Popüler Konu Sevgili günlük...

bu arada günlük 11 şehıt verdık :gitme:acı ocakları bıkez daha yıktı gectı
Allah sabırlar versın bzlere

slm günlük....

yorgunumm....
ama aşkımla doya doya 2 güne değdi... :asigim:
dün akşamda kayınvalidemin annem için alacakları vardı bugünde onları almam gerektiği için dünki piknikten sonra beraber gittik aşkımla onlara.bende onlarda kaldım.
sabah çok koydu ondan ayrılmak..
ayaklarım zor gitti metrobüse kadar mafoldumben
zaten kiracıda çıkmıyomuş..
kontratına kadar yapabileceğimiz bir şeyde yokmuş avukata danışmış kayınpederim
yani anlayacağın ekimde evlenme hayallerimiz suya düştü günlük.....
çok canım sıkkınn...
ona her geçen gün yaklaştığımı düşünürken... onun karısı olmak için zamanın her gün daraldığını hissederken.... şimdi bu çok kötü oldu işte çok..! mafoldumben

Günaydınnn günlük ablaa :kahve:
Ben geldim :eek:
Dün çok güzel bi gün geçridik yaa kaydirigubbakcemile2 Dün güldüğüm kadar ömrümde gülmememişimdir heralde :roflol::roflol::roflol:
Deryam ve eşiyle önce Kayabaşına kendi evimizi görmeye gittik
Onlarda baya beğendiler bakalım hadi hayırlısı :jeyyar: sanırım onlarda düşünüyo ordan
Sonra , araba kullnamaya gittik .Vırınnnn vırınnnn :eek::eek:
Ordan da 212 avm ye gittik, bi çiğ köfte yedik görmeyesin sempatiksalakcinni
Marketten evimize alışveriş yaptık sonra haydiii piyerloti ye :eek:
Ayyy bi yer kapma davamız vardı piyarlotide yanaklarımız kasıldı gülmekten hepimizin :KK1:
yer kapa kapa deniz manzaralı kısma geldik
EE geldik bu sefer millet bzi kolluyo :roflol::roflol:
Çok güzel muhabebbet ettik ya çok süper bi gündü :lepi:
Yetmedi bide telefiriğe bindik ,indik çıktık sempatiksalakcinni çok zevkliydi
Deryam ilk defa geldi oraya kaydirigubbakcemile3 ama çok sevdi opuyorumnanaktan
Ordan da sultanahmete otellerine geçtik , öyle bir manzaraki görmelidsin bide dürbün vardı otelin terasında istanbulu seyrettik :smiley-cool:
Enerjim yetmedi bide enerji içceği aldım :KK1:
Neyse sonunda geldik eve ama süper bi gündü yaa
Sıradaki bilanımız eğlence parkları delikafadulden
Cevahir ilk şık ama bakalım karar vericez kaydirigubbakcemile2
Bu arada bol bol resim çekindik sengözlerimebaksanab
topiğimize koyarız şutarafagitti

Neyse güzel bi uykudan sonra güzel bi güne başladım
hadi ben kaçtım :hulya:

Günaydın günlük, yazmıcam dedim ama içimi dökmedende olmuyo bee...
Sabah sabah yine kötü oldum, dün babalar günüymüş, unutmuştum :KK43:(
ıyikide aklıma gelmemiş, en azından kafam rahat bir pazar geçirdim, ah babacım benim yanımızda olsaydın herşey çok daha farklı olacaktı ama yoksun :KK43:(
Ah kardeşim evimizin paşası, sende yoksun ama sesini duymak bizi ne kadar mutlu ediyor bi bilsen..
Hergün yüreğim ağzımda haber okuyorum, Allah acılarını göstermesin...
Neyse üzülmeyelim artık, bu haftasonu izine çıkıyorum ama dinlenecekmiyim hayııır, büyük bir yoğunluğa gireceğim.
Ama iş yerinden ayrılmak değişiklik olacak...

günnükk günaydın....

yoğun bi haftasonu geçirdim... imam nikahım kıyıldı ... artık bi nebze evliyim :))

mobilyam geldi temzilik yaptık.. eşimle birlikte evimizi temziledik çok yrdımcı oldu saolsun...

dün bi hortum gbi bişeye tutulduk bide uçucaz sandık.. allahım o nasıl bi afetti öyle... beterinden koru bizi Allahım.. :)))

bugün pzt ve ben hiç sevmiyorum.... azcık kaldı düğüne.. :)))

Günaydın günnük a.s.

