Popüler Konu Sevgili günlük...

tekdüze, sıkıcı, monoton..
hayatım ne zaman bu hale geldi yau :/
şu sıra hayatımla alakalı çok yorum yapıyolar
en çok da bu beni sinirlendiriyo
umursamaz takılıyorum bu aralar,evet.
kendini gel der gibi tavırlarınızı alın gidin. peh :/
neyse
gittim ben de..

selam günlük sıkıcı yorgun geçen birgündü yine
öyle yorgunumki oturduğum yerde uyuyabilirim
off onaylansın şu kredi noluuur bende kurtulayım bu sıkıntılardan

Günnüş ben geldimm:dance:
Çok heycablıyım,yarın araba kullanıcimm
İlk defa kullanmıycam ama olsun araba kullanmak bana heycan veriyo , düşüncesi bile sempatiksalakcinni
Kankimin eşi ona minicooper alıcakmış ,çok beğenmişler ,bugün sürüş testine gitmişler.
Hadi hayırlısı, dua edeyim çok heycanlı deryamm çok istiyo
Benide gezdiricek :jeyyar:,artık istanbul kazan biz keğçe
Bekleyin kankalar bizi kaydirigubbakcemile5 olumunekankayizsmile
Dersler çok zevkli geçiyo :smiley-cool:
K.K. dan biriyle tanıştık orda kaydirigubbakcemile3

Neyse...
Geriye kalan herşey çok şükür yolunda.Huzurluyum
Allah bozmasın

Günlük bugün kalktım kankama gittim yarime gittikten sonra söyledim o da plan yapmış buz patenine götürecekmiş beni tabi ben kankama gidince kaldı:gitme: dedim aşkım keşke buluşalım deseydin ben kankayla plan yapmazdım çok üzüldüm ama ya dönemedim de yarın çekimleri varmış vakit kalırsa gideceğiz ya da başka bi güne kalacakboshayallersmile Bu aralar fena halde köpeklere taktım kafayı günlük istiyorum ya benim de bi şivavam olsun ya da herhangi bir köpekk off anneme yasak olmasa çoktan almıştımboshayallersmile bitaneme dedim evlenince kesin alalım ben severim zaten aşkım biliyosun sen iste alırız dedi:asigim: böyle işte günlük daha anlatacak çok şey var ama anlatmayacağım yeter sana bu kadar

ne garıp degılmı..
ne cok yagıyo yagmur ıkı gecedır sabahlıyom sabaha kadar gokyuzune bakıyoımda ne kadar ofkelı nekadar hırcın ne kadar matemlı ne kadar can alıcak kadar kotu hafıf yagısı ıle hayranlık uyandırıyo degılmı..aynen....bı ınsanda bu sekılde ofkelendıgınde lanet sacıyo olabılır mı?..
olabılıyo bılıyomusun..once guneslı ıken gulerken neşe sacan sıcaklık sacarken ofkelendıgınde aynen bu hırcın gokyuzu gıbı oluyo..aklıma ne geldı bılıyomusun babamın en yakın arkadası nuri alçonun benım ıcın cok hırçın demesı..aslında cok haklıymıs ılk demesınede kızmısdım ama haklı..gozumdekı ofkeye bakdımda ben korkdum bu aksam...
cumartesıden berı sankı hayatla kumar oynuyorum cok ınce bı ıp bu ayagım kaymasın dıye elımden gelenı yapıyom cok cambaz degılım kı ıpın ustunde gozum kapalı yuruyeyım..
aslında ıcımdekı oyuncu cıkmıyo rol yapamıyom..sadece dısa karsı gulen bı tebessumlu yuzum var işde..:)..anlıyamıyom gene ıcımde bı umut var sankı hersey şaka dencek bana sankı hasret bıtıcekmıs gıbı kokusu nefesı her an yanımda sankı tutuyo benı koruyo...ama napıcaz duygularla areket etmıycez hepsı ıcımızde kalcek degılmı?..emnıyettekı ıslerıde hallettım cok sukur sıra pasaport cıkartıp temellı gıtmekde :)..artık bıletımı hangı havayolu keserse ahıret olsa azraıl de pılotum olsa....

Günlük Can..

