Popüler Konu Sevgili günlük...

Slm günlükcan, yorucu bir haftasonundan sonra yine karşındayım...
Bilmemki nereden başlasam, çook yoğun bir haftasonu geçirdim, misafirler sınav aşkımın gelişi...
Neyse cumartesiden başlayayım...
Cumartesi günü aşkımın komutanı(Semih abi) geldi bize ve eşi ve eşinin kardeşinin ailesi bizde kaldılar, adam annemin yemeklerine bayılıyo yaa, her yediğinde muhakkak övgü dolu sözler sarfediyo :)) annemde onu çok seviyo, yemeklerini beğeniyoya:))
Amaa onlarla beraber gelen misafirlerin çocukları tam bir canavardı yaa, kullandığı kelimeler iğrenç...
Dün sabah annemi dövmüş, düşünebiliyomusun!!! Tabi babasıda çocuğun kulağını çekmiş ama ne işe yarıyoki çocuk tam bir canavar yaa...Akşam deli ettiler beni, düşünsene bir evde 4 çocuk ve 2'si 10 çocuğa bedel!! Tabi Semih abide sinir küpü olmuş. "Bunlar ne biçim çocuk diyip duruyor, neyseki dün gittiler, ama geri gelme ihtimalleri yüksek :KK43:(
Gelelim pazar gününe, aşkım gece gelecekti ama olmadı, sabah sınav yerinde buluşalım diye sözleştik, bizim beyefendi sınava geç kaldım diye, benden önce gitmiş. Benide yolda arayıp "ben gidiyorum sen arkamdan gel" diyor, oysaki ben okulu biliyorum..Bende sinir oldum sen "sen gir sınavına ben gidiyorum" dedim ama yapamadım malesef, 3 saat okulda bekledim onu. Sonra çıktı beni gördü bi gülüyo, tabi bende surat beş karış..."Bekleyeceğini biliyodum" dedi. Bende "Ben adam satmam ortada bırakıp gitmem" dedim. Baya bi tartıştık, daha doğrusu ben bağırdım o dinledi, ama fena bozuldu.. Çok yorgunmuşta anlayamamışta!! Planımızda gezmek vardı ama "madem yorgunsun eve gidelim yat" dedim, oda "iyi olur" demezdi..Oysaki taa 1 ay önceden plan yapmıştık. Sonra ablamı arayıp yatak hazırla dedim ama moral sıfır, ağladım ağlıcam.. Sonra dediki "boşver plan yaptık gezelim, sonra gideriz" Ben havalara uçtum resmen, tabi belli etmedim, sonra biraz yumuşadım. Daha olumlu konuşmaya başladık. Sonra yemek yedik, aşkım anneme, ablama ve bana çiçek aldı... Onlara anne oldukları için, banada geleceğin annesi olduğum için :)) Annemde çok memnun oldu.. Sonra akşam başbaşa kaldık, özlemişim bidenemi... Komutanı 1 hafta izin verdi :)) Oysaki bugün dönecekti, sabahta ben işe geldim, akşam görüşmek üzere ayrıldık...

Günlüküm...
Çok mutluyum acayip huzurluyum...
kaydirigubbakcemile2
Kelimelerin bittiği yerdeyim günlük ya...
:asigim:

günlük yaşamımda bugüne kadar gelen düzen ve genel huzur hali şu iki aydır bozuldu bozulacak gibi.
neden hep tam tersim insanları hayatıma çekiyorum hiç bilmiyorum.
gerçekten kaçtıkça bir yerlerden yapışmaya başlıyorlar.geçen hafta çok güzel bir şey
de oldu.ama sana söylemem.sır.aklinialirimsmileişle ilgilide ben kaşınıyorum gerekli kişilerde kaşıyor.sempatiksalakcinni
yarına bir iş görüşmem daha var.bakalım.artık huzurla ve keyifle istediğim işi yapmak niyetindeyim.bu sayede gereksiz insan kalabalığından da kurtulurum belki ne dersin.kızıyorum kendime ama pekte yapacak bir şey yok aslında. sahte sahte ilişkiler etrafımda.ve ne yazık ki ben de bu gruba dahilim bir süredir.bütün ümidim temmuza kaldı.
bu işkence bitecek.olmam gereken yerde, olmam gerekenlerle olacağım.tüm bunların dışında yinede kalbimin bir köşesinde beni
mutlu etmeye yetecek minik de olsa bir sebebim var.:emir_bebek:

annemle beraber evimizde geçirdeğim son anneler günümüzdü günlük
muhtemelen bundan sonra hep uzaktan kutluyabileceğim anneler gününü
o gün annemi öperken boynuna sarıldım ağladım
ben ağladım annem ağladı ağlaştık bir süre :gitme:
işte bu kadar günlükcüm :gitme:

pembik sayfa boshayallersmile

bugun fıstıgımın okuluna gittim, ogretmeniyle konuştum güzel şeyler söledi mutlu oldum gurur duydum :eek:

bitanecik kızım yolun izin acık olsun Şeniz hep böle olur inş:gitme:

bugun izmir sıcak baya yzı cok sevmiyorum bahar havası her zmn daha güzel bu sene tatile gidemicem askım yok koca bi yaz bomboş benim için :Saruboceq:

neyse saglık olsun :1closedeyes: birdahaki bahar bizim baharımız olacak :)))

günnüüükkkkk ben geldim hihoyyyt
bugün bir yoğundu bir yoğundu çok güzeldi günnüşüm
okulda çocukluğumuz tuttu kızlar ip getimiş başladık ip atlamaya sevgilimle :))))
sonra voleybol oynadık arkasından sınıfça pikniğe gittik
günnük bir yemişim bir yemişim anlatamam sana kaydirigubbakcemile3
sanki hayatımda mangal görmemişim yani
15 gün sonra mezuniyet balom var günlüğüm
ne giyeceğime hala karar veremedim :sinifsinif:
bebeğime çok güzel gözükmem lazım o bakımdan opuyorumnanaktan :kedi:
neyse günlüğüm şimdi test çözeyim kaçıyorum ben
bayyysssss :eek:

özgün müzik dinledigimde kendimi hep başka alemlerde buluyorum....yine başka alemlerdeyim tek fark bu kez kızımıda kendımle başka alemlere götürmüş olmam......
senin içimde olduğunu bilmek bana hayatı sevdiriyor bebeğm.....
gerçi hayatı sevmem için iki sebeb daha var...biricik kocam ve gönlümün sultanı annem....
iyiki varsınızzz iyiki benimlesiniz......senağlama

günlük;
bu ara aksilikler peşimi bırakmıyor acılar,dertler,tasalar....
aşkım 'a sıkkın cnm uzak benden öyle çok sıkıntısı varki bu durumda yanında olamadığım için çok üzülüyorum...hasta olmasından korkuyorum bunu onada söyledim...
bizi bir an önce kavuştur rabbim...günlük yeni hayatımızda sadece ben ve aşkım olsun...
belki onun için daha iyi olur evdekilerden uzakta...neyse beterin beteri var allaha çok şükür allah sağlık sıhhat versinde ben hiç sağlıklı değilim çok bıraktım kendimi 1 günde 10 yaş yaşlandım sanki..
ama benim hala umudum var...
seni seviyorum gece gözlüm ...

Bu gün çok mutluyum :dance:
Araba kullanmayı çok istiyordum günlük :eek:
Bu gün o hayalime bir adım yaklaştım sempatiksalakcinni
Ehliyet kursuna yazıldım sositososito
En güzeli de ne biliyormusun canım kankam Derya ile birlikte gidicezolumunekankayizsmile
Sürüş derslerinide birlikte yapıcaz. Süper olcak süperr:teytey:
Haziranda başlıyo kurs 1 ay teorik dersler diğer ay da 5 saat sürüş dersleriymiş:eek:
Arabalarıda pek güzel yaww sempatiksalakcinni
Çok heycanlıyım delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

Günnüş
Dün sevgilimleydimmm:asigim: Sinemaya gittik sinemada kulağıma çok güzel şeyler söyledi o bende kalsınn:kedi:
Dün tartıldım 3.5 kg vermişimkaydirigubbakcemile3 Çok sevindirik oldum kendimi çok formda hissediyorummaklinialirimsmile
Neyse DilayYy kaçarrrrbayanssulusmile

günlük ben var ya ben çok mutluyumzemuszemuszemuszemus sevdiceğimle aram biraz bozuk ama mühim değil hallederizsempatiksalakcinnişuan birbirimize trip atma modundayızkaydirigubbakcemile3süper planlarım var ama eylülü beklemem lazım.. ben bile şaşıyorum şu kararlı halime... normalde hemen vazgeçerim aklımdakilerden eğer olmama ihtimali varsa ama bu sefer öyle değil:lepi::lepi:eek:lucakta olucak yaniiaklinialirimsmile pazar günü buluştuk çok kısaydı 1 saatçik ama olsun güzeldi:kedi: bu arada baya bir beklettim onu 45 dakka kadardelikafadulden aman napayım benmi kalk gel dedim.. hatta bir arada yine nazlandım gelmiyorum sen geri git eve diyesositososito evde herşey yolunda.. aslında çok şanslıyım ben başkalarının aile yaşantılarına bakıyorumda kavga gürültü... bizim evde hiç olmaz öyle şeyler sesler yükselmez..gelin kaynana görümce torun torba hep birlikte yaşamamıza rağmen şükür huzur kaçırcak bir durum yok... ağzımızın tadı yerinde :teytey:neyse tatlıcım benden bukadar.. görüşürüz yineopuyorumnanaktan

Pişştttt ben geldimmmmmm kuşuuummmmmm zemuszemus özledin dimiiii beniiii biliyom biliyom bende özledimm... kazen abicğime teşekkürlerimi bir borç bilirimopuyorumnanaktan

