sevdiklerinizin annesi, sizi hep ister mi/ister miydi?

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
Kızlar eşlerinizin, sevgililerinizin annelri sizi hep sever miydi
yoksa size karşı pek ıyı davranmazlar mı
veya sevgilinizi eşinizi dolduruşa getırırler mi?
genelde ıstemıyorlar mı ogullarıyla olmamızı bızım yoksa en ıyısını ıstedıklerındnmı hep
sızın kayınvalıdelerınız /adaylarınız ne alemdeler?
ewlenmeden önce nasıllardı sımdı nasıllar
gamyoncuiremsu

• Konu Sahibi EU1
Erkek arkadaşımın ailesiyle tanıştım tabiki,aynı şekilde o da benim ailemle.

Bende erkek arkadaşımda saygılı bir şekilde davrandığımız için aileler arasındada sorun olmadı onlar da aynı saygıyı bize ve birbirlerine gösterdiler.

Zaten henüz arada bir ciddiyet yokken aileyle çok içli dışlı olmayı doğru bulmuyorum ben.

Ara sıra görüşüyoruz tabi ya da selam söyleme şeklinde.

Böyle olması daha uygun şimdilik.

• Konu Sahibi EU1
ben kaçtıgım için önceden tanıma fırsatım olmadı.ama keske kaçmasaydım ve keşke daha önceden tanımış olsaydım.şimdi onlar beni sevmez ben onları ama saygısızlık yapmam çünkü eşimin anne ve babası malese...

• Konu Sahibi EU1
Şimdilik bir sorunumuz yok
Sevgilimin ailesiyle tanıştım ALLAH razı olsun çok iyi davranıyolar seviyolar hissettiriyolar en azından.
Hatta oğullarından daha çok beni kolluyolar ama şu an resmiyim ileride içli dışlı olduğumuzda durum neyi gösteriri bilemem
İçlerine girmedikçe hiçbirşey belli olmuyor çünküfisfisfis

• Konu Sahibi EU1
ben de sevgilimin ailesiyle tanıştım
bana çok iyi davranıyolar kızım die hitap ediyolar
askerden izine geldiginde dışarı çıktıgımızda ben çocugu onlardan koparmışım gibi düşünürken kızım ne çabuk geldinz biraz daha gezseydiniz diyolar fln
tabi ilerde nasıl olur onu bilemem
inşallah bozulmaz

• Konu Sahibi EU1
Benim durumum çok enteresan...:roflol:
Eşimle tanıştım,iş ciddiye binince büyüklerle tanışıldı. Kayınvalidem tanıştıktan sonra bayıldı bana,çok ama çok sevdi. Nişanlılık döneminde(3 ay nişanlı kaldık)kadının ağzından bir tek "Lale ne derse o olsun" cümlesi çıkıyordu..kaydirigubbakcemile2
Ne zaman evlendik,abartmıyorum ertesi gün el öpmeye gittiğimiz gün başladı bana tavırlar.. Hala anlayabilmiş değilim.. Ben hep aynı Laleyim de kayınvalidem galiba köprüyü geçti ve dayı ayı oldu!!!

• Konu Sahibi EU1
Bendede tam tersi laalecim, benim Valide beni önceleri istedi, ortada fol yok yumurta yok iken ben herzaman karsisinda sigara icerdim ne zaman istemeye gelicekler ben yine karsisinda sigara ictim diye "oglum ne kadar saygisiz bir kiz bu demis" fisfisfis

Allah Allah dedim ben herzaman onun yaninda icerdim cünkü biz esimle evlenmedende tanisirdik kendisiyle, herneyse sonra sonra helede diger iki kaynim evlendikten sonra öbür gelinleride tanidiktan sonra "Gülsüm bitane onun eline hicbiri su dökemez demis":1closedeyes:

• Konu Sahibi EU1
Benım cok eskı sevgılımın annesı benım hakkımda hıc konusmazdı
selam sölerdım ederdım hıc hıchı bısey solemezdı yıllarca,
sonra gördugumde yıne bı gün (eskıden cok zayıf bı kızdım) yüzüme karsı somalılı gıbısın demıstı hahaha gulmustu,
ben de (kendısı gıbı mı olmamı beklıyor acaba) demıstım, annesı de oglu gıbı odun gıbıydı yani... neyse kı kurtulmustum onlardan.

• Konu Sahibi EU1
Şimdikii sewgılımn annesı cok guzel bı kadın kendısıne dogum günü ıcın ogluyla cıkıp ucuz bı ayakkabı aldım (10lira)hıc bısey dememıs bana bunu mu layık gordu dememıstı.. Ben almadım oglu verdı parasını onun hedıyesıydı de ben seçmıstım.

sadece benım ıcın ''yaşını gösterıyor'' demıstı.
diğer oğlu için de sevgılısınden ayrılsın dıye cok ugrasmıstı gecen ay,
cocugu da ayrılmak ıstıyordu gercı sonra ayrılmıslardı.

Annesıyle yolda karşılasmıstık,
yüzyuze geldıgımız de kızım yavrum dıye konusmustu, aramızda bır resmıyet yok hıc.
Benım anneme yapı olarak cok benzıyorlar bıdı bıdı açısından..

