Popüler Konu Sevgili günlük...

merhaba günnük hayırlı cumalar...
benim hayatım bildiğin monoton Didem hayatı...anlatçak bişey yok onun için buraya da pek uğramıyom farkındaysan...
Allah bugünümüzü aratmasın diyorum, başka da bişey demiyom

Bugün bi yola koyulduk beraberce el ele
inşallah herşey istediğimiz gibi olsun kavuşalım aşkım dimi
inş.bu yolda kazanan bız oluruz

Günlük hala dün akşamın etkisindeyim...
Bilmiyorum niye ama ben böyle olmasını istemedim ki...
Üzüldüm günlük gerçekten üzüldüm.

günlükcan dersanede işler duruldu sayılır.inş yeni bişey olmaz.inş o muhteşem insanı görürüm pazar.klasik lafım ders çalışmalıyım hadi bay.

Hoff günlük

Zor geçti sanki bugün ya

Neyse çok şükür bitti işte evime gideceğim

Yine bekler kayınvalidem pencerede geliceğimi biliyo çünkü

Yarın yolcu edeceğiz aksilik çıkmazsa gerçi biz bi hafta daha kalmasını söyleyeceğiz

Uyarsa onalra tabi

Son muayeneye annem bizimle gelmişti bebeğimizi gördü , Kayınvalidem de görsün istiyorum eşitlik olsun

Netice de O nunda torunu olucak Allah ın izniyle..

Havalar da hala ısınmadı niye fisfisfis yoksa ben mi çok üşüyorum :bbo:

Neyse şu ay sonu işlerimi toparlayım çıkayım akşama sevdiğim dizi var zemuszemus

Öptüm herkesleri baş baş

evettt günnüükkkkk bebişimin cinsiyeti belli olduuuu....
eşimle benim gönlüme göre oldu MİNİK PRENSESİMİZ GELİYOOOO....
çokkk mutluyummm çünkü daha da önemli olann saglıgıda yerındee.......
verdigin herşeye şükürler olsun rabbimmm......

merhaba günlük haziranda sınav, temmuzda bir tüp bebek denemesi üfffffffff sıkıldım ya. hayatım sınavlardan geçti bu defa geçemessem atılıcam ama çalışamıyorummm. tedavi de ayrıyetten canımı sıkıyor. yine stersli günler başlıyacak. bebişim olsun istiyorum. hemen diplomamı almak istiyorum. eşimle aynı şehirde yaşamak istiyorum. çok mu şey istiyorum günlük hee??

Günnüşş;
Herşeyyyy aynııııı hayatımda hiç farklı bişey olmuyor kiiiiiakannehir

Merhaba günlük

kac zaman oldu be sana yazmıyalı
özledim...

yarın sevdiceğimle ömrümla morukumla görüşücemmm
dua et nolur görüşüm cok ama cok özledim hemde cok şiddetli özledimopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
sarılcam boynuna yapışcam dudana:asigim::asigim:
aramızmı? iyiyiz ya cok şükür. inş. hep böyle gider
gerci arada ekşin iyi oluyor:roflol:
adrenalin lazım :roflol::roflol:

gecen hafta bu gün kabus gibi geldi bi durum hadice cökmüştü hayatımıza
ve biz cumartesi günü sevdigimle görüşememiştik
nasıl gidebilirdimki aklım beynim gelcek bi haberdeydi...
herkesin bulundugu yerde olmak en mantıklısıydı
zaten oda bunu konuda düşüncesini söylemişti.

ama var bizde bir şey
kac haftadır hep aksaklık cıkıyor:mymeka:
inş. yarıon olmaz:çok üzgünüm:
cok özledim cokkkkk:asigim:

vakamıza hadisemize gelince bi faks nelere mal oldu ah bi bilsen günlük
ama sonuc cok iyi oldu... yanımıza üzüntü stres kar kaldı:mymeka::mymeka:
cumartesi sabahı zaten cuma stresinden agsımda yaralar cıkmıştı
şimdi gectiler şükür...

neyse ben gider günnül dua et bana görüşüm sevdigimle öpüm kokluyum sarılım ona sımsıkıopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sana bısıler yazcakdım ama unuttum bı anda..
ve sadece larısa nın gunlugunu okudum ona bolca şans dılemek ısterım kı yarın engel cıkmasın dıye cunku yarın 1 mayıs ..ınsallah ıcınden gecenlerı yapar canım benım duam onunla temız gonlu gıbı kar gıbı saf ve acıkca hersey ılerlesın..

selaam
gunlugum bı yorgunum kı sorma ama tatlı yorgunluk
askımla fena gexdık ıkı gundur.dun taksıme gıttık gezdık tozduk we alıswerıs yaptık tabıkıı
ama bu ıstanbulun trafıgı benı oldurcek yaa felaket artık ozel arac kullanılmasın yaa yoksa bu trafık sorunu cozulcek gıbı deıl benden solemesı:1closedeyes:gercı ucuncu kopru yapılıomus belkı 5 6 yıl sonra rahat ederız he ne dersın:dilcikar:
ya ben askımı cok sevıyorum kıyamam ben ona ne ıstersem tamam dıo yaa cok tatlı bı gorseen tanıyanlar dıo kı ugur ıcın sadece hazal war baska kımse yok hayatta hep hazal hazall :asigim:napalım kardesım ask buu:kedi: bugunde okulda gıttım derse gırdım bızden kımsecıkler yokk ımzamı atıpp wınn geldık sahıle askımla.bıraz gezdıkk aksam olmak uzereyken de ewe geldım.annemle ufak bı konu hakkında tartıstık bazen sert cıkıslar yapabılıorum farkındaım ama napım yaa huy ıstee buu annemın gonlunu alcam bırazdan her ne kadar haklı olsamdaa.neymıs efendım heem buyugunu bılen buyugunden buyukmus:hulya:aa bu arada carsamba gunu arkadasımla okuldan cıktık metroya bındık bı tane adam dedı kı afedersınız sız mıne nın kardesımısınız hayır dedım.dedı kı ben hayatta bolebıseye ınanmazdım ama ınsanlar gercekten cıft yaratılmıs bıkac yıl once yanımda calısan bır personel wardı o kadar benzıosunuz kı yuz kas herseyınızle ama sadece fızıksel deıl konusmalarınız hareketlerınız o kupelerınız oda tam sızın gıbı cılgındı aa dedım bende demekkı benımde ıkızım warmıss. ole konustuk askımda dıo kı bence o adam bunamıstı cunku benım askımdan bıtane daha olamaz o tekk:asigim:

artık benden bu kadar gorusmek uzeree kendıne ıı bak sekerımm

.......................................

Son düzenleme:
selam kara kaplı ben geldim...o zamanlar hamileydım sımdı anneyim..ama eşimden uzagım cok yalnızım,aşkımızı 3 e katladık ama 2 ye böldük....çok özlüyorum bitanemi gelsin artık yeter....bebeğimde rahatsız..değilmiki bahar geldi ama biz henüz güzdeyiz çiçek açamadık

Bugün kötü bir gün. Bilgisayarımda beni delirten çok sinir bozucu aksaklıklar var. Bunun dışında eskilerin aklıma gelmesi çok üzüyor beni. Eskiden kasıt eski aşk. Aklımdan hiç çıkmıyor.Beyin kıvrımlarımın her mmsine sıkı sıkıya bağlanmış anlaşılan. İşte bu yüzden yeni birini istiyorum uzun zamandır. Ama demek ki acı çekme sürem daha dolmamış. Cezam yetmedi, sürünmeye devam etmem lazım.
Oooofffff...Bunalıyorum bazen böyle. Olsun yine de şükürler olsun. En azından eskisine oranla daha az bunalıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saat burda sabahın 6sına geliyor ben yine ayakta yine uykusuz herşey gibi onunda düzenini bozuldu güncem be şöyle yatsam 2 hafta hiç uyanmasam uyusam uyudukça unutsam.dilimde uyuyorum uyuyorum günler çabuk geçsin diye şarkısı......geçmeyen günler uykusuz gözler endişeli düşünceler....ki ben ........................neyse güncem

Günlükkkk o kadar çok güldüm ki yanaklarım acıyo çok seviyorum ben bu hatunları yaa:asigim:

günaydın günnük 1 Mayısımız kutlu olsun....ben çalışıyorum bugün mecburen
ama mesai alacam,aynı şekilde 19 mayısta da buralardayım gözüm biraz para görcek en azındankaydirigubbakcemile3 zevallı kocem napsın o hem çalışıyo hem para alamıyo mesaiden...çok şükür bugünümüze..
bunu dışında da bişey yok be günnük aynı her şey...

Günaydın günnüküm zemuszemus

Didoşum çalışıyor bugün ama ne güzel mesai alıyor, bende resmi tatillerde vs çalışıyorum ama ne mesai ne bişi görmedim bugüne kadar Çok şanslısın Didoşşş yerimseniben

Sabah sabah geldim dikildim tepene di mi günnüküm ama sor hele neden?
Ay bende bilmiyorum ki neden, resmi tatillerde işe gelmekten neffret ediyorum
Kocikim gezsin tozsun öğlene kadar bensiz mafoldumben

Dün bu iş yerindekilere öyle kızdım ki günnük, ne zaman izin almak istesem bir sorun çıkıyor, sanki gezmeye gitmek için izin istiyorum
Ben izin kullanacağım zaman telefonları asistan arkadaşa devretmem gerekiyor burada düzen böyle işliyor, saçma ama yapacak bir şey yok..
Şu andaki asistan kız işten ayrılıyor, yeni birisi başladı, pazartesiden itibaren tek başına devam edecek diğer asistan gideceği için, bu hafta öğrenme aşamasındaydı.
Benimde perşembe işim var ve izin istedim yeni insan kaynakları müdürümüzün kadın olmasından dolayıda durumun önemini açık açık anlattım
Buna rağmen duyduğum cevap sabahtan işini hallet gel, yeni arkadaşa tüm gün santrali bırakamayız oldu
İyi de ya benim işim uzun sürerse, sonuçta benim elimde değil ya öğlene kadar bitmezse ne yapacağım
Kusura bakmayın doktor benim acil işe gitmem lazım daha fazla burada duramayacağım mı diyeceğim
Çok kızgınım günnük çook, devlet memuru olmak varmış, miss gibi çalışırsın, gününde paranı alırsın, her yıl zammını alırsın, varsa ikramiyeni alırsın, her resmi tatilde evindesin
Ben iki yıldır aynı maaşla çalışıyorum sesim çıkmıyor, ne ikramiyesi var, ne resmi tatilde iznim var, buradaki insanlar desen işimi zorlaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar
Allahım nolur bana hayırlısı ile düzgün bir iş nasip et, mesleğimi yapabilmem için yardım et bana mafoldumben
Kocikte ben böyle hayıflanınca şu okulu bitirde evde otur diplomalı anne ol diyor bana
Hey yarabbbim millet deliye ben akıllıya hasret :mymeka:

Öle günnük dünden beri hiç keyfim yok iyice bunaldım buradan artık, nasıl dayandım ben bu insanlara nasıl katlandım bunca zaman inan aklım almıyor.
Demek insan mecbur olunca herşeye katlanmak zorunda kalıyormuş mafoldumben
Allah kimseye mecbur bırakmasın bizleri mafoldumben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…