Popüler Konu Sevgili günlük...

sevgili qünLüümm siteye buqn üye oldum üye olduumdan beri bir şeyler bakıyorum o kdr güzel ki yeni yeni şeyler öğreniorm işim düştükçe deil hergün bu sitedeyim artıkk fırsatım oldukçaa yazıcam:asigim:

ahhh günlük .. Çok gücell ve yorucu geçti haftasonum , bugünde yorucu birgün oldu akşamdan kalma olduğum için :) pazargünü öğlen bir düğüne gittik , akşama kadar takıldık biryerde sonrada arkadaşlarla toplaşınca sahilde mangal yaptık gecenin geç saatlerine kadar muhabbet falan süperdi :KK1: gecede çok geçti geldiğimizde eve yattığımda 3 gibiydi saat , bugünde sokak sokak gezdik aşılama kampanyası için çok yoruldum eve gelir gelmez yatağa bayılmışım sempatiksalakcinni anca ayılıyorum günlük bu kadar işte öpüldünbayanssulusmile

valla sinirimden bir ciglik aticam duymayan kalmicak..

degdi mi simdi.. bu kadar guzelligi mahvettin.. degdi mi bari?

Son düzenleme:
Son Günlerim Günlükcan..
Elimden Geldiğince İyi Geçirmeye Çalışıyorum Ama İzmir'imi Arkadaşlarımı Fena Özleyeceğe Benziyorum Bu Sene akannehir

Ayrıca Gamze Hn a SorarMısın Neymiş O Plan kötükedihüso
Aklımdan Geçense Valla Atlar Giderim İlk Uçakla Yanına sempatiksalakcinni
Özledim Yafru Kuşum Seniii Şeniz

Evet evet evet evet evet tahmin ettiğiiii şeyyy iveeeeettttttttttt :kedi: günnük varya ermiş bu hatun yaa nasılda biliyo kankasınıııııı kaydirigubbakcemile3

Eveeet sana yazdığım günnü akşamı süslendim püslendim ve alımımla çalımımla nekadaaan güzel bi gamze olduğumu birdaha farkettimmm ve mesaj geldi ben geldim die, yavaş bir okadarda emin adımlarla merdivenleri indiiiiimmm doğruuuu ataköye garden doğa'ya gittik bir güzel eğlendikki sorma gitsin, açık hava sessizlik ve sonrasında gecenin ilerleyen saatlerinde canlı müzik, ımmm tavsiye ederim şiddetle öneririm pek bi memnun kaldım ama tabiki yanında kafa dengi bir insan olmalııı :KK1:
Gülçinim koyverdim gittim anasını satim kanka akışına bırakıyorum herbişeyi.. bazen durup düşünüyorum dur gamze şölede bölede diyorum sonrasında amaaaaan koyver gitsin kızım diyorum, bazende boşgeç gamze diyorum kaydirigubbakcemile3

Neyseeeeeee bu arada haftaya pazar bodrumdan teyzemler geliyorlarrrr, biz evcilik oynuyoruz bi biz onlardayız bi onlar bizdeler kaydirigubbakcemile3 ama onlarında evi var tabiki burda alt katımızda oturuyorlar, apartman olduğu gibi akraba dayılarım teyzem ve annanemler falan, memleketten geldi annnanemlerde ve onlarda kendi katında ohhh tüm aile toplandık cümbüş var yaniii ALLAHIM BANA 1 YILIN SONUNDA BUKADAR GÜZEL ANLARI YAŞATTIĞIN VE GÖKKUŞAĞINI GÖSTERDİĞİN İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN SANA RABBİM:Saruboceq:

Hadi bukadar laga luga yeter msn alemine dalalım bakalım orada neler varr paii paiii :nazar:

günnüşşşşş 5 gün sonra evleniyorum düğünüm var:)
evim eşyalarım herşey fazlasıyla içime sindii çok şükür:
gelinligim kına kıyafetimide begenerek aldımm:)
düğün salonuda muhteşem:)
bi aksilik olmasında düğünüm güzel geçsin inş:)
darısı tüm bekarlara inş:)

off gunluk off
insanlar cok nankörr hemde cokkk ne kadar ıyılık yaparsan yap kkıymöet bılmıyolar onlara dişli olmak lazım edepsiz olmak lazım:Saruboceq:
en cokta gucume yapıyolar yapıyolar ıkılı oynuyolar dusunmedıgım seyı dusundu diyolar ya sinirlerim tavan yapıyo:eek:klava:
zorla baskasının rızkına göz dikmek varmı soruyorum varmı:1no2: oyle olmamalı ne bu dunyada ne obür tarafta yookkkk:nazar:kötükedihüso
hakkım olsun hepsinde bu günler gececek elbek Allah büyükkk:Saruboceq:
olanlar unutulmuyor malesef :eek:lmaz:
kimsenin ahı kımsede kalmazz

