Popüler Konu Sevgili günlük...

günlük unutmuşumiki gün önce birisi bana çok kızdı
efendim nedenkilo veriyormuşum zaten zayıf duruyomuşun bırak artık şu diyetti rejimdi bu ne diye
ona ne oluyosa delimi ne:mymeka:

tatili değerlendirip,şehir dışına gidicez bakalım...
tadilat stresinden sonra iyi gelir inşallah...

Günlük kardeş,
Yazamadım sana..Dubaiye gidecektik şubat gibi,kızım idrar yolu enfeksiyonu geçirdi vazgeçtik.
Arkasından,ıspanyaya çevirdik rotayı ama üç hafta sonraya görüşme verince dedik bekleyemeyiz fransa yapalım.Neyse vize işlemlerindeki bissürü uyuzluktan sonra aldık vizeyi,bavullar hazırlandı,ne mi oldu
ızlandada yanardağ patladı,bende de elektrik trafoları yandı kül oldu..
Sanırım bir hayır var bu işte dedik,ertesi gün kısa mesafeli bir gezi için Sapancaya yola çıktık,ne mi oldu
Yolda trafik kazası olmuş,ızmit otogarına bir km kalana kadar geldik bir saatte,ordan bir km.yi dört saatte gittik..
Yok anam yok,falda çıkar ve derler ya,senin yolların kapalı.Sanırım bu budur..
Evdeyim,oturuyorum,büyütüyorum desem yalan,tam tersi karboksi
,mezo Allah ne verdiyse küçültmeye uğraşıyorum,ola ki yollarım açılırsa bari gideceğim yere iki kişilik bilet alma zahmetine girmeyelim diye.
Düşünsene biletin biri Dilarem diğeri sadık dostu totosu için:roflol:
Neyse gideyim de kız uyurken bari selülit kremimi süreyim,yoksa bu ne bu ne diye kremi yemeye kalkar mazallahsempatiksalakcinni

Bittii bittiii... Vizeler bittiiii..sositososito Çok mutluyummm..
Amaaa şimdilikk.. Sonuçlar ne getirirr bilemiciimm.boshayallersmile Yarın da bir İzmir kaçamağı yapiciimm.
Dilerim ki her şey çoookkk güzell olurr ve güzel hatıralarla dönerim ordan.:Saruboceq:

MuckMuckkopuyorumnanaktan

Günlük, aşkımla şöyle güzel bir tatile çıkabilsek ne güzel olacak bir bilsen .
Gevşemeye ihtiyacım var ohaoldumsmile

ah be günlük eşim ne zaman maaşını tam alacak da şu kapanmış kkmı biriktirmeden tek seferde yatıracak mirmirmirmir
ilk önemsemedim bugün yarın alır öder dedim ama bir hafta oldu kartlar hala kapalıohaoldumsmile nakitime güvendim suyunu çekti sağolsun:dilcikar:
ne zaman biriktirmiş de kapatmışlar fisfisfis
Allahım hayırlısı ile eşim kpssyi kazansın da iyi bir yere yerleşelim bunların elinden çıkalım düzenli maaş alalım:Saruboceq:
yarın da bizi götürüyorlar heralde eli boş götürmezler, neye de lazımsa:1closedeyes: sen ver eşimin hakkını gitmek istiyorsak biz gideriz, çok sinirliyim çok gerginim çokÇok üzgünüm çoook
Allahtan burası var kafa dağıtıyorum rahatlıyorummirmirmirmir birikmesini, cezaya girmesini önemsemiyorum eskisi gibi, eşimin askerliği çok şey öğretti bana:hulya: yeter ki sağlık olsun ben elimden geleni yapıyorum, eşim de yapsa kpssye canla başla çalışsa iyi olurkötükedihüso bir zamanlar benim bir iki bir şey yapayım harçlık olsun diye yaptığım şeylere kızan, biriktirmeme karşı olan, ben yastık altı birikimlerine karşıyım bana dünyalık geliyor diyen adam karıcığım hepsini sana ödeyeceğim diye diye tüketti sağolsun, artık güveneceğim tek kuruşum kalmadıgamyoncuiremsu Allahım tek isteğim çocuklarıma yatak, banyoma da dolap almaktımirmirmirmir
bacışım geldi hafta başı hava da kapalıydı eve kapandıkmirmirmirmir evimde yaptığım değişiklikleri çok beğendi, sıkılana kadar hoş gelir gözümüze ta ki yeni değişime kadar
dün biraz konuştuk bacışımla derin konulara daldık, gözüm korkmasın ümidim olsun istiyorum:Saruboceq: canım kuzum o benimopuyorumnanaktan diğeri de pek yaramaz kaçak ablasının merhametine güveniyo kerata
babası oğluşlarıma dün peygamber efendimizin doğum günü diye kumandalı araba almış. eve paketle geldi bunu size peygamberimizin doğum günü diye aldım dedigamyoncuiremsu dedim parayı nerden buldunkaydirigubbakcemile hanımbank sağolsun bütçeden ayırdık dediguclubacismile bu adamın da istediği zaman istediği şeyi almasına hatta para bulmasına da hayranım neyse çok döktüm içimi günlük, lafımı kirlenmek güzeldir kaazım! diye bitirmek istedim nedense...

