Popüler Konu Sevgili günlük...

:nazar:Dertliyim günlük bu smile den başkası beni anlatamaz heralde...
Yorgun ve bitkinim içimde bişeyler bitiyor kuruyor dökülüyor hadi hayırlısı:nazar:
Nedenbu kadar yormak zorunda bu hayat :nazar:
Kum torbası neyin olsadaaa tüm hırsımı çıkartsam:nazar:
offf herşey niye zor :nazar::nazar:

selamm

kız gunluk naberr suan sana ıkı gundur uyumuyorum desem ne dersın
felaket uyku problemım war hemen halletmem lazım askımıda uyutmuyorum
doktora gıdelım artık dıoo.
dun nasıl felaket oldu allahım yagmur camur bı anda ortalık karıstı.cok korktum ya.
neyse aksam yagmurdan sonra cıktık askımla karsıya gectık.arkadasımda kalıcaktık onceden planımız wardı ıste.gıderken markete gırdık sonucta ogrencı ewı.bıseler aldıkk
pızza keyfı yaptıkk sonra 11 12 gıbı basladık hazırlanmayaa.cokta guzel olduk suslendık puslendık.cıktık gece ılk ortakoy sonra bebek turunaa.ohhhkaydirigubbakcemile2
gecemız cok guzel gectı ayy ben ıkısınıde cok sewıyorum yaa.hem askım hem en yakın arkadasım felaket bı ucluyuz gormen lazımsempatiksalakcinnibebek kesmedı bızı hadı taksıme gecelım dedık sonra taksımde bı bara gectık tabı merweyle ben mılletı elestırı bombardımanına tutmusuzohaoldumsmile ayy mıllette duzgun olsun napım goz zewkımı bozmasınlar hıc cekemem ewe geldık neyse yarım saat sonra ezan okundu yataklarımıza gectık.ben hıc uyumadım askım dalmıstı bı araa.uyandırmım dıye tw yıde acmadım artık dayanamadım sıkıldım cunku.actım tw yı sesıde bıraz fazla acınca ıkısıde uyandı ılk askım sonrada merwe:) kahwaltımızı yaptıkk ben bulasık yıkarken askım geldı dıo kı sen nasıl benım sewgılıme bulasık yıkatırsın yazık deıl mı onaa.kıyamam yaa okadar ılgılıydı kı
kız ben cok asıgım onaa.allahım bızı ayırmasın.delı gıbı sewıyoruz bırbırımızı.:asigim:
buarada askım ınatla msj atıo nolur yatalım benı hıc uyutmadın dıye ama kusura bakmasın daha yatamam oda azcık sabretsınn

bu günler geçsin günlük bu kabus bitsin sabah uyanalım birşey hatırlamayalım
yine mutlu olalım kahkalar atalım güzel evimizde çok şeymi istiyorum:kedi:

Amann herşey boş be günlük.
Zaman öyle ya da böyle geçiyor.
Çok takınca farklı mı geçiyor, geçmiyor.
O zaman dibine vura vura yaşamak lazım.
Yaşıyorum...
Cümlelerim kısa, ben yazmayı çoktan bıraktım biliyor musun.
Kalemimi nasıl kırdığım uzun hikaye.
Sen yeniden hayat verdin kelimelere.
Yazıyorum...

Çok korkuyorum sevgilim. Olacakları ezbere biliyorum sanki. Düğüm düğüm oluyor boğazım, tek bir kelime çıkmıyor ağzımdan. Üzülüyorum çok.

Ben yine ateşlere yürüyorum. Bu kez gönülsüz. Bir mecburiyeti kabullenmiş gibi, ayaklarımı sürüye sürüye. Çok üşüyorum sevgilim, nefes alamıyorum geceleri. 'Gel kurtar beni' diye sayıklıyorum duymuyorsun. Ben ölüyorum, bilmiyorsun.... Her geçen gün daha çok yaklaşıyorum ateşe. Arkamı dönüp bakınıyorum, hayır yoksun. Kurtarmayacaksın beni. Gidiyorum, ağlıyorum da bu kez. Son ana kadar bekliyorum yetişip elimden tutmanı. Yoksun. Daha çok ağlıyorum, daha da çok.

günler geçiyor günlük bebişim büyüyor göbişimdeçok şükür
keyfim pek yok
aramız pek iyi değil
birşey bitiyor bir yenisi başlıyor
nasıl iş anlamadım
çok zor sınavlardan geçiyorum
inş. hayırlısı neyse onu yaşarız.

yine patlama istanbul-halkalıda askerlerin yakınlarını taşıyan otobüs patlatılmış..
biz bile bu metropoldeyken korunamıyorken,dağın ortasındaki 20-30 asker neylesin..
allahım kardeşimi ve bütün askerleri koru..

