Popüler Konu Sevgili günlük...

Ben geldim Minnoş kaydirigubbakcemile3 bugün evdeyim hiçbiyere çıkmicam çünkü dün çok fena dağıttık kuzenle kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 aöf sınavından sonra evde napalım die düşünürken birden hadi kalk olivyuma gidelim dedi kuzen, hem gizemin nişanı için beyaz bi ayakkabı bakmam lazımdı neyse ben eve geçtim giyindim süslendim kuzenin kapısını çaldım onu aldım hoooop attık kendimizi dışarı 12:30 gibi neyse mağzaları geze geze bi ayakkabı dükkanına girdik ben bi ayakkabı denedim güzel durdu evet ama mantar topuk yani dolgu topuk olduğu için bendeki boyla beraber 2 metre oldum abartısız kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 neyse almadım tabikide ve olivyuma girdik mağzaları gezerkene kendimizi adil ışıkta bulduk ve aman allahım muhteşem bi elbise denedim ama ne deneme görmen lazım kabine kuzenimle beraber girdikk bi cümbüş bi kıkırdamalarki sorma gitsinn kaydirigubbakcemile3 neyseeeee elbiseyi giydimm ve tabisideeee mikemmmel olduuu ve benn herzamanki gamze olaraktan aldım elbiseyiii kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kararımı değiştirdim beyaz elbise giymicem dünkü aldığım elbiseyi giyicem nişanda :lepi:
neyse sonracığıma poloya girdik mikemmel hasır şapkalar vardı yaaa aklım kaldıı, ordan çıktı yine mağzalara girdik ve yorulduk üst kata çıkıp önce karnımızı doyurduk ve baktık hala minik bi yer kalmış boşta veeee kumpiiirrr yedikkkk kaydirigubbakcemile5
dün varya felekten birgündü anlicağn heleki yemek yerkenki sohbetimizi görmeliydinn koptuk koptuk kaydirigubbakcemile3 sonra bi mağzaya girdik kuzene conwers aldık ohh güle gülee giysinn canım benimm,.. ve yavaş yavaş eve dönmeye karar verdiğimizde saat 6 olmuştu tadını çıkaralım dedik ve yürüyerek gidelim dedik havada mis gibiydi ohhh sefamız olsunn olumunekankayizsmile eve geldiğimde görmeliydin babamı hani ayakkabı alcaktın yine elbise almışssın dedi amaaan babaa hepsi beni 2 metre gösterdi bende elbise aldım dedim kaydirigubbakcemile3 neyse üstümü değiştirip doğruu kuzene geçtim diğer kuzenlerde geldi ve bisküvi pastası eşliğinde dondurmamıızı yedik balkon keyfi yaparak ve tabu oynadık bizimkilerle çok zevkli oluyo bu oyun yaaa delikafadulden
sonra evlere dağıldık ve yorulduğumu hissettim. bugünde evdeyim birazdan kalkıp evi temizlerim çünkü yarın dedem ve annanem geliyor:lepi:
Hadi öptüm seniiiii yine beklersin biliyorum gelicm emin ol paii paiii:nazar:

Son düzenleme:
merhaba günlükcüğüm
iki gündür çok üzgünüm çokkkkk mafoldumben
gene bizimkinden iki gündür ses yok, birkez olsun bana incelik yapmayan adam beni düşüncesizlikle suçluyo :eek:lmaz:
otur da bi kendine bak dimi, yok illa bencil olacak ,benim ne ihissettiğim ne düşündüğüm kimin umrunda ,bıktım onu alttan almaktan, ama bu sefer aramıcam :eek:lmaz: kendi bilir :kızgın:

Üzgünüm günlük hemde çok üzgünüm!!!
buraya msj yazmak bile şuan için bana boş geliyo
biz sıcacık evimizdeyken
o gemide her kesimden insan "ınsanı yardım" için yola koyulmuş kahbe kurtlar tarafından saldırıya uğrarken
boş boş oturmak zoruma gidiyo :KK43:
yapabileceğim tek şey dua etmek
ınsan olan, merhameti olan ,içi az olsun cızlayan, herkesten rica ediyorum dua edin...
ılla kur-an okumak değil bildiğiniz duaları okuyun, Allahtan yardım dileyin.dileyelim...
ınsanlık için !

herkes okuyo burayı biliyorum .LÜTFEN!

biz sıcacık evimizdeyken
o gemide her kesimden insan "İnsanı yardım" için yola koyulmuş kahbe kurtlar tarafından saldırıya uğrarken
İnsan olan, merhameti olan ,içi az olsun cızlayan, herkesten rica ediyorum dua edin...
İlla kur-an okumak değil bildiğiniz duaları okuyun, Allahtan yardım dileyin.dileyelim...
İnsanlık için !

hislerime tercuman oldun B&M bende icimi dokmeye geldim
insanlar orda ecelsiz olurken burda bos bos oturmak cok kotu bi duygumafoldumben

biz sıcacık evimizdeyken
o gemide her kesimden insan "İnsanı yardım" için yola koyulmuş kahbe kurtlar tarafından saldırıya uğrarken
İnsan olan, merhameti olan ,içi az olsun cızlayan, herkesten rica ediyorum dua edin...
İlla kur-an okumak değil bildiğiniz duaları okuyun, Allahtan yardım dileyin.dileyelim...
İnsanlık için !