Ctesi günü kuzeni evlendirdik çok güzel geçti bir kudurduk bir kudurduk kızlarla süperdi :KK1:
Gelin almaya giderken, gelini alıp nikah salonuna giderken, nikahtan sonra damat evine giderken her konvoyda ayrı bi eğlendik, biraz magandalık yaptık kornalar falan, erkek tarafı olmak daha başka bi keyifmiş :KK1: :KK1:

Ctesi günü hiç bi şeyden haberdar değildik ama dün öğrendim ki 11 şehit vermişiz çok üzüldüm ne istiyorlar bizden ne mafoldumben
Yazık değil mi o insanlara evlatlarından oldular mafoldumben

Dün yorgunluktan hiç bir iş yapamadım bütün işlerim haftaiçine kaldı
Denize gitmeyi çok istiyordum ama kolumu kaldıracak halim yoktu
Kocişte çok yorulmuş olmalı her pazar 8de ayakta olan adam 11e kadar uyudu :lepi:
Bu durumda en karlı ben oldum çünkü kocişim 8de uyanınca beni de uyandırdığı için o uyuyunca bende rahat rahat uyumuşum :KK1:
Bahçede oturduk bütün gün çayımızı demledik simitlerimizi aldık keyif yaptık zemuszemus
ooh ev işleri de beklesin dursun napiiim :KK1:
Bugünde kayınvalidemlere gideceğiz dün babalar günüydü ama yorgunluktan gidemedik
Sonraki günlerde ev işini halledersem hafta sonuna kafam rahat olur zemuszemus
Şimdik işlerimin başına dönmeliyim günnük hoşçakalll a.s.

Gunluk;

'Degısmeyen tek gercek, degısımdır' sozunu kım etmıs hatırlamıyorum sımdı, fakat ne kadar dogru soylemıs degıl mı?

Cuma gunkı Elefera'nın dusunduklerı ne kadar korkunc gelıyor sımdı bana, ne kadar umutsuz ve de mutsuzmus. Yasamak ıstemıyordu dusun! Bır Allah korkusu vardı, yasamasına neden olan, hanı bır buhran anında neredeyse onu dahı umursamayacak...

Oysa sımdı! Ne kadar huzurlu, dımagı ne kadar da rahat, nasıl da guven duyuyor, nasıl da yasamak ve yaslanmak ıstıyor ...

Benım derdım, onunla mutlu olmak gunluk... Onunla mutlu ıken kımse bana zarar veremez, kımse benı mutsuz edemezmıs gıbı hıssedıyorum. Dargın oldugumuzda ıse butun umutlarım tukenıyor, yasama arzumu yıtırıyorum. Bunun adı ne dersın gunluk?

Aslında anlatmak ıstedıgım oyle cok sey var kı! ... Fakat vakıt yetmez...

Sadece sunu bıl, onunla mutlu olmak bana sonsuz huzur verıyor...

17:34

ıcım kıpır kıpır! Mutluyum, huzurluyum ya ne yapacagımı bılemıyorum. Her yere saldırasım var :-) Bırılerının yakasına yapısıp, saatlerce onu anlatasım var. ıyısı ve kotusu ıle...

ınsanın cevabını aradıgı bazı soruları yanıtlayabılmesı ne kadar guzelmıs... Dusunuyorum da, bazen bu adama haksızlık yapıyorum sanırım! Evet, evet!

O gun bana neden oyle kızmıs bılıyorum artık ve hak verıyorum... Farkında olmadan ne yaralar acmısım ona. Oysa bır tek ben yaralıyım sanıyordum... Bugun ıse, tek bır sozumle yarasını sarmama musade ettı, oysa ben olsam unutmazdım! Yuzune tokat gıbı vururdum.

Sevıyor benı...
Bende onu...

:-)

Son düzenleme:
Şu aptal anne günü, baba günü, sevgili günü gibi zımbırtılar olmasa insanlar bu kadar üzülmücek bence.
Zorla bir yük bindiriyorlar milletin boynuna sanki. Yani benim gözlemlediğim bu. Hiç gereği yok.:nazar:
Di mi günnüşüm.

selam günlük,

Bugün yine herzaman ki gibi ilk iş günü ve git gide bebişimi görmek için günler geçiyor 2 gündür bebişimin kıpırtılarını hissetmeye başladım ve içim nasıl tuhaf oluyor o kadar güzel bi duyguymuşki Allahım isteyen herkese yaşatır inşallah.

