Popüler Konu Sevgili günlük...

çoook Buruğum Ben günlük.. Böyle dokunsan ağlicam.. hatta gerek yok dokunmadan Bile ağlayaBilirim.. üzerimde gereksiz Bir hüzün.. anlamsız bi ağirlik omuzlarımda.. yaşamak istemiyorum Bu aralar...

uzun zamandır yazmıyorum sana farkındayım kızma hemen ama ne yazayım ki değişen bişey yok ki herşey aynı hergün aynı şeyleri yazıp kafanımı şişireyim bilmiyorumkismile

sevdiğim kadar sevilip sevilmediğimin farkına varmaya mı başladım bilmiyorum aramıza mesafeler girdikce aramızda daha fazla ucurumlar acılıyor :sinifsinif: farkında değil ki sadece kapris yapıyorum zannediyor ama kapris değil özlem işte ama anlayanavereliniortak
cok sıkılıyorum ağzının ayarı yine kactı gereksiz sözler söylemeye yine başladı desem yine ben sucluyum o yüzden artık konuşamama kararı aldım :uhm: ben susunca daha iyi olcaksa herşey yine ben fedakarlık yapıp susuyorum yine gidecek uzaklara yine yne yine ben üzülüyorum gidince o zaman işten mi cıkayım diye cevap almak istemediğim için susuyorum:1ninca:

eskisi gibi değilim yine içime kapanmaya başladım yine sessizleşiyorum kendime dışarı maskemi mumtamazam takıyorum ama merak etme sakın günlüğüm kimseler bişeycik anlamıyor yoruldum kafamı boşaltığ hiç birşey bırakmadan boşaltmaya ihyiyacım var inşallah bir gün senağlamasenağlama

sınavdan geldim günlüğüm
fena değildi
bi haber daha 4 sene bitti dün gece 4 senelik emeğimi aşkımı tek sözle bitirdim.
istemiyorum artık onu

güünüşşşşşşşş çok yorgunum çok ayaklarım su topladı oynamaktan:)
kına gecem süper geçti bukdr iyi olcagını beklemiyordum saçlarım mükemmel oldu tam istedigim gibi:)
bukdr güzel gececegini düşünmüyordumm:)
inşş herkesinde güzle gecer böle ileride ne güzel gündü diyeee düşünürüs:)
yarında düğünüm var:)1 gün ara iyi oldu kına ile düğün arasında yoksa maffolurdum:)

Sızlasa da gönüller gidenlerin yasından,Koşarak gitmeli onların arkasından,

Kahramanlık içerek acı ölüm hattından, İleriye atılıp bir daha dönmemektir.”

Rabbim, tüm şehitlerimizin mekanını Cennet eylesin, aldığımız son şehit haberi olsun artık nolur...

:a015::a015::a015::a015::a015:

Bü ülkeyi bölemeyeceksiniz...

turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

Geberiyorum resmen.
Uykusuzum yorgunum hava sıcaakk bunaldım.
Kısacası gidiyorum uyumaya.

çok doluyum günnüş
konuşsam bi türlü konuşmasam bi türlü
dostluğun sevginin değeri bi günde silinebiliyomu
ben silemiyorum bi anda yaşanmış tüm güzellikleri resetliyemiyorum
üzülsemde kırılsamda yine aklımda hep geçirilen güzel günlerin hatrı gelir
kimseye kırıcı olmamaya gayret etmişimdir
bi anda ipleri gerip eyvallah demek bana göre değil
ama arkadaşlığın dostluğun değerini menfaaat ve çıkar gözeterek yapanlar okadar çokki
çok kızgnım günnük klava:
benimle alakalı bi problem yok çok şükür
en sevdiğim insana yapılan haksızlık beni kahrediyo
bu kadar kolaymı diyorum içimden haykırıyorum
herşeyi demek istiyorum
ama kelime lugatı argo ve küfürlerle ibaret olan
her lafa verilecek bi cevap bulan ve asla kendinden ödün vermeyen
aynada önce kendi yüzüne bakmadan konuşanlara çok kızgınım
sadece soruyorum
bi vicdan muhasebesi yapta düşün nerede hata yaptım​

Günlüüükkk çıldırıcammm yaaaa ooooffffff...

Yaaa gelmesinlerr bizeee gelmesinleeerrrr...

Çokkk feci sinirlendim şuann..Ahhh bi küfretmek serbestt olsaydıı da döktürseydim
şuraya içimden geçenlerriii...AaaAAAaaaaagggghhh..

