. Hep aynı cümleler, başsağlığı, kurmaca beyanatlar.
Nerede yurtta sulh, cihanda sulh?:1ninca:
Mustafa Kemal'in kemikleri sızlıyor senelerdir. Onun izindeki gençlik olarak, daha kuvvetle karşı çıkmanın, ses çıkarmanın, hesap sormanın vaktidir...Daha geç olmadan...:kahve:

Hoşçakal Günlük...

ıçim yanıyor günlük :nazar:
Canım acıyor :nazar:
Giderek battığımı düşüünüyorum psikolojik olarak:nazar:
Anlatamıyormu derdimi özellikye bu saatlerde tek kalıncaaa ömrüm ikiye bölünüyor sanki :nazar:
Allahım sen kafayı yemeden bana yardım et bazı şeyler benim açıma dönsün düzelsin artık :Saruboceq:

X