Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlük sabahtan beri meyve suyu, komposto suyu, ve yaklaşık 3 lite su içtim sadece...

Sanırım uzun bir süre bunlardan uzak duracağım, şu 3 gün geçseydi hayırlısıyla...

:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif:

Şimdi gidip kendime güzel bir kek yapiciimm.
Çaylı mı yaparım kahveli mi karar veremedim.
Hadi muck.

sevgili günlük Hiç bir zaman sevgili günlük diye başladığım günlüğüm olmamıştı...
Olacağınıda düşünmemiştim bile....
Sen benim ilk günlüğümsün:1rolleyes:

merhaba sevgili günlük:)
2 saat kadar kendimi zorlayarak des çalıştım bi türlü kendimi motive edemiyorum ders çalışmak için:sinifsinif:

sen kalem ol ben de kagıt
yaz benı yarım yarım
cız benı yarım yarım
coz benı yarım yarım :sinifsinif:

......

günlük bazen küçücük noktalar çokk şey anlatır

insanlar çooooooooook sahte kımseye iilik yaramıyor......offff.....herkes çıkarlarının peşinde ....kımse ölümü düşünmez olmuş olduğu yerde baki kalacak sanıor....ohhhhh burası ne guzel ya anlat dök içini rahatla....

hiç iyi degilim bugun gunnukumm..canım arkadaşım bununla dörduncü oldu bebegını kaybettı yıne....canım benım yaaa bu sefer oldu dedık bu sefer bebişini kucagına alacak dedık yıne olmadıı......çiçegemmm çok sevıyorm senı biricigim benım.....
pöffff bende dogurana kadar böylee devam edıcem işte kalbı durdumu bişey oldumu acaba diye...rabbim bizide bu şekılde sınıyor demekkı.....beterın beterınde korusun rabbım..ama her gun gögsümde hassasıye varmı dıye dokunup acı hissettigim anda demekkı melegım ıyı demek zor gelıyorr..ya bir gün o hassasıyetı hıssetmezsen dıgerı gıbı olursa diye düşünmek zor gelıyo(canım arkadaşım rbbım bızımde yüzümüzü güldürecek ınşallahhhh

özel dönem sıkıntısından nefret ediyom günlüküm yaa offf çok feci kavga çıkarasım var ama enişten de akıllandı artık,yemiyoklava:

gunlugum..
birazdan yola cikiyorum.. ve dilimde tek dua var, icimdeki atesi aciyi kulu her ne varsa yollara dokeyim icim bombos doneyim mutlu olayim yalniz ama mutlu olayim..

selam sekerımm
bugun benım dogum gunumdu bılıomusun gercı bılıosun maıl geldı kk dan.naniknanikcok guzel gecırdım aıleme we askıma cook tesekkur edıyorum herseyden once benım aılem we askım oldukları ıcın sonrada hedıyelerı ıcın.herkes bı dılek tutar ya mum uflerken ben mutlulugumuz huzurumuz we saglımız bozulmasın dıye dıledım ıns allahım kabul edeer.harıka bı gundu ne dıyebılırım kı.:asigim:ama cok deger werdıgım kuzenım dogum gunumu kutlamadı kırgınım herkes karsılıgını alır artık bende nabza gore serbet olayına gırıcem sekerım yok ole yagmaa:umursamaz:
askım cok cıcı seyler almıss bı gorsen bayılırsınn canım benım zaten sureklı alıo ne gerek wardı kıı annemde cok guzeel bı elbıse aldı bayıldım tek kelımeyle.Şeniz
ayy yarında bı okula gıdıcem persembede taksımdeız askımla kız gunlukk okulumuzun senlıgı war hande yenerle serdar ortac gelıomus laf aramızda sewmem aslında kendılerını ama gıdıcez askımla butun sınıf gıdıomus degısıklık olur mackadaymıs senlıkde.13 mayısta.:dance:
bu hafta sonuda anneler gunu ne alcagıma hala karar weremedım allaha sukur herseyı war ama onu mutlu edıcek bıse bulup almam lazımm cok az kaldı cumartesı askımla yıne cok yorulcazz.ne cok konustum dmı.gunlerım oyle dolu gecıo kıı hızına yetısemıorum be gunluk.allah nesemı hıc bozmasın olur mu?herkesı cok sewıyorumm
gorusmek uzeree:a015:

günlük dedik bağrımıza bastık sende hayırsızmışsın:umursamaz:
bi sor niye diye sor işte öle
hastayım ben günlük
bu gün aynen boş bir çuval gibiyim
öğlen dra gittim bir sürü tahlil istedi aç gelmeliydiniz dedi
of be kim gidip yarın bissürü tahlil yaptıracakki
neyse günlük gittim
kendine iyi bak bitanem