Neysee azcık açıkliim de anla ne olduğunu. Hiç sevmediğim misafirlerimiz olacak şu
günlerde delirdim duyuncaa..
Böyle nefret ettiğin insanlarla
olmak hiç de hoş değil tahmin edersin ki.. Suratlarını dahi görmek istemiyorumm.
Laf sokarım bol boll..Ya da lafları ağızlarına tıkarımm..
Anguttlarr, embesil yaratıklarrr....

e ilk defa da ben yazıyorum.
önceden çok sinirleniyodum, kuduruyodum hatta ama kendime hakim olmasını öğreniyorum. farketmeye başladım artık acele etmiyorum, sakin sakin sabırla bekleyebiliyorum. tabi bazen gene kuduruk olduğum anlar olmuyo değil ama çook nadir... :1rolleyes:
şööyle bi geçmişe baktım, elimdekilere, sakladıklarıma... çok mutlu günlerimiz olmuş be.:asigim: gerçi hala öyle ama uzaklığın verdiği bi burukluk var. çok mu yükleniyorum acaba ona. aslında o benim her istediğimi yapar biliyorum. şu anda yapamıyosa, -ki normal zamanda yapardı yada yaptırırdım,:icecream: yanii yapamadığından yapamıyor demekki.. güzel sözleriyle şımartıyo beni halaa...:asigim: amaaaann karışık kuruşuk yazıyorum...

evett bugün tekrar karar veriyoruuumm:1closedeyes: kendimi daha iyi firenliceeemm ve beklentilerimi azaltıyorum bir süre... yanii 8 aycık. ondan sonra alcam onun ifadesini. :jeyyar:
ahh ahh şööyyle kışın ortasında yaniii önümüzdekii yıl ocakta izninde güzel bi yerlere kaçsak şöyle booll kar yağan yerleree hem yaz hep yaz olmasın demii... uyusak gene beraberr sıcacıkk, sarılsam sımsıkı...
neyse ne diyoduumm.. evet beklentilerimi 0'a indirdim hattaaa. o derece sinir etti beni bugün... hem artık ne ekerse onu biçiceekk. gene duramam ufak tefek şeyler yaparım onun için de istisna işte...naniknanik
mehtabımı saysın o benimm gidiyorum inşallah 2 hafta sonra görmeye...:jeyyar:
hele bi istediğimi yapmasın yolarım onu vallaaa

Hava bulutlu, hafif esiyor da..biraz karanlık, gök gürlüyor..
İşte en sevdiğimm..ruhumu huzurla dolduran mükemmeliyet bu!
Sakinim şimdi. Çok sakin..

yeteeerr die bağırsam ve 4 yıl öncesine dönsem ne olurdu?
ama onsuzda mutluyum
dönmiycem tekrar

Canım sıkkın , sabaha 8 şehitle uyandık gitdide de artıyor , nedir istedikleri , paylaşamadıkları anlam veremiyorum aklım almıyor .. Hepsi bizim çocuklarımız, bizim kardeşlerimiz içim çok acıyor ...

günşük aslında mutluyum bilyomusun
yaşadığımın farkına vardım bugun
kapattığım msn imim açtım nerdeyse tüm arkadaşlarımla görüştüm kız erkek ayrımı yapmadan
gerçekten iyi geldi
eski günlerimizi hatırladık beni ne kadar özlediklerini söylediler
ne dersin günlük yeni hayatım güzel başladıkaydirigubbakcemile2

o kadindan nefret ediyorum, kizinida kendi gibi yetistiriyor, iki yüzlü yaratik ne olcak
ahh abim ahh sen olmasan yapacagimi bilirdimdeee isteee.....................................

Yine bir Babalar Günü .. Ve sen yine yoksun Babacığım ..
Yarın olsun istemiyorum .. :çok üzgünüm:

Onu istiyorum günlük onuu..
Her şeyiyle, her yeriyle (aklinialirimsmile)..
Amaa yokkkk yookkkk..mafoldumben

günnüş söyle pamuğuma çok tatlı kendisi.boyun ağrılarımın tek sebebi bunu bilsin..sınava az kaldı deli gibi çalışmak gerek.yaz için birçok planım var ve artık eskisi gibi olmayacak hiçbir şey.kariyer istiyorum ve kendi kararlarımı kendim vereceğim bunu da annemlere söyle.

cok güzel yasempatiksalakcinni herkes kendi aleminde kim ne diyo ne yapiyoohaoldumsmile kimsenin umrundaa değil allamkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…