Son düzenleme:
Günlük...

Her yerim tutuldu sanki bacaklarım kollarım... ağrım olmasa sanki hissetmiycem btün vücudumu hissetmemin tek nedeni ağrılar heralde bilmiyorumkismile
Sabah uyandım gözlerim karardı başım döndü zor kalktım az daha müdürüme mesaj atmayı bile düşündüm ben gelemiyorum diye bilmiyorumkismile
Bide bu ev düğün nikah olaylarına kafayı takınca 2mizde etkilendik nişanlımla...
Pek iyi hissetmiyorum günlük.
Yorgunum...
İyi hissetmem için güzel bi habere ihtiyacım var gibi sanki...
Oda belli işte evimizin boşalması..
Ama olmuyor! olmayacak!

mıraba günlük:emir_bebek:
ayy günlükkk sana dün demıştımya eve gıdınce temızlık yaparım dıye o
yalan oldu:tomato:
eşim benı almaya geldı sonra kuzenıne gttık
aılecek bahçede oturduk eşimde markete gıttı kuzenıne yardıma mecbur kaldım 10 a kadar kaldım
sonra eve gıttık
acıkmış koca bebeğim:ecrin_bebek:mama yaptım ona
corba bıde makarna
o saate başka bişi olmaz dedım. zaten keyfım yokboshayallersmileneyse yedık duş aldık yattık
sabah oldu öptü kokladı benı yaramaslık yaptı işe yolladım:asigim:bu akşam ınş.temızlık yapıcam
şimdı çalışma zamanıboshayallersmilesıcaktada hiç çalışmak ıstemıyorum hee:nazar:
akşam olsun ve evıme gıdeyım
ev temız olmayıncada aklım hep evde sabah bulasıkları yıkattım onları yrıne koydum azcık topladım ama sılıp süpürülmesı lazım

birgun anne olacağım ve tarifi imkansız duyguları yasıyacağım aklımın ucundan geçmezdi..

bir kaç gundur anne olamanın ne demek oldugunu bir sevginin bu kadar karsılıksız oldugunu bir kez daha anladım meleğim ellerimde büyürken bende hala annemin dizlerinde büyüyormusum meğer..

kuzum 10 gundur viral enfeksiyon kaptı ve hasta gecen hafta tam iyileşti dedim ki pazar gunu ateşi tekrar 39u buldu ve gun boyu herşeye rağmen düşmedi ve gece yarısna kadarda hastanedeydik malesef yeni bir enfeksiyon daha kapmış canımıniçi :KK43:( iğne yaptılar hastahanede ewe geldiğimizde epey geç olmustu..meleğimin ateşi biraz düştü ve rahat bi şekilde uykuya daldı ama benim gözüme hiç uyku girermi gözümü ondan alamadım sabaha kadar 5 dakika uykuya dalsam annem basucuma geldi aman sende üşütme hasta olma hemde bu sıcakta:) canım annem hem bana üzüldü hem yavruma 2 gundur kuzumun ateşi düşmediğine üzülüp ağlamaktan kendimi alamazken sabah o şekilde ayrılıp işe gelmek zorunda kalmışlıgın üzüntüsüyle annemi aradım meleğim nasıl die ateşi yok cevabını alınca sevinçten ağlamaya başladım annelik böyle birşeymiş meğer bir haber insanı bu kadar mutlu edermiş meğer bütün dunyam sen olmuşsunda haberim yokmuş anneeemm :KK43::KK43:

canım senden cok yandı bebeğim senin sacının teline zarar gelmesin hep iyi ol acı keder üzüntü senden uzak olsun iyiki benim meleğimsin iyiki senin annenim seni canımdan cok seviyorum cennet kokulu meleğimsin benim:asigim:

Zormuş be günlük
bi yabancı gibi konuşmak
hadi şimdi görmüyorum haftaya görmeyede başlıycam
napıcam o zaman ben ..
hayat neden bu şekilde sınıyor beni ?
peki ben neden bu hataları yapıyorum ?
bulabilecek miyim onu ?
o kimse artık ..
seveceğim erkek ..
kelimelerim tükeniyor hep ..
bende tükenir miyim acab ?
ı ıh tükenmem ..
biliyorum herşey bi gün güzel olacak ..

