Popüler Konu Sevgili günlük...

Döndüm günlük döndüm...:jeyyar:
Ne anlatam ki,ananemi kaybettim.Bilgisayarım arızalıydı yeni geldi servisden.
Alya tam bir canavar oldu,kendi kendini oyalamayı bilen bir çocuk da beni çok yormuyor.Ama sürekli dışarıyı istiyor sürekli sürekli.
Postacının ardından bile ağlıyor düşün durumun vehametini:bbo:
Erkeklere hala çok düşkün,benimle işi yok.Geçen gün mazot alırken pompacıya öpücük verirken yakaladık..
Babası tek aşkı..O varsa kimse yok,olmayalım da bir zahmet.Eğer uyandığında yatağında ise ve bizi babasıyla yatarken gördüyse yandık.Bir cırlama ile uyandırıyor bizi,aramıza almamızı istiyor.Babasına dönüyor yüzünü,banada popoyu..Babasının yüzüyle oynayarak uyuyor.
Uykuları hala çok düzenli,saat 20.:30 da yatıyor 14.5 aylık olduğu halde sabah en geç 7de ayaktayız.Saat 10 a gelirken bi uykusu var birde öğleden sonra.Toplam 3 saat uyuyor gündüzleride..
Hala pütürlü yemiyor:sinifsinif:
Ama kilosu boyu maşallah kanı manı iyi..
Bi de çok akıllı gerçekten akıllı yani..Maşallah maşallah
Ben kaçtım buralardayım..

En Yakınım Bile Canımı Yakmak İçin Fırsat Kollarken Ben Nasıl Güveneyim İnsanlara Günlük??

:1no2:

Günnüküm kafam allak bullak oldu ya ha bu şaşkınlardan beterim kafamçokkarıştı laelaelaelaelae
Ne zormuş istediğin gibi bi doktor bulmak yau
Doktoru bulsan hastane iyi değil, iyi bir hastane bulsan doktoruna suratsız diyorlar
Valla kafam karıştı ya :uhm:
Herşeyin hayırlısını diliyorum Rabbimden inşallah hakkımızda hayırlısını nasip etsin bize :Saruboceq:

Ay bugün hava ne kaa güzel yaa maşallah sadece rüzgarlı ama sıcak yine de
az önce kapıya çıktım bi hava aliim diye hiç üşümedim zemuszemus
dün akşamda yemeğimizi balkonda yedik :asigim:
gerçi güneş batınca epey serinledi hava ama güneş varken güzeldi zemuszemus

Günnük yaa çok bunaldım ben buradan artık
Hayırlısıyla bir mezun olsam da iyi bir iş bulabilsem ne kaa güzel olur herşey boshayallersmile

günlüüük çok şanslısın yavrum bunu bilmelisin
oturuyosun burda oooh tekke gibi ziyaretçi bekliyosun
çözümde üretmiyosun akılda vermiyosun
şimdi ben sana sorsam kadınların kilo diyet derdi ne zaman biter tık yok
mesela ben şimdi açım bir fikir ver desem ne dersin cevap
yav bu kadınların kilo orantılarını hesaplayıp böyle olursa ideal diyen kuş beyinlileri bir bulsam
sizene be ben ot çöp yemek istemiyorum belki
hem öyle olsa inekler dünyanın en mutlu ve zayıf yaratıkları olurdu değilmi
şimdi benim canım börek bol mayanozli salata istiyor onlar ne diyor ızgara tatsız tuzsuz salata
oldu oturda sen ye onu
bence hazır yasa değişikliği oylanırken buda oylansın kadınların ideal kilosu 10 kilo yukarı çekilsin
mecliste erkek dolu kabul etmezler ama şansımızı zorlamak lazım derim
hadi ben gidiyorum mutfağa bakalım frenmi gazmı galip gelicek görücez

Gittik biz tatile günlük,güzeldi çok yedigöller..Sessiz sakin,kafa dinlemelik bir yerdi,arkadaşlarımız da vardı,mangal yaptık,oyun oynadık v.s.

Bu c.tesi de canım kocamın doğumgünü,2 gündür pasta tariflerine bakıyorum,şeker hamurlu bişi yapıcam,ama daha önce yapmadım korkuyorum:1no2:, e tabi güzel bide mönü belirlemem lazımfisfisfis,seni 360 ' a götüreyim dedim,istemedi,böyle daha mutlu oluyormuş,inşallah yaparım istediğim gibi ,gönlüme göre,mutlu olsun aşkım,çok seviyorum onu günlük.