Günlük sabah haberleri izleyip şehit olanları duydukça içimize bir ateştir düştü gene...
:1no2:
Zavallı askerlerimiz orada pislikler yüzünden ölüyorken biz burda...
:sinifsinif:
Babamın bir arkadaşının oğlu da şehit oldu günlük babamın morali bozuldu çok.
İnsan tanıdığı olsun tanımadığı olsun böyle şeyleri duyunca tepkisiz kalamıyor... :1no2:
B&M ye katılıyorum KK halkını dua etmeye ve milletimiz için devletimiz için dualarımızla iyi dileklerimizle manevi güç toplamaya çağırıyorum...

Günlük sabah haberleri izleyip şehit olanları duydukça içimize bir ateştir düştü gene...
:1no2:
Zavallı askerlerimiz orada pislikler yüzünden ölüyorken biz burda...
:sinifsinif:
Babamın bir arkadaşının oğlu da şehit oldu günlük babamın morali bozuldu çok.
ınsan tanıdığı olsun tanımadığı olsun böyle şeyleri duyunca tepkisiz kalamıyor... :1no2:
B&M ye katılıyorum KK halkını dua etmeye ve milletimiz için devletimiz için dualarımızla iyi dileklerimizle manevi güç toplamaya çağırıyorum...

sadece askerlerimiz mi?
genç yaşlı her kesimden insan ya orada
canlı yayınlarını izliyodum ihh.org.tr den
diyoki her dinden insan katılmış o gemiye yardıma vesile olmak için
hatta ateistler dahi varmış
çünkü bu müslümanlığa yardım değil insnalığa yardım olarak bakıyolar olaya..böyle söylüyolar
yardım edilecek olan insnalar ne olursa olsun yardıma varız diyolar
Çünki insanlar !!

herşey bomboş günlüğüm bomboş....senağlama
mutsuzum hemde o kadar mutsuzum ki... :1no2:
ya ben ne zaman mutlu olacağım hiç bilemiyorum nuriden ayrılıcam sanırım o hayalimdeki beni tamamlayacak mutlu olavbileceğim kişi o değil sinir etti beni cuma akşamı ben bir insanla bu kadarmı zıt olurum yarabbim anlamıyorum...sanki beni sinir etmek için yapıyor tüm bunları ayhhhhhh..... :kızgın:
nerdesin ilker aşkım hayatım erkeğim herşeyim....ya insan seneler geçsede o kişiyi unutamıyormuş o benim olmadı hiç beni aldattı şimdide beni aldattığı kızla evleniyor ama ben yalnızca onu istiyorum onun düşünüyorum o günleri ara sıra aklıma geldikçe içlenip ağlıyorum yapamıyorum olmuyorrrrrrrrr olmuyor işte o kadar yalnız o kadar mutsuzum ki.... sadece bugün bu videoyu sabahtan beri izleyip lanet olsun aldatanlara diyorum ve içim acıyor.... offffffffffffffff offffffffffffffffffff senağlama senağlama senağlama senağlama
http://www.youtube.com/watch?v=HT-FClgd0-4

selam günnüküm
keyifsizim bugün biraz bilmiyorum nedendir içimde kötü bir his var nedense
bugün sınavım vardı malum 3 hafta kaldı aşkımla sınava gittik
sınavdan çıktık bir güzel yemeğimize dondurmamızı yedik cokacimcoook :icecream:
gelirken bir güldürdü beni manyak bir güldürdü öldüm allahım boshayallersmile kaydirigubbakcemile3
ama günlük mutlu değilim neden onu da bilmiyorm belki de biraz dinlenmye ihtiyacım var
iiçimde bir sıkıntı var yaaa
ne bileyim günlük zaman hiç geçmeyecek gibi gleiyor
sanki biz hiç üniversiteli olamayacağız herşey bitecek gibi...
ben artık aşkımın yanından ayrılıp eve gelmek istemiyorum günlük
ben hep onun yanında olmak istiyorum
ama daha zamanı var ve ben o zamanı düşündükçe moralim bozuluyor
dile koay günlük hayallerle geçen 2.5. sene
zor geliyor artık beklemek zor
eskisi gibi boşveremiyorum da sıkılıyorum artk ya
çok üzgünüm bugün düşünebileceğinden çok daha fazla
dün bizim karşı apartmandan bir gelin çıktı öyle özendim ki
dedim ablam zaten ekimde gidiyor sıra bana hiç gelmeyecek mi ki
bana da nasip olacak mı dersin günlük he olur mu :KK43:((

Son düzenleme:
lanet olsun teröre,teröre deestek verene..
iskenderunda 6 şehit,gemide onlarca insan öldü..
allahım sen askerdekı kardesımı ve tum askerlerımızı koru gemıde sağ kalan yurttaşlarımıza yardım et.

