Popüler Konu Sevgili günlük...

slm günlükzemuszemus
bugün pek bı enerjık buldum kendımı nedensekaydirigubbakcemile2aman bozulmasın bu enerjık halım masa başında uyurum yoksamirmirmirmirzaten cok sıcak

akşam eve gıttım dedım ütü yapım yemek yapım evı temızleyım
cıxx
hiçbiri bana göre deıl dedımm
aldım koca dondurma kutusunu yedım durdumsempatiksalakcinniohh dedım
sonra uzandım tv ızledım
uykum geldı gttım yattım
koçiş geldığınde uyandım ama ne terlemişim yaaohaoldumsmileyatak odasnda yatamadık
cok sıcaktı
odaya taşındık
ordada sabaha karşı donduk:KK1:
erken uyandım bugün duş aldım
o sırada aşkm kahvaltı hazrlamış bıgüzel besledı benı:asigim:
sonra öpücük verıp işe geldım:kedi:
cnm kocam yaaa onu çok sevıyom günlük
mikemmel bı eş:asigim::asigim:

günaydın cicim... ayy çok yorgunum yaaa... o kadar çok gezdim ki akşam... bir de babet giyince bir süre sonra çıplak ayak geziyormuşum gibi oldu ve çok ağrıdı ayaklarım... valla bugün bu sıcağa rağmen spor ayakkabılarımı giydim hem de çoraplarımla bilmiyorumkismile

iş dersen çok yoğun; hazırlanması gereken işlerim var ama kime söyleyeceğimi şaşırdım... o kadar çok iş var ki insanlara bunu da yapalım diyemiyorum... en iyisi patronuma söylemek...o kime isterse söylesin sengözlerimebaksanab

birazdan çıkıp vize için evrak eksiğimi tamamlamam gerek... pzt için konsolosluktan randevü de aldım... yavaş yavaş toparlıyorum galiba... berlinle ilgili araştırmalar da yapıyorum...
biliyor musun Nida diye bir arkadaş süper yardımcı oldu bana... o kadar çok uğraşmış ama o kadar faydalı şeyler anlatmış ki ; hiç zorlanmayacak gibiyim... ya ben biliyordum KKdan birilerinin bana yardım edeceğini de bu kadarını beklemiyordum opuyorumnanaktan

akşam kankama ev hediyesi alıcaz diye dolaşmaktan öldük... ona beğendiğimiz şeyleri kendimize aldık... ama dönüşte de o bizi yemeğe çağırınca aldıklarımızın birini ona teslim ettik... ayy çok komikti ama yaaa... ama canı sağolsun kankamın olumunekankayizsmile

günlükcüm dün o kadar çok dolandık diyorum ya ama onu göremedim bir türlü... neden artık karşılaşmıyoruz ki... korkuyorum içimde kalacak diye... o değil de başkası gelirse kesin aklımda bir yerlerde hep o olacak... aman yaa düşünmek de istemiyorum aslında... ne varsa kaderimde yaşamıyormuyum nasılsa... dilerim güzel şeyler yazılıdır :Saruboceq:

neyse haydi görüşürüz cicim... :KK3:

günaydın günlük sana ilk defa yazıyorum.
bugün çok kötü bir rüya gördüm.ohaoldumsmile
kimi gördüm dersin KAYNANA MI:eek:klava:eek:haoldumsmile
ALLAH BİRDAHA GÖSTERMESİN.Çok üzgünüm çoook

evt kıslar düğünüme 3 gün kaldı:)
bugun ve yarın şehir dışından misafirler gelcek artık nete 1 ay gelemem gibi görünüyor:)
heppinizi özlüycemmmmm burada zaman geçirmek çok güzellllll:)
zaten düğünden sonra internetide sırf kk için aldırtcam:):)
heppiniz kendinize iyi bakınnnnnnnnnnnnnnn:)

bugün benim doğum günüm günnüşşhihoyyyt
geçen sende hamiştim bu senede hehee rabbim gelecek senden esirgesinn.
kocişim öle güsel msj atmmışki çok mutlu oldum akşamada çiftlik evinee gidices kutlamaya...
rabbim evimde bebişlerimle eşimle ve ailemle mutlu huzur dolu bir yaşam diliorum hatta bunu
bütün KK deki tanıdığım tanımadığım herkese diliorumm:hulya:

Sevgili günlük, havalar çoook sıcak, şöyle klimalı kıyafetler üretseler de serin serin giysek :KK70: Bugün voleybol kursuna yazılacağım inşallah, bakalım bu sıcakta napıcam :1shok:

slm günnüş
çok uyudum bugün yaw
direksiyon dersim var 2.30 da
çok heycanlıyımmmmm
betüş ne yaptı acaba msnde yok
berarber gidicess ama ses yok hala :)
neyse günnüş dönüşte yazarım :)

Brokoli mutlu yıllaraaaaaa
doğum günün kutlu olsun

Günnüşşşş çok çok çok çok çok acaiiiip bişi olduuuu anlatsammmmm nutkun tutulurrrr ama şom ağızlık yapıpppp asla anlatmicammmmmm.. işte budur yaaa işte budurrrr ezanlar okunuyor RABBİM Şükürler Olsun sana yaaa bugünü gösterdiğinnn içinopuyorumnanaktan ayyyyyy nasılda mutluyum nasıldaaa heyecanlı ve sevinçliyimmmm nasıldaaaaa biranda yataktan fırladımmmmmmm anlatamam yaaaaaaaa:KK1:

Sadece şukadarını bil Gamzenin istediği olduuuuuu gamzenin umduğu olduuuu gamzenin beklediği olduuuuu ve gamze Kuşlar gibi olduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Hala İnanamıyorum yaaaaa hala inanamıyorummmmmmmm RABBİMM HAMDÜ SENALAR OLSUN SANA BİNLERCE KEREEEEEEEEEEEEE

günnük
nişanlandım ve geldimm :lepi:
şuan acayip yorgunum ama çokk mutluyum ya :nazar:
aylardır hazırlandık telaşlandık ve beklenen gün geldi ve geçti bile
dün sabahtan beni arayıp yanımda olduklarını hisseden canlarım songül ablam gizemim ve aslıma çokk teşekkür ediyorum
ayrıntıları yarın uzunn uzun anlatırım merak et biraz tamam mı yerimseniben

Günlükcan..