Yıllık iznimiz de belli oldu inşallah değişmez artık,rota belli ama otelleri ayarlamadık,inşallah çok ama çok güzel olur.Denizi özledim denizi,burnumda tütüyor günlük,ama sen anlamazsın bnu boşver.

Bi sürü ruhsal dalgalanma yaşıyorum arada,hayır hayır evlilik,iş o bu değil,tamamen benle alakalı,sanki dışardan kendimi izliyomuşum gibi,kendimde sevdiğim,sevmediğim,değiştirmek istediğim şeyleri çok ama çok net farkediyorum,kafamda cevaplanmayan daha az soru var,büyümek bu galiba günlük,bi sürü şey var yapmak istediğim,bi sürü yer var gitmek istediğim,bi sürü uğraş,hepsi için ayrı zaman ve emek istiyor,ben hepsini yapabilcekmiyim bilmiyorum,asıl önemlisi,hayatımın anlamlaştırcak ,yaşlandığımda içimi huzur doldurack şeyler yapmalıyım,var kafamda bi sürü şey,yetişebilecekmiyim günlük?

günnük...

Mutluluğu kendine bir türlü yakıştıramadığın oldu mu...hani böyle sende eğreti durduğu oldu mu...

Bnde oldu günnüşüm...Artık mutsuz olmayacağıma emin olmak istiyorum..nolur nolur....

Nolur Rabbimin verdiği bu mutluluğu kaybedeceğime olan inanç benden uzaklaşsın....offfffffff

morelim çok bozuk aklıma geldikçe gözlerim doluyor anlamadan gözyaşlarım akıyor :çok üzgünüm:

düşmanın bile olsa hasta olup yere düşmüş bir insanın elinden tutamak vardır demi ama ben düşman bile olamamışım onun gözünde yada herhangi birşey ben hatamı anladım özür diledim yaptığı neydi peki söylesene bana sadece boş boş basımda dikilip beni sadece nefret dolu gözlerle izlemesi:1ninca:

ben demiştim aylar önce örnek vererek xxx ler gibi olamk istemiyorum hasret girince herşey kopuyır demiştim işte cıktı dedidiğim bundan öncekilerin cıktığı gibi buda cıkt işte cıktı :1shok:

sususuyorum anlayana kadar hatasını susuyorum :sinifsinif:

Günlük nabersin bakalım?

Ben çok yoğunum, teşkilatın işleri, okul, birde hastalıklar üst üste geldi. Bu aralar nefes alamıyorum...
Önümüzdeki hafta bi kaç gün okula gidemeyeceğim, hastaneye gideceğim gün geldikçe korku sarıyor ne yapacağım bilmiyorum ya. :sinifsinif::sinifsinif:

3 Mayıs Türkçülük Günü biliyorsun bunun için teşkilattakilerle anlaştık, Taksim'de bir program düzenleyeceğiz. E bazen de biz çıkalım değil mi oaralara?

Gerçi sevgilim bu işe biraz bozulacak ama görev kutsaldır, hele ki vatan içinse, kimseyi tanımam! turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

Naber günlük :CüvCüv:

Dün çok güzeldi be günlük Kocemin süprüsünü çok sevdim :asigim:
Taa o günlere götürdü geçmişi konusurken kalbim güm güm atıyordu
Bebek'im daha cinsiyeti belli olmamasına rağmen isim bile düşündü
Hoşuma da gitti :asigim: Hayırlısı :CüvCüv:
Hafta içi annemde kalıyorum ya bugün ısrar ediyo eve gel diye :jeyyar:
Ne yalan söyleyeyim kendime güvenemedim sabah işe gelemem diye olmaz dedim
Yarın gidicem Allah ın izniyle boshayallersmile

Neyse günlük ben kaçar masamı toplayıp çıkıcam bugün çok abur cubur yedim hersey masamda akannehir

canımın içini , ömrümü cok özledim çok 15 gün snr nasipse gelicek cok seviyorum herşeyimmm....boshayallersmile

Son düzenleme:
Günlük...
Bugün manevi anlamda bir arkadaşımı kaybettim...
O her ne kadar sen beni önemsemiyorsun dese de onu çok sever sayardım...
Madem böyle olmasını istedi durumlar bu seviyeye geldi o zaman diyecek bir şey kalmıyor...
O her ne kadar bilmese de benim için anlamı büyüktü...
Öyle işte günlük...
Bunun dışında hayatım aynen rutin devam ediyor...
Ne sen sor ne ben söyliyim...
ıyi geceler...

