Popüler Konu Sevgili günlük...

Günlük çoktandır uğramıyorum.
Nisan bitiyor günlük mayıs geldi yaz gelmedi.
Ve...
Aşkımı özledim...
...

ne zaman bitecek günüğüm ne zaman mafoldumben yoruldum artık gercekten gücüm kalmadı...

pembişim naber ?
bak sana güzel haberler ile geldim :dance:
çok emek verdim bloguma, yaptıklarıma...
sonunda meyvelerini görmeye başlıyorum
büyük firmalar ürün göndermeye başladı
ama bugün öyle bir şey oldu ki...
gurur duydum kendimle.
belki küçük bir şey ama benim için çok önemli
dünya kozmetik devlerinden Sephora, yarın özel müşterilerine bir lansman düzenliyor
ve ben o lansmanda ürün tanıtımında makyaj yapılacak model olacağım
yazarken bile gurur duyuyorum kendimle
daha büyük adımlar atmak istiyorum, daha iyi şeyler yapmak...
her şey güzel olacak pembişim
Allah emeği karşılıksız bırakmaz eminim
çok mutluyum çoook :dance:

Bu gece 03:00 gibi bi uyandım bi daha uyuyamadım günlük
Diş ağrısından ölücektim ya. Nasıl birşeymiş o öyle
Ağlıycam ağlayamıyorum .Uyuycam uyuyamıyorum sabahı edene kadar çıldırdım
Hemen dişçiden randevu alıp gittim bu gün öğlen
Gülsemmi ağlasammı öyle karmaşık bi durum oldu ::)
Doktor uyuşturmak için iğneyi yapınca birden yüüzm uyuştu gözlerim kapandı
Sanki şişti ve anında kan şekerim düştü ve baygınlık geçirdim :))
Dktr sandalyeyi yatırıyo düzeliyorum
Kaldırıyo hoppp tekrar gözlerim buğulanıyo kulaklarım çınlıyo ellerim terliyo tüm vücudum gevşiyo
Bya bi süre bekledik öyle toparlanmma için
Sonra hallaldu bari okadar uğraşa karşılık.
Kanal tedavisi yaptı bakalım 1 hafta geçici dolguyla gezicem ama hafif sızlama var bastırınca
İnşlh geçicidir bu sızlama yoksa tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum
Yaw korkudan da değil...ama uykusuzluk açlık yorgunluk hepsi üst üste gelince ters tepti heralde
Ablamda sinire denk gelmiştir diyo ondan olabiliyomuş

neyse işte öyle .kaçtı ben :)

sürekli gözümün önündesin teyzem
nasıl gittin rahat uyu tamam mı senı cok sevıyorum

Depresif günlüğüm yine ben eyvahedigeldismile
dieceksinki yine ne var git yat 5.40 da kalkıcan manyakmısın sen
sen demezsinde ben dedim bile
günlük yav bu gün saat 4 gibiydi birdenbire acayip birşeyler olmaya başladı bende
müthiş bir bulantı baş dönmesi soğuk bir ter
bir saatten fazla sürdü tamam dedim gidiyorum fakat daha vakit yokmuyduki
bu kadar erkenmi oacaktı
sonra düzelmeye başlayınca jeton kareymiş düştü sonunda
olacağı buydu sonunda düzensiz az yemekten
bir aydır diyet diye aç geziyorum tam 5 kilo gitti
kaldı 5 kilo ama abi ne inat kiloymuş yapıştı gitmiyor 3 gündür gram oynamıyor
aslında çabuk yolunuda geçen hafta keşfetmiştim geri zekalı bir arkadaşım sayesinde
arkadaşım yabancı diyetteyim deyince ooo ne uğraşıyorsun
bizim orada kadınlar biraz kilo alsa bir hap var onu kullanırlar dedi
iyi güzel banada 4 adet verdi bak ikinci gün tamamen iştah bitecek heyyt yaşasın
birinci gün pek birşey yoktu amaa ikinci gün aman yaaaa tamamen sinirli alıngan ağlak
yani tam bir manik depresif biri olma yoluna girmişim birde değil yemek adını aklıma getirsem midem bulanıyor
de get dedimya başlarım böyle zayıflığa mankenmi olcan
arkadaşa fatiha okuyup bıraktım günlük kadeş adını bile bilmediğim bu sahte mucizeyi
şimdi gidiyorum günlükcan kendine iyi davran bilmediğin herşeyide alma

Son düzenleme:
Beni Bu Saatte Uykusuz Bırakan Adam..