Hiç iyi değilim hiç...
Boğazımda bir yumru, sabahtan beri içtiğim her suda, ağzıma attığım her lokmada... Şehit ailelerini, yardım gönüllülerini düşünüyorum...Sessizce akıtıyorum göz yaşlarımı, kimseye lanet okumuyorum. Çünkü lanet okunacak halleri bile kalmadı... Rabbim günahsızların hesabını soracaktır, inanıyorum...

Yeter diyorum sadece yeter!!! Ekmek yediğiniz kaba tükürmeyin... Bu ülkeyi bölemezsiniz, bir ölür, bin diriliriz. Yine de tek karış toprak vermeyiz size...

Yeter ısrail... Elinizi çekin insanlığa hizmet edenlerden, insanlardan... Müslümanlardan...

turkbayragiturkbayragiturkbayragi

insanlar boş yere ölürken duadan başka hiç bişe yapamamak çok kötü bişe...
devletinde bişe yaptıgı yok!!

Yol oldum günlük yol...kaydirigubbakcemile3 :eek: :eek:
Trakya otobanı dümdüzz, April gezer gece gündüzzz...:eek:
Vayyy beeni beni vay! bayanssulusmile sempatiksalakcinni

Nişanlımı görmek...:asigim:
Ama akşam yine ardımda bırakıp dönmek...:gitme:
Yakında bitecek...
:lepi:

slm günnüş
ben malum kişiyi çok özledim.d mevzuunda da bi gelişme yok ö-tren olayı:))artık kararlarımı kendim vereceğim ve sorumlulugunu üstleneceğim bu böyle biline.netlerim arttı daha çalışmam lazım kampa gireyim diyorum temmuz 10 a kadar.

SLm günLük ... :ecrin_bebek:

Dün ve bugün çok yoğun geçiyor hem 31 mayıs hem 1 haziran faturaları almış başını gidiyor vallahi 2 şirketin birden faturaları öldürdü beni ya of of :sinifsinif:

Aşkımında aynı şekilde ilaç dağıtımları falan çok mesaiden 12de geldi dün akşam... evlenince mesaiye kalırsa bn çok özlerm kocişimi yaaaa :sinifsinif: Ayhhh neyse içim karardı güzel şeylerden bahsedimm sana....

Bugün çizelgemdende anlaşılacağı üzreee... aklinialirimsmile Bizim yıl dönümümüz aşkımlaaaa :lepi: 1 yılı devirdik oohhh nice yıllaraaa kıskananlar çatırtttt çatlasınlaaarrrr zemuszemus :nazar: Akşam için plan yapamıyos günlük haftasonu telafi edicez heralde malum haftaiçi bide ay başı olunca ikimizinde mesaisi var ama sen yinede dua et belkim bişeyler yaparız yerimseniben

Onun dışındaaaa.... Bir iyi haberim daha var sanaaa....

SEÇİLİM İSTANBULA GELİYOR TEKRARRRR :lepi:
26 Haziran 2010 Günü Yanımda Olucak
Yine muhteşem 2 gün daha geçircez birlikte
Alemlere akıcaz uleeeeyynnnn aklinialirimsmile :içelim:

Günlükkk süperim bugünzemuszemus çok pozitifimhihoyyyt sabah kalktım kahvaltımı yaptım sonra bi güzel temizlik yaptım sonra neti açtım ne göreyim canım aşkım bana video yapmış bir sürü şarkı yollamış:asigim: ben dün hiç uyumadım diye akşam eve gelince hemen yatmıştım ben uyurken sürpriz olsun diye sınavına çalışacağına beni mutlu etmek için çabalamış günlük onu çok seviyorum:asigim:
Dün de çok güzel bi gün geçirmiştik:nazar: Şükürler olsun allahıma çok mutluyum çok:nazar: Allahım herkese onu mutlu edecek değerini bilecek kişiler nasip etsin günlükk:Saruboceq:

Minik kızım bugünle beraber tam 1.5 seneyi arkada bırakıyor. :nazar:
Allahım ne de çabuk geçti zaman,hala inanamıyorum.
Çocuk oldu da haberim yok,ama sanki hala benim minik bebeğim..:asigim:

Birbirinin aynı günler, her gün daha fazla uyuyamayacak olduğu için uyanan ben...

SON 3 GÜN kaldı kuzucum. guclubacismileguclubacismile
Hala bi tavır bi stres içindeyim kendimi toparlamam izine çıkmam lazım sanırım.
Bugün ve Yarın çalışıyorum sonra çalışmıyorum ne güzel ne mutlu bana :nazar::nazar:
Gazze'ye yardım gemisine yorum yapmak bile istemiyorum Allah onların hakkında gerekeni versin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::gitme:​

hastayım ve çok yorgunum beni bekleyen bir sürü iş ve ardı arkası kesilmeyen misafir maratonu var

X