Ama hafta sonu bol bol gezdim hatta yorgun ve btkin düştüm:) Şimdilik bu kadar sora yine yazarım :KK70:D::hulya:

Günlük...
Son 34saat...
Sonra yeni bir yaş yeni bir heyecan başlayacak...
Kısmet...
...

günlük az önce hastaneden geldim
babişkom kolunu kırmış
kötü bişey oldu diye çok korktuk dr kırılmış deyince bayağı sevindik
canım berkem acayip kötü olmuş ya aklı çıkmış çocuğun ne yapıcam diye
allahtan beni aramak aklına gelmişte hemen götürdük

Günlük çok yorgunum

Sünnetimizi yaptık eniştem de çıktın hastaneden yapacak birşey yokmuş şu anda evde Rabbim çok acı çektirmesin ona işallah Babam biraz buruk dün öyle hissettim yada ama hislerimde ona karşı olan özellikle yanılmadım ki bu güne kadar onunla dertleşmenin vakti gelmiş sanırım ...

Ben geldim leynnn kaydirigubbakcemile3 yorgunum biliiinmiiiiiii cumadan başladık pazara kadar koşturmacaaaa yerimseniben cuma kuzenin kep töreni vardı akşam sonrada canlı müzik vardı ohhh döktürdükkkk sositososito sonra eve geldim üstümü değiştirdim hoooop kuzenlere geçip okey turnuvası düzenledik eve geldiğimde 2:30'du sonracığımaa c.tesi günü kahvaltıyı yaptıkk vee süslenip püslenippp kuzenlerle önce tophanaye geçtik nargile keyfi yaptık bi kısmımızda tavla keyfindeydi kaydirigubbakcemile3 ordan yürüyerek beşiktaşa geçtik ee kuzenlerle hep dibdibeydik ve eğlendik yarı yolda bırakmak olmaz dieee 26 senelik fenerbahçeli olan benn beşiktaş stadına girdimm Quaresma'nın imza atma töreni varmışşş ayyy bi eğlendim bi eğlendim sorma gitsin tamam fenerliyim tamam çok küfür ettiler ama çok eğlenceli geçti bee hatta bi marş ezberledim "Formanda ter dökmeye geldim"kaydirigubbakcemile3 eee yanımdaki tüm kuzenlerim bjk'li bende feneliyim siz girin ben beklerim demekte olmazdı çünküüü çooook kalabalıktııı neysee dostluğun simgesi iste kardeş taraftarım lanet olsun içimdeki insan sevgisine :KK1:

Ordan çıkışımız 7:30 du eve dönüşümüz oldu 8:30 sonra kuzenlere bi güzel yemek yedik ve film keyfi yaptıkkk "ermre altuğ'nun sizi seviyorum'u revep ivedik 3, birazda nostalji yaptık ıssız adam ve nefeside izledik " opuyorumnanaktan sonracığıma bize davet ettim kuzenleri bize geçtik yarısı gelmedi (erkekler kaldı) diğerleri geldi (kızlar) benim odada aynı yatakta 4 kişi yattık ama ne yatışş sorma gittsin sabah ezanı okunuyordu uykuya daldığımızda kaydirigubbakcemile3 sabah uyandık ve yengem kahvaltıya çağırdı orda pazar kahvaltımızı yaptık balkon keyfi yaparak, ve babam zile bastı hadi gel giyin gidicez die, neyse eve geçtim giyindim süslendim annem ben ve babam doğruuu boğazköye büyük halamın torunlarının sünnet mevlüdüne :Saruboceq: oooh tüm akrabalar ordaydıı güzel geçti baba tarafından olan kuzenlerim falan bolluk var bende yaa süperrrr bir ailede sülaledeyimm. babamlar 8 kardeş annemler 4 kardeşşş gerisini sen düşünn :lepi:

Neyse ama yol çok uzaktıı yaa pestilimiz çıktı giderken sıcakta ama dönerken şükürki yağmur yadğdı'ki eve çok yaklaşmıştık ıslanmadık şükür :Saruboceq:
ay işte böyle günlükcümm bu c.teside cengizle buluşuyoruz dün akşamdan plan yaptıkk hadii bakalımm hayırdırr inşallahhh hayırdıırr inşallahhh kaydirigubbakcemile3

Hadiii paii paiiiiiii :nazar:

günlük...

bütün arkadaşlarım evleniyor günlerini aldılar...
biz neden hala bir şey yapamıyoruz
bu evimizdeki lanet olası kiracı neden çıkmıyor
onun yüzünden elimiz kolumuz bağlandı
oooof..... :sinifsinif:

Günlükcan;

Bazı insanlar ne kadar da boş. Sözüm meclisten hem içeri, hem dışarı.:nazar:

Pazar günü babalar günüymüş ..
Seni kaybedeli 12 yıl oldu ..
Sanki hiç girmemişsin gibi hayatıma ..
Sahi sen kimdin ?
Bir yabancı ?
Baba ne demek ?
Ne işe yarar?
Sevgisi nasıl birşeydir?
12 yıl oldu ama hala kızgınım sana ilk günki gibi ..
Eğer görüyorsan bir yerlerden hayatımda tek affetmeyeceğim kişisin ..
Beni sevip kollaması gereken yegane erkekken ..
Hayattayken bile beni kimsesiz bıraktığın için.
Senin açtığın yarayı kimse kapatamadığı için.
O yara her gün büyüdüğü için.
Herkesi affedebilirim ama seni asla!

