Popüler Konu Sevgili günlük...

Sevgili Gunlugum,
Cok hos, sakin bir gun yasarken aldigim tatsiz haberler moralimi cok bozdu, iki arkadasimin annelerinin vefat haberi beni yikti,hayat gercekten cok acimasiz olabiliyor,cok uzgunum......

bugün anneler günü günlükcüm.
hamileliğimi de sayarsak 3. kez daha anlamlı olarak kutlanacak anneler günüm.
bu sene artık bana anne demeye başlamış bir minik var yanımda.
Öyle garip bişey ki anne olmak, nerede annelik ile ilgili bir şey duysam,izlesem,
aklıma kendi annem değil de,anneliğim yani kızım geliyor.
Bilmiyorum sadece ben mi böyleyim?
Ya da bu bencillik mi?

neredeyse 1.5 yaşında oldu miniğim.
bu günlüğe hamileliğimde yazışım sanki dün gibi.
Zaman çabuk mu geçiyor?
hem evet hem de hayır..

Allahım ne olur tüm annelere evlatlarıyla bi ömür nasip et,onlardan ayırma bizi.
Anneliği de isteyen tüm kadınlara tattır Allahım,ne olur..

vay be zaman ne çabuk akıp geçiyor

Mutluyum aşığım....!!! Oh sefam olsun sempatiksalakcinni

Son düzenleyen: Moderatör:
çok mutsuzum bugün
çok yalnızım:sinifsinif:
vede çok moralim bozuk
neden ...
evdeyim çok şükür oğlumla başbaşayım şuan kucağımda
kocacım ise arkadaşlarıyla
Allahım beni affet oğlumu bana verdin çok şükür binlerce kere şükürler olsun sana:Saruboceq: ne olur kızma bana
ama sıkıldım bunaldım
ihtiyacım var hava almaya

selam günlük...
bu gün içim buruk bir garibim ...havada etkiledi sanırım sıcak ama kapalı bunaltıcı bir hava var.
malum hafta sonu sabah erken kalkmama rağmen yeni oturabildim:bbo: evi temizledim..
makineye çamaşır attım ve yoruldum sanırım, ağrım başladı evde bide yalnızım eşim çalışıyor ...
akşama da kursum var o zamana kadar biraz dinleniyim....
annemden ayrıyım bu senen ancak telefonda sesini duydum o gül kokusunu içime çekmeyi
çok isterdim ...neyse üzülmek yok kendimi teskin ediyorum ..
anne değilim ama anneliğin yüceliğini az çok biliyorum hani derler ya anne olmadan anlaşılmaz gerçekden o farklı bir duygu ...
onlara bir gün yetermi asla yetmez 365 gün bence anneler günü...onlara herşey az..
Allah başımızdan eksik etmesin...anne acısını yaşayanlara sabırlar versin..
kk daki tüm annelerin ve anne adaylarının bu günü kutlu olsun evlatlarınızla nice seneler...

çok garip şeyler oluyo günlük... çok! izlemedeyim merakla! :1ninca:

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben
Çok karışığım çookkk..Tükenmiş, mahvolmuş gibi hissediyorum. Çook üzgünüm.mafoldumben
Yağmuru çok severim aslında ama bu ruh haline bürünmeme bir sebep de o sanırsam.
mafoldumbenmafoldumben

merhaba günlükkk

anam agladı beaaaa
temüzlük ettün annemleeee
az önce bitirdik... ama zor olanı bitirdik beaaaaazemuszemuszemuszemus
diğer kalanlarıda hafta içi olmadı yine haftaya pazar yaparız annemle
hiç bitmez temizlik ömür biter sempatiksalakcinni

sonunu görmeden karşılıksız cok zorrrrr
adını istersen koyyy yada cek gittttttt
Çııkkk gittt bu gün kalbimdennnn cıkkk gittt sebebsizzz dönmeeeee
bıktım yürek harbindennnnn hal kalmadı gönlümdeeeeeeee
hiç bir kaderdeee yazmazz gönderdigin sürgünnnnnn
insann sevinceeee gülmek ister bense yaş gördümmmmmmmm