Madem Bitti Niye Hala Üstüme Gelip Tartışma Çıkartıyo :1ninca:

zemuszemus

Slm günnüşşş
ben geldim 1 saat plates yaptımm geldimzemuszemushihoyyyt
Bugün kursa yetişemiyordum az daha
Betüşümüde beklettim
Yolda buluştuk bir heyecanla arabadan inişim vardı sorma
:roflol::roflol:
elimde MINI katalogu bugün test sürüşüne gittik
bayıldım araabya
şimdi diyeceksin daha kursa dün başladın ne oluyor
zaten bir araba alacaktı eşim ama 2. el bişey alacaktı basit
ama ikimizede bi MINI merakı geldi bir kaç haftadır ee bi gidip deneyelim dedikgamyoncuiremsu
benimki bayıldı arabaya beni hiç sorma zaten
kankime anlattım hemen arabadan heycanla inip
heycan yapmış yawru
İnşallah alır vazgeçmez doya doya gezeriiizzzz
önce inşallah sınavlardan geçeriz
yarın direksiyon dersimiz var betüşle aynı anda çıkıcazzzzz:lepi:
heycanlıyım kankam gibi
Dua et günnüş kocik bana araba alsın markası MINI olsun:Saruboceq::Saruboceq:
Büyüklerinde gözüm yok bak MINI diyorum yahuukaydirigubbakcemile3
neyse azıcık ders çalışıyım kankam çalışıyormuş

çok yorgunum günlük... tam yatmak üzereydim ki otel bakmam gerektiği aklıma geldi... nete girince sana da uğrayayım dedim... gün içinde bakmaya hiç fırsatım olmuyor... ama bulamadım ; bulduklarım pahalıydı ama yapacak birşey yok patronum düşünsün... bu kadar geç kalmasaydı... umarım vize işi de hallolur...keşke dönüşüm de istanbul aktarmalı olabilse ; berlin sonrası 2 gün istanbul süper olur :)

yatsam kalksam temmuz olsa keşke... hiç biymeyecekmiş gibi bu ay... yorgunluktan nasıl uyuyorsam garip garip rüyalar görüyorum... bakalım bu gece neler görücem...hadi ii geceler cicim...

Günlük yaa,
Kursa gittiğim günlerin akşamı evde çılgın bir baş ağrısı yapışıyor bana.:1ninca:

Trafikte geçirdiğim saatlerden mi, dersten mi, yoksa birinin negatif bakışından mı?:sm_confused:
Negatif bakış ta yakalamadım hiç aslında, tüm sınıfla aram çok iyi, üstelik herkes dişi...
Ben anlamadım bu işi...mafoldumben

Ama çok fena ağrıyor başım günlük...akannehir

Ve artık hasret dayanılmaz boyutlara ulaştı tarafımda...mafoldumben
Geceleri uyuyamıyorum, devamlı aklımda sevdalım.
sabaha karşı ancak uykuya dalıyorum. normal olarak ta öğlene kadar uyuyorum, düzenim yok!:gitme:
Keyifsizlik, mutsuzluk had safhada...:çok üzgünüm:
Bitsin bu askerlik, yeter artık, cidden yeter Günlük...

günnüş herşey güzel olucak biliyorum
aslında senden ve kkdan çok şey öğrendim günnüş insanları tanımayı ve sahte gülüşleri ayırt edebiliyorum bunda senin çok katkın oldu
iyiki hayatımdasın kk sen bana şu koca şehirde yanlız kalmamam için çok değerli dostlar kazandırdın

Bugün anca gelebildim günlük amaa çok uykum vaarr çok yazamıycam sana.
Tarih çalıştım bugün bitmek üzere az kaldı ama daha anayasa fln var. Coğrafya da bitti sayılır. Eğitimi tekrar etmem lazım. Ve deneme çözmem lazım bol bol. Off strese giriyorum sınav yaklaştıkça eyvahedigeldismile İnşallah hayırlısı olur hakkımda günlük yaaa amiiin :Saruboceq: Onun dışında her şey yolunda günlükcüm :asigim: Uzaklık hariç tabiki :çok üzgünüm: Neyse her şey güzel olcak zamanla inşallah Allah'ın izniyle :Saruboceq:
Diyete, spora da devam kaydirigubbakcemile2
Bugünlük bu kadar günlük uykum geldi hadi kaçtım benn byee opuyorumnanaktan

naber la
dümbük,april kankama söyle sabretsin:asigim:uzun dönem bekledi oda,sevgilisi,biricik nişanlısını tabiri caizse 'adam gibi'bekledi..on numara kankam benimolumunekankayizsmile2 ay sonra kısmetse onada teskere vericez,çok az kaldı çoook:teytey:üzülmesin biriciğim dayansın:teselli:

şu an yemekteyiz-tatlicadiarzu-i izliyorum ve yarışmacı kadını ölesiye dövmek istiyorumkaydirigubbakcemile
o nası bi konuşmadır yarabbim ya!!-tatlicadiarzu-
abi,ağzını şöyle yaya yaya konuşmazlarmı tiki tiki..işte böyle tiplerin ağazına 2 tane çakasım geliyo allah hakkı içinÇok üzgünüm çoook:mymeka:
offf..öyle çok şeye kılımki aga,buraya yazsam destan olurboshayallersmilehee bide yemek yapmayı bilmiyo salak,rezil etti kendini:roflol:

iyi ki varsın KK....

iyi ki varsınız yüreği güzel tatlı destekçi pozitif iyi insanlar...

kontrol panelimde başsağlığı dileklerinizi gördüm. birbirimizi tanımasakta acısına ortak olup destek olmak ne kadar güzel değil mi... çok teşekkür ederim... yeriniz bende apayrı...
kaybettiğim arkadasımla da nette tanışmıştık. ama kk da değil de bir köpek sitesinde.. köpeklerle yapılan buluşmalara katılırdı o da... çok sevdik birbirimizi sıkça görüştük.. günler geceler geçirdik beraber.. aramızda uzun yollar vardı.. 8 saat yol. buna rağmen gördük birbirimizi sıkça. çok özledim.. yokluğunun 7 günü... o şimdi bir huri kızı oldu bir melek oldu... bu dünyad gezemediğin kadar gez canım. kilolalarından dolayı her yere gitmezdi. çünkü 230 kiloydu herkes onu bakışlarıyla üzerdi. bazı kapılar ve sandalyeler onun için dardı. bu hayatı yaşamak zor olmuştu onun için.. ama altın gibi bir kalbi vardı. arabasıyla dolaşmaya çıkar muhtaç halde gördüğü tüm köpeklere yardım ederdi.inşallah kuçularınla orada mutlusundur şimdi.. gözün arkada kalmasın kızın emin ellerde.. annen onu asla bırakmıyacak... hafta sonuna doğru alıcak yanına... mişanın düzeni bozulmayacak yine aynı mamayı yiyecek yazın yine yüzmeye gidecek aynı veterineri bakıcak ona... senin koynunda yattığı gibi yatıcak annenle babanın ortasında artık bizim çiğdemimiz o dediler... tek bir şey eksik o da en büyük eksik.. SENSıN... hiçbirşey yerini dolduramaz...
seni özliyeceğiz....

Canım sana çok güzel bir haberim var
Bir oğlum olacak :asigim:
Annesinin minik erkeği
Mutluluğumu anlatamam ..
Onu gördüm ya dün o kadar güzel bir duygu ki Allahım dilerim tüm isteyenlere yaşatsın...
Büyüdükçe karnımda onu görmek daha bir güzel oluyor...

Günnükcan akannehirakannehir
Bu aralar kendimi hiç işlere veremiyorum hissediyorum bunu :sm_confused::sm_confused:
Müzik dinle,kahve iç derken eee bide KK bazen diyorum tüm internetten kopar bağlarını vereliniortak belki onu bile yapabilirim anlık psikolojime bağlı vallahi lülülülülülü
şimdi de kahvemi içicem 1-2 işim var onları hallederim diyorum hiç istemiyorum ama mecburum :dilcikar::dilcikar:
akşam nişan salonuna gidicez resim seçicez album yapacaklar bize
Öyle çok merak ediyorum ki nişan cdsini ve albumlerimizi inşallah resimlerimizi de alırız olumunekankayizsmile
Dün akşam epey konuştuk aşkımla nasıl olucak bilmiyorum :mymeka::sm_confused:
nasıl evlencez biz ne zaman evlencez :asigim::asigim:
Allahım yardım et bize yalvarırım :Saruboceq::Saruboceq: Allah herkeze bi kapı gösterir gerçi vardır her yolun bi girişi bide çıkışı :Saruboceq::Saruboceq:
Eceninde nişana az kaldı yahu :1shok: neler hissettiğini çok iyi biliyorum ama sakin olmalı bunu da biliyorum lmaz:lmaz:
Herşeyi hatırlamak güzelce yaşamak istiyorsa sakin olmalı sempatiksalakcinnisempatiksalakcinniŞeniz

