Popüler Konu Sevgili günlük...

Sanırsam gelin artık ata yavaştan yavaştan biniyor,hadi yaaa nasip diyelim bakalım

Günlükcan..

Artık Yeni Düzen Kuruyorum Kendime Herkesi Herşeyi Gözden Geçiriyorum..

Ama Geçmişteki Tatsızlıklar Yakamı Bırakmıyo.. Sence Ne Yapmalı??
guclubacismile

Çok sinirliyim günlükk çokkkkötükedihüsokötükedihüso Ne kadar fesat yaa yanımda olsa dalmıştımmmalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile İnsanlar haddine düşmeyen şeylere karışmayı ne kadar çok seviyor

selam günlükcan

bu saatte niye mi buradayım? Karnım çok kötü ağrıyo be günlük inşallah daha fazla şiddetli sürmez bu ağrı.

Günaydın günnüküm,
Çocuk olmayı çok özledim, tek derdimin hangi çizgi filmi izleyeceğimi, hangi oyunu oynayacağımı düşünmek olduğu günleri özledim mafoldumben
Eski 23 Nisanlar benim için çok daha fazla şey hatırlatıyor
Günler hatta aylar öncesinden öğretmenlerimizle dans dersleri, kıyafet seçimleri, provalar, kakara kikiri...
Günler sonrasında ise dizlerim tir tir titreyerek gösteri alanında öğrendiklerimi sergilemek
Gösteri bitiminde koşa koşa annemin boynuna atlamak, güzel miydi güzel miydi beni görebildin mi resmimi çektin mi diye heyecanla ardı arkası kesilmeyen sorular sormak...
Hele ki babam görevde değilse ve beni izlemeye gelmişse benden daha mutlu bir çocuk bulamazdınız o gün :asigim:
Canım babacım işinden dolayı sürekli yurt dışında yada şehir dışında geçirdi aylarını yıllarını
Kardeşimin de, benimde bir çok özel anımızda yanımızda olamadı, o yüzden böylesine özel günlerde onu yanımızda görmek müthiş bir duyguydu bizim için...
Ahh günnük nerelere gittim, rüya gibi sanki, keşke yine çocuk olsam...
Yaramazlık yaptığımda köşe bucak kaçsam annemden ya da kardeşimin üstüne atsam suçu yine "ben yapmadım anne o beni itti" kaydirigubbakcemile3

Tüm miniklerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu mutlu olsun günnüküm, sen ilet herkese... turkbayragi
Sevinin küçükler, övünün büyükler 23 Nisan kutlu olsun turkbayragi
En büyük bayram bu bayram herkese kutlu olsun! turkbayragi
En büyük bayram bu bayram herkese mutlu olsun hihoyyyt

Uykusuz bi gecenin ardından merhaba :)
kafaya taktım yine herşeyi
takıntılı mı oluyrum yoksa aman olmıyayım
aşkımı da uyandırdım ohhh

bugünde çalışılır mı be benneyaptımki
ayyy bide hastalandım çok kötü karnım ağrıyo mafoldumben

hihoyyyt hihoyyyt Bu gün 23 Nisan neşe doluyor insan hihoyyyt hihoyyyt

23 Nisan Bayramımız Kutlu Olsun Arkadaşlarımmturkbayragi

bayramın kutlu olsun günlükcüm ; seni de kız çocukları gibi pembeleri çekmiş gördüm yine... turkbayragi
bugün pamuk şeker yiyesim var yaaa... hatta böle herkeslere pamuk şeker alasım var; sen de istermisin cokacimcoook

iyiyim ben gördüğün üzere ; çalışıyorum ; huzurum yerinde çok şükür...
az önce sevgili patronuma pasaport işini sordum; haftaya halledelim dedi... temmuzda gidicez fuara dedi... canım arkadaşım da gidicek o fuara ; süper olacak süper hihoyyyt
.

günlükcanıma.s. sana birşeyler yazmak hem çok eğlenceli oldu benim için hemide rahatlatıyor beni:kedi:
Okadar yorgunumki yaz gelecek, benim bahar temizliğim bitmediboshayallersmile
Bugün ikitane halı yıkadım ama ben bunu sevgülümden nasıl saklıyacağım bilmiyorum anlarsa paparayı yiycezkaydirigubbakcemile
Neyse günlükcan ev işlerim bitsin iş aramaya başlıycam tabi kafama göre bir patron bulursam:roflol::icecream:

Ferhat Göcer'in Üzüm sarkısını dinledin mi pembisim? boshayallersmile
Yine döktürmüs, süper olmus vallahi sabahtan aksama kadar dilimde :dance:

Beni soracak olursan cok cok coook mutluyum pembisim, Allah nazarlardan korusun
ve.. son 27 gün :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

insan içine ata ata şişiyor be günlükçümm.. birileriyle paylaştım derdimi iyimi yaptım kötümü yaptım bilmiyorum ama.. içimden geçenleri dilimden döküverdim gitii.. inşallah yanlış anlaşılmam..lmaz:

günlüknaz
kocam beni ekti bugün :1ninca:
ne güzel izinli diye sevinirken, gereksiz bi işe zaman ayırdı :dilcikar:
ben bu genç yaşımda böyle yalnız mı oturayım yani hee..

Her şey değişiyor be günlük, hiç bişey eskisi gibi kalmıyor..Bir ben durmuşum bakıyorum olduğum yerde çivilenmiş gibi.Gerçi bana bakanlar sende değiştin diyorlar.Evet değiştim galiba günlük.Tam bir buz kraliçesi oldum.Hiç bişey umurumda değil. Hayatımda kimse yok sokamıyorumda.Denemiyorum sanma deniyorum ama olmuyor işte sevmek ne zor işmiş....

Sevgili gunluk..kalbimdeki ,midemdeki kelebekler surekli ucusuyorlar..bana rahat vermedikleri gibi uyutmuyorlar da...oysa ben sadece saglik, huzur ve sicacik bir sevgi istiyorum., o kadar...:Saruboceq:

o kadar özledimki bunun tarifi ancak şu olur..ölüyorum!!!
az kaldı aşkım dayan...dayanalım...allahım sen bizi tüm kötülüklerden koru yarabbim.!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…