Popüler Konu Sevgili günlük...

günnnüüüükkk hihoyyyt
çok mutluyum çok mutulyyum çok mutluyumm
bugün bir sürpriz almışım ki anlatamam sana
hem de bir değil birkaç sürpriz :))))
ama şöyle söyleyeyim mayısın sonu süper olacak bnm içinnn boshayallersmile
aşkııımmm teşekkür ederim şok oldum ama çok sevindim kaydirigubbakcemile3 :asigim:

Günnüüük merhaba Şeniz
Dün ne ateş yakan biri gördüm ne de gül dalına asabildim dileklerimi, çizdiğim kağıt öylece kaldı çantamda.
Olsun dua ettim bende bol bol inşallah dedim Allahım herşey gönlümüzdeki gibi olsun :Saruboceq:
Bugünü de akşam ettik sonunda, sabahtan dışarıda işlerim vardı öğleden sonra geldim işe sonrada zaman çok çabuk geçti zaten
Midemde kelebekler uçuşuyor çok heyecanlıyım günnük gerçi bir kaç şey beni çok geriyor ama hayırlısı olsun napalım.
Ayyy bu aralar hep güzel haberler alıyorum, liseden bir arkadaşım vardı evlenmişti ama evlendikten sonra koptuk pek görüşemedik, bebeği olmuş onun müjdesini verdi öyle sevindim ki canım benim :asigim:
Canımın içi Baharımın da meleği yolda çok şükür, ona da çok sevindim, Rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah :asigim:
Böyle işte günlük zemuszemus
Sınavlarda yaklaşıyor finallerimde vizelerim kadar güzel geçerse mezun olurum inşallah günnüküm
O zaman burada çalışmak zorunda kalmam inşallah :Saruboceq: boshayallersmile

Son düzenleme:
Günlük, İlonadan önce ben haber ediyim sana diye geldim.

İloşun bebesi pipiliymişhihoyyyt

Daha 13 haftalık minnacık bir bebe:lepi:

günnüş kocem bana bi kucak kırmızı gül göndermiş çook sevindim yaaa kuzum benim:asigim:
2 yıllık ilişkimizde sadece sözümde canlı çiçek aldı bana beyfendi, kendi sevmiyo diye bana da almıyodu cins:roflol: nasıl olduysa içinden gelmiş almış canımmmm benimmm
onun dışında da pek bişiy yok yarın izinliyim, cuma saati duamı ederimi sonra ev işi ütü neyin yapar dinlenirim; hafta sonu da tatilim zati
pazartesi görüşürüz inşalah günnüğüm ay lav yu

of of
msnsiz face günler iğrenç ve sıkıcı geçiyor
bu arada kızım akşam çok teşlendi ödüm kopuyor o atşelenince kzum benim
meğersen dişi geliyormuş kzuumun

selam günnükcan ben de tek derdmin ne giyeceğin ya da saçımı nasıl yapacağımın
olduğu günleri istiyooom. hayatt beni çook yoruyor günücük biliyon mu? annemlerden ayrılmak istemiyorum. ama eşim ile aynı şehirde yaşamak için ayrılmam lazım ama yanlarında kimseleri yok. iki yaşlı ne yapcaklar tek başlarına yaa. temmuzda tüp bebek denemem vardı ya günnük ben artık korkuyorumm. yapmasam olmaz mı? bi de millete yalan söylemekten bıktım. sorun ben de diye anlatıyorum bu defa bin tane yalan oluyor ortada dolanan. hem bebiişm olursa annemler nasıl sevecekler. o bilmediğim yerlerde bebişime bana kim bakacak. pöffffff günnükcan ben bu adamı çok seviyorum ama onunla evlenip adamın da kısmetini kapattım galiba. ya bi de para bulmama lazım. millet kazancımdan bahsediyor bana kalan sıfffırrr. hadii günnükcan kendine iyi bak gözlerinden öpüyooom opuyorumnanaktan

Evet, belkide onunda dediği gibi unutmak istemiyorum. Ama kötüyüm günlğüm, çok kötü...