Çok Seviyorum Seni!!.. Çok :asigim:

Canım günlüğüm saat şuan 4.30 ve ben yine göz yaşları içerisindeyim sanırım artık dayanacak gücüm kalmadı ben onu deli gibi seviyorum ama o beni unuttu tamamıyla çıkardı hayatından ama ben onu cidden Çok hemde Çok Seviyorum gün geçtikçe onsuzluğa alışmak bir tarafa nefes alamaz hale geliyorum senağlama
8 hafta geçti yani 2 ay oldu ama Unutamıyorum onu ne olur ne olur dönsün artık bittim tükendim dayanamıyorum artık mafoldumben

yazacak o kadar cok sey var ki..kotu bir gece ve uykusuz bi sabah..bazen umutlarim ve sabrim tukeniyor..

Çok uykum var çokk (
Kocacım geliyo bugün :)
Çok özlemiştim zaten 3 haftadır görmüyordum.
İnş haziranda temelli gelirde bir daha hiç gitmez.
Mutlu birgün olacak yani günlük :)

hüzün çöküyo bana
şurda 2,5 ayım var
ailemden yuvamdan ayrılcam
2,5 ay nedirki
artık baba ocağına misafir olarak gidip gelicem
hüzünleniyorum
ailemle akşam çayları içemicez
3-5 çayları içemiycez
babamla atışamıycam kavga edemiycem:gitme:
ama sevdiğim adama kavuşcam :asigim:

günnüğüm,
artık yarın olsun da ananeme gideyim çok özledim...gece de kalacam:gitme: zaten hastalık olayından sonra iyicene hassaslaştım hormAnlarım mahvetti beni...
söktürücü ilaç yüzünden hayatımdaki en berbat adet dönemimi yaşıyorum, dün resmen fenalaştım iş yerinde...artık kendi kendime adet olabilmek istiyom, şu nalet ilaca da "söktür git artık hayatımdan" demek istiyorum...:roflol:
kayınvalidem bana böööle taşlı maşlı bi nazar boncuku kolye almış hemen taktım nazara mı geliyom acaba evlendiğimden beri bi şekilde hastayım...ablam da eğer uçaklar yurtdışına kalkarsa ingiltere ye gidecek bu hafta sonu, ama gitmesin istiyorum çok özledim çünküm...
neyse bebişim eğer yarın hava şarlamazsa ananeme gitmeden önce perde yıkamayı düşünüyom
bunun dışında da pek bi olay yok cicim Allah bu günümüzü aratmasın hiç birimize
öptüm si yu

ben aşkımı özledimm ama biticek dimi bu zor günlerde
bi kavuşsak hayatımızda herşey yoluna girsin
uyuyan paşam seni seviyorum ama çokta özlüyorum

Bizi çekemeyen herkeslere inat,
Biz hep çok mutlu olucaz aşkımlaaa... kaydirigubbakcemile5
Son 2 hafta 2 gün günlük ya ... Heyecan dorukta
delikafadulden

günlük ben geldim herşey boş geçiyor bugün şeytan dürttü beni en sonunda onun profiline bakıp düğün tarihini öğrendim görünce hemen gözlerimi kpadım ama tarihi aklıma kazındı dua et günlük bana off çok canım sıkıldı rabbim güzel günleri banada göstersin

Günlük, çok pis gribim. :sinifsinif::sinifsinif: 2 gündür okula gidemiyorum, yatmaktan her yerim ağrıyor ama hiç bir şey yapacak halim yok, neyseki yarın tatilde iyice toparlanabileceğim artık.

Anlatacak o kadar çok şey birikti ki, ama merak etme her şey yolunda... Sevdiceğimle, :asigim:, ailemle :1hug:, derslerimle alkisalkisalkis... Her şey çok güzel gidiyor...

Çarşamba günü okul olarak, Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumuna gittik, o günden beri küçük Bedrettin aklımdan çıkmıyor, ona ablalık yapmak için başvurdum ama yoğunluk varmış, kabul etmediler. guclubacismileguclubacismile Ne vardı sanki, benden kumandalı araba istemişti onu götürecektim bir dahakinde. mafoldumbenmafoldumben
Ama pes etmeyeceğim yurt sorumlusunu bıktırana kadar arayacağım, onların bize ihtiyacı var ve ben Bedrettin'le arkadaşlarını yalnız bırakmayacağım...

Bu hayat gercekten cok bos ,uzulmekten , hep birilerini,birseyleri beklemekten bunaldim, hele umudum hic kalmadi,heran buralardan kacabilirim.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…