Popüler Konu Sevgili günlük...

Selam günlük;
Gel git aklım bu aralar gelik, o yüzden takrar sahalara döndüm..
Havalardan mıdır nedir bilemiyorum, birkaç kelam birşeyler yazmak bana çok zor geliyor.
Sanırım yorgunum, kapıları boyuyorum :hulya:Salonumu dizdim yerleştirdim..Çok içime sindi günlükcüm.İyi ki evlenirken acele ile almamışım, düşündüm taşındım içime sineni yaptım bayanssulusmileBir tek salonun avize işi kaldı..Çok şükür bugünümüze..Bir de şu canımı sıkan durum düzelse başka birşey istemiyorum.
KKda son zamanlarda neler oldu hiç haberim yok..Az bi kurcuklayayım sahifelerini bakem neler olmuş sempatiksalakcinni

naber günlük ben hiç iyi değiim lgünlük cok üzgünüm hemde cok:1no2:

daha 17 yasındaki yiğenim günlüğüm daha küçüçük bu kadar acıyı cekmek için daha cok küçüktü allahım taktiri diyecek bişey yok ama anne olamayacığını öğrendi günlük senağlamasenağlama

aynı acıyı yasıyan biriyim o kadar iyi anlıyorum ki onu teyzemi hepsini dün öğrendim dünden beri kendimde değilim aklıma geldikce ağlıyorum arıyamadım arayıp ağlıcağı bildiğim için arıyamadım :çok üzgünüm:dünden beri uyuyamadım gözümü kapadıkca masmavi gözleri geliyor aklıma actığımda teyzem geliyor aklıma diğer teyzem gitmişti yanına gitiği gün öğrenmiş teyzem bayılmış hastanede kendine gelememiş ben aramıştım o gün sesinden anlamıştım bişey demedi bana teyzem gelince anlattı ne olduğunu soklardayım inan ki kendi hastalığımı öğrendiğimde nasıl içime acı bir sızı geldiğiyse şimdi aynı sızı içimde belkide daha fazlası doyasıya gülmesi için cok uzun yıllar vardı mavişim acılara dayanmak için biraz daha büyüseydi senağlamasenağlama

Günnüş;
Çok mutsuzum kendimi yapayalnız hissediyorum.......
Gün geliyooo en yakının canın bile sana yabancı gibi gelebiliyoo
Çok yoruldum beynim kalbim kendimi çok güçsüz hissediyorum hayata karşı

günlükcan
kaynana kayınpeder geliceklerdi eli kulağındaydı
tam da tahmin ettiğim gibi kayınpeder maaşı aldığı gibi bileti almış ve yola çıkmışlarakannehir
eşim tesadüfen öğrenmiş şok oldu garibim, yola çıktıklarında hiç haberimiz yoktu:1shok:
ben pek şaşırmadım bunca yıldan sonraboshayallersmile
böyle alelacele bileti alır geliralsanaalsanasmile gezdir Allah gezdir hiç beğenmez sağolsunkötükedihüso
bu da yemek mi bizim orda daha güzelleri var
bu da yer mi bizim oralar daha güzel
e memleketinde kal o zaman ne diye çocuğun hevesini kursanda bırakıyorsun
anam bunlar sülalece hiç birşey beğenmiyor saray sülalesi sankimirmirmirmir
inşaallah biri kayınvalideye lafın gelişi "köy, memleket nasıl teyze" demez anında başlıyor, bizim oralar köy mü İstanbuldan daha şeher, bizim oraların yanında İstanbul ne ki:umursamaz: diye başlar diklenmeyealsanaalsanasmile sanki hakaret ediliyo.
hep aynı şeyler;
gelir gelmez ben şunu çektim sen rahatsın benim gençliğime göre... diye dinle dur:eek:lmaz:
eşimi hayalkırıklığına uğratır akşamları dinlerim artık, babam hep böyle anam şöyle uffsakannehir ne halleri varsa görsünler hiç uğraşamıcam:nazar:
zaten yola çıktıklarından haberi yok diye canı sıkkın
karşılamaya gitmedim o yüzden dedimirmirmirmir dedim annene böyle söyleyip canını sıkma hergün ağlar huyunu biliyorsun:eek:lmaz: sonra bana çatıyo benden çıkarıyo acısını:umursamaz:
plan yapmışlar kardeşi alıcakmış onda kalacaklarmış:hulya: inşaallah hep orda kalırlar:Saruboceq: Allahtan eltim çalışıyo, kaynım da işini bilir:emir_bebek:
bakalım bu sefer neler yapıcak seyreyleyimboshayallersmile
halbuki gelmişsin çocuklarının torunlarının yanına, tadını çıkar be kadın:eek:lmaz:
biraz ekşın biraz ağla, sonra herkes kendi yoluna:hulya:

