Popüler Konu Sevgili günlük...

Selam günlük bayanssulusmile
havalar iyice ısındı montlar yıkandı kaldırıldı
ama yorgandan vazgecemiyorum daha bi hafta daha gecsin onu da yıkayıp kaldırırım :nazar:
temizliğe gelicek abla bulduk uygun fiyata anlaştık çok mutlu oldum valla elim bişeye değmesin zemuszemus
Eşim sağolsun tabi :asigim:
halıları da yıkamaya vericez temiz geldiğinde sermicez kışa sereriz bi daha hihoyyyt
yavastan eve bişiler yapıyoruz portmantosu dıs kapısı arastırmaya basladık hayırlısı
1 aya kayınvalidemler gelicek bizi görmeye :CüvCüv: kalırlar biraz daha sonra giderler
İlk torunları gibi heyecanlılarmış :nazar:
zaman çabuk geciyo sanki ya :eek:
hadi ben işimin basına gecim baş başş zemuszemus

günlük
ve acı son...
benim için herşey bitti bu gün
ne safım 1-2 haftadır boş mutluluklarla yaşamışım
beni gerçekten mutulu eden biri var ve beni önemsiyo
yaptıklarından pişman sanmışım
ve sahte mutululuğum bir daha geri dönmemek üzere gitti günlük
anladım ki ben gönülden mutlu olamıycam kime ne günah işledim bilmiyorum
ama mutluluğu hakettiğimi sanarken yanılıyormuşum herhalde
perde kapandı günlük.....
nefret ediyorum herşeyden ve herkesten nefret...
içim kin dolu günlük...

Son düzenleme:
günlüküm naber
bilinmi aşkım evimizi hazırlıyo :asigim:
kendi elleriyle evimizi hazırlıyo gece 12 lere kadar çalışıyo kuzum
hem işiyle ilgileniyo hem evimizle
banada reismleri gönderiyo sağolsun
onun yaptığı herşey hoşuma gidiyo
canm benim o ya nasıl da hevesli :asigim:
hadi ben kaçar :eek:
görüşürük canımcım

Ah ah pembişim

Bunaldım kendisiyle boğuşmasını
Başkalarında çözmeye çalışan insanlardan
Usandım sözcük oynamalarından, tılsımlı sıfatlardan,
Ofset duyarlılıklardan
Kaç zamandır duru, yalın, çalışkan, iyi insanlar özlüyorum
'ıçtenliğin' ya da 'dünya görüşünün' kirletmediği
Kendime bir yeni yıl kartı yazarak bunları diliyorum
Aranıp duruyorum adresini yitirdiğim insanları
Vitrin camlarına yansıyan yüzlerde
Bilmiyorum kalmış mıdır adresini yüzlerinde taşıyan insanlar
Hâlâ bir umut var mıdır
Çıkmaz bir sokağa benzeyen bu avare avunması vitrinlerde
Ne çıkmaz sokaktayım ne de mutsuz
Sadece rüzgârlardan daha güçlü olmak istiyorum o kadar
Açık denizlerde nice yolculuklara yelken açarken
Kış güneşinin mutlu ettiği bir kedi gibi mutlu, emin, tasasız
Sere serpe ve keyifli olmak tek isteğim ve dileğim
Senin ve benim , yani bizim için

selam günlüğüm
diyorum hep yolculuklar bana çok iyi geliyor diye.. bambaşka biri olarak döndüm.. öyle mutlu öyle sevindirik bir halim var ki yürürken ayaklarım dötüme deycek nerdeyse.. herkes söylüyor başka bir hal var sende diye.. hatta birisi aşık mı oldun kzım dedi..
mutluyum abim evlendi babam iyi annem mutlu.. hayatım düzene giricek yakın zamanda.. kararlarımı vermeme az kaldı.. kabus bitiyor.. mutluyum çünkü.. çünküsü yok ki işte.. öyle içimden mutlu olmak geliyor ki anlatamam.. kimse dokunmasın kimse üzmesin beni.. ben istemesem üzemezler zaten ama değil mi?
yeni bir hayata başlıcam az kaldı günlüğüm.. eskisi gibi olmucak birçokşey.. kokuşmuş rutubetli rafından indirilmiş eski bir kitap gibi heycanlıyım işte.. cesur bir kız olucam bundan sonra kaybettiklerimle yüzleşicem gittiyse gitti bana kalanları ile mutlu olucam..
güzel olucak herşey güzel..

