Popüler Konu Sevgili günlük...

yz geldi içim kıpır kıpır..

içimde ki küçük kız çocuğu atak yaptı.. koşup oynak kırlarda yuvarlanmak hıphızlı sallanmak en heyecanlı yerinde atlamak.. bisiklete binmek ellerini bırakarak sürüp maskarılıklar yapmak istiyorruumm.:)

kocamı sabah su tabancasıyla uyandırdım:) ne romantik insanım ben yaaa boshayallersmile

kocacığım daha da romantik, o da beni sürahiyle ıslattı :kedi:

ben de küstüm saklandım:) beni bulunca onu ıslattım.:) sonra onun sırtına bindim:))) sonra köpüşlerimizde heyecanlandı. onlarda üstümüze zıpladı. heracığım ısırmasın diye oyunu yarım bıraktık:))
bir de süper bir gelişme.. kocacım bana pratik yaptırıyor. araba sürüyoruz geceleri..
geçen gece polis arabasına sürtüp geçtim:)) aynası kapandı..
önceki gece de cayyyyk diye dönüş yaptım. iyi gidiyoruz. benden iyi canavar çıkar:)))

off yaz geldi kuçularım tüy döküyor.. şimdi yerleri silicem. sonrada kocacım gelicek:))
viledamı alıp evd uçucam:) beni gören er_Ca potuur diicek zemuszemus

sevgili günlük hayatıma giren herkesin hayatımı dahada çekilmez hale getirmek için karşıma çıktıklarını düşünüyorum.aslında yazmaya bile enerjim yok koca bi boşluk ve boşvermişlik.neden burdayım dünya dedikleri yer aslında benim cehennemim mi

Günnüş;
Cadılığım üstümde benimkine saydım sayıştırdım.Allahtan uykuluyduda dediklerimi duymadı sanırım yoksa kükrerdiieyvahedigeldismile
Ohhhhhhhhhhhh rahatladımmm içimde ne varsa söyledimmlaelaelaelaelae:dilcikar:
Günnüş yaa kaç zamandır başım ağrıyoo doktora gitmeyi hep ihmal ediyorum biliyorum pazartesi gidicem ama inş.yerimseniben

günnük..
ayık katlanamadığım gibi bayıkta katlanamıyorum hayata..
bayılmıyorum baymıyorumda ama yoruluyorum sıkılıyorum öf böff bödööfff ediyorum genelden..

kendimi dinlememek için beynimi susturmaya çalışıyorum..beynım beni dinliyomu peki?
tabiki hayır! içimdeki ses beni yoruyor..vee düşündürdükçe düşündürüyorrrr:KK43:(
artık sussssssssssssssssssss kafamçokkarıştı

günaydın günnükcan..

kırk yılınbaşı kocişkomla bi balık planı yapalım..
pazar sabah erkenden evden çıkıp akşam gec saatte dönelim dedik..
ama başbaşaa...
allaaaahh herkes duymuş yaa deli olcam..
ve herkeste gelmeye niyetli.
.hani kocişle beraber başbaşa gidicektik balık tutmaya..
pooffffsss adamlara gelmede diemiosun..
üstelik hiçbirnide karılarınıda sevmiorum..
uyuz şeyler...

gece hiç uyumadım günlük sabahın 7 sinde de uyandım.kafamdaki düşünceler
bazen beni eline alıyor.taktığıma takıyorum.düşündümde bu hafta ne kadar yoğun
geçmiş öyle.ama ben hala salı gününün etkisindeyim sanırım.sürekli kendimi dinledim,
dua ettim, kendimle yüzleştim.bu karşılaşma beni fazlaca etkiledi.biraz hassas bi
dönemde olduğum için mi sebepler arıyorum bu duruma acaba.belkide merkürün geri gidişidir tek neden.hiç beklemediğimiz bir anda eskilerden insanlar çıkar ya karşına bu dönemde.bugün de yoğun bir gün olacak.sabah güneşi gözümün içine içine vuruyor
ne güzel dimi.:smiley-cool:kalk giyin celtica.
belki de güzel bir gün seni bekliyor
bayanssulusmile

