Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük nen delikafadulden
aşkım geliyoo aşkııımmmhihoyyyt
sevdiceğim adam geliyo :asigim:
bana süprüs yapmışşş:lepi:
gelmicem diyodu
bek mutluyum pekkk
naniknanikhihoyyythihoyyyt

günlüşüm günaydın bu arada sana yazmaya iyi alıştım

cok sırtım ağrıyo ama sırtımda değil kaburgam galiba bilmiyorum dün akşam eve kendimi zor attım eve biliyomusun ben diyete başladım haziranın sonuna kadar devam edicem tatil için değil düğün için zayıflamam lazım tüm dülale beni böyle yağlı görmesin ama demi cok azimliyim içim dışım salata ot oldu vallah

onun dışında iyi gibiyiz yinede şükür bu akşam anasına gitcez gitmek istemiyom ama gitcez işte kardası gelmişte sehir dışından görmeye sanki beni görmeye cok meraklılar beni görünce bozom bozzum bozuluyorlar öyle günlük operim nanaklarından

Selamss Günnüşşş
Ne kaa oldu gelmeyeli buraya..
İŞyerindeyim durcak dioalar ama duran bişiy yok,tempo tempooo ...
Havada bi şöyle bi böyle pazartesi patronumu kandırdım .. PAzar günü iş pikniği organize ediom inş hava yine böyle olmazz...:Saruboceq:
Eskiye dönüyorum sanırım..
İlk Aşkıma yani..Çok kararsızım..
Denenmişi denemek:1no2:
ZAman herşeyin ilacı
Rabbim ne verirse hayırlısını versin..:Saruboceq:
KAçtım

son iki haftadır bir hareket ki sorma günlük
geçenlerde acaip büyük bi aptallık yaptım bir arkadasım hakkında yazdığım bi mesajı
yine ona gönderdim.çok kötü şeyler değildi yazdıklarım ama yinede kırıcıydı sanırım.
off aklıma geldikçe hala utanıyorum.mesajı attığımı anladığım an delirdim resmen.telefonu kırmayı mı düşünmedim.hemen kapasam diye mi.o ara da kurstayım.sakin bir insan olarak bilinen ben, bir anda elimde bir telefon çığlık atarak ordan oraya koşuyorum.delikafaduldenarkadasta sağolsun büyük tepki vermedi ama
kırıldığı her halinden belli.dün bir yıldır görmediğim bi arkadaşı gördüm.''o''nun en yakın arkadası.eski
günlerden bahsettik biraz.ama sanırım benimle eski günleri yadetmek biraz zor olacakki.çocuk ne anlattıysa ben hiç hatırlayamadım.ya da yanlış hatırladım.çok bozuldu.sen herşeyi çoktan unutmuşsun celtica ya dedi.yok hayır aslında falan desem de cidden öyle olmuş günlük.ben bu ilişkiden alacağım dersleri aldım yalnız.onun dışında hiç bir şey hatırlamıyo olmak, aslında olması gereken şey.benim bu umursamaz hallerimi görünce o da hiç bahsetmedi ''o''ndan.kapansın bitsin artık zaten bu konu da.bu akşam yine eski arkadaslardan biriyle görüşeceğim.bu aralar eskilere takığım bakalım hayırlısı.güzel geçsin inşallah.aslında çok büyük bi paylaşımımız olmadı onunla hiç ama neden arayıp görüşmek istedi anlam veremedim.bari konuşacak bişeyler bulamayıp tıkanmasak.neyse günlük bende bu çene varken
buluruz dimi bişeyler.hadi kal öyle pembiş pembiş yine gelirimolumunekankayizsmile

Aşkım Herşeyim Bi tanem O benim :asigim:
Tam 3 yıl önce aynı yastığa baş koyduk
İyiki de evet demişim :asigim:
Herşeyimsin Bebek'im ...