Bak senle listemi paylaşim bunu p.tesi günü yola çıkmadan yazmıştım kendi kendime ve facede paylaşmıştımmm hadi yaslan arkana ve oku bakimmm kaydirigubbakcemile3

1 Haftacık Tatilde Yapılacaklar Listesi :))))

1 Haftacık dediysem cumartesi pazarları da sayarsam ooo birsürü gün aslında,yapıcaklarım saymakla bitmez ama yine de liste çıkarmak gerek :))ozaman başlayalım..
1)Önce bu kış'ın Stresinden daha 10 mayıs akşamı saat 21'de merterde ulusoy tesislerinde otobüse bindiğim anda kurtulunacak ve 1 haftada olsa Hiçbişi hatırlanmayacak :KK66: Aşk,Erkek, Bi yürü git işine kelimeleri litaratürten kalkacak,Eniştemin Aldığı ve bir türlü okuyamadığım kitap bitirilcek (bunu büyük bir zevkle yapıcam sanırım)

2)Güzelleşilecek,evet kendime yapılacak en büyük iyilik bu olsa gerek."güzelleşicem"kendime bakıp kendimi şımartıcam ki bu çok eğlenceli. Bronzlaştırıcı kremler, mis kokulu parfümler, makyaj malzemeleri, düzleştiriciler ( kendimle ilgilenmek gibi mükemmel bişi yok benim için)

3)Haftaiçleri büyük bir zevkle Erkenden uyanıcam, istanbulda nedense hep geç kalkıyorum ama bodrumda erken kalkıp tadını çıkarmak lazım (işte burası için bekliyorum aylardır :))

4)Bodrum gezilecek işte bu en süperi öğle saatleri kimsecikler yokken etrafta (bodrum henüz dolmamışken tam tadından yenmelikken) ben konacıkta, Biteste, Turgutreiste ve Yalıkavakta..yuppiiii =) yada biz mi demeliydim:)))

5)Paşam ve Tontişimle bir sabah kahvaltısı sahilde yapılacak..örn:Bodrum kalesine karşı sahil kenarında :KK66:, Yakışıklı Aslan Kuzenimin Koluna Girip Salına Salına Bodrum sokaklarında Şarkılar Söylerek Dolaşıcam Bunu Büyük Bi Mutlulukla Yapıcam :))

6)Bodrumda Geçen sene gezemediğim diğer yerler tek tek itinayla erkenden kalkıp gezilcek'ki yaparım biliyorum :KK66:

7)Şeeyyy Eğer Doyamassam Tatilimide Uzatabilirimmmm :))))

8)Döndüğümde ihmal ettiğim, stresden ve yoğunluğumdan arayamadığım yada aradıklarında geri dönemediğim onca arkadasıma telefon,maıl,mesaj gibi iletişim yollarıyla ulaşılıp gönülleri alınacak ve en önemlisi yüzyüze görüşülmeye çalışılacak :) isim listem bile var :KK66:)

9)Erken yatılmayacak çok çok geç kalkılmayacak hayırlı evlat olup anne baba ihmal edilmeyecek!!! :)

10)Aylardır istediğim değişikler Canım Babam ve Annem sayesinde tamamlanacak..