Son düzenleyen: Moderatör:

Anne ve babasıyla tanışmadım.Abisi,yengesi ve ablalarıyla tanıştım:1closedeyes:

Çok kısa sürdüğünden ne ben onları nede onlar beni pek şapamadı.

emme beni cok sevdiler hissettim:1closedeyes: sevilmicek karımıyım ayol ben:smiley-cool:

Yenkesine azcuk kıl oldum onun harici fefkalede:icecream:

ondan sonrada adım atmadım onların ortamına:1closedeyes: kaç kez o gidelim dedide ben yok didim:mymeka: kız dediğin yerinde ağır olmalı ve arada resmiyet yokken zırt pırt oğluş evine gözükmemelişakkıdı

made in LaRisA

Evlenmeden önce kayınvalidemin beni görmesi sayılıdır...
Birbirimizi sevmek için gerekli koşullar oluşmamıştı o nedenle...
Çok can çiğer olmadık sadece vazifelerini yaptılar büyük olarak...
Kayınvalidem kimseyi dolduraşa getirecek ya da karışacak biri değill..
Zaten eşim kimsenin ağzıyla hareket etmez de...
Bizim durumumuz biraz farklıydı belki anne olarak bazı şeyleri sorgulamıştır oğlu ile onu bilemem...
Başlarda o da bana nasıl davranacağını bilemedi bende ona ama şimdi seviyoruz birbirimizi ya da kendi adıma ben seviyorum onu..:asigim:
Yokluğunda özlediğim biri, bir dost gibi garip ama onunla vakit geçirmek, sohbet etmek keyif veriyor bana

Ne mutlu sana gülüm, allah bozmasin insallah

Bende kayinalidemle iyiyimdir ki bastan bizde pek sevmemistik:1closedeyes:

Ama bir laf vardir ya En güzel dostluklar nefretle baslayanlardiryerimseniben

Sevgiylea.s.

Ne mutlu sana gülüm, allah bozmasin insallah

Bende kayinalidemle iyiyimdir ki bastan bizde pek sevmemistik:1closedeyes:

Ama bir laf vardir ya En güzel dostluklar nefretle baslayanlardiryerimseniben

Sevgiylea.s.

haklısın walla, cok severek basladı mı korkcan aslında

şuan için aramız çok iyi müstakbel kayınvalidemle. oğlunu tarafında değil bnm tarafımda oluyor pek çok konuda=) ama yorumları okuyunca korkmaya başladım. acep benim kaynana da evlenince, yani köprüden geçince değişecek miii???:1shok::1shok::1shok:

Ben sadece şu an ki nişanlımın ailesi ile tanıştım daha önce de zaten sadece 1 tane sevgilim olmuştu o da lisedeyken..Yani aileyle tanışma gereği yoktu.Neyse kısacası nişanlımın ailesi beni hep sevgiyle karşıladı istememe gibi bir durum olmadı.Nişan konusunda ne yapılacaksa hep siz karar verin dediler bize.Allah var yukarda bir kere de bu şöyle olsun demediler.Umarım böyle de devam eder..Hepimiz içinnn... :Saruboceq:

bende erkek arkadaşımın annesiyle tanıştım kayınvalide adayım beni sevdi daha doğrusu sevmişkaydirigubbakcemile3 hatta sürekli arayıp sormamı istio bi iki kez konuştum tlf da yine özel günlerde arar sorarım ama çok deil onun haricinde pekte ole içli dışlı olmayalım istiorum o her ne kadar sürekli benden tlf beklesede o kadar arayıp sormayı uygun görmediğim için arayamıorum konuştuğumuzda ara sıra gelio sevgilimi bana şikayet edio naniknanikama çok komik biri ya çok güleç bi bayansırnaşık şey Allah hepimize hayırlısını versin:1hug:a.s.

bende su an ayrı oldugum sevdıgımın aılesını uzaktan tanıyodum
bı kere anannesı benı cok merak ettı dıye on dk evlerıne gtmıstık
hepsı benı cok sevıyolardı
halada sevıyolar arıyolar saolsunlar
hepsını bende sevdım aılem kabul ettım
ısallah allah aılem omalarını nasıp eder
ama erkek evıyle ıclı dıslı olmayı sevmem mesafa lazım

Kayınvalidesiyle arası iyi olan herkesin ilişkisini Allah nazarlardan saklasın, benimkisini dekaydirigubbakcemile3
4 aylık nişanlıyım bu zamana kadar hiç sorun olmadı aksine bana daha da çok bağlandılar, nişanlım 2 erkek kardeşler, kızlara olan büyük bi özlemleri var sırnaşık şey
Sağolsunlar hep böyle gider inşallah

bende tanıstıım sureklı görüsüyoruz kızları olmadgı ıcınn benıı kızlarının yerıne koyuyolarr cok sevdıklerınıı hıssedıruum zaten..yakında söz dusunuoruzz bakalımm nasippse....öptumm hepınızııı..

Bende nişanlıyım,ailesi beni çok seviyor,nişanlım askerde olduğu için ben sürekli ziyaret ediyorum onları ama hiç sıkılmıyorum beni çok seviyorlar bende onları.Annesi o kadar iyi o kadar iyi ki;İnşallah nazar değmez Allah herkesin mutluluğunu daim etsin Nazarlardan saklasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…