selaamm

gunlugum okuldaım ders 13,30da baslıo azcık net odasına ınım barı dedım.
uzun zamandan berıde gelmemıstım okulumu ozlemısım yaa.
bısuru afıs asılmıs yıne mayıstada bahar senlıgımız war.bakalım kım gelıcek.
bugun okuldan gec cıkıorum askımm benı almaya gelıcek .dunde gormedım ozledım hemen ıkı gundee:asigim:bılıorum bırazcık sımarıgım ama napabılırım ask bu sekerım sen ne anlarsınnaniknanik
yarında askımla gezmeye gıtcez acaba nere gıtsekk karar weremedık:umursamaz:
dogum gunumede az kaldı acaba ne alcak merak edıyorum.bana sana cello alım dıo ama ıstemıorum hem hedıye onceden solenmez dedım:1closedeyes:
ay nese azcık gezınım ben hadı gorusmek uzeree.

dun cene kaslarım agırdı gulmekden...
ne gundu ama gırgır şamata havanın o soguna karsı bakırkoy sahılınden cıkasım gelmedı..
yorgunlukdan geberdık ama ah bu arkadaslarım bıtırdıler omrumu ...
dılerım gercekdende artık guzel gunler gelmıs olsun :)..
balık keyfımız gorulmeye degerdı askalsınd enızden cıkan ben olcakdım neyse :))))))))
kucuk teknelerın arasında oturmak kadar guzel bısı yok bılıyomusun ..
donus ıse artık kıms ebenı dunku kadar gırgır şamata espırılı goremezdı ...
sabah fatmanın eskı turk fılım deyımı tum gun ustumde neşe yaratmıs olsa gerek:))))))))..
eve geldım annecım bana begendım kolyeyı almıs ...gozlerım doldu ..okadar degerlıkı maddı ve manevı melegım o ya..anneler gunu hedıyemmış..
sabahda larısanın guzel hedıyelerı ..
dun benım uguru tepetaklak etmem ay yeter gulmıycem yuzum kırışdı ..
eh sımdıde sekerın guzel sınav sonucları degme keyfıme partı vercem sımdık :))))))

günnük,
ergenlik çağına mı giriyom nan tekrar 26 yaşımdan sonraohaoldumsmile...yüzüm sivilce içinde, sanırsam pko denen hastalığım sayesinde oldu bunlar...gözlüklüyüm de, tam öss birincileri gibi oldum bi de dersane t şörtü giysem tam olcak yani:roflol:
ilaç kullana kullana da hapçı oldum çıktım Allah beterinden saklasın...dün hatta ağladım biraz, bunalım geldi...kocem de üzüldü garibim uğraşıyo benimle napsın...
hee bi de çok istediğim koyu yeşil converselerime kavuştum kocem sağolsunkaydirigubbakcemile3
inşallah bigün bilgisayarım da olur:Saruboceq:
neyse günnük sonra görüşürük

Dün kızımı görmeye gittik doktor randevumuz vardıı...
Nekadar çok heyecanlanıyorum bir bilsen onu görmeye giderken...
Çok güzel birşey yaa..Allahım isteyen herkese nasip etsin inş..
çok şükür bir problemi yokmuş kızımın keyfi yerinde kilosu boyuda iyiymiş
Yalnız bende aşırı derecede kansızlık çıktı ona biraz morelim bozuldu..
Bir sürü ilaç verdi kan takviyesi için..Hatta bir tanesi serumla birlikte alınıyormuş..Hastanede gidicez iki gün boyunca alıcakmışım serumun içine ilaçları katıcaklarmış bakalım inş.değerlerimde yükselme olur...
Hayırlısı ile bir atlatalım inş.bebeğimi çok merak ediyorummm...

Meyhaba, adın günlükmüş öyle duydum, ama BENİM ADIM BİLE YOK henüz. Çünkü annem çok koykuyo kavuşamıycaz diye, o yüzden henüz ismimi koyamıyoy. Bu ayada DOĞMAMIŞ BİY BEBEK için boş sayfan vaydıy umayım. Senin ayacılığınla anneme seslenmek istedim. Çünkü O benim yüzümden şimdiye kaday o kaday acılay çektiki, ama bi doğaysam onu hiç üzmiycem söz veyiyoyum. Bilmiyoki o üzüldükçe ben de üzülüyoyum, henüz kaynında değilim ama yine de heyşeyi göyüyoy ve duyuyoyum.