Hani Tatile Çıkıyorum Ya.. Çıkmadan Sana Uğramak İstedim..
Hayatımda Yepyeni Değişikliklerle Gelicem Dönüşte Bunun İlk Adımını Dün Attım..
Hayatımda Alışkanlığa Dönüşen "O" Yok şakkıdı
İçim Neden Bu Derece Rahat Bilmiyorum Ama Huzurluyum.. Üzüntülü Değil yerimseniben
Gamzeme Söyle O Bu Mutluluğu Çoktan Haketti Şeniz
Allah'ım Çok Çok Mutlu Etsin Onu.. Ailesi Ve O Okadar Harika Birileri Ki..
Huzur Ve Aşk Dolu Bi Yuvaları Var :kedi:
Ve Bende Artık O Yuvanın Bi Veletiyim sempatiksalakcinni
Kurtulamazlar Elimden Tuttum Bi Kere -tatlicadiarzu-
Pamuk Gibi Gidiyorum Kapkara Geri Döniciiimmm şakkıdıdelikafadulden

Naber Günnüşşş
Off bu ne sıcak bea...Klima olmasa bitik pil gibi olurdum sanırımm...
Son dk.gelişmelerinden haberdar edeyim seni dedim.
O çok istediğim biri vardı yaa o artık benimle hihihihii..
Tam düşündüğüm gibi birii...
Azöncede o krocan aradı çok mutluyummm çooooooooooook didim...
Oda uyuyamıyomuştaa ben ona ne yapmışımdaaaaa
Beter olll beter dedim......zemuszemus
Keyfim yerine geldi bea..
Allah nazardan kem gözlerden saklasın çok mutluyumm

Cumartesi doğum günüm unutursan küserim haa..
Öpüyore çıktım ben

ayy ben çok sık gelemiyorum buraya yaa... öyle arada bir uğrayıp gidiyorum. Bu akşam Volkan Konak Konserindeyim Bi aksilik çıkmazsa. çok sefiom ben volkan konak'ı beklediğim konser geldi çattı. çok sevinçliyim çok heycanlı ve mutluyum. Ama kocam yanımda olmayacağı için buruğum. Çünkü o gece vardiyasında olduğu için gelemicek. Ben Arkadaşlarımızla beraber gidiciim.

Bu arada havalar çok sıcak. püüüfff...sempatiksalakcinni
hadi görüşürüz

selam
bugunluk ıkı gunluk yapıcam uzgunum:Ç
yorgunum kız gunluk ama cook mutluyum ortalamam acıklandı.
3,60 o kadar ıı olmasada ıdare eder dımı kız.yuksek onur alıyorum daha ne olsunn.ıllakı ac gozluluk yapıcam.ılk uce gırer mıyım dersın:p

hello sevgili günnüküm...
biliyon mu bizde prim sistemi başladı, ben de hak etmişim:kedi:, hem çok da kötü bi rakam değil..ay ortası ilaç gibin oldu banabayanssulusmile kuaför param çıktı işte hehüh...
tam primime sevinirkeneeee, sevgili şirketimiziiin bu seneki özel sigorta ödemelerimize yaptığı kallavi zammın mailini görünceeeeakannehirakannehir eh nediyim ben ne diyim..bi cebimize koyduklarını ötekinden alıyolar ne diyim...
onun dışındaaaa bu pazar pikniğe gideces şirketçe inşalla, hafta sonu da izinliyim cmt bari biraz iş yapayım evde yine 1 metre yüksekliğinde ütü varsempatiksalakcinni şu iki gün de bitse de hayırlısıylan...
neyse bebişm..si yu leytır eligeytırkaydirigubbakcemile3

Tost yiyorum günlükk..cokacimcoook
Kahvaltımı bu saatte yapıyorum. Eee kaç günün yorgunluğu var.:CüvCüv:
Dünkü dua olayını da yapamadım. Bugüne kaldı artık.:jeyyar:

sevgili günlük...
ben bu ailenin yeni üyesiyim... ve 23 gün snra ewleniyorum... içim garip heyecan desem heyecan değil heves bile yok.. ama sevdiğim senelerdir beklediğim kişiyle ewleniyorum halbuki... aslında neleer anlatmak isterdim sana.... bu kadarı bile rahatlattı.. ewlilik bi karakutu der annem bakalım bnm kutumdan neçıkıcak...

arada sana yazacağımdan şüphen olmasın.. :))

Günlüğü kişiye özel olarak kabul edip, alıntı yapmadan size özel paylaşımızı yapınız lütfen.

gunluk canım sıkıldı
yuzme havuzuna kayıt olup bu ay tatıle cıkamamanın acısını cıkaracaktım
ama doktor kontrolunde ıdrar yolları enfeksıyonu cıktı
10 gun ılac kullanıp yenıden muayene olucam
her turlu hazırlıgımı yapmıstım
haftada ıkı gun cok ıyı gelecektı yuzmek ama beklemek zorundayım :sinifsinif:

X