Hastayım ....Mümükleri deli gibi akan :):) ...Gözlerinin içi ateş gibi yanan...
Yutkundukça boğazında tarifsiz bir acı hisseden biriyim bugün günlük....
Sanırım dün biraz üşüttüm..Halimde yok ve ben çalışıyorum....
Birgün bu yoğunluğun içersinde kaybolup gideceğim ama bakalım ne zaman..?
Malum adrenalin son safhada resmen köşe bucak birbirimizi gözetliyoruz....
Hiç huzur kalmadı diyebilirim...Elimden gelse senden nefret ediyorum,ne kadar basit bir insanmışsın diye bağıracağım ama...
Biliyorum değmez...Bazen aptala en güzel cevap susmak ....
Çok sinirleniyorum onu gördükçe tahammül bile edemiyorum ...
ıçimden bir seste bırak ne hali varsa görsün diyor....
Sanırım bunlar kabullenemediğimden kaynaklanıyor günlük...Bu insan benim nasıl dostum olmuş diye kendimi sorgulamaktan alıkoyamıyorum....
Geçte olsa farkına varabilmenin mutluluğu var orası ayrı...
Hiçbirşey olmamış gibi rahatlığı yokmu onca şeye rağmen rezil olmasına rağmen
Daha ne diyeyim...
Allah ıslah etsin böyle insanları...

Günnüküm günaydın hihoyyyt
Barıştık sonunda kocişle, tabii yine kavga ederek bağırış çağırış kaydirigubbakcemile3
Hiç bitmeyecek sanmıştım bu kabus gibi günler, 1 haftadır evdeki sessizlikten içim şişmişti mafoldumben
Ay ağız tadıyla kavga etmeyi bile özlemişim beea kaydirigubbakcemile3
Keyfim yerinde bugün çok şükür :asigim:
Dün çok ağlattı beni eşek ama sonunda hepsini unutturacak bir şey söyledi :asigim:
Pek belli etmedim ama kelebekler uçuştu midemde hihoyyyt
O da istiyormuş günnük meğer o da benim kadar çok istiyormuş ve bunun için ne yapılması gerekiyorsa yapacakmışız hihoyyyt hihoyyyt
Öyle mutluyum ki önümüzdeki ay çabucak gelsin nooolur hihoyyyt

bu alerjide nerden çıktı bu kadar sorunun arasında anlamadım içtiğim ilaçlardan mı nedir
üzerimde hep bir yorgunluk var
hava bugünde çok güzel artık yaz geldi sayılır..kafamda bir sürü soru işaretleri var yerli yerine oturtamadığım
sabahda bi kabusla uyandım çok korkunçtu
herhalde mardinde şehit olan polis abiden çok etkilendim terörist kovaladım onlarda beni kovaladı bütün gece...çok canım sıkkın aslında bu duruma ne zaman duracak bu vahşet hiç bilmiyorum..kelimelerim yetersiz kalıyo..nasıl bir acıdır bu nasıl bir yürektir nasıl bir vicdandır..şehit olan abi sabah evden çıkarken karısına canım seni çok seviyorum bunu hiç unutma demiş sanki içine doğmuştu diyormuş
kahroldum saatlerce ağladım
allahım sne bütün askerlerimizsenağlamai ve polislerimizi koru yarabbim kıllarına bile zarar gelmedne evlerine dönmelerini nasip et turkbayragi turkbayragi

canım cok sıkılıyor günlük cok hemde :gitme: ben biliyordum herşeyin böyle olcağını onada söylemiştim korkuyorum böyle olcağından aramıza hasret girince kısa bile olsa örnekleri vererel anlatmıştım ama olmaz demişti :1hug: oldu günlüğüm oldu yada olmaya başladı gidiyor cok özlüyorum geldiğinde kendi özlemim gibi bir özlem bekliyorum beklediğimle kalıyorum onu özlediğim gibi özlenmek istiyorum ama özlenmiyorum özleniyorumda işte öylesine :dilcikar: konuşuyorum anlatyorum içimden gecenleri bvunlara ihtiyacım var diyorum seni anlıyorum kendimi zorlucam diyor ama bir daha gidişinin dönüşünde yine aynı
kimseleri kıskanmıyorum aslında ama onlara gösterdiğin ilginin gösterdiğin sevginin bana göstersen ne olur ban konuışunca onuda kısakandın lafından sıkılıyorum aslında kıskanmıyorum özeniyorum işte:çok üzgünüm:

benm içimde ki sevgiyi sana anlatmaya kalksam cümlesi bile yoktur herşeyde sen geliyorsun aklıma yemeğini yedimi napıyor diye sadece seninlşe yasamak için nelere katlandığımı nelere işitip senin için sustuğuımu en iyi sen biliyorsun sonunda bu hastalıpa yakalanıp gecelerce günlerce senin cocuğu doğurmadan ölmak istemiyorum diyerek ağladığımı sen biliyorsun :a015: bu hastalığımı öğrendiğimden beri nasıl kötü olduğumu ananemden bile en cok saba ihiyacım olduğunu sen biliyosun üzülme sana hiçbir şey demicem yine üzülme yeter ki sen üzülme ama sen beni üzmeye devam et olur mu askıma.s