Son düzenleme:
sinirlerim laçka oldu artık..
buğranın kolu yandı bugün yavrumun canı çok yandı kalktı su topladı minnacık kolu..
benim yansaydı bütün vucudum da sana gelmeseydi annem..
bişey ters gitmeye başlayınca çorap dsöküğü gibi pes pese herşey dökülüyo..
toparlanabilmem için güç ver ALLAH ım ...

5. günümdeyim. kendime verdiğim sözü tutuyorum hala. yep yep yepppp:teytey:

Günlükk gitgitde yaklaşıyo beni daha da heyecan basıyoeyvahedigeldismile Bugün karnım ağrıyodu çok kötü çıkmak istemedim evden kankamı çağırdım oturuyoduk babam aradı sandalyelerle masaları alıyomuş nasıl alayım diye dedim ben geleyim madem oraya gittik kankayla off seçmek ne kadar zormuş ya bi model beğendim harika aşık oldum resmen ama o firma batmış ellerinde sadece bi tane varmış napayım ben bi taneyi başka model beğendik artık diğeri kadar harika değil ama bu da güzel ortama uyuyo en azından. Ordan çıktık anneler gününe hediye baktık kankayla mumluk aldım bi tane çok şirin uzun askılı asıyosun bi yere anneler günü için almadım hoşuma gitti aldım bakalım anneler gününe ne alcameyvahedigeldismile Bugün bi tane de koltuk beğendim anam süper günlük tam benlik uzan yat kalk istiyom bunu baba dedim kıyamam hemen kabul etti odada ki koltuğu da sepetlicem artık başka yereguclubacismile Yani böyle günlük yorucuydu bugün de en iyisi gidip yatayım hadi ben kaçtımmmmm

günlüküm ben geldim :lepi:
harika bir hafta sonundan sonra buruk bir şekilde karşındayım
sevdiceğim geldi ve gitii :gitme:
2 gece 3 gün kaldı 3.gün gitti kuzum
ama herşey çok güzeldi :asigim:
çok mutluyum çook
ALLAHIMIN bir hediyesi o bana
iyiki varsın aşkım iyiki :asigim:

merhaba gunluk..bende bugun arkadasımın uzucu haberını aldım..çok şaşırdım..hersey yolunda gıdıyordu..çok uzuldum..allah arkadasıma güç versın..allah yenıden saglıklı bır hamılelıgı en kısa zamanda tattırsın ona ınsallah...dualarım senınle arkadasım .ve allah bunu kımselere yasatmasın...

ALLAHIM sen bu insanları ağzından cıkanları duymayanları bildiğin gib yap :Saruboceq:

bu kadar nasıl acayip konuşurlar anlamadım ben bir senedir bu hastalıkla baş ediyorum tahlillerim bir türlü düzelmiyor tedaviye cevap vermiyorum derken evlat hasretiyle olup biterken haleki bu tahlil sonuçlarıyla hamile kalırsam bebeğim ya düşer yada sakat doğar derken siz nasıl bir kafayla nasıl bir isan suratiyle bana bu hastalıkta bişey yok cok basit bir hastalık diyebilirsiniz söyleyin bana nasıl yasenağlamasenağlama

senin bitmaz tükenmez yılan gibi sözlerin zehridir beni bu hastalığa iten ama ALALHIM büyük kimsenin ahını kimsede bırakmaz kimsede dua edin senin evladını cok seviyorum dua etki o var arada yoksa benimde söylenecek o kadar cok lafım varki seni hasta edip yataklara düşürecek ALLAHIM BÜYÜK :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…