Sabah gene 3 şehit haberiyle uyandık günlük...
Geçtiğimiz günlerdekilere sadece '3' tane daha...
Sonra haberlerde ama 'hainlerin yanına kâr kalmadı haberleri...
Ne karı ya?!?
3 sizden 5 bizden diye mi?
Siz biz mi oldu koskoca Türkiye Cumhuriyeti?
Biz varız sadece... 2. çoğul şahıs hiç oluşmamalı/oluşturulmamalı...
Bunu bir kavrayabilsek keşke...
:kızgın:

Günlük, gel az dedikodu yapalım senleolumunekankayizsmile
Bugün sana kayınvalidemi çekiştiricem şekerim.
Normalde herzaman kayınvalide taraftarı olan ben (geleceğin kayınvalide adayıyım ya ondan sanırsamsempatiksalakcinni)

Dün akşam iş çıkışı kayınvalidenin bahçeli dubleksine gittim şekerim, çoluk çocuk orda ya bisiklete filan biniyorlar oynuyorlar. İyi dedim hadi bende gideyim. Gittimki benim Rus elti sen tut bizim arabaya önden çarp.kafamçokkarıştı BU arada elti daha yeni ehliyet aldı, altınada sıfır araba çekti. Park etmeyi pek beceremiyor. Sen duran arabaya önden çarp, fesubhanallah yaalsanaalsanasmile, önde bir yığın çizik, plaka düştü. Kendi arabasıda arkadan yamuldu. Neyse tutanak filan tutuldu, kasko ödiycek hanfendininkini.

Ya insan bi özür filan diler dimi, istemeden oldu, çok üzgünüm filan der. Ama yooook.Hatunda hiçbirşey olmadı havaları kol geziyor. Yuuuuuh. Ay yolacaktım oracıkta. yaptırın parasını ödiyim de, o da yok. yeminle az kalsın dolayacaktım saçlarını elime. Gerizekalı:mymeka:,

Kayınvalidemlerde" olsun canım Allah beterinden korusun, nazarlık buda" demezlermi eltim için. Ula bize bişe diyen yok. Biz neciyiz burda. Bizim araba nolcak. Kimseden ses yok.

Sonra günlükcan, neyse dedik istemeden oldu, biz yaptıralım kendi arabamızı, girdik eve çocuklar yemek yiyor, köfte filan yapmış kayınvalide, çocuklara paylaştırdı etti, iyi güzel hoş buraya kadar, sonra şunu da Veli yesin (misal olarak) şunu da bilmem kim yesin şunu da nazife yesin (eltimden bahsediyor, ismi o değilde attım) benden bahseden yok. Hatta soruyor "Nazifeeeee sen yemek yedinmi kızım", ula bana yine bişe soran yok. Sonra ekmek arası köfte yapmış getirmiş köpeğe kemik atar gibi "al bunuda sen ye, bu iyiliğimi unutma" demezmi, attı şalterler bende. "O ne demek yaaa diyiverdim" sadece.

Allahım aklımdan o kadar çok şey geçtiki sayacak zor tuttum kendimi. Söylesem kopacak ipler.Manyak kadın yaa, bi daha o eve adım atarmıyım ben, zor görürsün beni bundan sonra. Hiçbir haltına dokunmadan kalktım ordan. Anladı bozulduğumu, laf atıyor bana arada bide. Ha hayyytt,olan olmuş söylenen söylenmiş. Bitmiştir.

Demekki neymiş günlükcüm, paran kadar adamsın. Eltim sürekli doyuruyorya onları adam oldular.