ne güzelde yazmış be serdarrrrrr
bu şarkı tam benlikkkkkzemuszemuszemuszemus

günlük moral bozmak yok yola devammmmmkaydirigubbakcemile2
zabbaha kadar cistak cistakkkkkkkkkkalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Aslında karşıyım hep Anneler Günü'nün kutlanmasına. Çünkü kapitalist düzenin ticari amaçlı oluşturduğu bir tuzak benim için... Benim için annem her gün özel... Ama işte düzene uymak zorundayız... Annemin, anneannemin teyzemin ve tüm sevdiklerimin anneler gününü kutladım.. Ama benim için çok daha önemli bir şey vardı bugün... Canımın canı anamın gününü kutlamaktan çok daha önemliydi Edirnekapı Şehitliği'ne yapacağım ziyaret... Oradaki boynu büyük analara bir nebze olsa destek verebilme arzusuyla gece bir türlü uyuyamadım. Tüm hazırlıklar yapıldı sabahtan, çiçeklerimi aldım elime şehitliğin içinden girdiğim an hüzün ve heyecan çoktan sarmıştı içimi... Annem bir tarafa ben bir tarafa dağıldık, her şehit anasının elini öptüm, sarıldım onlara yalnız değilsiniz demek istedim... Ama sarıldıktan sonra bir türlü dilim dönmedi işte... O noktada beni onlar teselli etti... O kadar büyük bir yürekleri var ki, evlatlarının, eşlerinin, abilerinin, kardeşlerinin başında oturmuşlar bizler sakinleştirmeye çalışıyorlardı...Şu an duygularımı anlatmak kelimelerle mümkün değil işte benim için... Ama şunu biliyorum ki, o anaların yerini asla tutamayız asla...

turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

çok kötüyüm bugün sevgili günlük,
arkadaşımı tarfik kazasında kaybettim gencecik vücudu toprak oldu ah bu trafik canavarı ne istiyorsun insanlardan...
ve ölüm...
o soğuk kelime rabbim ailene sabır versin çok zor seni unutmayacağız...
mekanın cennet toprağın bol olsun...sefa

Günlükcan..
Sana çok güzel şeyler yazacaktım ama kankamın yazdıklarını okuyunca gitti herşey aklımdan mafoldumben
Başın sağolsun bebeğim.. :Saruboceq: Allah mekanını cennet etsin..

Ayrıca herkesin anneler günü kutlu olsun a.s.

şşşşşşt bitanem ben geldim şaşırma olum bu gün bir tek seni seviyorumŞeniz
çünki burcum desede kapitalistmiş başka bişeymiş yok olum o öle olmuyor iştealsanaalsanasmile
bende teoride böyle düşünmek istiyorum ama özel hissetmek güzel be bitanem:çok üzgünüm:

aldım elime telefonu bütün anne olamayan arkadaşlarım dahil bir sürü insanı aradım
ilk önce annemi tabi hediyesini daha önce gönderdim
ama yine alırım birilerine bişiyler almak çok zevkli
anneme özellikle o istemesede
bizimkiler sürekli bana soruyor ne alalım ne alalım nen ben isteyince ne anlamı kalırki gerzekler
sanırsın hepsi sabancı küçük hariç o direk nakit teklif ediyor çünkiakannehir
kartımı vereyim ne istiyorsan onu al yok yav :mymeka:
oysa zahmet edip nazik bünyelerini kaldırıp güzel bir kahvaltı hazırlasalar
bir tanede tek bir beyaz gül olsa masadada bmv alsalar bu kadar sevinmem
tabi anlayana:umursamaz:
yalnız dip not biraz nankörlük oldu geçen hafta bayağı bişiyler aldım bu çok oldu yahu
almayayım deyince eşim al yaa benim sana anneler günü hediyem olsun işte demişti sayılırmıkibilmiyorumkismile
aslında bal gibide sayıldığını bilirimde benimki bu güne özel bir ilgi maddi değil yanlış anlama lmaz:
bu gün özel hissetmek istedim sanırım :çok üzgünüm:

Tanrı'nın herkes için mutlaka planı vardır, benim için de yapmıştır. Sabırsızlıkla bekliyorum ne olacağını.

günlükçüm buaralar cok fena gezentiligim tutmus durumda
yine dag bayır göl gölet şenlik festival gezesim var

Günlükkk şu an aklımdan geçenleri yazsam çok rahatlayacağım ama istemiyorum susmak istiyorum bugün..

allahım sitem etmiyorum ama nasıl bir gündür bugün sabah olucakmı bana =(
aşkımdanda haber alamıyorum sabah 12 den beri arıyorum açmıyor neler oluyor allahım ne olur aşkımı ve tüm sevdiklerimi koru ya rabbim...
uykum yok midemde kramplar başım o derece ağrıyor =(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…