Bil bakalım ben nerdeyimmm hadi hadi tahmin ettttttt kaydirigubbakcemile3 Harika ve Eğlnceli Bi Yolculuktan Sonraaa Veeeeee bodrumdayımmmmmmm hemeeennnn kısacık giyinipppp bodrum sokaklarına atmak istiyorum kendimiiiii, Burasıııı yanıyoooooooooooo CENNNET CENNETTTTTTTTT zemuszemus ay dün gece süperrdi yaaa Şeytan Tüyünü Bende Unuttuysa Ben Napim Dimi Ama aklinialirimsmile
muavin taktı bana kafayı dakikada bir bişi istermisiniz diyo :eek: en önde oturduğum için oda şöförün yanından ayrılmıyo ayy dikiz aynası kırılcakk boynu tutulcak çocuğunnn laelaelaelaelae ay daha dün geceden şahane başladı tatil yaa ivet ivet eğlenceli olucak hissediyorum şakkıdı:lepi:

NEKADANNN MİKEMMELLL VE NEKADANN HARİKA DİMİİİsüprizzzzz BİLİYORUM İMRENİM VE HASET DUYGULARIYLA DOLDU İÇİN AMA DOLMASINNNN RESİM YOLLARIM SANA :jeyyar:

biliyomusun gülçin ve deryaylada buluşcazz bodruma gelceklerrrr yaa sen çatlaaaaa öle kös kös otur dert dinle anacım şakkıdı hadi, paiii paiiiiii sositososito:nazar:

ayyy günnükkkkkkbeaaaa
kac gündür nasıl canım datül istiyor.. işede veremiyorum kendimialsanaalsanasmile
patrondan izin almamak için kendimi zor tutuyorummmm
sıkıldım kendimdenalsanaalsanasmile

beyfendi aramadı hiç aramasında zaten böylesi daha iyi...
askere gidicekti aman etme eyleme yaptım kendime ama boşunaymış hakikaten...
bensiz gitsin bakalım...nefes alabilcekmi bakalım bensiz oralarda...

inan üzülmüyorum artık eskisi gibide yakmıyor canımı bu tavırların
bünyemde yüreğimde alıştı...
sen arkana bakma yolunda yürü... yüreğimle biz iyiyiz... bizi merak etmene luzum yok...
iyiyiz biz. iyiyiz... ayaktayız güçlüyüz...

ay bah noldu günnük
söylüyümde gülelim azcuk ekşınlı ekşınlı:jeyyar:
bana gecen pazar görücü gelcekti... ama umursamadık annemle
cünkü kışın yine gelmişlerdi... begenmedikelrini söyleyen angutlar tekrar gelmek istediler işte.
anneme skaın ha dedim. dur kızım dur gelsinler cikolatalarını ciceklerini alıp basarıs tepüğü dedi.
anama bakarmısın:1shok: niler deyi verdikaydirigubbakcemile2
tamam dedim.
bizde pazar günü giriştik işe neyim... aldırmadık
neyseki gelmedilerde... getircek kişi aksaktırmış. onunda canı sıkılmıştı verdikleri cvptan dolayı...
dün annem bize getircek kişinin yanına gitmişti. ordada o kadın var
annem diyo bana bi yakın davranıyoki kadın hiç sorma diyo...
ama hiç umursamadım diyo...
neyse pazar günü gelmeyişlerinin sebebi...
cocugun üst 2 dişi düşmüş:roflol::roflol::roflol:
kızın yanına böyle gidemem ben diye yaptırmaya koyulmuş:roflol::roflol::roflol:
bunu duyunca yarıldım resmennnnnn:roflol::roflol:
öyle gelseydi alttan 2 dişide ben kırardım tam tadilat olurdu dedim:roflol::roflol:
aklıma geldikce hala gülüyorum yaaaaa:roflol::roflol::roflol:
baya yaşı var kanımca-tatlicadiarzu-
inşaat mühendisi... boru degil:roflol::roflol:
allah sahibine bagışlasın ne diyeyim...

bu aralar evlilik düşüncek halde hiç ama hiç degilim:dilcikar:
saolsun birileri... bu düşüncemi yıktı :dilcikar:

işte böyle günnüşşşşşşş

ve ben tüyerrrrrrr:eek:

Dün çok ağladım günlük uzun zamandır ağlamdığım kadar çok hemde tutamadım ki kendimi aktı kendi kendine sanki iş yerindekilerde sordu meraklandılar ne oldu sana diye diyemedim hiç birşey anneme mesaj çektim hemen anne yine olmadı diye aramaya elim varmadı daha çok ağlardım çünkü o da anladıki halimi aramadı mesaj çekti üzülme hayırlısı vakti saati var demek ki dedi.
Eşimi çok üzüdüm ağlayarak tabi yanımdan ayrılmadı ağlayarakda uyuya kalmışım zaten.Hep takmıcam kafama umursamıcam diyorum ama yapamıyorum.Belkide tedavi gördüğüm için pek bir umutlandım bu sefer tamam dedim hüsranıda görünce yıkıldım.Şimdi daha iyiyim ama yazarken bile gözlerim doluyor herşeye
En iyisi hafta sonuna nişana odaklanayım ben ailem gözlerimin içine baktığında yine dayanamıcam biliyorum ama çaktırmamam lazım anaanem erkek kardeşim özelikkle sorduklarında kötü olurum o müjdeli haber için gözlerimin içine bakmaları beni o kadar eritiyorki mafoldumben:gitme:

X