Her an ama her an aklımda... Ondan başkası ile nasıl yaparım ki ben, kim benim yüzümü güldürebilir ki ondan başka?

Yutkunmaktan, dişlerimi sıkmaktan yoruldum inan. Bazen farkediyorum kendimi nasıl kastğımı...

Öyle güzel bi insan ki o... Ben hak etmiyorum belkide onu.... Çünkü gerçekten mükemmel o... Her şeyiyle...

Onu çok ama çok seviyorum ben...

Allahım onu hakkıma hayırlı eyle...

Çok özledim onunla geçirdiğim o mutlu günleri, kıymetini bilmediğim o güzel günleri...

Ey sevgili ses ver, ses ver ki biraz sevineyim..

“Rabbim Sen olmasan kimin aklına gelirim ben…!”

nihayet günlükcüüüm ; geldim... bu saatte ne işim var demi Kkda... nete girebilmişken Kkya girmemek olmazdı tabii... 3 günlük hızlandırılmış ingilizce kursum bugün bitti nihayet kaydirigubbakcemile3

ama iyi oldu be günlükcüm... sanırım bu müşterim 2 ayda bir gelecek... anlaştık da ; keyifliydi çalışma... belki de patronum beni gönderirmiş Londaraya; ne dersin yine ağzıma bir parmak bal mı çalıyor bu adam... ne güzel olurdu evimin kadınını görürdüm londrada çok özledim ben onu yaaa... :sinifsinif:
neyse cicim ben günlerdir biriken işlerimi toparlayayım en iyisi...

aaa bu arada en önemli şeyi söylemeyi unuttum... kardeşimin köpeği dün doğum yapmış... eve geldim üstüme kimse atlamayınca dedim nerde bu kız meğer anne olmuş da yavrularının dibinden ayrılmıyormuş zilli opuyorumnanaktan

yaaa bir görsen çok tatlılar... aslında çok çirkinler kaydirigubbakcemile3 daha gözleri açılmadı... birkaç haftaya heralde sevimli olurlar artık... bu arada kızımızın halini görünce öyle çok üzüldüm ki... o kadar yorulmuş ki gözler kıpkırmızı; yemek yemiyor; su içmek için bile kalkmıyor yerinden... kıpırdadığı anda hemen mızıldıyorlar... yazık yaaa onu öyle görünce çok üzüldüm... içimden ben anne olmayacağım diye geçti valla itiraf ediyorum bilmiyorumkismile neyse gidiyorum artık... görüşürüz günlükcüm...

susan teyzeme göre mayıs ayı koçların ayıymış... hatta yarın 2 kişiyle tanışabilirmişim... hadi bakalım hep beraber tanık olalım... çok heyecanlı eyvahedigeldismile