11)Veee sonn tatilim bittiğinde çokta üzülmeden uuu herşeyi yaptım ohh ne de güzel oldu denilecek,yarım kalan işlerimi hallettmiş mutlu mesut "Mutluluk ve Huzur" dolu 1 haftacık yada 2 hafta :) tatil bitirmiş olmanın verdiği huzurla Eve Döndüğümde Evdeki Büyük Değişikliğe Başlanıcak :))

hadi şimdi biraz daha serinlesin ortalık şölee bi bodrum kalesine doğru gidiş varrrr planımdaaaklinialirimsmile

günnüküm hatirladinmi beni???
ben seni hic unutmadim ama...
uzun zaman oldu haklisin, hayirsiz ciktim...
ama biliyorsun okul, is, saglik sorunlari, yüregimin sorunlari.....
güzel seylerde oldu... anlatmak bile istemedigim seylerde oldu...
bosverelim dimi gecti gitti iste...
bakalim söz vermiyorum ama daha sIk gelmeye calisicam sana...
gelemezsem darilma emi...

bu arada beni taniyan tanimayan herkese selam olsun...
özlemisim kkyi...

Ayy Günnüş herkess artistt herkesssempatiksalakcinni:dilcikar:

çok hastayım günlük iyi değilim mafoldumben
sevdiğimi istiyorum yanımda bana güç versin olmazmı :gitme:

günlük beni anlayan arkamdan kuyumu kazmayan bi arkadaşım olsaydıda konuşabilseydim
birinin fikirlerine içimi dökmeye çok ihtiyacım varmafoldumben

tek suçum sevmek ya niye bukadar aşığımki

Hep aynı yolda, aynı çakıl taşları!!
Yüzüme vuran sabahın soğuk rüzgarı...
Nefes alamıyorum.
Her şey üzerime geliyor,
Dayanamıyorum mafoldumben

Goruntum, hayata karsi durusum herseye ragmen gayet iyi ama kalbimin dakikada kac attigini artik sayamaz oldum,offfff:sinifsinif:

komplexleriyle kıvrananlardan sıtkım sıyrıldı...
oturdukları yerden haybeye konusanlardan..
bi halt değilken bı haltı oynayanların oyunlarını bozmaktan sıkıldım...
dinginlik rahatlık sakinlik istıyorum..
bulaşılmasın bana rica edicem..
yaşadıklarımdan ben sorumluyum cezalarınbı sefalarını ben çekerim kim seye dert ırga değil...
belirteyim ki bu benim hayatım çek ellerini çevremden yada ön patilerini mi demeliyim neyse sen çamurunda debelen senin ayarındakilerle ben bakarım dalgama..

Günlük..

Çok Şiddetli Aşıkım Yaa :kedi:
Ne Kadar Kızdırsada Bu Adam Gönlümü Almayı Biliyo Valla :lepi:
Allah Adını Adımla Yazsın Lokumum!!! :Saruboceq:

:asigim::nazar:

günlükçüm bugün cok yoruldum
teomanla karsı karsıya sarkılarımızı söyledik ifindim :nazar:
sana bukadar sır yeter :mymeka:

sonunda buda oldu yani
manyakmıyım ben ya
kendi kendimi depresyona soktum olumsuz düşüne düşüne
pfff herşeyden sıkılmaktan bile sıkıldım
şirinlerdeki aski şirine benziyorum dimi :umursamaz:
iyi düşün iyi olsun sözü ne kadar da doğruymuş
psikolojik kitaplara el atmam lazım bu ara sanırım, belki çaresizseniz çare sizsiniz tarzındaki ironik sözlerden kendime bişey çıkarırımda kendime gelirim :umursamaz:
ya "o"ndan nasıl sıkılırım anlamıyorum
durup dururken olur mu bu:uhm:
kendimi çok suçlu hissediorum
onu kandırıomuş gibi
ama yaptığım bişeyde yok ki :sm_confused:
yaşamak için bir sebep ararken hakikaten ölmek için bir sebep buluyorsun
insonoğlu işte :1closedeyes:

X