Kocacım yine geldi ve yine gitti :KK43:
Cuma günüde ayin dilekçemiz gelmedi.
Pazartesi oldu bugünde gelmemiş.
Salıdan umutluyum ama.
İnş bu cuma temelli gelirde bir kez daha o yollar giremez aramıza.

Tamda gider ayak üzdüm ama napim :KK43:
Hemde çok saçma bir nedenle :)
Bir yerde buluşacaktık arabayla.
Onun dediği yeri ben anlamamışım.O da inadından tekrar tarif etmedi.
Sonra birbirimize girdik.
Neyse sonra düzelttikte şükür öyle gitti şekerim :)

Günlükçok şükür ya artık eskisi gibi kavgalarımızı uzatmıyoruz.
Yarım saate yumuşuyoruz.Yanlış anlamaları düzeltebiliyoruz :)
Ne güzel bi duyguymuş bu yahu :))

Günlüğümmm kafamı karıştıran, muallakta olan, acaba geçer miyim kalır mıyım diye beni düşüncelere sokan ve içinde bulunduğum anda hiç iyi geçmediğini dşünmüş olduğum final sınavım vizeden bile yüksek gelmiş.
shocked-smiley-9490.gif

Veee geçmişim o dersimii..
2uge4p4.gif

Çok ama çookkk sevindimm. O kadar önemli ki benim için.
angel02.gif

Bir başka sevindirici olayım daha var.
angelwings.gif
Bir iş aldım günlüğüm. Hem de çok güzel bir iş. Kendimi geliştirmeme ve birazcık para kazanmama yarayacak bir iş.
happy-smiley-622.gif

Tamam ne olduğunu da söyleyeyim o halde. Çeviri yapıcam. İngilizce makaleleri çeviricem.Tez hazırlayan bir doktora öğrencisi için.Umarım hakkıyla teslim edebilirim ve devamı da gelir.:Saruboceq:

Ayrııcaaa hep o malum şahıs, beni buluşma gecesinde üzen şahıs şeklinde bahsettiğim insan, sağolsun beni yalnız bırakmıyor. Mesajlaşıyoruz.
grinning-smiley-9514.gif
En mantıklı iş bu zaten. Yüzyüze olunca konuşmuyor benimle.Ya da konuşamıyor demem daha doğru olur.
sad-smiley-8109.gif
Sakın başka türlü bir şey sanma günlüğüm. Sadece öylesine bir mesajlaşma. İkimiz de duygusal anlamda bir boşluk içinde olduğumuzdan böyle oluyor. Yoksa başka bir şey değil..:nazar: Ama hoşuma gidiyor mu diye sorarsan evet derim.
happy-smiley-58.gif
Bakalım daha ne kadar sürecek bu durum. Hem yarın da başka şehre gidiyor zaten. Belki bir daha hiç aklına gelmem, mesaj atmaz.:nazar:

Şimdi ben hem biraz dodurma yiyeyim hem de şu işe bakiim az.

MUck MUck

Sonunda sevdiceğime gittiiimmmmmm hihoyyyt
Az önce geldim eve Günlük...boshayallersmile

Off bitiyor be bitiyor sonunda! Son 41 gün...:lepi:

Sonra mı ? fisfisfis
Sonrası şimdilik meçhul...:KK1:
Ama eğlenceli olacağı muhakkak...:lepi:

Hangi şehirde olacağız acaba ? Nasıl bir düzen kuracağız? kaydirigubbakcemile2
Yoksa yurt dışında mı kısmetimiz? :sm_confused:

Artık bu durgunluk yerini heyecanlı bekleyişlere bırakacak...:asigim:
Mutluyum günlük...
Ve sevgili nişanlımla birbirimize, ilk günden de çok aşık olmamız var ya...:asigim: :nazar:
Bu bence herşeye değer, herşeyden önemli.
Ben onunla birlikte olayım da şartlar inan ki önemini kaybediyor Günlük...
:hulya:

X