Ne kadar zor bir adamı sevdiği kadının arkasından ağlarken görmek...

Ne teselli eder 35 yıldır aynı hayatı sevgiyle, omuz omuza paylaşmış bir çiftten geride kalanı...

Samsundaki cenaze görüntülerini izleyince gördüm ki Nilüfer teyze eşinin gerçekten " hayatıymış".. Birlikte nefes almışlar...

Rahmet etsin Rabbim...

Ölüm her an yanı başımızdayken böyle, neden zor kabullenmek...

içimin sesi merhaba...
seninde canın aileni,vatanını çekti mi? hiç arkana bakmadan gitmek istedin mi?yada avazın çıktığı gibi bağırmak.Ne zormuş şu gurbetlik yahu...yalnızlık,bir başınalık...sürekli iç sesini dinlemek dinledikçe hüzünlenmek.Bir başkası katlanırmıydı acaba benim katlandıklarıma?Bir başkası sabredebilirmiydi sabah akşam yalnızlık nöbetine? Arkadaşsızlık,komşusuzluk,ailesizlik iki yıl küsür boyunca kendimle başbaşa kalmışlığım kaldıkça sıkılmışlığım yoruldukça bunalmışlığım bunaldıkça ağlamışlığım ağladıkça kendimden başka sesimi duymayan olmuşluğu ne hicaz değilmi? insan balkonda yapılan kahvaltıları akşam yemeklerini ayaklarını uzata uzata oturup bir acı kahve içmeyi güneşi seyretmeyi yıldızları saymayı özlermi? ben köpekler gibi özledim.gitsem şimdi sarılsam babamın annemim boynuna ağlasam doyasıya........her şeyi şakalaştıran ben hayatı bir şaka çeviremedim malesef yenik düştüm bir kez daha...bir takvim daha gitti bugün hayatımdan........hiç keyfim yok be güncem daha yazamayacağım vesselam

Yav ben bu balığımı çok seviyorum günlük ya acayip şirin bişey çok zeki yem kutusunun kapağını açarken çıkan sesi duyduğu an çıldırıyo günlük yapmadığı şirinlik kalmıyo bi de böyle ağzını kocaman açıp gerilmiyo mu yerim onu ben ya yerim:asigim: Ona bu şirinliklerinden dolayı kazandığım ilk parayla daha büyük bi akvaryum alıp yanına eş alıcam günlük aylardır yalnız acısını çıkarsın artık:roflol:
Hadi piper kaçar günlükk

Sevgili Günlük;

Bekliyorum bakalım, neler olacak, beklemek çok zor.
Kociş kızmadan ben kaçtım. Seni seviyorum kociş.

mutlu mutlu mutlu
huzuru yaratan ve veren Rabbime hamdolsun günlükopuyorumnanaktan
maşallah subhanallah günlüğüm bu günlerime, pembik senin bile payın var öptüm seni deopuyorumnanaktan olumunekankayizsmile

Günlüknaz ben daha niye oturuyorum gözümden uyku akarken ve sıcacık yatağa girip yatmak varken hee ???
söyle hakkat kızmıcam bak gerçekten söyle sempatiksalakcinni

günaydın günlükcüüüm... yoğun bir hafta bitiyor nihayet ; hoş bitse de yenisi bundan farklı olmayacak ama olsun... geçen hergün güzel şeylere yaklaşıyormuşum gibi hissediyorum niyeyse... zemuszemus

dün bir arkadaşımın çok güzel haberlerini aldım... şubata nikah yapmıştı eşinin tayini çıksın diye olmuş ; tayini istedikleri yere çıkmış... şimdi tam gaz düğün hazırlıkları var; gelinliğini almış; davetiyeler herşey tıkıt tıkır gidiyormuş... çok sevindim onun adına... o kadar sevinmişim ki rüyama bile girdi kaydirigubbakcemile3

başka da bir haberim yok günlükcüm... bu hafta hep evdeydim hava soğuk ve rüzgarlı; bir de çrşya kadar seri katil muhabbetimiz olunca dışarı çıkasım hiç gelmedi... belki bugün çıkarım ama... kankamı görmek istiyorum... yerimseniben neyse ben kaçayım ; işler beni bekler cicim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…