benimde bi işim olsun ya nolur

selamm
bugun bı gezmısım kı gunluk hıc sorma ayaklarım hala agrıooo.
askımla cıktık burdan dırek cewahıre gıttık baktık hıc degısık bse gelmemıs bı haftada bı cıkarsam gelmemesı cok normal aslında ama napıım ya tek zaafım kıyafetler hele askımm o benden daha beter bugun mesela bı gomlek denedım fazla hosuma gıtmedı bıde o kadar.askım tutturdu hayır cok yakıstı alcaksın dıe.waryaa dolabımı bı acsam en az 4 tane hıc gıyınmedıgım etıketlı gomlegım war hayır dedım bugun tutucam kendımı almıcamlmaz:
sonra taksıme gectıkk ordada ıstıklalde gezdık yemek falan yedık sonra ben mac den bıse alıcaktım aldım.kız gunluk ben askımı cok sewıyorum yaa tek korkum ondan ayrı kalmakk.hergece neolur ayrı kalmayalım dıe dua edıyorum bılıomusun.bu aramızdakı askın kopması anlamındakı ayrılık deıl yanı onun uzakta olması gorusememe durumumuz.
ya o kadar guzel kı hersey her ıstedıgımızde bulusuoruz o benım yanımda ben onun.allahım ole bıse nasıp etme nolurr:Saruboceq:
sımdı heycanla haftaya persembeyı beklıoruz senlıgıı.bugun bıletlerı alıcaktık ama sonradan ben okuldan alırım dıe wazgectıkkaklinialirimsmile
aaa sen bılmıosunn hanı sana dogum gunumde bı sıtemımı belırtmıstım hatırlarsan kuzenım hakkında.dun aksaam kapıyı bı actım dayımlar teyzemler kuzencıkler ellerınde pasta we hedıyelerıyle gelmısler.suprız yapmıslar bana.hem cok sasırdım hem cok sewındım gunlugum...opuyorumnanaktan
ııkı warlar.herkesı cok sewıyoruuumm askım senıdeee.:asigim:
gorusmek uzereeeeeee

off günlükk offff :kedi:
nasıl desemm sana :kedi:
kalbim çok hızlı atıyo günnük:asigim:
uzun süredir bu hissi unutmuşum meğer ben boshayallersmile
biliyomusun tam hayal ettiğim gibi :sinifsinif:
biliyorum boş, olmayacak bişi ama napimmm çok etkilendim ben :asigim:
olmaz günlük olmaz :sinifsinif:

GÜNLÜK....

Karnıma sancılar giriyo her dakika sanki karnım acıkmış gibi hissediyorum
Çok heyecanlıyım içim içime sığmıyo
Yarın nişanlanıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm....!!!!!
Soylu düğün salonu bekle bizi biz geliyoruz aşkımlaaa :jeyyar:
Allahım ne olursun kazasız belasız bi gün nasip eyle bize hayırlısıyla atlatalım inşallah

Sevgili Gunluk,
Gecen sene Anneler Gununde kizim yanimda degildi ama o kadar simartilmistim ki, cok mutluydum Şeniz bakalim bu Pazar nasil gececek,merakla bekliyorum?
:hulya:

o ve ben olamayız birbirimizden çok farklıyız
sesini duyunca yüzünü gördükçe mutlu oluyorum
ve bu mutluluktan kendimi alıkoyamıyorum
olmaz diyorum onada kendimede ama gelgelelim kalbimi ikna edemiyorum
nereye kadar gidicek böyle arkadaşız bahanesiyle görüşmelerimiz
sen kapadım desende o defteri ben olmaz desemde seninle
ikimizde biliyoruz yalan söylediğimizi
gözlerimiz karşılaşınca onlar söylüyor bütün doğrularıbilmiyorumkismile

günlüğüm nasılsın görüşmeyeli
bizde aynı oğluşumlan yuvarlanıp gidiyoruz
sevgi şefkat oyun bekliyo srekli benden gözleri hep gözlerimde anne beni al anne kucak der gibi
Allahım sana binlerce kere şükürler olsun:Saruboceq: rabbim olmayanlara isteyenlerede nasip et inşallahü:Saruboceq:
tam 1 yıl önce dün hamile olduğumu öğrenmiştim çok şükür şimdi kollarımızda ozamanın minik mercimeği:asigim::asigim:

Hayallerim vardı günlüğüm, hayallerimiz...

Biliyo musun o benden daha çok hayal kurdu, o anlattı ben ben dahada abarttım o hayalleri... Bir erkekten beklemezdim ki... Fırsat bu fırsat dedim heralde :kedi:

Ama artık hepsi rüya gibi oldu. Yaşadığımız her şey bir rüya gibi...

Bundan böylede sanırım sadece rüyalarda buluşuruz boshayallersmile

Ama ben onu çok özlüyorummm...

mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…