Günnüşşş Naber nannnalsanaalsanasmile
ayy hava bi düzelmedi yaa
dün akşamm kursa 9 da gittim 40 dk için o da sırf sohbet geçtii..
Patronumada emrivaki yaptım götürmezseniz taksiye binecem didimm ehehehehe...
çok cadıyım çoook..
Bugün bi sürüüü işi var...ihracaaatın tüm evrakları bitmesi gerek mali müşavirimde yok anasını satim bütün iş başa düştüü...
Geceleri geç yatıyorum sabahları uyanamıyorum...Hep yabancı hocam yüzünden...
Çok çalışmam gerek çok...haftaya sınav var...
Neyse işleree döneyimm.mirmirmirmirmirmirmirmir

HAdi çaçaw...

mrb günnük

iyiyim... biraz yorgunluk biraz halsizlik ortaya karışık işte..
boşananları duydukca hayata bakış acım değişiyor resmen.
üf neyse daraltmıyım senide....

sevdigimle hayatımla 2 günden sonra bu gün gün içinde 2 dakikada olsa konuştuk
sesini bile özler oldum.
sen iyi ol hayatım sen iyi ol ben sana hasret kalmaya özlemeye razıyım.

evlenince 1 ay evden cıkarmayarak acısını cıkarırım

neyse günnüş gittim. grş
bana ve hayatıma dua et. yola koycagımız cok şey var cok şey.
ikimiz içinde hayırlısı

[FONT=comic sans ms,sans-serif][/FONT][FONT=comic sans ms,sans-serif]Günlük bu şarkı mafetti beni :2:mafoldumben mafoldumben[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif][/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Toplamış çeyizi , sarmış dengini[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Yolcumusun canım yavrum nereye?[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Ne çabuk büyüdün gelin mi oldun?[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Yolun açık olsun git güle güle[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Biricik kızımsın git güle güle[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Açam yatağını kimi yatıram?[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Sabah yavrum diye kimi kaldıram?[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Boş yerini ben kimlerle dolduram?[/FONT]
[FONT=comic sans ms,sans-serif]Misafir gel bazı git güle güle[/FONT]
Sabah soframızda boş kalır yerin
Lokmalar düğümlenir ben nasıl yerim?
Yüce Allahımdan sabır dilerim.
Yuvan mutlu olsun git güle güle...
Açar kapıları seni ararım
Taş basar bağrıma yavrum yanarım
Bundan sonra yola bakar ağlarım
Biricik kızımsın git güle
Boş yerini ben kimlerle dolduram?
Biricik kızımsın git güle

Günaydın Günlük...
İvit daha yeni günaydın yoksa iyi akşamlar mı demeliyim...sempatiksalakcinni

Gece 3.30a kadar odayı toplamam gerek filan diyip kendimi oyalamaya çalıştım, eski yazılarımı, notlarımı okudum, azcık ağladım...:gitme:
Sonra baktım ki olmayacak öyle, bir KK yı açayım dedim, belkim Tanrıçam vardır dedim...
İyi ki de demişim, varmışşş!olumunekankayizsmile

Çok güzel bir gece muhabbetinin ardından huzurlu uykulara daldım...kaydirigubbakcemile5
Sabah uyandığımda fakülteden arkadaşlar beni arıyorlardı, buluşma için...süprizzzzz

Lakin sevgili nişanlımı ikna konusunda başarısız oldum, :gitme: sebebi ise bence geçerli bir sebep, şuan sana söyleyemem Günlük...Ama hak verdim kendisine, ve kırdım dizimi oturuyorum şimdi...

Bugün ne yapsam evde ne yapsam...fisfisfis
Bakayım, belki dikiş dikerim, :hulya: KPSS çözerim, gider bi dolu gazete dergi alır okurum...
Bulurum bişeyler be Günlük...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…