Ay yine sinirlendim sana anlatırkenalsanaalsanasmile:mymeka:

Günlük ben napıcam :uhm:

Kafam karışık bile değil aslına bakarsan. Zihnim sadece onunla meşgul... Ondan ötesi yok sanki benim için. Acaba gerçekten böyle mi, şu an mı böyle hissediyorum, ya da aşkımdan ben mi zorluyorum kendimi böyle hissetmeye :uhm:

Son konuşmalarımızda her şey o kadar güzel gelişiyoki, sadece tekrar deneyelim mi'ye gelince iş tıkanıyo, biliyorum , çok zor günler geçiriyo, çok yoğun, işleri sınavalrı vs vs e alıcağımız kararda basit bi şey değil, haklı. ama 2 ay sonrada değişen bi şey olmazsa :uhm:

Ya ben böyle umutlu olamazsam, ya o benden uzaklaşırsa, 2,5 ay oldu birbirimizi görmeyeli.. 3-4 günde bir konuşuyoruz ama nereye kadar :uhm:

Ahh günlk ahhhhhh.... Keşke cevaplayabilsem şu sorularımı, dökebilsem içimide rahatlatsan beni :a015:

hastayım günnük :sinifsinif:
heryerim ağrıyor :sinifsinif:
sıcaktan uyuyamıyorum diye hertaraf açık gecede üşüyorum sanırım
sabah kalktığımda heryerim ağrıyor
ilaç alıyorum oda sersem gibi yapıyor
iyileşmek istiyorum ben günnük
hasta olmak istemiyorum

Kalbimin kırıklarını
Toplayıp avuçlarıma
Çekip gitsem bu şehirden
Anılar incinir mi?
Üşür mü? dalında bir yaz çiçeği

Ve bilir mi?
Bir sevgiye karşı yüreğini kanatanı
Bin ilmik atanı usuna
Çekilen her tetiğe karşılık

Kirpiklerinde
Baharını saklayan yaşlı bir çocuğum ben
Düşlerin yağmurunda ıslanmış gül izi
Ağlamak istediğim her sahilde bir martı ölür
Bir şiir vurur kıyılara-gücenik
Değip geçer ellerime ihanetin rüzgarları

ıçimin ırmakları kurudu / bütün yapraklar soluk
Hüzün kokuyor çiçeğim
Hangi yağmurları müjdelersen müjdele
Yeşermez bir daha yangının düştüğü yer
Aşk da küstü
Kim dinler kalbimin sesini artık

Ceylanların
Vurulduğu bir dağ başı ıssızlığıyım işte
Gelinciklerin ürperdiği şafak
Gülücükler kuruturum güz dudaklarında
Giden gelmedi terketti bütün mevsimler
Bir korkunç acıya düşütüm ki
Sırtımda kırk paslı bıçak kırk yerimden kanayan

Avcılar vurdu küçücük serçe kuşlarımı
Acılar tünedi sevincin tüneğine
Giden dönmedi terketti bütün mevsimler
Bir tek gül kalmadı ömrümün bozkırında
Şimdi yalnızlığın en tenha kışındayım
Kirpiklerimde yıldızlar saklasam da
Bedenimde buzdan rüzgarlar esiyor her gece

Testisi kırık bir yolcuyum- yolum duman
Üşüyorum
Ey hayat kucakla beni
Mavi kanatlarının altına al
Sığınıp kalayım bir sevginin sıcak iklimine

Namık Kemal

Ancak bunlar anlatır beni sana sırdaşım günlük...

ben bi gerizekalıyım..
sabah duzlestırıcıyı fişte unutmuşum.
alev almış komıdın de tutusmus eşim aradı şimdi....
off ya off bu dalgınlıgım yuzunden olcem ben bılıyorum.. 2gun oncede parmaklarımı yaktım su topladı..
allahım kaza beladan koru..

Günlükkkk ;

Daha eşimin tayininden ses yok yahu :KK43:(
Hayır eğer onaylanacaksa varsın biraz daha bekletsin.
Ama yok eğer olmayacaksa gelsinde bizide heveslendirmesin daha.

Allahım duy sesimiz daaaa...
Hadi olsun artık bu tayin işimiz.
Ol derse olur.Kapıyı açanda sensin kapayanda.
Yardım et bizede :KK43:(

X