Bugün sonunda fakülteden arkadaşlarımla buluştuk Günlük...hihoyyyt
Çok yorulduk ama sıcaktan korunaklı bir yerde olmamıza rağmen, sıcaktan baygınlık geçircektik nerdeyse...akannehir
Artık herkes yazlıklara dağılacak...Yazın çok sık görüşemiyoruz...:gitme:
bugün hepimiz kendimizi tuttuk ve pek alışveriş yapmadık. Çok şükür...:KK1:
Eve ışık hızıyla geldim, yorgunluktan ölmüş şekilde...

Ezel de çok fenaydı be Günlük...:gitme:

Sevgilimi çok özledim, çarşı yok bu ara...kafayı yicem! mafoldumben

Yarın için feci zor bir Fransızca ödevim var ayy of!
eyvahedigeldismile

Uykum Var Günlükcan.. Uykum Varrr akannehir

Sıcaklardan Uyuyamıyorum.. Yazlığa Gittiğimde Havuzda Uyumayı Planlıyorum Zaten sempatiksalakcinni

Günnüş Günaydınnn, Hanüz yeni uyandım akannehir bugün güzeller güzelim ececim nişanlanıyor, İNŞALLAH GÜZEL Bİ ŞEKİLDE BEKLEDİĞİNDEN UMDUĞUNDANDA MÜKEMMEL geçicek bu akşam... sanırım 1 saat sonra falan kuaföre gider başlar süslenmeye, eminimki ececimde spedyy ve pandomim gibi prenses olucakkkopuyorumnanaktan
Neyseeeee Günnüşüm Ben Sana Çaktırmıyorum Ama Biraz Rahatsızım, yani ameliyatlık durumum var ama asla bıçak altına yatmam dua et bana ne olur büyümesin ve ben şuan aile doktorumuzdan aldığımı ilaçlarla geçirmeye çalışim :sinifsinif: korkuyorum ve çekiniyorumda çok ama annemler ameliyatla olucak iş bu diyorlar:gitme: yok yok asla gidemem ben yaa RABBİM ne olurrr kendi kendine geçsin yatırma beni o masaya ve bıçak altına, dün gülçinimede anlattım korkumu oda çok üzüldü sağolsun heran yanımda canım arkadaşım benimolumunekankayizsmile neyse ben biraz dinlenim günnüşüm öpüyorum herbikescikleri pai paii yerimseniben

Slm günlük...
Bugün biraz daha pozitifim hihoyyyt
En azından pazartesi sendromumu atlatmış bulunmaktayım aklinialirimsmile
Aşkitom aradı yarım saat önce
Pazar günü on numara olucak günlük
Babam annem ben kardeşim ve aşkitom pikniğe gidiyoruzz
Ayy gidiş bi mikemmell dönüş ayrı mikemmel oli yaa... :sm_cool:
Şarkılar söyleye söyleye gidip geliyoz valla
Kardeşim arabayı sürüyo annem oğluşunun yanına oturuyo
Bizde arkayı üçlüyoz ben ortaya geçiyom
Solumda babam sağımda aşkım :asigim: işte hayat bu :lepi: mutluluk bu günlükcan :sm_cool:
Bu arada seçilimi çoook özledimm şu haziran bi bitsin temmuzda inşallah gelir yanımada istanbulu turlarız yinee denizlere akarız pikniklere gideriz...oy balım benim gerçek dostum seni çook seviyom kız ben :asigim:
ALLAHIM SEN NAZARLARDAN KORU BıZı.. :nazar: :nazar: :nazar:
ıNCıTMESıN ELLER YÜREĞıMıZı..
BEN AıLEME VE AŞKIMA AŞIĞIM :asigim: ONLARI ÇOOOOOOK SEVıYORUMMMMM :1hug:

merhaba günlük bugun sana ilk defa yazıcam .

birbuçuk yıl oldu neredeyse biteli 1 aydırda görmüyordum iyiydim ama neden 2 gündür yine eskiye dönüş yaptım günlük neden yine aklımda oofff offff bana görmek yaramıyor ama ne yapayımki aynı ortamdayım ...unuturum degilmi günlükkk ..

neyse ben yeni burnumun tebriklerini kabul etmeye devam edeyim günlükçüm biraz moral biraz motivasyon kendime yeniden güvenmeye ihtiyacımm var ...

bide aşkk istiyorummm aşkkk :):):):):)