Son düzenleme:

nikonum azıcık daha sabret arkadaşım ''Allah sabredenlerle beraberdir''

Bir gece kanatlandım,
Yükseldim semalara
Anladım ve gördüm ki,
Herşeyde tek bir imza
Ya Hay

Göz kırpan yıldızlar anlatırlar her gece
Fısıldarlar durmaksızın sadece iki hece
Ya Hay

Her baharda topraktan
Uyanırlar sürur ile
Kâinat ilan eder
Aşk ile iki hece

Göz kırpan yıldızlar anlatırlar her gece
Fısıldarlar durmaksızın sadece iki hece
Ya Hay

Sevgili günlük iyiyim desem değilim...
Kötüyüm desem değilim...
ınsanları anlıyorum dersem yalan söylerim...
Ne tuhaf hayat yahu...

ınşallah güzel geçer bu tatil günlük,hava da güzel olsa tadından yinmez,nereye mi gidiyorum ,doğal ortamıma,evet bildin ormanlık bi yer :roflol::roflol:

günlük bakıyorumda herkes kaçıyor biyerlere...
yarın kardeşim batmana yeni birliğine teslim olacak 13:30 da uçağı kalkıyo kalbimizin yarısıda onunla batmana uçacak..çok zor olucak...
yarın bunalıma girerim zaten birazda ev işi yaparım ..
c.tesi kız kuzenlerle büyükadaya gideceğiz umarım istediğimiz gibi eğlenceli geçer.
pazar da evde dinlenirim malum adada akşama kadar pedal ceviricez
allah kısmet ederse 3 gün için planlarım bundan ibaret..
iyi tatiller herkese.

Günlük dışarı çıktım ama olmadı yıne çabalıyorum olmuyorrr onsuz olmuyorrr kavuşalım aşkımm

Naber pembişim ?
Ben iyiyim çok şükür. Güzel bir gün geçirdim.
Sabah erkenden uyandım, Alsancak'a gittim lansmana.
Çok güzel bir gün geçirdim.
Eve geldim sonra, uzun bir süre internette dolandım.
Çok güzel yorumlar geldi, çok mutlu oldum.
Birkaç kendini bilmez keyfimi kaçırdı biraz ama olsun.
O kadar güzel yorumlar aldım ki, öbürlerini gölgede bıraktı.
Çok şükür pembişim... Çok şükür.
ıçimde bir korku, bir tedirginlik var ama Rabbim hayra çıkarsın...

Bu akşam , parçalarımı yolcu ettim, sapasağlim varırlar inş. Allah kazadan beladan korusun. Sabaha kadar aklım onlarda kalacak.

İçimde hala fırtına dinmedi...Sustum, konuşmuyorum, oda sustu...İçine baksın istiyorum, sussun ve sadece içine baksın...

Hadi yine iyisin bu 2. yazışım kaydirigubbakcemile3

günlükcan;
7-8 aydır görmediğim sevgilimle artık o kadar kötü bir psikoloji içindeyiz ki ,sürekli tartışıyoruz
beni deli ediyo
gördüğüm an önce sarılıp koklucam sonra da okkalı bi tokat atıcam!

günlükcan her seferinde bir münasebetsiz engelmi olcak ya.bakalım pazara kim olacak?çarşamba mide bulandırıcıydı.sıkı çalışmam lazım başardım diyebilmek için.artık net de kafamı bulandırıyor uzun bir süre açamayım diyorum sabredebilirsem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…