ANNECİĞİM; Seni çok ama çok seviyoyum bunu sakın unutma ve lütfen aytık ağlamaktan vazgeç. Yetmedi mi yıllaydıy döktüğün gözyaşlayı, sen böyle üzüldükçe gelemem ki, biliyosun anneciğim sıkıntı stres hoymon dengeni bozuyoy ve gelmeme engel oluyoy. Ben de çok istiyoyum sana gelmeyi, kollayında olmayı, saçlayımı okşamanı, hayatına anlam katmayı…

Bi keyesinde tam gelmeye hazıylanmıştım ki, olmadı özüy dileyim anneciğim. Ama ben çok çabaladım sana tutunmak için, sen de yalvayıyodun nolur bebeğim benimle kal diye, senin yıkılmanla ben de yıkıldım TUTUNAMADIM SANA... Vakti var demek ki melek annem, sabırla bekle beni, geleceğim söz veyiyorum ama sakin ol ümitsizliğe kapılma oluy mu? Hayatımın anlamı, yaşama sebebim canıma can katanım olacaksın diyosun, ve daha biysüyü tatlı sözley söylüyosun bana, çok mutlu oluyoyum bunlayı duyunca, sen de mutlu ol geleceğim günü düşüneyek. ..
Ve lütfen anneciğim babama haksızlık etme, o seni ne kaday çok seviyo, benden bile çok seviyo, sadece seni düşünüyo, sen de onu çok seviyosun ama çok da üzüyosun.Onu bu kaday üzmeye hakkın yok, benim hıysımı ve başına gelen hey olumsuzluğu ona mal ediyosun. Dua et ki seni bu kaday çok seviyo, yoksa bi dk tahammül etmezdi sanakaydirigubbakcemile3. Oda benim gelmemi çok istiyo ama senin kaday belli etmiyo duygulayını, bide çok koykuyo ya gelmesem diye o yüzden de kendini fazla kaptıymamaya çalışıyo. Neyse annişkom sen şimdilik koca bebişinle idare et:1hug:. Yaşama sebebin de hayatının anlamıda babacım olsun, ben gelince heyşey çok daha güzel olacak, biyaz yahatla bunaltma kendini bu kaday. Bak günlük abinin huzuyunda söz veyiyorum canım annem, en kısa zamanda geleceğim…

ŞİMDİDEN ANNELEY GÜNÜN KUTLU OLSUN ANNECİĞİMa.s. Seneye inşallah kollayında gözleyine bakayak kutlayacağım bu özel gününü.
Mis kokulu annem, melek yüzlü tatlı dilli annişkom, seni çoookkk seviyoyum, babama da çok selam, elleyinizden öpüyoyum, onu çok sevdiğimi söyleysin, ikinizi de hasyetle doyasıya öpüyoyum canlayım benim…
CENNET KOKULUN:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

P.S.: Günlük abi kusuya bakma uzun oydu, ama annemin buna ihtiyacı vaydı, bu şekilde ona ulaşmama ve sakinleştiymeme, yüzünü güldüymeme vesile olduğun için tşk edeyim. Söz dünyaya geldiğimde de seni unutmayacağım, her şeyimi seninle paylaşacağım. Çünkü sen çok iyi biy dinleyicisin ve insanı çok yahatlatıyosun..