Uykusuzum hemde çok gece 2 de geldik eve yatmam 3 oldu tabimirmirmirmir
Kan verdik kan alabilmek için benden almadılar ama :gitme:kan seviyem düşükmüş:umursamaz: bugunde kan bulmamız lazım eş dost haber verdik gelecekler sağ olsunlarolumunekankayizsmile Acilin önü ne kalabalık günlük ambulansların biri gidiyor biri geliyor :gitme:Allah herkese sağlıklı günler nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq: ne kadar zor bu akşamda çapa yolları gözüküyor bana sanırım ama önce ikizlerin yattığı hastaneye gitmem gerek sonra çapayaa kan verecek arkadaşlarla buluşmayakaydirigubbakcemile

selam günlükcanımmmmm olumunekankayizsmile
hahahyt hohohoytttttt anammmmm bugün ayın 15i ohhhhh maaşımı aldım
enerjiğim sevgi doluyummmmmmmmm opuyorumnanaktan yaa hergün
uyanamayan yataktan aklakamayan ben bu sabahın köründe uyandım
bankaya para çekmeye oradan pastaneye oradan kuaföre oradanda işe
geldimmmm -tatlicadiarzu- ayyyyyyy bugünde amma kokoşummmmm
ben seviyorum geizp tozmayı giyinip süslenmeyi temiz akça pakça olmayı
anammmm delikafadulden valla elimden gelse kuaförde yatıp kalkarım heralde
gittim cumartesi günü saçlarıma röfle yaptırdım o kadar pozitif bi enerji dolduki
içime anlatamam yanii dün akşam arabam arıza yaptı ama ona rağmen iim çok
şükür bu cuma şebomun düğününe gidiyorummmm bebğimi gelinlikle görücem
hayatımda en istediğim şeylerden biriside gerçekleşiyor şebom evleniyor yupiiiiiiiiiiiiiiiiii hihoyyyt :teytey: :dance: :asigim:
bide şu aslımı hayırlısıyla evlendirsem bide ben hayırlısıyla birini bulup evlenmsem
allahtan başka bişey istemicem sanırım ayyy çok mutluyum ayhhhhhh seneler sonra
ilk defa maaşımı bugün tam olarak aldım kuruşu kuruşuna her ay 350 krediye öde öde
elinde sonunda geçen ay bitirdim rabbim sana şükürler olsun binlerce kez.....
rabbim bana yardım et allahım şu arabamı yaptıriim bir eve çıkiim şu eylülde
yarbbimmm bide şu temmuzda aslımı görmeye ist.a gidiim ben aslımı çok özledim
yarabbimmmmmm ayhhhhh çokmu şey istedim neeee ama şunu anladımki insan
isteyince herşey oluyor hayatında yeterki şükretmeyi bil....
aşkitoooommmmmmm seni çok özledimmmm bekle beni temmuzda bi geliim ist.un
altını üstüne getirelimmmmmmmm yupiiiiiiiiiiiiiiiii :teytey: :dance: sırnaşık şey delikafadulden naniknanik

selam günnük...
höfff havalar iyiyden iyiye ısındı laaa..Allahım 12 temmuz gelsin dee denize gidelim kocemle uyuyalım foss foss kumsaldaaboshayallersmile
benim yine saçlarımla başım dertte nan günnük, 2,5 yıldır makas değmediği için artık tarzan stili oldu, şööle çok kısaltmadan katlı bi şekil verdirecem bugün yarın daaa...nan o kadar çabuk beyazlıyo ki saçlarım, 15 günde Ekrem Bora ya dönüyorum saçlar da koyu kestane, kabak gibin çıkıyolar sinir oluyom...kocemin izin verdiği ölçüde açıcam yine saçları o olacak bu sefer de cort diye dipler çıkıcak aeaaeaeaeeaeaaakannehir aman boşver günnük bi derdim saçım olsun çok şükür...
bu arada Gamzem yapabileceğim herhangi bişey olursa, haber et mutlaka, çok geçmiş olsun ferah tut içini beybiolumunekankayizsmile

hadi baş baş

sen seni bil sen seni sen seni bilmezsen patlatırlar enseni :eek:

Medeniyet dediğin açmaksa bedeni ozaman, hayvanlar bile senden daha medeni kötükedihüso

içimden geldi anlayana işte. sırnaşık şey​

selam günnük...
höfff havalar iyiyden iyiye ısındı laaa..Allahım 12 temmuz gelsin dee denize gidelim kocemle uyuyalım foss foss kumsaldaaboshayallersmile
benim yine saçlarımla başım dertte nan günnük, 2,5 yıldır makas değmediği için artık tarzan stili oldu, şööle çok kısaltmadan katlı bi şekil verdirecem bugün yarın daaa...nan o kadar çabuk beyazlıyo ki saçlarım, 15 günde Ekrem Bora ya dönüyorum saçlar da koyu kestane, kabak gibin çıkıyolar sinir oluyom...kocemin izin verdiği ölçüde açıcam yine saçları o olacak bu sefer de cort diye dipler çıkıcak aeaaeaeaeeaeaaakannehir aman boşver günnük bi derdim saçım olsun çok şükür...
bu arada Gamzem yapabileceğim herhangi bişey olursa, haber et mutlaka, çok geçmiş olsun ferah tut içini beybiolumunekankayizsmile

hadi baş baş

Sen varyaa mükemmel bir arkadaşşsın çok sağol güzel yüzlüm benimm düşünmen yeterliii çabalaman yeterli bitanem.. korkuyorum hemde feci korkuyorum fakat eminimki ben gitmicem evde kendi kendime ağrılı sancılı bi şekilde geçircem kremlerle falan ama gidemem genel cerraha ve yatamam bıcak altına :gitme: sağol bitanem düşündüğün için söylemen bile yeterliiii opuyorumnanaktan
sen seni bil sen seni sen seni bilmezsen patlatırlar enseni :eek:

Medeniyet dediğin açmaksa bedeni ozaman, hayvanlar bile senden daha medeni kötükedihüso

içimden geldi anlayana işte. sırnaşık şey​

günnüş söyle şu gizeme kim canını sıktıysa boşkoysun, densizide çok patavassızıda kendini bilmezide İKİ YÜZLÜSÜDE çok bu memlekette... ve şunu bilsinki anlık günlük yada haftalık aylık dostlar değiliz biz sadece iyi seçsin çevresindekileri ve öyle aman canım cicim diyenlere pek kanmasın inanıyormuş gibi yapsın denesin ve gerçek yüzü ortaya çıkıncada ayakkabı numarasını şöyle bi göstersin , zaten sancılıyım ağrılıyım birde bu kızın çevresindeki o sinirlendirdiği iki yüzlü insanlar benim sinirimi zıplatmasınlar:eek:lmaz:

günnüş söyle şu gizeme kim canını sıktıysa boşkoysun, densizide çok patavassızıda kendini bilmezide İKİ YÜZLÜSÜDE çok bu memlekette... ve şunu bilsinki anlık günlük yada haftalık aylık dostlar değiliz biz sadece iyi seçsin çevresindekileri ve öyle aman canım cicim diyenlere pek kanmasın inanıyormuş gibi yapsın denesin ve gerçek yüzü ortaya çıkıncada ayakkabı numarasını şöyle bi göstersin , zaten sancılıyım ağrılıyım birde bu kızın çevresindeki o sinirlendirdiği iki yüzlü insanlar benim sinirimi zıplatmasınlar:eek:lmaz:

aman şekerim merak etmeyesin sen aklinialirimsmileaklinialirimsmile
Benim canımı kolay kolay kimse sıkamaz bi laf var ya aşşağısı kasımpaşa :1shok:
eee bende orada oturuyorum malum onun için pek umursamam insanları adamına göre muamele yane :nazar:naniknanik

günnükümm naberr boshayallersmile

uzun zamandır yazamadım sana çok fazla nete giremiyorum artık

arasıra kaçamak girip bakıp çıkıyorum:1ninca:

havalar iyice ısındı sıcaktan çalışamıyorum biran önce tatile gitmek istiyorum

bu yıl tatilimiz bayramdan sora ekim ayında daha çok var ama öncesindede çok işimiz var

daha taşınmadık bile ohaoldumsmile bitmiyoki ev bi bitse hemen taşınıcaz

biraz toparladım evi çocuk odasına koydum halıları felan yıkatmaya verdimm ev cıbıl

duruyoo haliyle misafirde çağıramıyorum

ramazandan önce taşınırım inşallahta düzene girmiş olur çünkü ramazanda misafir almak

istiyorum.

birde kilolarımla başım dertte bu ara hiç aklımın ucundan geçmezdi bu kiloya kadar

çıkacağım

sporda yapamıyorum boğazımdan hiç kesemiyorum 3beyazı çıkarsam hayatımdan

belkide biraz vericem ama ekmeksiz asla doymuyorum tatlısızda hayatta yapamamm

napıcam bilmiyorum.

dün akşam tartıya çıktım 62 olmuşumohaoldumsmile bir an önce eski kiloma geri

dönmem lasım:kedi:

hadi görüşürüzs:eek:

Son düzenleme:
X