tarih itibariyle doğum günüm...
bugün benim doğum günüm..
ALLAH tan oğlumla uzun sağlıklı bi ömür diliyorum..

sevgili günlük asil kanın doğum günüymüş, ona mutlu mutlu yıllar diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
günlük şu asilkanı bende tanıdığıma pek seviniyorum. kardeşim benim o.
seni çok seviyorum asilkan.
günlük kıskanma sende arada kayna işte ya. pembeyken morardı sinirden. tamam tamam senide seviim okeyto:))
..

günlük şu asilkanı bende tanıdığıma pek seviniyorum. kardeşim benim o.
seni çok seviyorum asilkan.
günlük kıskanma sende arada kayna işte ya. pembeyken morardı sinirden. tamam tamam senide seviim okeyto:))
..

Şenizbende seni çok seviyorum mavikanım :) iyiki tanımışım..günnüş sende kaynadın hade iysin :p

oyy ne güzel bi günde doğurmuş annem beni:)
aradım annemi o bana iyi ki doğdun çilli:) ben ona iyiki doğurdun şişko dedim:)
annem iyiki varsın canım annem:KK70:

Yarın pikniğe gidiyoruz günlük.:eek:
Güzel bi gün geçiririz inşallah:Saruboceq:
Bu akşam bayağı bi hazırlık yapmam lazımcokacimcoook
Fotoğraf makinasını unutmamam lazım a.s hımm başka?..CADIARZU
İp,top felan da almak lazım :dance: kaydirigubbakcemile3

Çarşamba günü evlilik yıl dönümümüzdü.Çok güzel bi akşam geçirdik eşimle opuyorumnanaktan
Çok şık bi mekanda yemek yedik önce.Sonra taksime gittik :eek:
Ona aldığım hediyeyi çok beğendi .Çok ta yakıştı hani aklinialirimsmile
Rabbim hiç ayırmasın İnşAllah bizi.:Saruboceq:

Neyse hadi ben kaçayım.Ütüm var yapılacak bi yığın :çok üzgünüm: onları halledeyim

Günnüük günnüüük sonunda yüce oşınla buluşacağız hihoyyyt
Birlikte Bakırköy'ün altını üstüne getireceğiz bayanssulusmile var mı bize katılmak isteyen hihoyyyt zemuszemus
Canım benim gidecek yakında Ankara'ya kocişinin yanına hiç göremeyeceğim bu sefer onu :çok üzgünüm:
Ani bir kararla plan yaptık gezeceğiz
Bende her iki anneme de hediye bakacaktım iyi oldu tek gezmem oşınım bana fikir verir Şeniz
Bizim fındık faresine de söyledim gel anneme bişiler bakalım diye ama pek keyfi yoktu
"Dişçiye gidicem abla gelemem" dedi gıcık şey nolcak :dilcikar: dur hırsımı alamadım :mymeka:
Dedim "gel gezelim dönüşte de elinden tutar götürürüm seni dişçiye" kaydirigubbakcemile3
"söz mü" dedi "söööz" dedim gelir inşallah küçük dana boshayallersmile
Kocikin bugün işleri var ama belki bizi almaya gelir ne kadan mikemmel olur o zaman :dance:
Dün türk malı adlı yüksek kültür seviyesine sahip mikemmel diziyi izlerken çok güldük, dün geceden sonra içime bir Abiye Kuzu kaçtı sanki
tabiisi 20. mirenyuma girdiğimiz şu günlerde kendimizi geliştirmek lazım tabiiisi :roflol:
tschüüüüs :teytey:

Son düzenleme:

merhaba günlük

bah yine geldimmm
canım sıkkın baya... anlatmıyım ya bende kalsınnnn
sıkmıcam ama canımı sıkmıcam:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Günnük beee beklemek ne zor şey acabalarda kalmak yok yok demek bazen ihtimal vermek bazende yok yine olmamıştır demek karmakarışığım biraz sanırım:nazar:
Eltim aradı akşama bize geleceklermiş buyrun gelin dedim Kocişide markete gönderdim gidip birşeyler hazırlayayım yarında sabah doğru ananeme canıım benim çok özlemiş beni annemde geliyormuş ohh ikisini birden görürüm.sempatiksalakcinnisositososito
Şimdiden tüm annelerin anne adayların ve bütün kadınların anneler gününü kutlarım:1hug:

Sevgili Günlük;

Sinirlerim tepemde valla, özel şeyler işte.
Patlamadan geçer inş. Kocama yazıkkaydirigubbakcemile3

nereye kadar gider böyle bilmiyorum
herşey mükemmel, eksik yok
görünürde yok, hiçbişey yok
ama çok şey eksik belkide çok şey yarım
sana gelince ağzım hep sus pus, kalbimde fırtınalar koparken..
nedir anormal olan anlamıyorum
içimde haykıran bir yan varken, hiç yaşanmamış süsü veren olaylara ben mi
yoksa her fırtınada sus pus duran sen mi?
sessizliğin hem ilacım, hem zehrim
bir yanımı çocuk gibi avuturken, diğer yanımı isyanlara sürüklüyor
herşeyin koca bir yalandan ibaret olduğunu anlamamıza yada anlamamamıza belkide 1 sene kaldı
1 sene sonrasında nolucak, bunu Şuan bilmek istiyorum
peri masalından uyanmak istemiyorum esasında,ama uyanmazsam hiçmi kabus görmem o rüyada onuda bilmiyorum
Allahım sana sığınıyorum, nolur yardımcım ol
doğruyu göster bana
yine bir yıkıma gücüm yok
bana de ki aklını kullan, ya da bana de ki kalbini kullan
ne dersen de ama susma, bana bir ışık ve işaret gönder Allahım çok ihtiyacım var :çok üzgünüm:

çok değerli pembik sayfam
bugün çok mutlu geçti günüm
huzur olunca herşey aha bi renkli geliyor insanın gözüne
sabah kociğimi işe gönderdikten sonra temizlik yaptım camlar bilem mis oldu
sonra Alya kuzusuyla gezdik hava aldık biraz iyi alıştı haspam duramıyor evde
dün mehtap teyzesiyle ortaköy beşiktaş kesmedi heralde hehe
şimdi yorgun düşüp uykuya daldı bende koiğime hazırlanayım malum yarın özel bi gün bugünden başlayalım tadını çıkarmayaaklinialirimsmile

Günnüş
Sanki kalbimin üstünde kocaman bir taş var
Boğuluyorummmm

nekadar gucluyum !..
aynaya bakıpda kendıme sadece bunu dedım..
gercekdende bukadar guclu olmak zorundamısın sen dedım...
hayatında olumsuzluklar olurken neden yansıtmıyosun neden aglayıp bagırmıyosun neden syan etmıyosun kar ıcıne atma ne olur ..senı kavuran guneşe karsı ne kadar dık durucaksın!..
ne zaman omuzlarındakı agrıdan aglayıpda yeter anne dıyceksın ...
gene herseyı sıneye cekıyorum hayatta..
yarın anneler gunu ve ıkı yerden hedıye geldı bana ufak melegım oglumun hedıyesıne duyalar bedel sokakdakı bı tutam cıcek..bakıyomda ne guzeller aynen onun gıbı..
aannecıme ne alam daha karar veremedım acıkcası..
yarın okul cıkısı bakıcam onu okadar sevıyomkı bugun ıcımdekılerı gozume bakıp okudu ..
bende teyıt ettım durdum..allahıma sukurler olsunkı bana can dostu olarak boyle bı anne verdın ıcın dunya ıyısı melek o resmen dılerım ben ve her kadın ılerde onun gıbı anne oluruz!..

zaman cabuk gecsın pazartesı fatma ıle konusmam lazım ıcım bı garıp acıyo..
ıyımı kotumu olanla anlam veremıyom yetıs fatma ..cok gulmenın acısı bu sankı :)..

X