Son düzenleme:
Günnüş;
Deli gibi alışveriş yapasım var ama evde de misafir var.Artık haftaya kaldı.Kredi kartımın dibine vurucam.:jeyyar:
Offf günnüş yaa sıkıntı stresten kilo vermiştim ne güzel annecim saolsun zorla yedire yedire verdiğim kilolaların 5 katını aldırdı :sinifsinif:Offff anneeee offffffflmaz:

Günnüküm hihoyyyt
Yaçasın açık öğretim ara sınav sonuçları açıklanmış hihoyyyt
Notlarıma baktım da fena değiller zemuszemus
Çok pis gaza geldim günnükcan guclubacismile
inşallah finallerden de iyi notlar alırsam mezun olacağım demektir hayırlısıyla hihoyyyt
bugün çok yoğundum ya resmen beynim döndü
ne telefonlar sustu ne içeridekilerin istekleri bitti
sınav sonuçlarını öğrenene kadar pek keyfim yoktu açıkçası ama şimdi iyiyim hihoyyyt
bir buçuk saat kaldı çıkmama
zaman çabuk geçsinde çıkıyım yaa evime gitmek istiyorum :asigim:

Günlükcüm ne zormuş evlenmek ev bark sahibi olmak...
Düğüne sayılı günler kaldı ama canımı sıkan şeyler yüzünden hiç heyecan kalmadı...
Biraz anlayış çok şey mi istiyorum bekliyorum?
Herşey iyi güzel giderken sorun yaptığı şeye bakar mısın?
ınan bazen gözüm hiçbirşey görmüyor...
Asabi değilim bazı şeyleri ısrarla anlamaması hırçınlaştırıyor beni.
Arkadaş işine geleni anlıyorlar ama işine gelmeyen birşeyi bin kere de anlatsan anlamıyorlar...
Bu erkekler hep böyle midir acaba?
Sabır istiyorum ve hayırlısıyla şu düğünü atlatmak istiyorum...

geçiyor günler öylesine
bazen güzel bazen hüzünlü
ama insanın içi huzurlu olmayınca
olmuyor işte.

yapma nolur bunu bana...
nolur, dayanamıyorum artık...
hani zaman her şeyin ilacıydı, hani zamanla düzelirdi her şey ?
olmuyor işte...
ne yaparsan yap, olmuyor...
neden kendine itiraf ettiklerini bana da etmedin.
neden ben içinde kopanları 1 sene sonra yine senin ağzından öğreniyorum...
sen gitmişsin çoktan...
ben...
ya ben :a015:

Hiç tadım yok...

Samsun' da yarın iki cenaze var. Benim bildiğim iki haneye acı düştü...

Çok sevgili Nılüfer ablanın cenazesine, bir de şehit cenazesinin hüznü, acısı karıştı...

Yarın Samsun' da olmayı çok isterdim ama gidemedim. Arkadaşlarımı yolcu ettim terminalden.

Arkalarındna dua ettim ama gidip orda bulunmayı isterdim...

Çünkü çok emeği geçti bir çok gence Nilüfer ablanın, öyle seveni vardı ki.

Eminim cenazesi hınca hınç dolacak.Ve bir sürü genç olacak Gürbüz camii bahçesinde..:gitme:

Rabbim eşine, hayat arkadaşına sabırların en büyüğünü versin....

Şehidimizin ailesine, yakınlarına ayrıca merhamet etsin....:Saruboceq:

Nabersin günlük
Ben yine bozuk çalıyorum günlük
Tam herşey düzeldi rayına oturdu diyorum, kafamdan bazı şeyleri silip atmaya çalışıyorum, tekrar sevmeye çalışıyorum ama olmuyor. Hep bi taraftan çomak sokuluyor işte.:gitme:
Sabah sabah yine canımı sıktılar, bıktım yine saçma sapan tartışmalardan arada hep olan bana oluyor. Tam psikolojim düzelmeye başlamışken yine başa sardık iyimi:gitme:
Hep diyorum ne günah işledimde, nasıl bir ah aldım da bunları yaşıyorum:gitme:
Resmen gavur işkencesi yaşadıklarım
Bitecek dimi günlük :Saruboceq: Nolursun bitsin artık.
Rabbimbi çırpıda kurtarsın beni bu yaşadıklarımdan :Saruboceq: Olmuyor işte olmuyor, ne yapsam düze çıkamıyorum:gitme:

Günlükkkkk ben sevgilimi özledim...
:jeyyar:

her şey güzel olsun günlük..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…