:asigim:bakışların gittiğin yerden uzak yoksa gelirdin
sensiz anlamsızlığımı anladım dön vs.. demek için
bugn burda cumartesi
ben senin bakışlarını suçlar tavırlarını geveze susuşlarını bile özledim
bugün orda da cumartesi mi
sen de beni benim kadar özledin mi

öyle tatlı öyle tatlı ki günlük...:asigim:

bende mutsuzum bugün...sevgilim askerde gelmesine cok az kaldı ama stresten sürekli kavga eder olduk...canım yanıyo biliyorum oda üzülüyor...geçsin artık günler bitanem yanıma gelsin...bitsin bu ayrılık...

herşey bitiyor içimde biraz önceki telefonda konuşmadan sonra daha kötü oldum belki anlar dedim ama anlamıyor işte anlamıcak bitiyor herseyin sonu varmış günlüğüm varmıiş cektiklerim yasadıklarım duyduklarım hepsi boşmuş boş cok üzgünüm gözleirm ağlamak kıpkırmızıyüreğime hiç sorma hiç

Günnüş;
Gönül yorgunluğum varrrrmirmirmirmir

Nabersin günlük :)

Ben daha iyiyim :) Attık nezleyi üstümüzden baya baya boshayallersmile
Yine gezmeye başladık oğluşumla :emir_bebek: hava çok güzel
Hele bizim burası süperr .Bi vadimiz var oraya yürüyüşe çıkıyoruz :eek:
Bu akşam kayınvaldeye yemeğe gideriz sanırım
Pazarda eşim oğluşum gezmeye çıkarız.Biraz araba kullanırım yine

İki gün önce annemin yeni mobilyaları geldi günlük
Bayıldım bayıldım boshayallersmile Neredeyse klasik salon sevdamdan vaz geçicem
Annemin salonu küçük olmasına rağmen çok yakıştı
Koltukları çok değişik öyle bilindik deri koltuklardan değil
Çok şık oldu aklinialirimsmile
Bi ara fotosunu çekerim yerimseniben

Hadi kaçtı ben :eek: sonra görüşürük yine

Hee bu aradaa Aybur34 teşekkkürederim a.s. Atlattım çok şükür.yarına asılı konucaka.s

günlüknaz bir sürü çalışma beni bekliyor
artık kendimi toplamam lazım
geçti o sorumsuzca geçirdiğim vakitler... geri gelmiyor hiç biri..
halbuki onlara o kadar ihtiyacım var ki....... :a015:

Günnüküm günaydın hihoyyyt
Barıştık sonunda kocişle, tabii yine kavga ederek bağırış çağırış kaydirigubbakcemile3
Hiç bitmeyecek sanmıştım bu kabus gibi günler, 1 haftadır evdeki sessizlikten içim şişmişti mafoldumben
Ay ağız tadıyla kavga etmeyi bile özlemişim beea kaydirigubbakcemile3
Keyfim yerinde bugün çok şükür :asigim:
Dün çok ağlattı beni eşek ama sonunda hepsini unutturacak bir şey söyledi :asigim:
Pek belli etmedim ama kelebekler uçuştu midemde hihoyyyt
O da istiyormuş günnük meğer o da benim kadar çok istiyormuş ve bunun için ne yapılması gerekiyorsa yapacakmışız hihoyyyt hihoyyyt
Öyle mutluyum ki önümüzdeki ay çabucak gelsin nooolur hihoyyyt

Günlükte alıntı yapılmasından hoşlanmıyorum :kedi: Amaaaa çok sevindim mirayım senin adına.Umarım bundan sonra verilen sözler tutulur.Dilerim heşey gönlünce olur.Her evlilikte arada olur böyle şeyler önemli olan tamamen soğumamak aradaki sevgiyi yitirmemek.opuyorumnanaktan

kadıköy,kartal arasında argo olcak ama fink attım bugün.:jeyyar:

girmediğim mağaza kalmadı.. ayaklarım şişti.. oğlum şimdiden kadınların ne deli olduğunu görsün istedim..bilmiyorumkismile

yorgunum çok.boshayallersmile

X